EFT

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EFT

Jak dla mnie wszystko jest ok , pracuje rok czasu i nie można narzekać. Faktem jest ze sam proces produkcji jest trudny ale nowi pracownicy w większości wypadków zaczynaja od prostego montażu skrzynek, jeśli ktoś nie ma problemów z obsługa prostych narzędzi typu wkrętarka , grzechotka , młotek i z myśleniem to nie powinno być problemów i ze spokojem z jedna sobota w miesiącu idzie zarobić około 3800 netto, tu prezesi firmy nawet płaca pracownikom za niepalenie papierosów dodatkowa premie, także firma godna polecenia

@Pan

Drogi użytkowniku dziękujemy za twoją wiadomość! Praca w naszej firmie tak jak i w każdej innej wymaga zaangażowania zarówno ze strony pracownika jak i pracodawcy. Kwestia wynagrodzeń jest dla nas istotna i nie możemy się niestety zgodzić gdyż nie wypłacamy tylko premii za brak absencji w przypadku L4 (określone w regulaminie), pozostałe premie nadal przysługują pracownikowi ( mówimy tu o przypadkach gdy pobyt na L4 nie przekracza całego miesiąca) Prawo do urlopu również jest unormowane w ustawie a wszystkie je należycie respektujemy. Jeżeli masz pytania napisz do nas na adres mail biuro@eftgroup.pl

Błażej

Witaam, MOgłby mi pan powiedziec na ile zmian w tej firmie sie pracuje ?

@Błażej

Na trzy zmiany od poniedziałku do piątku. Raz na trzy tygodnie sobota pracująca

Były

3800 haha dobre nawet starzy pracownicy tyle nie mają. I do tego strasznie ciężka praca bez przerwy

Mikmir
@Były

Jestem pracownikiem na produkcji i mogę powiedzieć ze z jedna sobota i całym tygodniem nocek zarobię 3768,

Pan Nowy wpis

Ogólnie tragedia praca ciężka, wymagania wielkie, a płaca mała. Pójdziesz na L4 to zaraz wypłata mniejsza wszystkie premie tną ( a jest ich kilka) podstawa najniższa co tu dużo pisać, a za urlop na żądanie też premie biorą.

Nowy wpis

@Pan

Jaka jest kultura pracy w EFT?

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w firmie Eft krótko, ale moje odczucia pozytywne. Pracować trzeba wszędzie. Na początku należy poznać wszystkie wymagania, ale nie jest źle.

Dawid

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie szkoda czasu za marne pieniądze

Elżbieta
@Dawid

A aktualnie to jaka stawka? Bo kiedyś pisali o wypłacie 2,7 tys, poskoczyło choć trochę?

@Elżbieta

Nie wiem skąd informacja o tej stawce , zarobki około 5000 zł /brutto

Pracownik16
@Obecny

Zgadzam się, zarobki nie należą do niskich, tak jak piszecie.

Były na całe szczęście
@Obecny

Tyle nawet stary pracownik nie ma jakieś brednie i praca naprawdę ciężka i przerwy śniadaniowej nie ma

@Były na całe szczęście

Dziękuję za zainteresowanie. Jesteśmy zaniepokojeni twoim wpisem gdyż jest on niezgodny z realiami panującymi w naszej firmie. Średnie zarobki na stanowisku pracownik produkcji wynoszą 5100 zł/brutto i stawiamy wynagrodzenia naszych pracowników na pierwszym miejscu jak i doceniamy rzetelną, dobrze wykonaną pracę. Przerwy śniadaniowe są 20 minutowe. Nasi brygadziści mają odgórny nakaz dopilnowania, aby każdy z pracowników odbył przysługującą mu przerwę. Jeśli masz jakieś pytania napisz proszę do nas na adres mailowy biuro@eftgroup.pl a chętnie na wszystkie odpowiemy. Z pozdrowieniami zespół EFT

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EFT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ola

@Życzliwy to nie ma jakiejś klimatyzacji czy wentylacji zapewnionej?

Życzliwy
@Ola

Nic takiego nie ma

@Życzliwy

widać ,że nawet nie byłeś w tej firmie jeśli nie zauważyłeś potężnej instalacji i systemów wyciągowych i wentylacyjnych, wiec dlaczego podpisujesz się jako były pracownik

Obecny

każda maszyna posiada indywidualną instalacje wyciągową , więc gorące powietrze z komory chłodzenia jest bezpośrednio wyrzucane na zewnątrz. dodatkowo są zainstalowane wyciągi hali, oraz kilkanaście otwieranych świetlików dachowych

Pomocny

Dobrze powiedziane

Obecny

Zdarzają się niestety tacy ludzie, którym żadna praca nie odpowiada ,którym sprawia problem obsługa najprostszych narzędzi takich jak wkrętarka czy nitownica. Najważniejszy dla nich w pracy jest własny telefon, oraz kiedy pójdą do domu. Zwrócenie im uwagi przez brygadzistę to wielka obraza. Ludzie którzy maja dwie lewe ręce niestety w żadnej pracy nie będą zarabiać więcej i każda praca będzie dla nich ciężka

Katarzyna

Czy pensja wzrosła wraz z nowym rokiem i ogólnymi podwyżkami?

Pracownik16
@Obecny

Zgadzam się z Tobą, jeśli ktoś nie chce pracować, to będzie narzekał na każdą firmę, bez względu na to, jak tam w rzeczywistości jest. Problem w tym, że ten drugi, który chce u nas pracować przeczyta te "prawdziwe" opinie i zrezygnuje, dlatego warto czasem nie oceniać przez własny pryzmat, ponieważ mija się z prawdą. Jeśli nie chcesz się uczyć, to nikt tego za Ciebie nie zrobi, a pieniądze z nieba nie lecą. Z drugiej strony ile ludzi, tyle opinii, ale musisz się zastanowić czy faktycznie w firmie jest źle, czy to z Tobą jest problem? Ja pracuję i nie mogę narzekać.

Pracuję już tu kilka lat i nie narzekam, pieniądze przyzwoite ,zgrany zespół i dobra atmosfera

@Michał

Dzięki za informację , właśnie będę rozpoczynać tam pracę .

Katarzyna

A mizerne pieniądze, to znaczy ile?

Dawid

Firma bardzo szybko się rozwija, inwestuje w nowe linie produkcyjne dlatego ciągłe zapotrzebowanie na nowych pracowników, można również z tego powodu szybko awansować

Dawny

Bardzo ciężka praca za małe pieniądze co tu dużo pisać.

Hanna

Szukam pracy na produkcji, zależy mi na dwóch zmianach, niestety nocki nie wchodzą w grę. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Eft Sp. z o.o.? Nie boję się ciężkiej pracy, ale chciałabym, żeby właściciel był uczciwy i traktował pracownika z szacunkiem. Dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o EFT - Pianowo

• Jak się pracuje w EFT?

Zobacz opinie na temat firmy EFT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EFT?

EFT