Opinie o Jednostka wojskowa 1749 w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jednostka wojskowa 1749, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jednostka wojskowa 1749 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jednostka wojskowa 1749 w Szczecin

SPR Nowy wpis

Praktyk podchorążowska SPR kwiecień-lipiec 1998, w kantynie oficerskiej podawano jeszcze piwo.

Pytanie Nowy wpis

Czy Jednostka wojskowa 1749 zapewnia kartę multisportu?

Staszek Nowy wpis

Czy w jednostce są zatrudnione osoby cywilne?

Mariusz Nowy wpis

Witam,odbywalem aluzbe wojskową lato98(bialo-niebiescy)jak napisal kolega wyzej,duzo strzelania,taktyki i bylo fajnie.chcialoby sie przezyc to jeszcze raz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kkk

Sluzylem w latach 2001-2002 pobor zima ciezkoa bylo ale wspominam po latach dobrze ten czas.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Jednostka wojskowa 1749? Podzielcie się tymi informacjami.

macko137

miałem okazję odbywać w tej jednostce w roku 2004,pobór lato(biało niebieski kolor królewski) jako zmechol poborowy,wspominam dobrze nigdy nie miałem i nie będe miał takiej kondycji jak wtedy,dowódcy bardzo srogi ale tak powinno być w każdej jednostce,najważniejsze chyba że nauczyłem się być męszczyzną,ogólnie bardzo dużo strzelania (miałem przyjemność być strzelcem wyborowym SWD),bardzo dużo biegania,zajęć taktycznych, mam wrażenie że nie było czasu na nudzenie się:-) mój kolega z plutonu porównał z jednostką karną gdzie odbywał karę,nie chcę nikogo straszyć ale podstawa to zgrany pluton, szkoda że nie można przeżyć tego jeszcze raz

Rong

Płaca całkiem nieźle, trochę stresująco ale wiadomo że to jednak wojsko, praca pewna, dość bezpieczna bo w Polsce się niewiele dzieje na szczęście, jeśli spełniacie kryteria i dobrze Wam w munbdurze to polecam

wojsko jak wojsko, kiedys bylo gorzej...

Słowa kojarzące się z Jednostka wojskowa 1749 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jednostka wojskowa 1749: Najbardziej nie podobało mi się w Jednostka wojskowa 1749:

Zostaw merytoryczną opinię o Jednostka wojskowa 1749 - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jednostka wojskowa 1749