Opinie o TBV Investment Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TBV Investment Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TBV Investment Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBV Investment Sp. z o.o. w Lublin

Administrator Nowy wpis

TBV Investment Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4000 i asystent sprzedaży. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

K Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam TBV jako miejsce pracy. Atmosfera jest świetna, a pracowałam u wielu deweloperów, także w innych miastach, i szczerze - żaden do TBV się nie umywa (szczerze!). Zarządzający bardzo w porządku - zawsze pomocni i ludzcy, naprawdę na poziomie. Nigdzie chyba nie spotkałam się z takim kontaktem na linii szef- pracownik - pełen szacunek do mnie jako pracownika , człowieka. Praca ciekawa, zawsze coś się dzieje. Koledzy i koleżanki z pracy bardzo mili, widać ze są zżyci i lubią to gdzie pracują. Wszystko płacone na czas, życzę każdemu takiego miejsca pracy! I przyjemne biuro :)))

Mirosław Nowy wpis
@K

No i super że jesteś taki zadowolony. A jeśli chodzi o rozwój to też na plus? Można myśleć o awansie i kierownik wspiera takie inicjatywy? Nie trzeba mieć znajomości żeby iść wyżej?

K Nowy wpis
@Mirosław

Tak, jeśli chodzi o rozwój tez na plus - to jest w mojej ocenie idealne miejsce ku temu by się rozwijać, i absolutnie nie trzeba mieć znajomosci by mieć awans!!! Serio. Góra Cię wspiera od samego początku, i mówię to z ręką na sercu.

Marzena

widzę, że jednemu z klientów podobno zmienili warunki jeśli o umowę chodzi, ciekawa jestem czy podobnie dzieje się tu wobec pracowników? kasa jest generalnie na czas? jeśli tak to w jakiej zazwyczaj wysokości?

Grzegorz

Witam, Umowilem sie na podpisanie umowy wszystko dogadane. Po czym dostałem informacje ze mieszkanie jednak bedzie drozsze o ponad 35 tysiecy czy nadal jestem zainteresowany zakupem? Sami zdecydujcie czy chcecie kupowac od takiego sprzedawcy...

Firma TBV Investment Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier Budowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Były Pracownik

Buduje się dobrze, jako kierownik dostajesz narzędzia pracy w postaci pełnej palety podwykonawców, nie ma problemu z finansowaniem ogólnie ok ale... presja, tempo, sposób traktowania przez ,,górę,, przekreśla to wszystko. Nigdy więcej.

Jerzy

Praca z perspektywami rozwoju, stabilna i zapewniająca bezpieczeństwo. Po pół roku mogę z czystym sumieniem polecić pracodawcę.

Bardzo dobry pracodawca, Prezes jest bardzo kontaktowy i konkretny. Warunki - zarówno te finansowe, jak i pozafinansowe są satysfakcjonujące. Polecam.

Można negocjować stawkę ?

Godny polecenia deweloper ceniący sobie rzetelny kontakt z klientem już od samego początku współpracy. Terminowa realizacja, wszystkie ustalenia zostały wykonane, a mieszkanie spełnia wszystkie oczekiwania.

Stanisław

Po paru miesiącach stwierdzam, że nie mogłem trafić lepiej. Profesjonalizm, ludzkie podejście do pracownika i do tego świetna komunikacja wewnątrz firmy. U poprzedniego dewelopera brakowało mi wyrozumiałości w kontekście wykonywanej pracy, a tutaj je znalazłem.

Konrad

Jak oceniacie perspektywy rozwoju, warunki pracy i atmosferę w firmie?

Mario
@Konrad

Z mojego punktu widzenia praca tutaj w dalszej perspektywie czasu to pewne zajęcie. Cały czas coś planują, budują i oddają kolejne inwestycje. Odnośnie warunków jest na pewno lepiej niż u konkurencji, dobra komunikacja firmie, no i atmosfera zdecydowanie sprzyja efektywności.

Marzena$
@Konrad

Ja jestem zadowolona z pracy w TBV. Zarobki satysfakcjonujące, pracownicy konkretni i pracowici, do tego życzliwi. Czego chcieć więcej w tym niepewnym czasie. Codziennie mam kontakt z klientem, także widzę stosunkowo duże zaufanie do firmy. Odnośnie perspektyw, to TBV ciągle się rozwija, na horyzoncie nowe, ciekawe inwestycje. Suma summarum zdecydowanie polecam tę firmę.

Iza
@Marzena$

Możesz zdradzić, na jakim stanowisku pracujesz? W komentarzu wspominasz o zarobkach, czy poza podstawowym wynagrodzeniem można otrzymać premie? Zajrzałam na stronę internetową firmy w poszukiwaniu ofert pracy, niestety nic nie znalazłam, jeśli coś wiesz to podziel się proszę informacją.

Marzena$
@Iza

Jestem pracownikiem działu sprzedaży, poza podstawowym wynagrodzeniem otrzymujemy premie, których wysokość jest uzależniona od wyników firmy.

Ula

Kupiłam przestrzenne mieszkanie na Osiedlu Regaty od TBV, około 70m2. Mieszkanie jeszcze nie oddane, ale na ten mogę polecić tego dewelopera, bo widać, że opiekuje się swoimi klientami. Szybka i sprawna komunikacja, także nie ma się do czego przyczepić.

DW

Idąc za dziennikiem wschodnim: Godz. 21.32 Jak państwo wydają zgodę na budowę akademika to czy można w nim także sprzedawać mieszkania? – spytał radny Piotr Breś. – Jeżeli państwo wydają zgodę na budowę domu seniora, to co się dzieje z tym inwestorem, który później przekształca to i sprzedaje to jako mieszkania – dopytywał Breś. – Nie powinien sprzedawać tego jako mieszkania – usłyszał odpowiedź urzędniczki. Radni dopytują jak to możliwe, że lokale w budynkach powstających jako domy studenta są później sprzedawane jako normalne mieszkania.

Zostaw merytoryczną opinię o TBV Investment Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TBV Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TBV Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TBV Investment Sp. z o.o.?

TBV Investment Sp. z o.o.
  • Nałęczowska 30
    20-701 Lublin

TBV Investment Sp. z o.o.