Opinie o Impel Security w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Szczecin

marci

no a jak to wyglada? taka aplikacja dokladnie? jak to zrobic zeby byla jak najszybsza

radi

no i slusznie, do narzekania my polacy pierwsi, ale zeby cos docenic, to juz u nas niestety z tym kiepsko, fajnie, ze nie wszyscy tak maja

mark

praca w roznych miejscahc nauczyla mnie nie narzekac, bo zawsze moze byc gorzej, a tutaj jest naprawde ok

Guliwer

Stawki są rynkowe a na tle konkurencji całkiem dobre. Zresztą płacą na czas i rozliczają się ze wszystkiego, co w niektórych firmach bywa problemem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Security. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
zosia

spokojnie i z glowa, organizacja fajna, ludzie rowniez, milo sie do pracy przychodzi

Bush

Prawda ten kto pracował w kilku firmach potwierdzi że impel to spokojna przystań gdzie można pracować.

Ober

Firma na dobrym poziomie na tle konkurencji się wyróżnia, o ile ktoś ma możliwość to polecam.

marian

wiele firm przeszeldam ale dopiero tutaj jest wszystko dobrze zorganizowane i poukladane

kacper

trwa jeszcze ta rekrutacja? bo ja jestem zainteresowany

Ivan
@kacper

Najlepiej zajrzyj na stronę impela tam masz bieżące ogłoszenia, sam w podobny sposób się załapałem, trafiła się okazja i jakoś poszło.

Seba

Szukałem pracy w ochronie, ale nie na chwilę tylko czegoś, co daje perspektywy i stabilność. Impel to korporacja, która ma już wyrobioną markę i dlatego do nich się zgłosiłem. Pracuję już trzeci rok i jestem zadowolony. Spokojnie mogę polecić

Bjo
@Seba

Właśnie takimi motywami kieruje się większość, kto robił w małych firmach to wie o czym piszę. Sam z impelem związany jestem kilka lat i nie mam na co narzekać.

Cezar

W ochronie pracuje wiele osób to nie tylko dziadki na emeryturach to również ludzie z kwalifikacjami, licencją na broń itp. Jeśli podnosisz kwalifikacje to się rozwijasz i pniesz się w górę.

moro

żadna praca gdzie jest odpowiedzialność nie jest łatwa, tak jest właśnie w ochronie. trzeba to lubić i nie każdy się nadaje na takie stanowisko. ja się przyzwyczaiłem i chwalę sobie tego akurat pracodawcę, bo przed impelem byli inni. no właśnie- byli ;)

Papilo
@moro

Wiem o czym piszesz sam miałem spore problemy by dostać wypłatę na którą pracowałem, na szczęście w impelu są inne standardy pracy. Dobry pracodawca godny polecenia.

Krakus
@Papilo

Wiele osób potrafi tylko krytykować, a nie doceniać rzeczy które mają, sam kilka razy miałem problemy czy to z wypłatą czy szefostwem, na szczęście od kiedy jestem w impelu to dla mnie rzeczy obce.

York

Wiadomo ze ochrona to nie bułka z masłem lecz i tu nie musi być nudno, impel ochrania wiele obiektów i to całkiem ciekawych. Mi ta praca odpowiada.

Irmin
@York

Właśnie moim zdaniem jednym z ciekawszych miejsc jest zoo we Wrocławiu. Znajoma tam pracuje i jest zadowolona.

refe

no i dobrze trafiłeś. w impelu nikt nikogo nie męczy, a przełożeni są tacy,że się z nimi rozmawia.jak dla mnie atmosfera na poziomie i płaca tak samo.

rafal

mozna tutaj rowniez awansowac, doceniaja prace porzadna i z zaangazowaniem

Wojtyn
@rafal

Nawet nie wiedziałem, dobrze wiedzieć, swoja drogą to na razie szukam czegoś by się zaczepić. Kolega mnie namawia i chyba się zatrudnię.

Deer
@Wojtyn

Zawsze można się rozwijać iść na dodatkowe kursy podnosić doświadczenie i zmieniać stanowiska, nikt nie broni. Sam w impelu zaczynałem od podstaw, tak jak wszędzie trzeba się uczyć.

ret

dokładnie. a impel jako duża firma ma wiele tych obiektów, więc jest ciekawie :) ludzie reagują coraz lepiej na ochronę a i miło potrafią pogadać.mi się w impelu pracuje dobrze, nie wybieram się stąd nigdzie.

maxi

w ochronie nudy nie ma, bo ciagle jest kontakt z roznymi ludzmi i kazdy dzien jest inny tak naprawde

wir

o impelu można śmiało powiedzieć, że jest solidną i poważną firmą. zatrudnia wiele ludzi, ochrania jeszcze więcej obiektów, więc są zmiany w składzie to normalne. ale za to możliwości jest też dużo. stawka godzinowa odpowiednia, ja nie narzekam.

Milosz
@wir

Naprawdę jest w czym wybierać, jednymi z ciekawszych miejsc jakie ochrania Impel to Wrocławskie Zoo czy Stadion.

Kamila
@Milosz

No proszę a mówią że praca w ochronie to nudna sprawa. Często nie doceniamy prostych rzeczy, a szkoda. Można mieć ciekawą pracę.

Igor

Duży gracz nie może sobie pozwolić na niejasności, odkąd pracuję w impelu to wszystko zgodnie z umową wypłacane co miesiąc.

krzysiek

powiem tak, jak na polskie warunki jest niezle, wiem co mowie, bo porownanie mam naprawde spore

Barto
@krzysiek

Zgadzam się, każdy kto przejdzie kilka firm powie to samo, impel ma dobrą renomę na rynku i rozlicza się na czas i ze wszystkiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Impel Security