Opinie o Salon meblowy Inne Meble w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Salon meblowy Inne Meble. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salon meblowy Inne Meble o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon meblowy Inne Meble w Lublin

Czy w Salon meblowy Inne Meble są szkolenia zewnętrzne?

Rob

Firma jest bardzo pro konsumencka i to jest spoko. Na dzień dobry, kawa, luźna rozmowa itd. a nie tylko wpychanie potencjalnym klientom byle czego. Niestety od strony pracownika jest zupełnie na odwrót... Przede wszystkim bardzo słaba płaca, żadnych profitów ze sprzedaży, 200 zł premii raz do roku na święta to jedyne na co można liczyć. Sprzedawca jest dosłownie od wszystkiego, nawet od rzeczy do których nie posiada uprawnień, jak np. praca przy instalacji elektrycznej. (usunięte przez administratora) Także, jako klient wyjdziesz ze sklepu zadowolony(usunięte przez administratora)

Natalia
@Rob

A to jakie te zarobki są? Szkoda ze nie ma żadnych premii, demotywujące dość

Rob
@Natalia

zgłosiłeś że dziadki się wbijają :)

Tomasz
@Rob

O co chodzi z tymi dziadkami? Masz na mysli ze pracownicy są wiekowi? Przyjmują młodych czy raczej stara kadra się zasiedziała?

Rob Nowy wpis
@Tomasz

To nie był moj komentarz, wystawił go ktoś o takim samym nicku, nie mam pojęcia o co chodzi z "dziadkami". Btw widzę ze portal usunął połowę mojej opinii. xd

Rob Nowy wpis
@Natalia

Nie wiem jak teraz, kiedys było nieco ponad 2000 na reke.

Daria

Są jakieś zniżki dla pracowników na meble ?

Onatemuwinna
@Daria

Tak sa

Urszula Nowy wpis
@Onatemuwinna

to super!! jakie i jak często? bo jak co miesiąc to ja się chętnie zatrudnię! akurat mam remont i planuje kupować nowe meble :)

Czy Salon meblowy Inne Meble zapewnia kartę multisportu?

Szacowny

Przy takiej harówce jaką ci sprezentują,siłka nie będzie potrzebana.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Salon meblowy Inne Meble się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wykorzystany

Mialem przyjemność pracować w tej firmie przez dwa dni. Piękne meble, załoga ok na pierwszy rzut oka ale właściciele kręcący się w sklepie. MIMO MOICH STARAŃ NIE ZAPROSZONO MNIE NA KOLEJNY ETAP. NAJGORSZE JEST TO ARANZOWANIE PRZYBYCIA POTENCJALNYCH KANDYDATÓW TEGO SAMEGO DNIA. UPOKORZENIE I UPODLENIE JAK W CASTINGU DO FILMU JA WSZYSTKO ROZUMIEM ALE PIERWSZY RAZ SIĘ Z TYM SPOTKAŁEM I OBY OSTATNI BO NIESMAK POZOSTAŁ

Łucja
@Wykorzystany

Przez dwa dni bardzo trudno jest poznać danego pracodawcę - zarówno od tej dobrej, jak i tej nieco gorszej strony. Szkoda, iż ostatecznie nie zaproszono Cię do kolejnego etapu. A powiedz mi jeszcze, jeśli możesz, o jakie stanowisko chodzi?

powodzenia
@Wykorzystany

Każdemu w pierwszych dniach pracy jest trudno się odnaleźć w nowym miejscu, gdzie wszystko jest nowe i nieznane. jeżeli oczekiwałeś ,że wszyscy będą interesować się tylko tobą, to niestety tak praca i dorosłe życie nie wygląda. Piszesz , że "szefostwo kręci się po sklepie" - facet oni są u siebie i nic w tym dziwnego. Jeżeli szukasz pracy gdzie nie będziesz miał styczności z pracodawcą, to życzę powodzenia. Ktoś mądry dlatego wymyślił okres próbny. A pisząc że czułeś się jak na castingu, to chyba nie byłeś nigdy na rozmowie w sieciówce, gdzie walczy o stanowisko 20 osób i żadna nie zna stanowiska i wynagrodzenia o które walczy. Nie oceniaj książki po okładce. Powodzenia

ta

atmosfera w takiej pracy moim zdaniem jest zupełnie drugorzędną kwestią, masz przede wszystki zadowolić klienta i sprawić żeby te wyjątkowe meble jak najszybciej znalazły się w jego mieszkaniu, proste

mikołajek2

co mnie zachęciło? atmosfera!!w zasadzie nie rozumiem ludzi, którzy tu piszą. przyszli na 3 miesiące, nie wykazali się a potem tyłek obrabiają. ciekawe!!

Zasady BHP nie są przestrzegane atmosfera w firmie fatalna

leon

Szefostwo traktuje wszystkich z góry nie polecam

Kasiunia

Hmmm.... Strasznie to wszystko dziwne. Ja przepracowałam w Firmie Inne Meble dwa i pół roku i bardzo mile wspominam ten okres mojej kariery. Ok, dużo pracy i wymagające szefowe, ale atmosfera jest bardzo rodzinna i możliwości nauczenia się wielu przydatnych rzeczy, jeśli tylko się chce:)

Sylwia

Pracodawcy dbaja o pracowników i są bardzo uczciwi, co niestety nie zawsze można powiedzieć o moich koleżankach i kolegach. Firma warat polecenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Salon meblowy Inne Meble - Lublin

• Jak się pracuje w Salon meblowy Inne Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Salon meblowy Inne Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon meblowy Inne Meble
1.5/5 Na podstawie 137 ocen.

Salon meblowy Inne Meble