OPTIMA WELD II Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OPTIMA WELD II Sp. z o.o.

Pracodawca

W związku z ogromnym zainteresowaniem Naszą Firmą, oraz nową platformą komunikacji na GoWork i naszej stronie internetowej chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za obdarzenie Nas tak dużym zainteresowaniem. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasze platformy były wiarygodnym źródłem informacji. Z dużym zaangażowaniem pracujemy nad pozyskiwaniem rzetelnych i sprawdzonych opinii na temat pracodawcy, oraz pracowników. Jednocześnie przypominamy że godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających oszczerstwa i pomówienia znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, osobiste złości, wulgarne komentarze od razu usuwane są przez administratorów platform. Zachęcamy również do śledzenia nowych ofert pracy.

Grzegorz

Polecam tego pracodawcę. Rzetelna i uczciwa firma. Wylpatę zawsze dostawałem na czas, a to jest w zasadzie najważniejsze. Nie robią problemów jak inne firmy.

Jarek

Solidna firma, która daje umowę o pracę, po miesiącu na czas nieokreślony, a nie tak jak inne pseudo zakłady. Nadgodziny są, jeśli nie chcesz to robisz swoje i do domu. Jak się rozwijasz to masz szansę na awans. Jak zdobędziesz tu zatrudnienie to się go trzymaj.

Martin

Nie mam zastrzeżeń do tego pracodawcy. Współpracuje się nam bardzo dobrze i to nie od wczoraj. Jestem w Austrii ponad 5 miesięcy nawet w nagłych i nieprzewidzianych wypadkach wszystko jest tak jak ma być. Tę firmę prowadzi człowiek, który wie co to życie. Zarobki bardzo dobre, wypłata na czas.

Administrator Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 11500 PLN?

Nowy wpis

Pracodawca

Grzegorz Nowy wpis

Mariusz Nowy wpis
@Grzegorz

To wypłata na czas jest dziś czymś tak niesamowitym, że zalicza się do plusów? ;p Chyba dobrze trafiałem w życiu, bo u mnie nigdy nikt się nie spóźniał z płatnościami.

Jarek

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Lini produkcyjnej / elektro-monter w firmie OPTIMA WELD II Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Martin

Zostaw merytoryczną opinię o OPTIMA WELD II Sp. z o.o. - Sosnowiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OPTIMA WELD II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTIMA WELD II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTIMA WELD II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

OPTIMA WELD II Sp. z o.o.