Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Lech

Nie polecam nikomu tej firmy brak szacunku do pracownika Pan Piotr Neckarz zrobi z was (usunięte przez administratora).

Elwira

Oni w tym Impelu to wszyscy udani doja kasę z orzeczenia hehe nie płacą pracownikom kasy za nadgodziny .

Krótko mówiąc najgorsza firma na świecie brak ubrania, środków czystości, zwrotu za badania lekarskie za które trzeba zapłacić 130 zł , praca po 230 godzin za 2500 zł , brak urlopu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) brak kultury w tym Impelu . Sikam na was wszystkich!!!!

Ochrona

Praca nie jest taka zła Ale brak ubrania , zwrotu za badania , pieniędzy za nadgodziny dostaniesz tylko najniższa krajowa , brak urlopu nie polecam .

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracuje w firmie Impel Lublin czarno to wszystko widzę . Brak ubrania , nie płacą pieniędzy za nadgodziny , brak zwrotu za badania lekarskie , płacą tylko najniższą krajową padaczka straszna .

Nie dają ubrania roboczego? Nikomu? To musisz pracować w prywatnych ciuchach? A za nadgodziny jest odbiór wolnego czy nic? W takiej sytuacji ktoś w ogóle zostaje dłużej dobrowolnie w robocie czy to jest obowiązkowe?

Zuch
@Paweł

Osoby pracujące na zewnątrz nie dostają ubrania roboczego. Żadnego obuwia, kurtki nic. Widziałem jak chłopak w dziurawych adidasach i rozciągniętym dresie odśnieżał chodniki. A latem koszenie bez okularów ochronnych itp ... A zdarza się że za swoje $ kupuje sie paliwo do kosiarki. Normalnie tragedia.

Polecam wszystkim firmę Impel Lublin jest bardzo fajnie kasę płacą z nawiązką .

Pracuje w firmie Impel jestem szczęśliwy praca lekka kasa na czas bon też dostałem. Polecam wszystkim firmę Impel Lublin !!!

Ochrona

Pracuje w ochronie Świdnik godzin dużo pieniędzy nie wiele . Miałem dostać bon nic nie dali . Nie polecam firmy Impel .

Maciek
@Ochrona

Ty A od kiedy Impel daję bon ?? Pieniędzy za nadgodziny też nie płacą dostajesz tylko najniższą krajową .

Ochrona

Firma mniej niż zero brak urlopu , ubrania , zwrotu za badania , leków , brak pieniędzy za nadgodziny (usunięte przez administratora) i krętacze .

Poldek

Niech Impel przestanie z ludzi z grupą inwalidzką robić kwalifikowanych pracowników ochrony. Bo to uwłacza temu zawodowi. Niech PIP przyjrzy się sprawie jak załatwiacie kalekom kursy ochrony i badania lekarskie. To się nadaje do sprawy dla reportera.

Magister

Zapamiętajcie sobie (usunięte przez administratora)intelektualne że na umowie zleceniu zwanej też śmieciową nie przysługuje żaden urlop. Sprawa prosta pracujesz to zarabiasz. Za zwolnienie chorobowe nie macie też płacone. Tak was robi w H. cały Impel.

Iza
@Magister

Czyli zatrudniają wyłącznie na umowę zlecenie, nie ma szans dostać o umowy o pracę? A ktoś tu w grudniu coś wspomniał o umowie o pracę że ja dostał

Gertluda
@Iza

Tak dostaniesz umowę zlecenie żebyś nic nie dostała od firmy Impel Lublin .

Pawel

Z porażeniem muzgowym przyjmo do pracy? Mam 35lat i od dziecka jerzdze na wuzku ale słyszałem że firma szuka ludzi z grupo na ochrone urzendu

giwera
@Pawel

składaj cv pewnie przyjmą, mój ojciec 50kg żywej wagi, jest po wylewie, impel załatwił mu pofa i pracuje jako ochroniarz. a ze sam ledwo się podetrze to juz inna sprawa

Witam pracowałem w Prokuraturze rejonowej Chełm i zostałem wyruchany na kasę przez Pana Piotra Neckarza nie zapłacił mi kasy za nadgodziny . Umowa śmieciowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu ,ubrania,grafiku. Nie polecam nikomu tej firmy Impel Lublin !!!!

ochroniarz
@Adam

A z jakiej racji miał być urlop na umowie?

Basia

Hej wszystkim pracowałam w firmie Impel nie byłam zadowolona umowa zlecenie bez urlopu godzin dużo wypłata marna . Nie polecam !!!

ochroniarz
@Basia

Ty a od kiedy na umowie zlecenie powinien być urlop?

Jabol

Jeszcze elita okolicznych parków tam się trzyma. Rano taki delikwent walnie 200gr żeby nie dostać padaczki i idzie do roboty w ochronie.

PIN - IMPEL ZG LUBIN

IMPEL za NIC NIE Płaci Niema zwrotu za leki Dni świąteczne pracujesz za darmo !!!!!!!! Dlatego ludzie uciekają z tej Firmy !!!!!!

Yola

Dla nich liczy się tylko kasa z PFRON i przyjmują tylko z grupą. Swoją drogą kto przy zdrowych zmysłach pójdzie tam pracować. Podobno rekrutację mają teraz przeprowadzać na oddziale psychiatrycznym tam będą szukać ochroniarzy ...

JaśFasola

Krótko: firma żenada. Chcę zainteresować PFRON, bo coś tu jest nie tak. Dopłaty, zwroty za dojazdy itd. w innych firmach działają po prostu znacznie lepiej. Mam takie pytanie: czy ktoś z pracowników ochrony dostał na przykład kiedyś jakieś bony na święta?

Jan

Skoro tyle jest ofiar to trzeba coś z tym zrobić. Każdy tylko pisze ,a nikt nie działa. Przecież takie zarzuty macie i jest was tyle to działajcie. Zgłaszajcie to gdzieś wyżej takiego zachowania nie można lekceważyć. Nie można dać się tak traktować.Tyle jest świadków.

Kondzio

Jadłem w Impelu pierogi z serem i naleśniki z truskawkami hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security