Opinie o Kursjezykowy.Eu (Centrum Naukowe Sp. Z O.O. Sp.K.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

anim

Ktoś wie wiecej o tej firmie ?

Irena

Ja tam polecam kurs mam ang pod i hiszp dobrze wytłumaczone i lektor wolno mówi można zawsze wrocic do lekcji i ucze sie kiedy mam chwile dla siebie ;) zgralam sobie na telefon i mi smiga

Anula

Pracuję od paru lat w tej firmie i mogę wystawić tylko ocenę pozytywną, gdyż panuje w niej bardzo przyjacielska atmosfera, mam krąg przyjaciół i czuje się tu po prostu dobrze. Praca stabilna, dobre zarobki, nie zamieniłabym na żadną inna!

Aśka

Polecam firme pracuje ponad rok praca łatwa kreatywna godziny pracy elastyczne fajna opieka liderów kierwników wsparcie zapewnione wynagrodzenie zawsze na czas

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paula

Firma godna polecenia miła atmosfera godziny pracy stałe .Pensja zawsze na czas .

Fajna praca, spoko ludzie, dobre pieniądze. Mi sie podoba. Polecam

Asia1994

Wygodne godziny pracy zaprzyjazniona ekipa wynagrodzenie zawsze na czas polecam serdecznie

Kamil

Również pracuję w tej firmie i sobie chwalę pracę. Dzień szybko mija, mam godzinę przerwy co jest wielkim plusem. Nie ma problemu z wolnym a wypłata na czas.

Sia

Od kilku lat pracuję w tej firmie. Jestem bardzo zadowolona. Szefostwo i kierownictwo zawsze pomocne. Miałam również możliwość z korzystania z produktu. Dzięki temu poznałam mój ukochany i zawsze upragniony język francuski. Dziwią mnie te komentarze gdyż nie tyczą się pracodawcy a wystawiają je nie klienci... Pracodawcę polecam :)

Klient

Na niebezpiecznik jest napisane ze toczy się sprawa w UOKIK. Trzeba tam zgłaszać to zaczną zwracać pieniądze za ten szajs. (usunięte przez administratora)e

Klienta

(usunięte przez administratora) Sprzedali mi kurs który miał być czym innym, miał być dofinansowany z unii. Okazało się że to płyta z lekcjami nie wartymi 20zł o bardzo słabej jakości z błędami które wyłapuje osoba znająca angielski na poziomie B1. Zwrotu nie przyjeli. (usunięte przez administratora)

@Klienta

Mam tam samo. Żadnej lekcji próbnej nic, a kurs za darmo w internecie do pobrania za co wzięli 200zl. Co to za kurs skoro można go pobrać za darmo, żadnych ćwiczeń z lektorem dosłownie nic. Nie ma nawet takiej szkoły jak centrum naukowe, to zwykle naciąganie. Piszcie czy udało wam się odzyskać pieniądze, sprawy nie odpuszczę.

Klient

Oddajcie pieniądze Oszusci. Nie można tego zostawić płazem. Poczytajcie sobie na niebezpiecznik o tej firmie. Wystarczy wpisać w google. Jak nie oddacie kasy zgłaszam na Policję i do rzecznika Konsumentów

Konsultantka

Pracuje w tej firmie już 2 lata bardzo dobrze mi się tutaj pracuję jestem zadowolona,świetne warunki pracy.Oczywiście mam wspaniałe i wspierające Kierownictwo zawsze mogę na nich liczyć.Z wynagrodzenia jestem bardzo zadowolona.

Polecam fajnie się pracuje w miłej atmosferze, stałe godziny pracy. Pieniądze zawsze na czas, jeśli ktoś jest zaangażowany, stara się pracować dobrze jakościowo, ilościowo itd, skupia się na pracy to są i oczywiście premie. Zarządzanie jest na odpowiednim poziomie, wszystko do dogadania. Wiadomo że jest nastawienie na zysk, ale jeżeli praca przynosi satysfakcję to wtedy też pracuje się lepiej. Nie mam zastrzeżeń więc jeszcze raz polecam !

Magda

A mi sie wydawało, że tu sie zostawia opinie o pracodawcy, nie o produktach

Konsultanta

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu. Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje, wszyscy są mili i bardzo pomocni. Wynagrodzenie zawsze na czas a z doświadczenia wiem, że czasami trzeba było się upomnieć o swoje w poprzedniej pracy. Mam dwójkę małych dzieci i z wolnym nigdy nie było żadnego problemu.

Klientka

Kupiłam kurs od tej firmy. Mi się podoba forma nauki i każdemu polecam kto nie ma czasu i pieniędzy na kursy stacjonarne. Kurs nabyłam w dużo mniejszych pieniądzach i to dwa semestry. Za kursy stacjonarne wydałabym o wiele, wiele więcej. Polecam

Pablo

Też zamówiłem te (usunięte przez administratora) to już google lepiej mi i wyraźniej przetłumaczy niż w tym dialogu, nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie czy ktoś kto również z tego korzystał ma takie samo wrażenie

Seweryn
@Pablo

Miałem takie odczucie jak się uczyłem pierwszego poziomu. Zrobiłem tak jak mi doradziła Pani X przy 10 lekcji widać efekty. Teraz zakupiłem część drugą, zaawansowaną i nadal się uczę. Jak dla mnie google nie ma nic wspólnego z tą nauką . Jeśli się chce to się można nauczyć ale trzeba chcieć.

Katarzyna Budulec - klientka

Osobiście polecam kurs. Mam język Hiszpański i jestem bardzo zadowolona. Mając prawie 55 lat swobodnie mogę pojechać do córki i nie wstydzę się mówić.

Nie polecam

Ta firma to jeden wielki kant aby oszukać. Sprzedają kursy nic nie warte które można kupić w gazecie na stacji paliw za 10zl. To jest szajs nie warty złamanego grosza - zwrotów nie chcą przyjmować bo uważają ze jak się otworzy pudełko to zwrócić nie można. (usunięte przez administratora) aby zarobić pieniądze na nieświadomych ludziach.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.