Opinie o Instac w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instac, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instac na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instac w Sosnowiec

Miron

@Pracownicy Każdy doskonale wie, że nagrody otrzymuje się za dobre wyniki w pracy a ponieważ firma jest dobrym pracodawcą więc stara się.

Pilot Nowy wpis
Klient

Co się dzieje ? że tylu pracowników się odchodzi do konkurencji.

tytus Nowy wpis
@Pilot

To dopiero początek odejść , najgorsze przed Kierownictwem to co nadejdzie niebawem

Covid19 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Kandydat

Jest oferta pracy na wózek widłowy oferują 4800 brutto jak się odniesi cię do tego czy jest to warte zachodu?

Kazimierz Nowy wpis

Jeśli pracujesz w Instacu, to z chęcią dowiem się co sądzisz o zarobkach w tej firmie i jak oceniasz atmosferę panującą w zespole. Daj znać koniecznie.

Czy Instac ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Instac na stanowisko SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miron

XD
@Miron

Skończyła się tania siła robocza z osiedla Juliusz, że taką propagandę odpaliliście?

Marchewa z dzięgolewa
@Miron

Same ściemy , kierownictwo przyjęte z wysypiska śmieci . Od trzech lat nic się nie zmienia żenada .

Ewelina

Hej, jak oceniacie pracę asystentki projektanta instalacji sanitarnych? Czy praca jest spokojna? Czy zdarzają się jakieś stresujące sytuacje? Jeśli tak, to jakie i jak często? Czy atmosfera pracy jest ok? Z iloma osobami się współpracuje na takim stanowisku w Instacu?

Ja
Klient

Nie polecam- zawieracie niekorzystne umowy, "na szybko" przy kurierze, później okazuje się, że macie KARY za wypisanie danych osobowych w postaci kolejnego NIBY SZKOLENIA (które nigdy się nie odbyło) a kosztuje 700 zł

Jarek
Kandydat
@Pytanie

Czy pracuje ktoś w Szwecji

Gabriela
@Jarek

Przejrzałam na stronie firmy aktualne ogłoszenia i nie znalazłam ofert pracy w Szwecji, stanowisk jest wiele, jednak na każdym z nich pracuje się w Polsce. Możesz powiedzieć, jaka posada Cię interesowała? Zastanawiam się, czy rzeczywiście w Instac istnieje możliwość pracy poza krajem i na jakich zasadach.

Don

@XD a to część osób jest zatrudniona na innych warunkach niż reszta?

Zadowolona

Dobra firma może być dla dobrego pracownika, ja w każdym razie polecam pracę.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Instac?

Ajtek1989
@Pytanie

Najgorsze jakie tylko może być . Miałem wypadek przy pracy 20.04. do dnia dzisiejszego mam problemy z tym pracodawca i wypłata zasiłku oraz kontakt z tym pracodawcą (usunięte przez administratora)

Pracownicy

Na jakiej podstawie udzielane są nagrody finansowe, bo nikt nie wie, czy to jakaś tajemnica zakładowa?

Roman
@Pracownicy

Pisząc o nagrodach finansowych masz na myśli premie uznaniowe, czy są to roczne gratyfikacje za wyniki finansowe firmy. Możesz podać więcej szczegółów?

Kebab

Dziadek, nie odchodz, co My bez Ciebie.

Kazimierz
@Kebab

Nie do końca rozumiem co wnosi ten wpis. Może jako pracownik powiesz coś na temat firmy? Wiele osób odwiedzających wątek zastanawia się czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, wiesz może czy firma proponuje jakieś kursy i szkolenia na start?

Kebab

Dziadek, nie odchodz., co My bez Ciebie.

Palant

352 mufki, zrobilem na złość że nie ma premii, a co....

Karolina
@Palant

Właściwie nie do końca jasne jest, do czego należałoby odnieść Twoją wypowiedź. Potrzebowalibyśmy zatem kilku słów wyjaśnienia. Nadmieniłeś coś na temat premii, dlatego może warto byłoby pozostać właśnie przy tym temacie. Jak dokładnie przedstawia się system premiowania pracowników w Instac? Od czego jest zależny, itp.? Liczę na konstruktywną odpowiedź z Twojej strony.

Dziadek
@Karolina

Tego to nikt nie wie????

Armani

BIG Brother on-line

Aleksander
@Armani

Wyjaśnij o co chodzi w Twoim komentarzu. Masz na myśli monitoring zainstalowany w firmie? Jeżeli tak, to jest zapewne założony ze względów bezpieczeństwa. Nikt od kilku miesięcy nie pisał o pracodawcy. Może Ty mógłbyś to zrobić i opisać jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w Instac.

Tytus

Podpowiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem, że to dobry pracodawca.

Niko

Uważajcie na tego gernata (usunięte przez administratora)złom i kwasówkę a potem sprzedaje i kasę bierze dla siebie

Gabriela

@Daniel, jesteś zainteresowany pracą w Instac? Pod tym linkiem znajdziesz aktualne oferty: http://instac.pl/pl/praca,24.html Czy któreś stanowisko Ci odpowiada i zamierzasz złożyć CV? @biko, obecnie na rynku pracy jest duże zapotrzebowanie na nowe osoby, pracodawcy starają się przyciągnąć chętnych. Co Twoim zdaniem powinno się zmienić, by pracowało się lepiej?

Gabrysia

Wazne ze robota jest. A reszta niewazna.

Zostaw merytoryczną opinię o Instac - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.