Opinie o OPTIMA WELD II Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPTIMA WELD II Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OPTIMA WELD II Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTIMA WELD II Sp. z o.o. w Sosnowiec

wypowie się ktoś na temat pracy w Sosnowcu??Jakie warunki ,atmosfera w pracy??

@Nowy

O jakie stanowisko Ci konkretnie chodzi? Sprecyzuj :)

Pio
@Mariusz

Magazynier Sosnowiec, ktoś coś więcej powie ?

Przemysław

Porządna firma, dostałem umowę na czas nieokreślony po miesiącu pracy, dobre zarobki,,dobrej jakości odzież robocza ,możliwość nadgodzin z całego serca polecam..

Miłosz

Uczciwa firma, umowa o prace ,wypłaty na czas oraz miła atmosfera w pracy, polecam.

Kamil

pracuje w tej firmie od paru miesięcy, po miesiącu dostałem umowę o prace na czas nieokreślony, nie mam zastrzeżeń do pracodawcy uczciwy człowiek, wypłaty na czas, możliwość zrobienia nadgodzin jeżeli ktoś potrzebuje ,miła atmosfera, serdecznie polecam

Gabriela
@Kamil

Jeśli chodzi o nadgodziny to ile ich średnio w miesiącu może wpaść?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w OPTIMA WELD II Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.

praca w miłej atmosferze, firma bez zastrzeżeń...polecam

rzetelna firma, dobre zarobki, pracodawca bezkonfliktowy z wszystkim można się dogadać ,możliwość awansu

praca w fajnych warunkach szczególnie na delegacjach od początku wszystko na jasnych warunkach, przeprowadzane szkolenia, dobra płaca, umowa o prace ,możliwość wypracowania nadgodzin

ROMAN

Pierwsza umowa od razu to umowa o pracę nie żadne umowy zlecenie...wynagrodzenie na czas, praca w miłej atmosferze, firma na wysokim poziomie, jestem zadowolony z pracy, polecam

artur

Solidna firma, umowa o prace, dobra płaca oraz miła atmosfera, polecam

Magdalena

a jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej moze? Czy to dopiero propozycja?

Może ktoś coś więcej powiedzieć na temat pracy w Sosnowcu??

@Nowy

Pytasz o magazyn czy coś innego?

daron

witam wie ktos cos na temat umowy o prace czy jest od najnizszej czy normalna od zarobkow

W związku z ogromnym zainteresowaniem Naszą Firmą, oraz nową platformą komunikacji na GoWork i naszej stronie internetowej chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za obdarzenie Nas tak dużym zainteresowaniem. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasze platformy były wiarygodnym źródłem informacji. Z dużym zaangażowaniem pracujemy nad pozyskiwaniem rzetelnych i sprawdzonych opinii na temat pracodawcy, oraz pracowników. Jednocześnie przypominamy że godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających oszczerstwa i pomówienia znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, osobiste złości, wulgarne komentarze od razu usuwane są przez administratorów platform. Zachęcamy również do śledzenia nowych ofert pracy.

Grzegorz

Polecam tego pracodawcę. Rzetelna i uczciwa firma. Wylpatę zawsze dostawałem na czas, a to jest w zasadzie najważniejsze. Nie robią problemów jak inne firmy.

@Grzegorz

To wypłata na czas jest dziś czymś tak niesamowitym, że zalicza się do plusów? ;p Chyba dobrze trafiałem w życiu, bo u mnie nigdy nikt się nie spóźniał z płatnościami.

Jarek

Solidna firma, która daje umowę o pracę, po miesiącu na czas nieokreślony, a nie tak jak inne pseudo zakłady. Nadgodziny są, jeśli nie chcesz to robisz swoje i do domu. Jak się rozwijasz to masz szansę na awans. Jak zdobędziesz tu zatrudnienie to się go trzymaj.

Martin

Nie mam zastrzeżeń do tego pracodawcy. Współpracuje się nam bardzo dobrze i to nie od wczoraj. Jestem w Austrii ponad 5 miesięcy nawet w nagłych i nieprzewidzianych wypadkach wszystko jest tak jak ma być. Tę firmę prowadzi człowiek, który wie co to życie. Zarobki bardzo dobre, wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o OPTIMA WELD II Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w OPTIMA WELD II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTIMA WELD II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTIMA WELD II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPTIMA WELD II Sp. z o.o.