Opinie o Ccporter Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ccporter Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ccporter Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ccporter Sp. z o.o. w Warszawa

84i0

moim zdaniem jest bardzo spoko + można się rozwijać

Próbuję zrozumieć, to ci przyszli menedżerowie też są na zleceniach? I czy osoby na zleceniach mają dostęp do tych szkoleń?

@Monika

Udział w programach rozwojowych nie jest uzależniony od konkretnej formy umowy :)

Czy Ccporter Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

HR TEAM

Tak, są prowadzone szkolenia zarówno przez trenerów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jesteśmy w trakcie rozbudowywania programów rozwojowych dla managerów, przyszłych managerów oraz specjalistów. Ponieważ jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu (przez 3 lata urośliśmy prawie 3krotnie) zależy nam na rozwoju naszych współpracowników i pracowników nie tylko w ramach szkoleń ale i możliwości awansów pionowych czy poziomych.

Olga

Praca tymczasowa bez możliwości i perspektyw.

Janusz
@Olga

Podobno cały czas na umowę zlecenie? Wspominano o licznych mankamentach pracy w tej firmie, o pozytywach zresztą też, ale nie wiem ile w tym prawdy? 1. Pisano, że można awansować? Bo ja wiem... 2. Zachwalano atmosferę. Ale to podobno zależy do jakiego działu się trafi? 3. Brakuje rzetelnego przeszkolenia, a wymagania i cele do wyrobienia duże? 4. Temat enigma - czyli zarobki? Faktycznie ta praca, to co najwyżej przystanek w drodze gdzie indziej?

@Janusz

Umowa zlecenie jest jedną (ale nie jedyną) formą umowy, która funkcjonuje w CCPORTER. Forma umowy oraz zarobki zależą od specyfiki zadań, projektu i stanowiska, na które prowadzimy rekrutację. Jeśli chodzi o szkolenia, wszystkim osobom zaczynającym z nami współpracę gwarantujemy szkolenie onboardingowe. Dbamy o rozwój naszego teamu również w trakcie współpracy dając możliwość podnoszenia swoich kompetencji w trakcie szkoleń, ale też awansów wewnętrznych.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ccporter Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Manager ds. Controllingu
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Atmosfera, wynagrodzenie, jak i szkolenie - wszystko zależne od działu do którego aplikujesz. Ja akurat trafiłem kiepsko jeśli chodzi o atmosferę, ludzie zachowywali się jak dzieci z przedszkola. Wynagrodzenie było bardzo dobre. Szkolenie średnie, wiecznie brak czasu aby odpowiedzieć na pytania, aby przeszkolić, a potem wielkie pretensje. Musisz być świadomy że przychodząc do firmy dostaniesz tylko umowę zlecenie, nie ma szans na umowę o pracę, także cały czas czujesz że mogą Cię zwolnić. Jest to praca raczej chwilowa/przejściowa.

HR Team
@Gość

Dziękuję za Twoją opinię. Przykro mi, że masz takie odczucia. Jesteśmy start-upem w fazie intensywnego i szybkiego rozwoju i młodą organizacją. Od tego roku dodatkowo powstał dział, który będzie zajmował się badaniem satysfakcji pracowników oraz rozwojem pracowników, również managerów, doskonaleniem takich procesów jak onboarding czy wellbeing, właśnie w celu jak najlepszego dostosowywania się do oczekiwań naszych współpracowników. Każda uwaga jest nam potrzebna, a najbardziej konstruktywna wyrażana jeszcze podczas współpracy, bo jesteśmy otwarci na dialog :)

ex pracownik
@HR Team

jesteście tak samo 'otwarci na kandydatów jak inne call center np. delta contact- wiecznie szukacie ludzi.....wiecznie mało i mało, tylko kadrze kierowniczej jest dobrze

niezadowolony
@ex pracownik

dokładnie, dodać do tego fakt że na ciezkich sprzedażowych projektach gdzie jest auto caller i dzwoni sie na zimno do ludzi wciskajac im produkty ktore 90% klientow juz ma - wyplata to najniższa krajowa! to tworzy obraz firmy którą nalezy unikać szerokim łukiem, nie wspomne juz o spoznionych wyplatach, o niezgadzajacej sie liczbie wyplaconych godzin z tym co pokazuje system ewidencji godzin. Jesli szukacie pracy, za ktora bedziecie odpowiednio nagradzani - ccporter to nie jest ta firma

Ciekaw....

I noc na ten temat???? Jaka atmosfera w kooperacji, pracy ????

jaka
@Ciekaw....

zazwyczaj jak jest dobrze to ludzie nie piszą w necie, tylko jak jest źle, więc to chyba dobrze wróży.... mam rozmowę w poniedziałek na sprzedawcę więc jestem ciekawa jak będzie

Ciekawy
@jaka

Nie koniecznie tak jest, a nawet często tak nie jest. Nie każdy wie o tym tu miejscu, albo ba, duża rzesza ludzi nie wie o tym miejscu z opiniami i opisami prac u przedsiębiorców, pracodawców. Tak więc....podzielcie się wieściami więc :):):)

Sylwia
@Ciekaw....

Jeżeli chodzi o atmosferę, jest to jedna z lepszych firm w jakich miałam przyjemność pracować. W biurze wyczuwa się dobrą energię, i naprawdę nie ma problemu, który byłby nie rozwiązany na każdym poziomie. Jak masz jakieś pytania, śmiało pisz :)

jaka
@Ciekawy

już prawie rok i właśnie dostałam szansę rozwoju na innym stanowisku. W firmie panuje fajna luźna atmosfera, ale na sprzedaży łatwo nie jest, wiadomo target trzeba wyrobić kasa przyzwoita, natomiast nie kłamali mówiąc że się rozrastają, szanse na awans są duże :)

Janusz
@jaka

Targety o których wspominasz są ustawione tak że co miesiąc można je zrobić czy jest trudno? Wtedy jest premia? Jak duża?

cowboy

pracowałam prawie 1.5 rok. Dba o komfort pracy, relacje w zespołach, o integrację pracowników, co uważam, jest bardzo istotne. , ale dostałam lepszą kasę w innej firmie więc skorzystałem :)

Iza
@cowboy

No nie dziwię się. Każdy jednak chodzi do pracy by zarabiać dobrze. Nie proponowali Ci w poprzedniej pracy jakiegoś awansu czy możliwości rozwoju żebyś mógł lepiej zarobić?

Maria
@cowboy

Piszesz o integracji pracowników, a możesz powiedzieć jak to wyglądało? Wyjazdy, jakieś wypady wieczorne, czy spotkania w biurze?

DeBush

Czym się zajmuje ta firma? Jakie produkty sprzedaje?

moj

witam , jak wyglądają zarobki na stanowisku sales i czy język angielski wystarczy w stopniu komunikatywnym?

Jak długo trwa proces awansu w Ccporter Sp. z o.o.?

HR Team

Dziękuję za Twoje pytanie, ale bardzo trudno jest na nie odpowiedzieć, ponieważ nie wiem o jakie stanowisko chodzi i jaki dział. Awans jest zależny od wielu czynników. Od tego jak rozwija się pracownik, jakie ma talenty, ale też od potrzeb danego działu. Są większe i mniejsze działy, które mniej lub bardziej potrzebują złożonej struktury. Nie w każdym dziale są zbudowane "na sztywno" ścieżki karier, ponieważ jesteśmy jeszcze start-upem w fazie intensywnego wzrostu i formowania się jako organizacja. Z pewnością nie brakuje u nas ciekawych wyzwań i możliwości rozwoju i awansów, dla osób, które chcą z nami tworzyć tę organizację. Co z pewnością może potwierdzić wiele osób, które takiego awansu się doczekały bardzo szybko. Szczegóły o możliwościach rozwoju zawsze są omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

mar

Polecam firmę, świetna atmosfera w biurze.

Czy w Ccporter Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

HR Manager CCPORTER

Hej, tak, do każdego stanowiska są stworzone systemy prowizyjne, czy bonusowe. Szczegółowo są omawiane na spotkaniu rekrutacyjnym.

Kamila

Firma zajmuje się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Ccporter łączy usługi wynajmu powierzchni biurowych, coworkingu oraz profesjonalnych usług contact-center. Informacje na temat współpracy zostawiam w linku. http://ccporter.com/pl/career.html Jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferowane są w firmie?

Magda

Co jaki czas macie bhp?

Zostaw merytoryczną opinię o Ccporter Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ccporter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ccporter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ccporter Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ccporter Sp. z o.o.
  • Młynarska 42 lok. 115