Opinie o Stabil Serwis Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stabil Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stabil Serwis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stabil Serwis Sp. z o.o. w Wrocław

Czym w Stabil Serwis Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy nowo zatrudnione osoby w Stabil Serwis Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Irena

Witam, nie otrzymują, zlecenia także. Aktualności na temat tej firmy znajdziesz w przetargach do których przystąpił Stabil Serwis, Wrocław. Pozdrawiam.

Irena Nowy wpis

Mają na to 2 tygodnie. Wpierw deklaracja, skierowanie , badanie lekarskie i po skierowaniu umowa o pracę.Tak teraz będzie, bo wymaga firma dla której świadczymy usługi, a płaci minimalną z którą mamy umowę.l

admin

Pracujesz w firmie Stabil-Serwis S.C. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

@admin

Witam, czytaj uważnie, przecież wyjaśnił pracownik po szyldem Ja, a ja potwierdziłam w czym masz problem.

Grażyna
@Irena

Ale Ty wiesz, że to było wrzucone 7 lat temu? Nie miał więc możliwości przeczytać z uwagą, bo był pierwszy.XD A co do tamtej kwestii to są na to jakieś dowody?

@Grażyna

Witam, czytał, każdy nawet były pracownik czyta skrupulatnie pozostawiając pracowników tej firmy.Kontaktu się nie urywa, wszyscy spierają każdego.

Grażyna
@Irena

No dobra, ale ten do kogo się odnosisz no nie mógł wtedy gdy tamto pisał, on wrzucił w 2015 a "Ja" w 2019. Rozumiesz?

@admin

Umowa o pracę, sprzęt do pracy, umundurowanie serwisu sprzątającego. Stawka minimalna płacy. Pozdrawiam.Irena.

Grażyna Nowy wpis
@Irena

Czyli wszystko jest i 0 zastrzeżeń? ;) Na podwyżkę niestety pewnie nie ma co nigdy liczyć?

Irena Nowy wpis
@Grażyna

Tylko minimalna wg podwyżek państwowych.

Lolo

Zgadzam się w pełni..

Firma Stabil Serwis Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Firma (usunięte przez administratora) jak może,zatrudnia bez umowy,jak na umowę nie odciąga składek, co miesiąc co raz mniej pieniędzy,brak środków czystości każą myć wodą nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Stabil Serwis Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Stabil Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stabil Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stabil Serwis Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Swojczycka 38
    51-501 Wrocław