Impel Security

Wrocław

Opinie o Impel Security

niako

bylem na chwile tylko, a zostalem dluzej. dobra firma i super przelozony.

agasalamon
@niako 28.10.2017 10:23
bylem na chwile tylko, a zostalem dluzej. dobra firma i super przelozony.

inie_czytaj,21058 Opinie o Impel Security Impel Security Wrocław kontakt, telefon i e-mail. bylem na chwile tylko, a zostalem dluzej. dob

dawid

Dla prawdziwych twardzieli Impel proponuje W ramach usług porządkowo-czystościowych realizowanych przez spółki z Grupy zostały wydzielone prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych (alpinizm przemysłowy). Usługi alpinistyczne wykonuje Impel Food Hygiene Company Sp. z o.o. Sp.k. pod marką Impel Alpine Services.

greg

Branzowe info na stronach firmowych Impela a najbardziej przydatne to co piszą na swoim blogu; świetnie prowadzone porady nie tylko branżowe ale ogólnorozwojowe.

Edyta

@kasjan to chyba miła niespodzianka, gdy ktoś planuje krótką przygodę z firmą, a okazuje się, że podoba mu się i zostaje na dłużej. Czy inni też są zadowoleni z Impel Security? Wypowiedzcie swoje opinie, bo każdy jest inny i może mieć nowe spostrzeżenia.

kasjan

Kiedy zaczynałem pracę w Impelu myslałem, że to na chwilę oale okazuje się ,że ta chwila trwa już kilka lat, to przyzwoicie wypłacalna firma i dobree warunki sacjalne.

janusz

Ochroniarze nie tylko konwojują pieniądze, chronią VIP-ów, pilnują zakładów pracy, ale też strzegą sklepów, magazynów czy dyskotek. Ich uprawnienia są różne w zależności od rodzaju chronionego obiektu i konieczności posiadania przez nich licencji.

jolka

Warto pamietać."IMPEL" to zdobywca wielu biznesowych nagród o dużym prestiżu, w tym "Teraz Polska" (2001), "Przedsiębiorstwo Fair Play" (2001), "Rzetelna Firma" (2001) czy "Byk sukcesu" (2002) - nagroda przyznana właścicielowi Grupy "IMPEL", Grzegorzowi Dzikowi za stworzenie w oparciu o polski kapitał 18 000 miejsc pracy.

adam

Dobra firma, dba o pracownika, pensje są niezłe a przy tym możliwość rozwoju.

Edyta

@Van dobrze słyszeć, że firma Impel Security pozwala rozwijać się swoim pracownikom. Mniej więcej ile czasu potrzebuje pracowity pracownik na awans? Czy firma oferuje tez dla pracowników jakieś benefity? To ważne informacje dla potencjalnych nowych pracowników.

Wito

Van
@Wito 26.08.2017 21:11
Pracuję już 3 lata i nie narzekam. Warunki zgodne tymi, które wynegocjowałem i jest możliwość rozwoju....

tak z rozwojem u nich nie ma problemu. jak zdobędziesz doswiadczenie bez problemu awansujesz do gory . mi sie to udalo :-)

adrian10

może pracuję krótko, bo tylko pól roku ale na razie jestem zadowolony i mam nadzieję, że moje pozytywne nastawienie nie ulegnie zmianie :)

Super

Współpraca z firmą na poziomie przedszkolaka. Szef tzw. Durkacz kłamca i oszust. Ostatnia pensja nie wpłynęła na konto .

rico

uczciwy pracodawca

elo

Dla mnie spoko. ważne że pieniądze zawsze na czas i zgodnie z umową. Nie narzekam

NIk

Do wrocka wróciłem z Gadńska gdzie za dziewczyną pojechałem. Tam dostałem robotę w Impelu i szkoda mi było ją porzucać, byłem doceniany i chwalony. Poza tym mogłem się rozwijać. Jak się okazało udało się przenieść w obrębie firmy do Wrocławia.

niko

impel jest spoko niezależnie od miejsca. dają sporo godzin, mają wiele obiektów, więc pracy nigdy nie brakuje. pieniądze zawsze o ustalonej porze są u mnie. przełożeni bezproblemowi.

rafix

Rekrutacja nie ma co sie przejmowac, z rozmowy trzeba sie starac wyciagnac jak najwiecej info od firmy - jakie warunki zatrudnienia, jak bedzie wygladala praca, grafik itd. Trzeba tylko pytac, a rekruterzy z Impel wszystko na pewno wytlumacza. Tak bylo w moim przypadku. Darek powodzenia!

marek

a ja całkiem miło wspominam swoją rekrutacje, poznałem konkrety od razu i wiedziałem czego moge sie mniej-wiecej spodziewac

Tomek79

Darek a probowales szukac info w google? moze pod tym numerem, ktory sie wyswietla w google czegos sie dowiesz? ja niestety tam w Legnicy nikogo nie znam. pracuje tu we Wroclawiu, jest calkiem spoko. masz racje co do rekruterow, a z kierownikiem to juz same konkrety . u mnie kierownik tez solidny. daj znac czy cos zalatwiles, trzymam kciuki. pzdr.

darek

Wiecie kto może jest kierownikiem od spraw ochrony w Legnicy?.Bo chciałbym spytać się o pracę ,on jest bezpośrednio zorientowany ,anie jakaś tam rekruterka. Z góry dzię kuję za odpowiedż.

Arkadiusz

Praca tu jest stabilna i na jasnych warunkach, nigdy nie mialem problemow z przelozonymi. Nie ma co sie zastanawiac, kasa z nieba nie spadnie, trzeba pracowac, a tu jest dobre miejsce.

nesto

ja na impela nie narzekam. o pieniądze się nie muszę upominać, więc płacę swoje zobowiązania na czas. godziny się zgadzają, z szefostwem się można dogadać.

piotrek

jak się czyta umowę to później nie ma do kogo mieć pretensji, a wiadomo że wygodniej jest zrzucić winę na kogoś niż przyznać się do błedów

max

zgodzę się z @net spotkałem się kilka razy z sytuacjami gdzie kilku moich znajomych narzekało właśnie na jakies braki w pensji, poleciłem im dokładniej zapoznać się z umową i okazało się że faktycznie, mają prawo do potrącenia za np ciągłe spóźnienia czy alkohol

Edyta

@net A o czym dokładnie mówisz? Co według Ciebie jest pomijane przez ludzi podpisujących umowy w firmie Impel Security? @pracowik z wroclawia @derek85 @hel Widzę, że jesteście zadowoleni z pracy w Impel Security, czy możecie napisać coś więcej? Co najbardziej podoba się wam w tej pracy? Jakie zajmujecie stanowiska?

hel

Firma w porządku, fajnie się pracuje, zespół też ok młody i energiczny

pracownik z wroclawia

kazdy zawsze narzeka na swojego szefa, ale tu nie jest wcale zle... warunki z umowy sa dotrzymywane, a wyplata zawsze na czas... dla mnie duzym plusem sa tez z gory ustalone godziny pracy, na co sami mamy wplyw, zawsze tez w razie naglej sprawy mozna sie z kims dogadac i zamienic

net

ludzie nie czytają umowy, a później same pretensje ech...

derek85

Praca tutaj jest stabilna, a wyplata zawsze na czas. To mi sie ostatnio przydalo kiedy chcialam kupic kilka sprzetow do kuchni po remoncie, zakup na raty bez problemu :) :)

kiki

Który Impel bo co pół roku zmieniają nazwę oszukują na godzinach.Emeryt rencista ma więcej godzin niż ten który żyje tylko z tego co u nich zarobi.

michal598
@kiki 16.07.2017 20:11

ja nic o żadnych oszustach nie wiem, wszystko podliczam z kierownikiem i nie ma możliwości żeby się nie zgadzało

net
@kiki 16.07.2017 20:11

@edyta głównie chodzi mi o jakieś potrącenia za np. spóźnienia, mogą ci obciąć kasę za nieoddane umundurowanie, za alkohol – to jest wpisane w umowę. Stawka godzinowa podawana jest podczas rozmowy rekrutacyjnej przed podjęciem pracy, więc dziwię się że tyle osób jest niezadowolonych z płac chociaż dobrze wiedzieli na co się piszą

Byś

Kasa zawsze na czas i w całości. Ja jestem zadowolony wszystko zgodnie z umową

endzel

mają u mnie dużego plusa za dodatki dla osób niepelnosprawnych i dopłaty do okularów :)

marcel

wszystko odbywa sie uczciwie i kase dostaje sie po wspolnym podliczeniu godzin z szefem. jakies ewentualne potracenia moga sie zdarzyc za wykroczenia typu przyjscie pod wplywem alkoholu, ale ogolnie jest w porzadku

olav

Praca daje stabilność. Firma dla o zaangażowanego pracownika więc jest spoko

Odon

Sporo co się pisało o Impelu jest wyssane z palca. Pracuję w firmie od 3 lat i wygląda to inaczej. Jak w każdej pracy bywają lepsze i gorsze rozwiązania, ale bilans raczej pozytywny. Firma spora, kasa pewna i na czas. Dla mnie spoko

maciek

mimo, że nie pracuję tu długo (około rok) to już zdązyłem sie całkiem zadomowić, fajna atmosfera, z przełożonymi idzie się dogadać bez problemu jeśli chodzi o urlop czy godziny pracy

kret

kret
@kret 27.06.2017 14:28
myślę że pan Błaszczak zweryfikuje wszystkich ukrytych funkcjonariuszy w ochronie nie będą sie panoszyć...

niech weryfikują posypią się nazwiska to może utbą to w końcu

niezadowolony ;)

Widać, ze wpisują się sami płatni pochlebcy i klakierzy. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Byłem dzisiaj w PiP-ie, bowiem firma (Impel Security Polska Sp. z O.O.) nie chce wypłacić mi zaległych pieniędzy. Na korytarzu spotkałem trzy inne osoby z podobnymi problemami i dwie kobiety z tematem mobbingu. Gdyby było tak kolorowo, jak staracie się tutaj to przedstawić, to skąd tyle ludzi ze skargami w Państwowej Inspekcji Pracy, na jednym korytarzu? Tego samego dnia? W jednym mieście? Sami frustraci? Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

lenk
@niezadowolony ;) 26.06.2017 20:46

pytanie jak do tego doszło? w impelu pracuję już parę dobrych lat i jak coś mi się nie zgadza to idę pogadać z szefem. i nie ma problemu. a już na pewno nie z kasą, bo to duża firma i nie pozwalają sobie na bałagan w dokumentach.

lempil
@per 03.07.2017 07:33
to ja chyba inny impel znam. jak słowo daję. nie mam żadnych problemów, koledzy też się nie skarżą, nie ma żadnego mobbingu, n...

zobaczymy jaką będziesz miał emeryturę du............u

arkady

Myslę, że w dużej mierze opinia o Impelu to stan naszego umysłu i podejścia do pracy; z tym bywa różnie stąd rozbieznosc sądów. Mnie się krzywda w tej robocie nie dzieje.

adam

Chętnie popracowałbym w tak profilowanej firmie jak Impel; słyszałem, że przyzwoicie płacą; jak to wygląda z bliska; jakieś niusy by się przydały.

maniek
@adam 21.06.2017 20:11

Płacą ładnie. u nas kierownik spoko i dogadać sie zawsze da. do tego zmiany spoko i kasa bez spoznień itp. nie wiem, co chcesz wiedzieć jeszcze? To wejde tu i powiem ci jak powiesz

zomol
@maniek 22.06.2017 19:54

11zł to ładnie ukraińcom płacą 10,47 bez uprawnień twoim zdaniem to ładnie czy ty czasami nie jesteś byłym tym co będzie weryfikowany

bolko

Uwaga ważne dla branzy ochroniarskiej. Impel na 69 pozycji; i tak liderem a segmencie oczrony.http://rankingi.wprost.pl/200-najwiekszych-firm

greg

Praca w Impelu przynosi korzysci finansowe nie mwiac o satysfakcji z pozytku dla innych, którzy mogą się czuc bezpieczniej bo fachowiec czuwa.

janek

Ciekawi mnie praca w charakterze ochroniarz obiektów i imprez masowych,złozyłem CV do Impela i powiodło się; ale wymagają dośc specjalistycznych kwlifikacji sprawnościowych i technicznych.

nick
@janek 16.06.2017 17:24

Na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] steczkę ci te szkolenia i kwalifikacje. I tak cię wezmą.

kamo

Stabilna praca i szacunek do pracownikow. czyli zupelnie ok

aldi

To wszystko zależy od kierownictwa i załogi moja kierowniczka z torunia p Ewa jest spoko miło mi się chodzi do pracy chociaż bym chciała to czy tamto ale nie ma źle no i zarobki są teraz w miarę.

eryk
@aldi 11.06.2017 23:32

U mnie jest spoko, przebojów jakiś nie ma. Z kasą się polepszyło, można się rozwijać, a grafik jest elastyczny. Mi to odpowiada

greg

Opowiadano mi o Impelu niestworzone historie, ale okazało się że nic z nich nie ma miejsca. Spoko ludzie, luz szef i w ogóle wszystko ok.

zbyszek

Ipel jest duzym pracodawcą w róznych regionach kraju; obsługuje wiele firm bezposrednio oraz przez usługi posrednie. Zawsze warto tu się rozejrzeć za praca.

wacek

Da się zarobić, nigdzie nie płacą za nicnierobienie. Nie rozumiem mlodzików, mało zangazowania, dużo pretensji. Jako stary pracownik Impela, mam na uwadze staż nie wiek patrze na modną roszczeniowosć dość krytycznie.

Andrzej

Na dorobienie do emerytury mundurowego jak znalazł. W porządku firma.

Waldemar

Szanuja czlowika, a dla mnie to wartosc podstawowa. Do tego kasa jest ok i godziny elstycznie

Zostaw opinię o Impel Security - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security