Instac

Sosnowiec

Opinie o Instac

mario

Cwaniaczek w tamtym roku na Świeta zlom powywoził to dał nam po stówce na rybe a teraz nie idzie tego zrobić to nic nie dostaniemy .. Zresztą w Warszawie o tym chyba nawet nie wiedzieli bo byśmy też nic nie dostali

kurrrrrrrrrrr

W Instacu jak w lesie albo jak w chlewie obsranym gównem.

Wpis Anonimowy

Praca żenada Zero premij Zero podwyzek Zero bonow na swieta. Czy tez paczek na mikołaja dla dzieci Pracownicy sa wykorzystywani Nawet na karpia nie dadza w Sosnowcu w firmie Instac bo nie ma pln Ale za to w Warszawie każdy z Prezesów dostanie na swieta paczki pracownicze oraz bony i to nie mała kwote a my musimy (usunięte przez administratora) na kogos Pan K.P oszust kretacz i nic wiecej duzo obiecuje a naprawde nic nie robi Odradzam ta firme jezeli ktos szuka zatrudnienia. Zero perspektyw na lepsze zarobki ciagle chca zeby robic wiecej (usunięte przez administratora) nadgodziny a nie umieja nas docenic Szukasz pracy szukaj nadal Do firmy Instac nie przyjmuj sie idz lepiej pracuj do Rosmana

anonymous

A co tak się przyczepiłeś. Co TY taki zdziwiony że gdzieś robi. A kogo znasz kto żyje tylko z wypłaty z Instacu. Przecież to jakieś ochłapy a nie pieniądze. BYli górnicy mają wypłatę i emeryturę. Z "młodych" wszycy co chcą żyć na poziomie muszą robić po godzinach bo niestety obietnice Pana K.P. juz szlak trafił i nic z nich nie wynikło oprócz tego że wiemy jakim jest krętem i oszustem. Wieć zastanów sie trochę co piszesz i czemu ludzie dorabiają. Mają fach w ręku to dorabiają tam gdzie ktos im godnie za te umiejętnosci zapłaci.

Aga

Trzeba dorobić uczciwie na Święta jeźeli nie umiemy dostać nic na karpia

Misiu

Wiórek vel kebab w Instac na L4, niby ze chory, a tyra u konkurencji po 12 godzin, 100% normy w dupiee.

Marek

Jezeli komuś nie odpowiada praca to zatrudnimy wykwalifikowanych fachowców z tej branzy monter 17 zl netto na godz spawacz 22 zl netto na godz

misiu

A to chyba wiórek pisał człowiek chorągiewka i (usunięte przez administratora)

Nick

Panienki co wy tak narzekacie? Ważne, że jest robota. Spawacze źle nie mają, chyba że jest taki co narzeka, ale to pewnie ten co na niego narzekają. Ja pracuje trzeci rok i jakoś żyję spokojnie. Kto robi, to i zarobi, a pozostali, którym się nie chce robić, albo nie umieją, to będą wiecznie narzekać. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę. Narzekanie i zazdrość jest domeną ludzi słabych i bezradnych.

marek

No podobno Krzysztof dostał te srebne auto od szefa za free 6000 zarabia netto a my robimy na tego oszusta

kris

No odchodzą od Nas pracownicy tylko biuro trzyma się stołków bo gdzie takie niedorajdy znalazły by pracę n siedzą na górze i pierdzą w krzesła pajace i lewusy .

Juz byly pracownik i cale szcz

Brak perspektyw, to motto tego zakladu , zarobki gorsze niz w biedronce.

Kochas

Parodia i nic więcej , zarobki żenada .

grzegorz

Jak nie masz lepszej roboty to próbuj jednak lepiej jest w Biedronce

Pawjar

Warto aplikować na stanowisko magazynier??

Azot

Coś się jednak zmienia i w kierunku na lepsze. Oby. Dobrze że pensje na czas.

Bolek

:) Janusz i Grażyna brakuje jeszcze tylko Passat TDI

ronaldo

Poprzednik odzwierciedlił to co inni napisali , fakt emerytowani górnicy to nędza tego warsztatu , pomimo emerytur które mają zabierają pracę innym ale nic nie dając , czyli na zasadzie wyjdę z domu bo mam spokój i jakoś przeleżę ten dzień w pracy . Inicjatywa takiego oszołoma jak Krzysztof .K to porażka ale to odpowiada rządzącym . Co do kierownictwa to guzik maja do powiedzenia , gdyż wszyscy kierownicy byli manipulowani przez starych zgredów z zarządu którzy już dawno powinni być z racji wieku pokryci piachem . Czas komunizmu już odszedł w niepamięć i starsi panowie dwaj też powinni z nim odejść i zostawić warsztat młodym . Na zasadzie skończ Waść wstydu ... itd

F

Pracowałem w firmie INSTAC jakoś trzy lata na produkcji. Generalnie do czasu zmiany kierownika na młodego "inżyniera", wszystko było ok. Pomijając to, że narzędzi pracy nie było, serwisowanie maszyn to była kompletna abstrakcja, ale to wynikało z chciwości zarządu w siedzibie głównej tego całego burdelu. Sama atmosfera na produkcji do zniesienia, emerytowani górnicy dominują swoją pychą i urojoną wiedzą. Wiele osób pracuje za śmieszne pieniądze, inni za w miarę akceptowalne stawki, co rodzi stałe napięcia w brygadzie. Trzeba przygotować się na bycie obgadywanym, testowanym i "podkablowywanym" przez współpracowników, których nieraz głównym zajęciem jest krycie się przed wzrokiem osób z biura i łażeniem w celu plotkowania, byleby dniówka zleciała. Ciężka praca i poświęcenie nie zostaną docenione. Ja prosto po szkole trafiłem właśnie tam, nauczyłem się na błędach i z własnej inicjatywy, ponieważ mało kto jest w ogóle chętny przekazywać swoją wiedzę. Raczej negatywnie wspominam czas spędzony wśród obłudnych ludzi i lewusów, którym musiałem narzucać tempo pracy, bo inaczej robiliby 1/2 tego, co dało się spokojnie zrealizować bez wyciskania ostatnich potów. Ostatnia rzecz to bajzel, który panuje na produkcji, przez dosyć istotny brak umiejętności logicznego rozumowania w głowach kadry zarządzającej... Pozdrawiam.

olo

Jeżeli 15 zł brutto to zarobek to ja gratuluje ustawienia się w życiu i powodzenia przy 168 godzinach miesięcznie to jakieś 1700 na rękę - szczerze to jałmużna nie wynagrodzenie

re

Jeżeli nie jest żle to dlaczego jest tak duża rotacja pracowników i najstarsi pracownicy odchodzą choćby Aleksander . Być może obraz który widzi zarząd jest zafałszowany w Sosnowcu i powodem tego fałszu jest jedna osoba obecnie kierująca tym wszystkim

RomTom

Wcale nie jest tak zle w firmie Instac Jezeli chcesz pracowac i robisz co do cb nalezy Nikt nie ma do cb problemu Pierwsza umowa 12 zl brutto 1-szy mc Kolejna umowa 13.50 brutto kolejne 3 mc Co bedzie dalej sie okaze. Ale licze co najmniej na 15 zl brutto Wyplaty regularne 10-tego kazdego miesiaca Brak konfodentow jak narazie

zawiedziony

No i awans gotowy wodnik szuwarek znad stawu jedzie limuzyną do domu za podpieprzanie pracowników a my z podwyżki dalej nic tylko obietnice

byl

Ja pracowalem kilka lat w tej firmie i niesty duzej sie juz nie dalo.To co teraz nam w mawial szef dyrektor czy kierownik bo tak naprawde to jest jakis typek z pod ciemnej gwiazdy to normalny zwykly czlowiek nie mogł tolerowac.Zadnych konkretow tylko obiecanki bez pokrycia dla tych na dole bo z czegos trzeba poniesc sobie i gorze. A jak juz zaczal dawac pieniadze w kopertach ludziom co pol roku byli na l4 to jest cos nie do przyjecia.Zreszta dowiedzcie sie gdzie on pracowal i jakie tam numery odwalal.Najprostrzy zakladzik ktory juz nie isnieje bo wlasnie tacy jak on probowali rzadzic.Nigdy nikomu nie polece tej firmy z tymi rzadami.I nie chodzi o sama prace tylko o te wszystkie niewiadome,niejasnosci itp.Powinn byc proste i jasne zasady.Przepracowales tyle i tyle godzin. Wyplata i po temacie.Stawki dla lepiej zatabiajacych roboli tajne. Dla gory tajne. I jest powod do nabijania sie z nas majacych po 10zl. Oj mozna by tak godzinami pisac.

Zarobić można jak w innych Firmach zależy jak kto pracuje , zarobki kształtują się mniej więcej 15,00 na rękę pracują w soboty czasami w niedziele , a to jest dodatkowa kasa i ogólnie jak masz np 200 godzin to masz 3 kafle na łapę co niektóry maja więcej ale to zależy . na hali jest kierownik taki stary konfident i otacza się własnymi podopiecznymi . Dużo gadać i mało zrobić to system zarządzania , zresztą konfidentów tam pod dostatek jak i wszędzie w tego typu Firmach

szuka

Powie ktos tutaj prawde co w tej firmiesie dzieje. warto w koncu czy nie. Ile mozna zarobic?

Spawacz Mag

Na jaką stawkę może liczyć spawacz Mag?

spawacz
@Spawacz Mag 19.01.2017 14:51
Na jaką stawkę może liczyć spawacz Mag?

Mysle ze 15 zeta wiecej nie wytargasz chyba ze do reki cos kapnie ale nie za wiele

robert

Nie polecam dużo obiecanek i nic więcej ogólnie dziadostwo

Nie ważne kto...
@robert 02.01.2017 17:18
Nie polecam dużo obiecanek i nic więcej ogólnie dziadostwo

Dokładnie tak! Odkąd przyszedl gówniarz na stanowisko dyrektora to rozwalił wszystko!!! Fachowców zwolnił lub sami odeszli bo za grosze nikt nie będzie pracować...lepiej jest dla nich przyjąć Ukraińców niz Polaka! To juz nie jest Ten Instac co był!!! NIE POLECAM!!!

Spawacz 135

Żaden spawacz z tej firmy nie ma neta?

Spawacz 135

Spawacz Mag . Szukam info o warunkach pracy w firmie Instac.

abc
@Spawacz 135 02.11.2016 12:54
Spawacz Mag . Szukam info o warunkach pracy w firmie Instac.

dokładnie jakie są warunki i stawki dla spawacza ?

Zostaw opinię o Instac - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instac