Hambex

Wrocław

Opinie o Hambex

Martyna

Coś dziej e się aktualnie w firmie? Taka cisza od miesięcy?

Iza

Jak wygląda praca w firmie Hambex? Czy ktoś pracuje? Można liczyć na jakiś awans? To ważne dla tych, którzy będą aplikować i zależy im na rozwoju w firmie i awansowaniu na różne szczeble poprzez np. szkolenia wewnątrz firmy.

nk

A wiadomo czy mają jakieś oferty pracy? zależy mi na zatrudnieniu.

qw

na jakim stanowisku pracowałeś, jakie są naprawde minusy pracy tam?? czy są jakieś plusy?? Jak z wynagrodzeniem i zmianami pracy??czy odciągają pieniądze za uszkodzenia,przeterminowania,braki??

JWR

Tak to prawda praca jest ok ale magazniezy sa nie ok od kierownika po głownych magazynierow magazynierow i innych. a lodowka nie jest pelna to nie prawda lodowki pelne maj inni ci wyzej postawieni od zwyklych magazynierow

JWR

Atmosfera ok:) Pieniądze są ,a i lodówka pełna :)

truly truly

A może ktoś coś więcej napisać w jaki sposób ta firma Wam nie odpowiada? Mam tam propozycje pracy ale po waszych komentarzach poważnie się zastanawiam.

NN

Uważajcie na te firmę. Przekonałam się o tym na własnej skórze.

poszukujacy

robił tam Ktoś, warto pytać tam o pracę?

MŁODA
@poszukujacy 18.03.2010 15:02
robił tam Ktoś, warto pytać tam o pracę?

JA PRACOWAŁAM 5 LAT W TEJ FIRMIE JEST O.K TYLKO ZALEŻY NA JAKICH LUDZI TRAFISZ Z TEGO CO WIEM TO SIE PRZENIESLI Z GWARNEJ.POZDRAWIAM.

Zostaw opinię o Hambex - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hambex