Hambex Zaopatrzenie Gastronomii

Wrocław

Opinie o Hambex Zaopatrzenie Gastronomii

Zezowate

Do pracy najlepiej bezdzietne i nieplanujące ciąży Panie .Jeśli już ma się dzieci trzeba określić się czy i jak często będzie się chodzić na zwolnienia jakby to można przewidzieć...

sąsiad

Krótko: siedziba w starej zapleśniałej poniemieckiej oborze z włascicielem który wszystkich dmya na kasę i płaci pod stołem. Jeśli chcesz zszargać sobie nerwy, nazwisko, stracić cenny czas - to miejsce idealne dla ciebie.

Kristal

Kristal

Jesli chodzi o zaopatrzenie to tylko w Cater Group mają dobre jakościowo produkty i mogę zamawiać wszystko online :) Działają na całą polskę - zamawiam od 10 lat i jestem bardzo zadowolona www.catergroup.pl

pracowałem tam

nie polecam tego nikomu, ciagly stres, nigdy nie wiesz kiedy skonczysz prace, kierownik i szef traktuja Cie jak [usunięte przez admina]

oszust

Napisz coś więcej o tej firmie. Jak wygląda praca, jakie zarobki, jakie atmosfera w firmie, podejscie szefa do pracowników. Czekam na opinie tylko szczere

NN

NN - 2012-02-10 17:36:51 Ciekawe kto pisał ta wcześniejszą opinię. Na pewno ktoś kto tam nigdy nie pracował.Witam wszystkich, polecam wam firmę Hambex Zaopatrzenie Gastronomii. Hambex Zaopatrzenie Gastronomii jest porządną firmą o ugruntowanej pozycji, która bardzo szybko się rozsrasta i ma proste zasady działania. Jeżeli nie wiesz czy rozpocząć tam pracę albo może udajesz się na rozmowę kwalifikacyjną to chcę powiedzieć, że warto. ;)))) Ciekawe kto pisał ta wcześniejszą opinię. Na pewno ktoś kto tam nigdy nie pracował.

NN

czyli jak tam jest w końcu? hmm...?

tiaaaaa, akurat

Zostaw opinię o Hambex Zaopatrzenie Gastronomii - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hambex Zaopatrzenie Gastronomii