Opinie o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Najwieksza w Polsce Agencja Ochrony Osób i Mienia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Wrocław Roździeńskiego 91

Netto

Podaja w gazetach chwala sie ci z Impela że takie pensje nam płacą ale wszystko brutto. Potem przychodzi wypłata i nie wiem z której strony na nią patrzeć bo jak wszystko opłacę to brakuje mi na życie.

lubawy
@Netto

dokładnie tak. ciekawe jak podwyższą nianższą krajową. myślę że będą nas zwalniać.

@lubawy

Tylko na papierze wszystko dobrze wygląda. Potem jak coś nie idzie to w nas najbiedniejszych to wszystko uderza. Rzygać się chce.

Szymon
@Netto

Czy dobrze rozumiem, że pracownicy nie otrzymują ustalonej wcześniej kwoty, która jest podana w umowie o pracę? Czy w Impel Security od wypłaty potrącane są jakieś dodatkowe kwoty? Zaciekawiło mnie to. Bardzo proszę o rozwinięcie wypowiedzi.

@Szymon

Chodzi o wysokośc pensji w ochronie w ogóle. Na umowach wszystko się zgadza tylko w kieszeni nie.

Jul
@Szymon

A w ogóle coś ci się zgadza gościu?

@Szymon

Impel jest jedyną firmą w której możesz być pewny że zapłacą tak jak miałeś obiecane. Pracuję tu od wielu lat i zawsze wszystko było na czas.

Tj

Czy słychać coś aby to Impel miał kłopoty finansowe ? Upadłość chyba nie wchodzi w grę ?

janek

Ciekawi mnie praca w charakterze ochroniarz obiektów i imprez masowych,złozyłem CV do Impela i powiodło się; ale wymagają dośc specjalistycznych kwlifikacji sprawnościowych i technicznych.

nick
@janek

Na (usunięte przez administratora) steczkę ci te szkolenia i kwalifikacje. I tak cię wezmą.

Janusz
@nick

Przyjmna po znajomości w ostrowie wlkp. menager zatail znajomego pracownika jako ochroniarza pracowal za kradzież mienia państwowego i gitara to jak masz układy to robisz ten co przyja to E. BAR. ma go na sumieniu do końca zycia żeby tylko tylko to

chack norris
@janek

to przyjmij się do GROMU ! Bo tu to kanał ! A jak masz grupę na główkę tzw. 02-P to jest OK !

jajko

Wiecie coś o OBNIŻCE pensji w związku z wirusem? Nasz koordynator zapowiedział nam że pensja za czerwiec będzie już obcięta. O ile to się okaże. (usunięte przez administratora)

Don Corleone
@jajko

wiemy ! pracujesz i dostajesz 30 % :)

julita

słyszałam bardzo pozytywne opinie od swoich znajomych, a sama zastanawiam się nad zmianą pracy, więc sama chyba tam złoże

Janek
@julita

Omijaj szerokim lukiem tmpel to oszusci

Janek byly pracownik

(usunięte przez administratora)straszne na kilkanascie lat pracy w tym syfie 8 m swiadectw pracy to zenada firmy jak markety Tesca uciekaja przed podatkiem final taki ze Tesca szlag trafil przejmuja NETTA firmy ocroniarskie za kilka lat padna tylko smrod po nich zostanie firmy nie bedzie stac na wynajem ochrony zreszta pandemia dala im popalic i prawidlowo przez 10 lat beda sie dzwigaly i sie nie podniosa firmy beda montowac przemyslowe kamery i ochrona do lamusa pojdzie do archiwum

Ola
@Janek byly pracownik

Taka prawda tak trzymac

greg

Branzowe info na stronach firmowych Impela a najbardziej przydatne to co piszą na swoim blogu; świetnie prowadzone porady nie tylko branżowe ale ogólnorozwojowe.

aga
@greg

co innego robia co innego pisza reklama w sumie to totalne dziadowstwo

dawid

Dla prawdziwych twardzieli Impel proponuje W ramach usług porządkowo-czystościowych realizowanych przez spółki z Grupy zostały wydzielone prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych (alpinizm przemysłowy). Usługi alpinistyczne wykonuje Impel Food Hygiene Company Sp. z o.o. Sp.k. pod marką Impel Alpine Services.

natalka
@dawid

lapia się wszystkiego z czasem te firmy padna pojda na grzyby bo pracodawcy oleja firmy ochroniarskie nie stać ich na utrzymanie pojda za pare lat na grzyby żeby nie PEFRON to by dawno ich szlag trafil tak to z PREFONU troche oszukają ochroniarzy i ide do przodu pandemia tez im dala i da popalić prawidlowo

Stasiu

ROBIC NA OKRAGLO NOC I DZIEN SZEF OCHRONY IMPEL NA ZAKLADZIE PRATT W KALISZU TO NIE LUK NIE UMIE ROBIC GRAFIKOW TAKI JAK POJECIA NIE MA TO NIE BEDZIE NIGDY MIAL TAKI TO DOLY KOPAC TAM SZEFY NIE ZAGRZEJA MIEJSCA ZMIANA ZMIANA NA OKRAGLO ZA DLUGO TAM SIEDZA HI HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

GOLAS

ZIBI KALISZ

PRACOWALEM W TYM DZIADOWSTWIE 11 LAT FINAL TAKI ZE NA 11 LAT PRACY MAM 7 SWIADECTW PRACY DWIE SPRAWY W SADZIE PRACY O WYDANIE SWIADECTW KOMBINUJA JAK KON POD GORE JAK MARKETY UCIEKAJA PRZED PLACENIEM PODATKOW ZEBY NIE DOFINANSOWANIE Z PREFONU FIRMY OCHRONIARSKIE BY PADLY ZERUJA NA PRACOWNIKU I PREFONIE ZA PARE LAT PO NICH ZOSTANIE TYLKO SMROD FIRMY WYNAJMUJACE NIE BEDZIE STAC NA WYNAJM I BARDZO DOBRZE OLAC NAJNIZSZA KRAJOWA OSZUSTOW CO ZERUJA NA PRACOWNIKU ZWYCZAJNE DZIADOWSTWO NIEKTORZY KIEROWNICY POWINNI DOLY KOPAC PRACOWAC ZA GRABARZA POJECIA NIE MAJA BHP NA PRAWO I LEWO MASAKRA WSZYSTKO NA LEWYM PAPIERZE OMIJAJCIE TEN GNOJ Z DALEKA

KOKOLOKO

Mocne strony Pracodawcy Impel Security to: - jak najwięcej pieniążków dla pracownika - Kadra i Zarząd obcinają sobie pensje aby dać premie pracownikom - 100% zwrotu za leki, wczasy pod gruszą,bezpłatna opieka medyczna - stanowiska wybiera się samemu tam gdzie każdemu pasuje - wolne wszystkie weekendy i święta - cotygodniowe wyjazdy integracyjne do Zakopanego Koszty pokrywa Firma - jest tak wspaniale że jak przychodzę do pracy (usunięte przez administratora)

Leszek
@KOKOLOKO

Sporo pozytywnych słów pod adresem firmy. Na stronie https://www.impel.pl/praca.php jest kilka nowych ofert pracy. Chciałbym dowiedzieć się, czy na zatrudnienie mają także szansę osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Doradź proszę, czy warto aplikować.

Alik

Hej, może ktoś powiedzieć jakie warunki roboty, pensje, atmosfera w robocie? Jak długo trwa rekrurtajca?

Jolanta
@Alik

Fajnie, że pytasz, też chciałabym się czegoś dowiedzieć o Impel. A o jakie stanowisko pracy konkretnie Ci chodzi?

@Alik

Warunki są beznadziejne. nie aplikuj. nie idź tą ścieżką. Uciekaj.

Jolka

Dokładnie popieram nie aplikuj.

Aaa
@Alik

Nie słuchaj tych bredni. Praca jest OK.

Jak wygląda ścieżka awansu w Impel Security?

Żadnego ścieżki awansu nie ma. Będziesz traktowany jak byslo, niewolnik i dostaniesz marne pieniądze. Życie tu się marnuje.

MarekL

Szukam wspólnych dojazdów Wrocław - Polkowice.

Ed

Praca spoko. Nie ma rewelacji i jest ciężko, ale w ochronie nie jest łatwo. Pensja na czas i ludzie ok. Nie narzrekam.

zibi

Czy wiecie co się stało ze strona pracadokitu.com? od kilku dni nie dziala a tam bylo pelno opinii? czy tutaj ktoś jest co tam pisał? moze trzeba tutaj przeniesc sie.

czarny

Faktycznie nie działa.

@zibi

Było juuż tak kilka razy. Strona tamta nie działała a potem zaczynałą działac znów.

segal
@zibi

jesli tam nie działa to trzeba się tu komunikowac.

seb
@zibi

I bardzo dobrze bo już trudno bylo czytać te wypociny

lubawy
@zibi

niedobrze bo tyle tam było prawdy napisane o tych bydlakach z impela.

Tej roboty już nie da się wytrzymać.

olaboga
@pracownik

Człowieku, weź się w garść. Co Ci nie pasuje? Gdzie znajdziesz lepszą robotę? Bież antydepresantuy ablo co.

omnibus

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy u bardzo dobrego pracodawcy!!!

sylv
@omnibus

Kto nie potrafi docenić? Zobacz co się dzieje popytaj chłopakow na obiektach. Tak jak tu się dzieje to nie wiem czy gdzieindziej jest.

guard

(usunięte przez administratora) nie robota tyle powiem

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security