Opinie o Neumo-Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Neumo-Polska Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neumo-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neumo-Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Adam Nowy wpis

Miło wspominam pracę w tej firmie. Nie pozdrawiam jedynie pani Ewy R. z Łodzi. Wredna baba

Administrator Nowy wpis

Jak przedstawia się sytuacja Neumo-Polska Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Sosnowiec i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Jan Nowy wpis

Witam, A jak kształtują się zarobki na stanowisku handlowca? Czy proponują umowę o pracę czy b2b?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Neumo-Polska Sp. z o.o.? Czy tak samo jest w Neumo-Polska Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

To jest żałosne.

Pracowałam w Neumo, oddział Sosnowiec przez 3 miesiące. Szukali młodej osoby, którą zamierzali wszystkiego nauczyć i przysposobić do pracy handlowca. Zatrudniłam się, gdyż jak na moje tamtejsze, skromne wymagania płacili dużo. Rozmowy kwal. były 2: jedna z kierowniczką, druga z prezesem. Już na wstępie kierowniczka stwierdziła, że nie będzie czytać mojego cv bo ją tabelki nie interesują. OK... przedstawiłam się, wytłumaczyłam na czym polegała moja dotychczasowa praca i jakie mam doświadczenie w sprzedaży. Rozmowa z prezesem była OK - naprawdę OK i nie będę się tu nad nią rozwodzić. Bardzo szybko okazało się, że problemem jest kierowniczka biura; kobieta wymagała od każdego czci i szacunku, a sama traktowała ludzi, delikatnie mówiąc, z góry. Wyzwiska, przekleństwa i wulgaryzmy to jej chleb powszedni. Profesjonalne szkolenie, którym mnie uraczyła polegało na wydaniu mi polecenia, abym wykuła katalogi na pamięć. Obrażała, poniżała i zmniejszała moją przydatność do pracy, odsuwając od czynności, które wykonywałam dobrze. Raz popełniłam błąd - gdy zatrudnia się nowego pracownika, trzeba się z tym liczyć, no chyba że jest się kierowniczką tegoż oddziału - oczywiście, przeprosiłam za zaistniałą sytuację, ale to nie wystarczało. Przez cały następny dzień kierowniczka była na mnie obrażona i oczekiwała że od progu będę bić jej pokłony, błagając o wybaczenie... Ale nie to było najbardziej żałosne. Podczas wizyty prezesa, zapytana przez niego jaką mam wadę wzroku, odpowiedziałam i usłyszałam od kierowniczki, że skoro jestem taka ślepa to nie będzie mnie chciała w firmie. Mobbing w czystej postaci, nieprawdaż? Jedna z pracownic powiedziała mi, cicho, szeptem, na zapleczu firmy, że przez to stanowisko przewinęło się już pełno dziewczyn, które były zwalniane, lub same się zwalniały, bo nie wytrzymywały zachowania kierowniczki. A co do przedmówcy - masz świętą rację!

adam
@To jest żałosne.

masz rację

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Neumo-Polska Sp. z o.o. i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Paweł
@admin

Współpracę z firmą (biuro handlowe oddział Czeladź) wspominam bardzo nieprzyjemnie. Klienci - zwłaszcza nowi - muszą się prosić o każdą ofertę. Firma ma garść stałych klientów o których dba a resztą się nie przejmuje. Atmosfera w biurze jest bardzo napięta; krzyk i brak kultury powoduje, że chciałoby się uniknąć załatwiania spraw w ich siedzibie. Do tego dochodzą ceny wyższe niż u konkurencji. Szczerze odradzam współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Neumo-Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Neumo-Polska Sp. z o.o.