Bio - Medical Tomasz Pizoń

Lublin

Opinie o Bio - Medical Tomasz Pizoń

MAREK CITKO

Dzień Dobry, (Marek Citko (40 l.) były piłkarz , w całej mojej kar jeże przerobiłem- współpracowałem z wieloma specjalistami, i myślę że mam wyczucie co do ludzi jak ich profesji i bez cukrowania mogę polecić Pana Pizońa . Oprócz Kwalifikacji, Wiedzy, ma dar w rękach ma to wyczucie ma to coś !!! Polecam Go jako rehabilitanta o specjalizacji terapii manualnej. Uczęszczam do niego w Centrum Medyczne Ortopedia, ul.Wspólna 2c, Warszawa-Wesoła.

Adam

witam, Jestem zawodowym sportowcem i od lat przepracowałem z wieloma rehabilitantami, a od ponad roku korzystam z usług rehabilitacyjnych – terapii manualnej oraz Hydrocolonoterapii u Pana T. Pizonia i jestem zadowolony z jego pracy jak i podejścia co do pacjentów, cieszę się że współpracuje- konsultuje z innymi specjalista i ciągle rozwija swoją wiedze w dziedzinie rehabilitanci to taki polski Dr. House  To nie tylko moje spostrzeżenia, moich kolegów również . Ma sporo cele brytów to też o czymś świadczy ostatnio widziałem u niego Joannę Czarnecką zespołu Red Lips . Mimo trudnego dostania się do niego, POLECAM

Jarek

Jako specjalista to górna półka jak rehabilitant, zaangażowany, skrupulatny, profesjonalny i przede wszystkim życiowy:) Ale problem jest dostać się do niego i terminy odległy, a już tragedia jak wyjedzona na szkoleniaa.. ! Powinien zapewnić zastępstwo na równie odpowiednim poziomie.No cóż wszystkiego nie można mić

Frankowski

Cieszę się że już pan T.Pizon powrócił z Ameryki, Który zdaniem wielu lekarzy i pacjentów jest jednym z największych przełomów w medycynie ostatnich lat. Dr.T. Pizon to pierwsza taka pozycja na naszym rynku, dający dostęp do technologii medycznej nowej generacji, który jest w stanie w istotny sposób wspomóc poprawę zdrowia promocji jakości życia. Polecam tego specjalistę.

Iwona Celejowa

Haj, Jestem sportowcem i mam duże doświadczenie co do podejścia jak i fachowości specjalistów w Polsce. Ale powiem tylko jedno,widać że Pan Tomasz Pizon dokształcał się w Ameryce i rozwija się w medycynie .... Wiedziałam że w dziedzinie Terapii manualnej jest świetny (Prowadzi naszą kadrę, i jesteśmy od niego uzależnieni;o) Ale odkryłam że jest świetnym specjalistą w zakresie żywienia sportowców, higieny i promocji zdrowia. W pracy naukowo-badawczej prowadził długofalowe, wieloaspektowe badania dotyczące zapotrzebowania żywieniowego, szczególnie na białko, wśród sportowców wysoko kwalifikowanych. ŁAŁ... POLECAM TEGO SPECJALISTĘ.

mrozikowie

DZIEŃ DOBRY. POLECAMY PANA PIZONIA , WSPÓŁPRACUJEMY Z NIM JUŻ OD LAT I .... JEST PROFESJONALISTĄ W KAŻDYM WYMIARZE K.P. MROŻIKOWIE

Witam Jesteśmy cała rodzina zakochani w pracy i przede wszystkim specjaliście, czyli Panu Tomaszowi Pizon.Jest profesjonalny , LUDZKI,rzetelny i . . . po prostu POLECAMY Wdzięczna rodzina (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Bio - Medical Tomasz Pizoń - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio - Medical Tomasz Pizoń