Salon meblowy Inne Meble

Lublin

Opinie o Salon meblowy Inne Meble

ta

atmosfera w takiej pracy moim zdaniem jest zupełnie drugorzędną kwestią, masz przede wszystki zadowolić klienta i sprawić żeby te wyjątkowe meble jak najszybciej znalazły się w jego mieszkaniu, proste

mikołajek2

co mnie zachęciło? atmosfera!!w zasadzie nie rozumiem ludzi, którzy tu piszą. przyszli na 3 miesiące, nie wykazali się a potem tyłek obrabiają. ciekawe!!

Marek

Zasady BHP nie są przestrzegane atmosfera w firmie fatalna

leon

Szefostwo traktuje wszystkich z góry nie polecam

Kasiunia

Hmmm.... Strasznie to wszystko dziwne. Ja przepracowałam w Firmie Inne Meble dwa i pół roku i bardzo mile wspominam ten okres mojej kariery. Ok, dużo pracy i wymagające szefowe, ale atmosfera jest bardzo rodzinna i możliwości nauczenia się wielu przydatnych rzeczy, jeśli tylko się chce:)

Sylwia

Pracodawcy dbaja o pracowników i są bardzo uczciwi, co niestety nie zawsze można powiedzieć o moich koleżankach i kolegach. Firma warat polecenia!

Zostaw opinię o Salon meblowy Inne Meble - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon meblowy Inne Meble