PB-PIPE S.C.

Lublin

Opinie o PB-PIPE S.C.

PB-PIPE S.C. taka firma już nie istnieje :) Nawet nie wiecie co oceniacie.

STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE!!! MOBBING NA PORZĄDKU DZIENNYM, ZASTRASZANIE, PONIŻANIE PRACOWNIKÓW!!! BRAK SZKOLENIA BHP, BRAK ZAKRESU OBOWIĄZKÓW!!! PRZEPŁYW INFORMACJI MIĘDZY PRACOWNIKAMI FATALNY!!! BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU, BRAK POSZANOWANIA GODNOŚCI CZŁOWIEKA!!! CHAMSTWO NA CODZIEŃ

SS

Zgadzam sie w 100% firma "DZIAD" pseudo prezesi, trawa wystaje im z butów !!!! NIE POLECAM !!!! Omijajcie tą firme z daleka.

NIE POECAM FIRMY STANOWCZO! WYZYSKUJĄ PRACOWNIKÓW ZA GROSZE, SZEFOWIE DORABIAJĄ SIĘ NA MŁODYCH LUDZI ACH KTÓRYCH GANIAJĄ JAK PSY. CHAMSTWO U NICH NA PORZĄDKU DZIENNYM. NIE POLECAM FATYGOWANIE SIĘ NA ROZMOWĘ ZERO KULTURY. PROSTACKA FIRMA KRZAK

Zostaw opinię o PB-PIPE S.C. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB-PIPE S.C.