Projekt-Delta S.C.

Wrocław

Opinie o Projekt-Delta S.C.

Bolek

Widzę że są oferty pracy do tej firmy musi być tam nie wesoło skoro taka rotacja jak na kasie w biedronce ...

Hugo

Część wynagrodzenia pod stołem, coś dla PIP-u.

Borys

Mialem przyjemność robic w tej firmie. Wspominam ten czas bardzo milo. Bardzo luzna atmosfera, nie raz człowiek byl zmęczony po weekendzie to odespał do poludnia. Blisko galeria na Krakowskiej to zawsze mozna wyjść i ustrzelic jakas okazje. Zarobki marne ale malo kto placi za drzemki i lezakowanie. Ale za to system premii byl potężny. Ogólnie polecam. A warunki jak w kopalni, wszędzie unoszący sie toner, można ubierac maseczki to plus. Ale inyak człowiek wychodzi brudny bo brak prysznica.

Natasza

Bylam na rozmowie w tym corpo. Pierwsze wrazenie wow, dwoch przystojniakow w biurze i ich dyro... Zostalam oprowadzona po obejsciu a tam sami nie grzeczni chlopcy. I to koniec milego. Brak prysznicu, a kobieta potrzebuje. Kraty w oknach jak za kare. Syf straszny. I do tego zarobki małe.

sreberko
@Natasza 27.06.2017 13:32

kiedy byłaś na rozmowie ??

Natasza
@sreberko 06.07.2017 12:31
kiedy byłaś na rozmowie ??

Bylam kolo 20, późnym popołudniem.

Mariusz Z.

fajnie się pracowało, luźna atmosfera, srednia płaca 2600 netto. gdyby nie to, że przeszedłem na własną działalność to z chęcią dalej bym tam pracował

Piotr O.

Kurnik, płaca 1345 netto

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Projekt-Delta S.C. (usunięte przez administratora)? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Projekt-Delta S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt-Delta S.C.