Jednostka wojskowa 1749

Szczecin

Opinie o Jednostka wojskowa 1749

macko137

miałem okazję odbywać w tej jednostce w roku 2004,pobór lato(biało niebieski kolor królewski) jako zmechol poborowy,wspominam dobrze nigdy nie miałem i nie będe miał takiej kondycji jak wtedy,dowódcy bardzo srogi ale tak powinno być w każdej jednostce,najważniejsze chyba że nauczyłem się być męszczyzną,ogólnie bardzo dużo strzelania (miałem przyjemność być strzelcem wyborowym SWD),bardzo dużo biegania,zajęć taktycznych, mam wrażenie że nie było czasu na nudzenie się:-) mój kolega z plutonu porównał z jednostką karną gdzie odbywał karę,nie chcę nikogo straszyć ale podstawa to zgrany pluton, szkoda że nie można przeżyć tego jeszcze raz

Rong
użytkownik zarejestrowany

Płaca całkiem nieźle, trochę stresująco ale wiadomo że to jednak wojsko, praca pewna, dość bezpieczna bo w Polsce się niewiele dzieje na szczęście, jeśli spełniacie kryteria i dobrze Wam w munbdurze to polecam

użytkownik zarejestrowany

wojsko jak wojsko, kiedys bylo gorzej...

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Jednostka wojskowa 1749 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jednostka wojskowa 1749: Najbardziej nie podobało mi się w Jednostka wojskowa 1749:

Zostaw opinię o Jednostka wojskowa 1749 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jednostka wojskowa 1749