Agencja Reklamy ROD

Lublin

Opinie o Agencja Reklamy ROD

Beata

Profesjonalizm, dokładność, trafność informacji zawartej w reklamie oraz w moich wizytówkach, szybkie wykonanie usługi .Kulturalne i miłe doradztwo -polecam!

Julia Kamińska

Serdecznie polecam i bardzo sobie chwalę współpracę z agencją reklamową ROD. To zespół Specjalistów, pełnych pasji, energii i wielu pomysłów. Pracują szybko, niemal natychmiast odpowiadając na maile i podążając za potrzebami klienta. Polecam i dziękuję za całą pomoc i owocną.

Marta

@Katarzyna rozumiem. Faktycznie nieciekawa sytuacja z brakiem rozmowy. Czy inni pracownicy Agencji Reklamy ROD też mieli takie sytuacje, gdy chcieli porozmawiać o podwyżce? Dziwne, ze jej nie dostałaś, bo według użytkownika @Dom pensje poszły w górę w tej firmie. Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć z perspektywy pracownika o tej agencji?

Katarzyna

Pracowałam w Agencji kilka miesięcy i niestety mam bardzo złe zdanie zarówno na temat Pani Właścicielki jak i samego działania agencji. Pierwszy dzień w pracy był nadganianiem projektu, który porzucił poprzedni grafik - zero wprowadzenia tylko "siadaj i rób, bo jesteśmy w plecy z terminami". Na wstępie poinformowano mnie, że stawka (najniższa krajowa za godzinę) będzie obowiązywać przez pierwszy miesiąc z możliwością negocjacji po tym czasie - jeżeli się sprawdzę. Przez cały czas mojej pracy otrzymywałam pozytywne informacje zwrotne jeżeli chodzi o zadowolenie klientów z moich projektów. Zawsze robiłam wszystko terminowo i zgodnie ze specyfikacją, dokładając wszelkich starań. Po półtora miesiąca poszłam rozmawiać o podwyżce. Niestety zostałam zbyta i nie dowiedziałam się niczego konkretnego, gdyż Pani A. stwierdziła, że nie będzie tego dnia podejmować tematu. Cóż - tematu nie podjęła aż do końca mojej kariery w "agencji". Przez te kilka miesięcy napatrzyłam się jak nieprofesjonalnie to wszystko działa i jak kuleje komunikacja i przepływ informacji - mimo, że nasze biurka były dwa kroki od siebie. W pewnym momencie dało się odczuć, że w tej agencji nie można mieć własnego zdania, a dogadywanie się z zespołem nie jest mile widziane, co moim zdaniem zakrawa na paranoję. Z dnia na dzień miałam coraz mocniejsze wrażenie że pracuję w cyrku, czego potwierdzeniem było ultimatum jakie postawiono mi bez żadnego uzasadnienia "Albo będę szybciej pracować, albo wylatuję z agencji". Oczywiście Pani A. nie miała tyle odwagi cywilnej by przekazać mi to bezpośrednio i przedstawić konkretne argumenty - bo jak się później okazało po prostu ich nie miała. Najlepsze jednak Pani A. pozostawiła na koniec wysyłając mnie na wolne i po jakimś czasie przetrzymywania stwierdzając, że dla mnie już pracy nie ma. Zero profesjonalizmu, zero szacunku dla pracownika i stawki poniżej godności - bo przez wszystkie miesiące nie udało mi się ani razu dojść do wypłaty na poziomie najniższej krajowej, gdyż płacono mi za przepracowane godziny i wysyłano na bezpłatne wolne wtedy kiedy pasowało Szefowej. Nie polecam ani potencjalnym pracownikom ani potencjalnym klientom.

ROD
@Katarzyna 05.10.2017 11:47

Witam Pani Katarzyno. Nie pisze Pani do końca prawdy, gdyż rozmawiałyśmy o tempie i efektywności Pani pracy, jednak rozmowa ta nie odniosła pożądanego efektu, także proszę się nie dziwić, że Pani praca nie była przez ze mnie bardzo dobrze postrzegana. Jeśli chodzi o pensje, to faktycznie miała Pani niskie wynagrodzenie w tym lekko ponad 3 miesięcznym okresie (płatne od godziny na umowie zlecenie, zero premii). Jednak osoba, której praca daje wydajne efekty dla agencji otrzymuje wyższą podstawę i stosowne premie. Proszę zrozumieć: Agencja reklamowa to nie jest organizacja non-profil, a płace są proporcjonalne do efektywności pracownika, z zachowaniem minimum. Co do zgrania zespołu, ma Pani rację, zgrany i przyjaźnie względem siebie nastawiony zespół zawsze ma lepsze efekty pracy i to nie podlega negocjacjom. Nie chcę z Panią zwady, bo nic dobrego ona nie przyniesie, wiec po co? Dlatego kończąc, pozdrawiam i życzę powodzenia

Marta

@Dom a powiesz co jest lepsze oprócz pensji? Widzę, że nie ma ofert pracy. Czy to oznacza, że jest stały zespół i dlatego nie jest prowadzona rekrutacja do Agencji Reklamy ROD?

Dom

Jeśli chodzi o Agencję Reklamy ROD to jest coraz lepiej pod każdym względem, pensje idą w górę fajnie

oszukanyprzezROD-a

Witam. NIE polecam Agencji ROD !!! Porażka i żenada!!! Właścicielka oszukuje, nie odbiera telefonów i ma na wszystko wyj.... Chcesz tracić nerwy to zapraszam do ROD-a !!! Zapłaciłem i nie dostałem towaru!!!!!!!!!

ROD
@oszukanyprzezROD-a 12.08.2014 10:46

Witam. W całej swojej karierze nie znam żadnego takiego przypadku, poza kilkoma przeterminowanymi kuponami, gdy wypuszczaliśmy usługę przecenioną nawet o 90% i na jej wykorzystanie było na przykład tylko 30 dni - to był warunek wykonania usługi, o którym klient był poinformowany na gruperze czy innych zakupach grupowych. Wówczas, po zakończeniu tego okresu kupon był nie już ważny i usługi nie były wykonywane. Za co Pan zapłacił i nie otrzymał? - prosimy konkretnie lub proszę o kontakt bezpośrednio z biurem. Pozdrawiam

Robert

Zajmuję się promocjami w agencji i znam ogólną sytuację (również nie przyjemną sprawę z p. (usunięte przez administratora), która stosuje nielegalne Black SEO, po tym jak została zwolniona). Atmosfera jest OK, jak trzymasz się planu - nie ma problemów. Było kilka na prawdę ciekawych zleceń (można było poznać osobiście znane osoby z radia czy tv), ale były też zlecenia z grupera (kilka osób płacąc kilkadziesiąt złotych miało wymagania jakby płacili tysiące, mnóstwo uwag, zmiany, ... szkoda gadać). Pracuje się dobrze, pieniądze znośne, ogólnie nie narzekam, choć ostatnie zmiany algorytmów w google dały się we znaki mojej wypłacie :(

realista

amatorzy, nie są w stanie postawić prostej strony internetowej. nie polecam nikomu... terminy dla nich to nic ważnego, wieczne przesunięcia realizowanych projektów a efekt denny nie wart złamanego grosza. właścicielka firmy oderwana od rzeczywistości, pracownicy bez kompetencji. jeśli chcecie stracić czas i pieniądze to zapaszam

michał

Współpracuję z agencją od zeszłego roku, jako dodatkowy programista. Zdarzają się napięte terminy i poprawki po kilkanaście razy od nadgorliwych klientów, szczególnie jeden zapadł mi w pamięć (jednak nie będę pisał jego nazwiska:), ostatnio przy akcji pod eskę siedzieli cały weekend, aby skończyć na 2 września. Problemy zawsze jakieś są, ale ogólnie jest ok.

Ewa LL

Nie polecam pracy w tej firmie ani współpracy z panią(usunięte przez administratora). Pani (usunięte przez administratora) zatrudnia na czarno, po czym nie płaci swoim pracownikom. Po całym miesiącu pracy na stanowisku grafika dostałam zaledwie 1/8 należnego wynagrodzenia. Po czym kontakt z panią (usunięte przez administratora) się urwał i nie można się z nią skontaktować. Firma jest nierzetelna i oszukuje. Współpraca na własną odpowiedzialność... Pozdrawiam Ewa LL

niezadowolony

Witam, jak chcecie stracić nerwy, czas i pieniądze to korzystajcie z usług Agencji Reklamy ROD !!! Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów......BRAK SŁÓW !!!!!!!! Ta firma nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, nie dba o klienta!!!!!!!

Zostaw opinię o Agencja Reklamy ROD - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamy ROD