Neumo-Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Neumo-Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neumo-Polska Sp. z o.o.

To jest żałosne.

Pracowałam w Neumo, oddział Sosnowiec przez 3 miesiące. Szukali młodej osoby, którą zamierzali wszystkiego nauczyć i przysposobić do pracy handlowca. Zatrudniłam się, gdyż jak na moje tamtejsze, skromne wymagania płacili dużo. Rozmowy kwal. były 2: jedna z kierowniczką, druga z prezesem. Już na wstępie kierowniczka stwierdziła, że nie będzie czytać mojego cv bo ją tabelki nie interesują. OK... przedstawiłam się, wytłumaczyłam na czym polegała moja dotychczasowa praca i jakie mam doświadczenie w sprzedaży. Rozmowa z prezesem była OK - naprawdę OK i nie będę się tu nad nią rozwodzić. Bardzo szybko okazało się, że problemem jest kierowniczka biura; kobieta wymagała od każdego czci i szacunku, a sama traktowała ludzi, delikatnie mówiąc, z góry. Wyzwiska, przekleństwa i wulgaryzmy to jej chleb powszedni. Profesjonalne szkolenie, którym mnie uraczyła polegało na wydaniu mi polecenia, abym wykuła katalogi na pamięć. Obrażała, poniżała i zmniejszała moją przydatność do pracy, odsuwając od czynności, które wykonywałam dobrze. Raz popełniłam błąd - gdy zatrudnia się nowego pracownika, trzeba się z tym liczyć, no chyba że jest się kierowniczką tegoż oddziału - oczywiście, przeprosiłam za zaistniałą sytuację, ale to nie wystarczało. Przez cały następny dzień kierowniczka była na mnie obrażona i oczekiwała że od progu będę bić jej pokłony, błagając o wybaczenie... Ale nie to było najbardziej żałosne. Podczas wizyty prezesa, zapytana przez niego jaką mam wadę wzroku, odpowiedziałam i usłyszałam od kierowniczki, że skoro jestem taka ślepa to nie będzie mnie chciała w firmie. Mobbing w czystej postaci, nieprawdaż? Jedna z pracownic powiedziała mi, cicho, szeptem, na zapleczu firmy, że przez to stanowisko przewinęło się już pełno dziewczyn, które były zwalniane, lub same się zwalniały, bo nie wytrzymywały zachowania kierowniczki. A co do przedmówcy - masz świętą rację!

adam
@To jest żałosne. 29.11.2016 07:24

masz rację

admin

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Neumo-Polska Sp. z o.o. i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Paweł
@admin 18.08.2015 07:00

Współpracę z firmą (biuro handlowe oddział Czeladź) wspominam bardzo nieprzyjemnie. Klienci - zwłaszcza nowi - muszą się prosić o każdą ofertę. Firma ma garść stałych klientów o których dba a resztą się nie przejmuje. Atmosfera w biurze jest bardzo napięta; krzyk i brak kultury powoduje, że chciałoby się uniknąć załatwiania spraw w ich siedzibie. Do tego dochodzą ceny wyższe niż u konkurencji. Szczerze odradzam współpracę.

Zostaw opinię o Neumo-Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neumo-Polska Sp. z o.o.