Opinie o Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O. w Sosnowiec

Xxx

Praca bardzo fajna, duże możliwości rozwoju, grafik oczywiście w miarę dopasowany do możliwość, ale uważam że godziny pracy są bardzo elastyczne. Jedyne co mnie mocno dotknęło to atmosfera panującą na sklepie przez kilka zadzierających nosa osób-niestety pracownicy, którzy są tam prawdopodobnie kilka lat. Czepliwi, sarkastyczni. Dziwi mnie, że ktoś takie osoby jeszcze "trzyma"

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.?

Aaa Nowy wpis
@Pytanie

Godziny są elastyczne, ale głównie 8/9 lub 13/15 w zależności od etatu

Xxx

niezastąpiona atmosfera
@Xxx

Taak, atmosfera w tym sklepie to porażka. Duże możliwości rozwoju? Raczej jak podlizujesz się wszystkim dookoła. Polityka firmy kreująca się na pseudo korpo? Jest niesamowicie śmieszna! Nie wspominając o odprawach przed zmianą i mówieniu o CELACH. Dramat, brakuje tylko owocowych wtorków. Jednak i tak głównym minusem jest tragiczna atmosfera pracy, za sprawą głównie pracowników z długim stażem.

xclo Nowy wpis
@niezastąpiona atmosfera

Zgadzam się. Nie chce się tam nawet przychodzić. Sama firma spoko, kiedyś przyjemnie się pracowało, było wesoło i nie tak ciężko. Teraz administratorka i kierownicy dyżurni narzucają ci tyle roboty, że przychodzisz do pracy z nastawieniem "do czego ręce włożyć". Podsumowując: obowiązków coraz więcej, pieniądze śmieszne, a "stare wygi" tylko ci dowalają, tak, że pracować i żyć się odechciewa. Uciekać trzeba i tyle

Edyta

Macie w firmie wczasy pod Gruszą?

xclo
@Edyta

Nie mamy

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Windykacji
logo firmy Lakiernik
LUMATECH Sp. z o.o.
(50 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Norbert

Jakiś powód macie, że nikt nie zagląda na forum? Warto szukać pracy w firmie?

Aneta

Już od dawna nie pojawiały się tu Wasze komentarze dotyczące zatrudnienia w Decathlon. @Twety pytał wcześniej, czy pracuje się na cały etat, jak to wygląda? Czy pracodawca umożliwia dopasowanie grafiku do dostępności zatrudnionych osób? Może są jakieś zniżki pracownicze, lub też firma finansuje udział pracowników w wydarzeniach sportowych?

Wielki
@Aneta

Pracowałem na zleceniu - wiecie studia i elastyczny czas pracy, to było coś co mi odpowiadało. Nie wiem nic na temat umowy o pracę. Pewnie dają, ale nie wiem, na jakich warunkach.

Ola
@Aneta

Ja również miałam możliwość dopasowania grafiku do swojej szkoły. Pracowałam w tygodniu, bo uczyłam się zaocznie. Wiadomo, czasem trzeba było iść na ustępstwa, ale generalnie nie było źle.

Twety

Witaj czy zatrudnienie jest na cały etat?

Honorata

@anonymous, czy zgłaszałeś ten incydent kierownictwu sklepu Mega Sklep Sportowy "Decathlon"? Czy ktoś z Was pracuje obecnie bądź pracował w sklepie Mega Sklep Sportowy "Decathlon" w Sosnowcu? Jest to bardzo popularny sklep wśród klientów, dlatego na pewno i wielu pracowników miało styczność z tą pracą. Zachęcam do podzielenia się na forum swoimi doświadczeniami związanymi z pracą u tego pracodawcy.

anonymous

Nie polecam obsługi w strefie rowerów, pan tak mocno pochłonięty prostowaniem kierownic że nie ma czasu doradzić jaki rower kupić. Po oczekiwaniu pół godzinnym zrezygnowaliśmy.

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

mitik

anonim, Decathlon to typowa sportowa sieciówka, stawki sie róznia trochę od stanowiska. Jednak to dobra opcja dla studentów, pracujac na dziale zarobisz jakieś 2000 złotych, masz szansę na premię, do tego multisport i dość rozbudowany system socjalny.

Witam. Nie polecam pracy w tym miejscu ani szeregowym zombie ani kierownikom sektora. Będziecie ganiać za francuską marchewką aż padniecie. Słowem wyobraź sobie wszystko co można robić na takim sklepie... to właśnie Ty sprzedawco, kierowniku będziesz to robił ale za wszystko wynagrodzenia nie dostaniesz... :)

Tofu

Niestety firma bez przyszłości jeśli o takiej marzysz to szkoda czasu - nie wiele się nauczysz i ............eee nie będę pisał bo powiedzą że im na złość robię, ale cóż Francja żądzi (tzn myśli że Polak to szmata, którą można pozamiatać cały świat).

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.