Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz

Wrocław

Opinie o Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz

Marta

@Dorabiająca na ochronie imprez a jak długo już współpracujesz z Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz? Czy można w miarę regularnie uczestniczyć w takich eventach i dorobić sobie w ten sposób całkiem sporą gotówkę?

Dorabiająca na ochronie imprez

Niedawno pracowałam dla tej firmy na ochronie imprezy plenerowej i nie mam na co narzekać - płaca w porządku, żadne tam 6 zł na rękę, zapewnili sprzęt łącznościowy (widziałam takie imprezy, gdzie nie było radiostacji, tylko się na prywatnych telefonach wisiało :-O), mieli pałatki przeciwdeszczowe dla nas jakby padało, sama współpraca z przełożonymi też była ok. Nie wiem, jak jest ze stałą ochroną, ale ja po imprezie z czystym sumieniem mogę polecić.

Mirek

Mi się tam wydaje, że wszystko gra i nie ma się kompletnie do czego dowalać w Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz

Adam.B

UWAGA UWAGA UWAGA witam wszystkich i z góry przestrzegam pracy w agencji ochrony Doro panuje tam napięta atmosfera brak profesjonalizmu ze strony przełożonych niska stawka godzinowa 5zł karanie pracowników w formie pieniężnej 500 zł za picie alkoholu jeśli człowiek pracuje po 14 godzin dziennie 7 dni w tygodniu to kiedy ma mieć czas dla siebie więc pije gdzie się da pozdrawiam Adam

Marcin Dubiel

Pracuje 4 lata na C.H Marino. Po pól roku mała podwyżka ale jest . Po roku zmiana stanowiska plus kasa w górę(wystarczy się wykazać i być kompetentnym). Firma przy zwolnieniu zabiera za umundurowanie tym co nie dotrzymali warunków umowy bądź porzucili stanowisko pracy.(po za majtkami i skarpetami firma kupuję wszystko koszule kilka sztuk w zależności od ilości godzin pracy, t-shirt garnitur krawat pasek buty polar kurtka ) Częste zwolnienia ? prawda , jak się pije przed pracą albo o 7 00 dzwoni nie będzie mnie boli głowa i tak xxx razy w miesiącu. Ludzie nauczcie się szanować prace!! A nie później do PIP-u biegacie. Co do godzin pracy można się dogadać przy zatrudnieniu w jakim wymiarze godzin chce się pracować. Pozdrawiam Marcin Dubiel PS : polecam prace dla normalnych ludzi szanujących prace i znających standardy płac na ochronie obiektów.

roman

pracuje w tej firmie trzy lata (usunięte przez administratora)po 24godziny nawet niemam czasu zeby sie pozadnie nachlac

Gość

Pracuję w tej firmie już bardzo długo, panuje w niej super atmosfera, Szef jest przyjaźnie nastawiony do swoich pracowników, brak jakichkolwiek konfliktów a tym bardziej żadnego zalegania z płatnościami. Polecam tą firmę jest ona najlepszą firmą ochroniarską z jaką współpracuję !!!

J.Bak2@tvn.pl

Wszystkie osoby, które miały jakiekolwiek problemy z firmą- bardzo proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)

RICHI

WITAM WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI OSZUKAI PRZEZ TA FIRMĘ SPRAWĄ BEDZIE SIE ZAMOWAŁA TELEWIZJA TVN UWAGA PONIEWAŻ NIE MOŻNA ODZYSKAĆ WYPŁAT NIE KTÓRYCH PRACOWNIKÓW Z OBIEKTU BCC W BOLESŁAWCU.JEŻELI JEST WIECEJ TAKICH LUDZI JAK MY CZYLI(11)PROSZE O KONTAKT 668-884-643.

Lew
@RICHI 12.02.2014 19:56

Sowiński Ryszard oszukał wiele osób nie pożyczać mu pieniędzy!!!! Jedna kobiete ze Zbylutowa doprowadził do rujny.

Natalie

FIRMA TRAGEDIA! PŁACA 5,50zl/h,UMUNDUROWANIE ŻADNE! SOCJAL JAK Z MOZAMBIKU,CZYLI ZERO! JAK COŚ TAKIEGO DOSTAŁO KONCESJĘ MSW?

?

Pracowałam tam misesiąc czasu,gdzie nie dostałam wynagrodzenia...UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ,BO TO JEST FIRMA-KOGUCIK-ZABILI I UCIEKŁ... Zerwałam umowę-zlecenie po miesiacu czasu,o zaległe wynagrodzenie musiałam walczyć upominając się i wydzwaniając do kierownika... Strasząc PIP i sądem. Trwało to ponad 2 miesiące,a w efekcie i tak nie otrzymałam całości,P ponieważ odjął umundurowanie,które i tak nie było warte ceny,którą mi odliczył. Nigdy nie płacą na czas. A jeśli już to nie w całości. Nie dajcie się zwieść. Jeśli zerwiecie z nimi umowę, to z liczcie sie z problemami wynilającymi z odzyskania wypłaty !

Kamil19

LUDZIE NIE PCHAJCIE SIE TU [usunięte przez moderatora] NA PIENIADZE SIE CZEKA PO 3 MIESIĄCE I TRZEBA SIE SADZIC STAWKA 6ZŁ NA GODZ PRACA PO 12 GODZ.UWAŻAJCIE

stress

co to za opinia \\\" Praca bywa tu podobno fajna idobrze płacą\\\"... Z tego co wiem mają typowo [usunięte przez moderatora] stawki typu 5,50 zł za godzinę...i do tego minimum 240 godzin na miech. \\\\Pracowałem w innej firmie ochroniarskiej i miałem minimum 6 złotych i około 180 godzin...

Zostaw opinię o Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony ŁR-Doro Wielęgowski Łukasz