Opinie o Plichta Auto Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Plichta Auto Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Plichta Auto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plichta Auto Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Cześć, czekam na finansową ocenę z pracy jako specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych. Wystawiona jest teraz oferta z oznaczeniem pracy od zaraz. nie mam pojęcia czy to rozwój czy może jakaś rotacja… ale czy możecie wskazać proszę przedziały płacowe?

Oferta dla specjalisty ds. marketingu widzę, że chyba została wznowiona, bo ktoś jeszcze w lutym o te pracę pytał a ja mam ogłoszenie już z marca. teraz nie wiem czy trudno jest się dostać czy może oferowane są jakieś niekonkurencyjne stawki. Nie ma podanych widełek więc może tu je ktoś zna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Marketingu w Plichta Auto Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Iksiński Nowy wpis

Cd do wpisu później Kantują na wszystkim jeśli chodzi o wypłaty, wymyślają różne odliczenia od pensji, na którą samemu się zapracowało!!!! Ponadto żałosne jest to, że na wyjazd służbowy trzeba wykładać swoje pieniądze na paliwo, a potem kasa zwraca Taka wielka firma, a nie mają na paliwo by wyłożyć???? Kierownik A dramat Tak samo dyrektor W Lipa totalna panowie Oszukujcie ludzi kłamiąc im prosto w oczy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Plichta Auto Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Iksiński

NIE POLECAM PRACY W FIRMIE SEAT/CUPRA PLICHTA (wcześniej Reiski) dramat jeśli chodzi o wypłaty, wiele niedomówień, kierownik panoszący się po salonie, myśli że jest bóg wie kim????(usunięte przez administratora)szkoleń jest dużo więc to na plus, ale cała reszta jeden wielki (usunięte przez administratora) Żeby się prosić o swoją wypłatę??? Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca Bardzo duża rotacja osób Sporo odeszło przez to, że przejął to Plichta i już teraz doskonale wiem dlaczego

Cześć, czy praca zdalna w ogóle jest możliwa? w oko wpadło mi to, że ktoś pytał o nią dla specjalisty ds. marketingu. Ja jak teraz patrzę po ogłoszeniach to niczego takiego niestety nie widzę, interesowało mnie to w kontekście pracy na słuchawce, pokazuje mi ze konsultantów potrzeba. Opiszecie sytuacje na CC teraz?

W jednej z opinii przeczytałem, że mechanicy jako jedni z nielicznych mogą liczyć na umowę o pracę. Taki rodzaj umowy jest od pierwszego dnia pracy? Na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa? Bo widzę, że tutaj większość na B2B pracuje i się zastanawiam czy mechanikowi umowa o pracę na czas nieokreślony jest w ogóle przyznawana

Tylko specjaliści których ciężko pozyskać na rynku pracy mogą zarządzać umowę o pracę i to jeszcze zależy w jakiej spółce bo Plichta ma ich wiele i zależy kto nią zarządza np w CNP jest mało lakierników to lakiernik dyktuje warunki zatrudnienia. W takiej sytuacji każdy kto chce iść do Plichty musi stanąć przed lustrem i odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest tak wysokiej klasy specjalista ze jest niezastepowalny jeśli tak jest to może negocjować jak nie to B2B

@Anonim

OK, jest to wiec wariant odpowiedzi względem tego w jaki sposób sam kandydat mógłby się przygotować do tego wszystkiego, a jak działa to w drugą stronę? Chodzi mi o rozmowę i sprawdzenie czy ktoś faktycznie tym wspomnianym specjalistą jest? interesuje mnie przebieg rekrutacji oraz chyba okresu próbnego?

Nie martw się o to jak jesteś mechanikiem to szybko Cię zatrudnią nawet jak będziesz kiepski. słyszałem i widziałem takie przypadki, że głowa mała a klienci z pewnością byli by w szoku że że za taki chłam tyle płacą. Ale do tematu 3 miesiące okres próbny ale firmie zależy abyś szybko przeszedł na działalność zatem już po miesiącu możesz zakończyć okres próbny. Pamiętaj że im dłużej jesteś na umówię tym wyższe koszty dla firmy a to jest sprzeczne z jej modelem biznesowym. Dostajesz następnie klucze i kręcisz śrubami co więcej nie wiem na jakie stanowisko się starasz. Jednak jak jesteś mechanikiem to nie sadze abyś coś więcej ugrał, ale umowa b2b ma swój plus bo nie podpisujesz zakazu o konkurencji i możesz kręcić śrubami legalnie w swoim garażu

Czy w Plichta Auto Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Specjalista ds. Marketingu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 26 maja na Pracuj.pl.

Pracowałem tam umowa na b2b 3500 po odliczeniu wszystkiego więcej jak dopiero co otworzyłeś działalność przez 2-3 lata później duży ZUS i jesteś w (usunięte przez administratora) to jes minimum jeżeli coś wypracujemy to masz więcej miej więcej takie stawki są w całej grupie

Marzena
@Anonim

To co opisałeś to taka przeciętna opcja dla każdego tak jakby? a co w sytuacji dość pozytywnej dla kogoś? Jak przy dobrych wiatrach się wyjdzie?

@Marzena

Co to znaczy dobre wiatry? Proszę pamiętać ze firma nie sprzedawała prawie przez dwa lata aut nowych bo ich nie było zreszta to był problem globalny teraz odczuwane są braki tych aut zarówno w serwisie jak i na szkodach nie jestem czarnowidzem ale praca w firmie Plichta jest dla osób które w czasie nie dłuższym niż dwa lata będą rezygnować z pracy w tej firmie poza tym założenie jest takie ze każdy jest wymienny (ta polityka może sprawdzać się w trójmiejskie). My jako pracownicy nestesmy skazani na bycie trybikiem i w razie czego jesteśmy łatwo zastępowali wyjątkiem mogą być mechanicy blacharze i lakiernicy ci dostaną umowy o prace cała reszta łącznie z recepcjonistka to jest b2b a pieniądze teoretycznie górna granica nie istnieje a ty jesteś tak dobry jak twój ostatni miesiąc proszę pamiętać ze szefostwu jak i importerowi nie zależy aby sprzedawać auta po jak najwyższych marżach masz ściągać (usunięte przez administratora) za 100 może 200 złotych brutto na każdym sprzedanym aucie bo liczy się ilość ale w tej dziedzinie sami pracownicy są sobie winni bo dajemy się (usunięte przez administratora) i jeszcze jesteśmy za to wdzięczni

Marzena

Ktoś kiedyś pisał, że pracownik tutaj to podobno tylko kreska Excelu... Ile do dziś tych “kresek” pracuje? Jakie są obecne warunki zatrudnienia i ile płacą? W jaki sposób są weryfikowane tutaj wyniki z pracy? Faktycznie tylko tabelki w komputerze?

Mogę tylko dodać że w tej firmie jak i w całej grupie Plichta pracownik nie jest nic wart. Jest tylko kreską w Excelu. Wielka łaska jak chcesz wziąć należny Ci urlop.

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w dziale księgowym w Bydgoszczy to naprawdę bardzo mocno się zastanów, brak urlopów nawet problem jest wziąć jeden dzień, umawiasz się na wynagrodzenie finał końcowy jest inny i Pani która odpowiada za dział finansowo księgowy to brak słów, o stresie jaki ona tam wprowadza jej humory itd....,zostawię bez komentarza, a jak rozmawiasz z dyrekcją zamiotą wszystko pod przysłowiowy Dywan. Pozdrawiam wytrwałych.

Dzień dobry, Widziałem, ze firma szuka pracownika działu części. Może ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Jesteś tam słupkiem w excelu. Pracujesz na sztab krawaciarzy. Sami dyrektorzy i kierownicy. I poza tym żadnej umowy tylko kontrakt B2B

Andrzej95

Na jakim stanowisku pracowałeś? W jakim salonie?

Antoni

Szkoda że nie ma normalnej umowy bo na B2B chyba trzeba mieć swoja działalność. W ogóle jest to opłacalane na takim kontrakcie? Po zapłaceniu tych wszystkich ZUS-ów wychodzi się na swoje?

Antoni
@Andrzej95

tez chciałbym wiedzieć gdzie takie warunki? Ty będziesz aplikował jak się interesujesz? Bo ja bym chciał tyko ta umowa mnie odstrasza. Co myślisz?

Czy Plichta Auto Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Już kilka razy byłem umówiony na spotkanie rekrutacyjne nawet się nie stawili o poinformowaniu ani odwołaniu nie wspomnę

Maria
@Kandydat

Ale jak to, a to nie Ty miałeś się stawić na spotkanie w firmie? Czy chodzi o to, że przyszedłeś, ale to ich nie było?

Viktor

Kupiłem jakiś czas temu używany samochód. Całkiem przypadkiem odkryłem usterkę. Jak się dowiedziałem serwis tego nie sprawdził, a gwarantował, że wszystko zweryfikowali. Udało mi się tą usterkę załatwić na gwarancji - całe szczęście, bo inaczej sporo kasy bym zapłacił za ich niedopatrzenie. Poza tym Pani siedząca na recepcji albo nie odbiera telefonów, albo rzuca słuchawką. Dodzwonienie się do serwisu graniczy z cudem. Ciekawa ta obsługa klienta, prawda?

Pracuję w tej firmie do kilku miesięcy i nie polecam. Wyzysk i brak perspektyw.

Wiktoria

A ile osób pracuje w dziale księgowym?

@Wiktoria

Około 200

Forf

Kupno auta używanego w tym salonie to istny koszmar Przedstawiciel zna się tyle na samochodach co pies na myszach Serwis nie lepszy technik sprawdza ci auto i tak do końca nie wie co w aucie jest zainstalowane Za wszelkie nieprawidłowości najlepiej zapłać jak kupisz auto wtedy naprawimy Obsługa tragiczna tylko sprzedać a później człowieku się martw Nie polecam ukryte wady lub naprawy o których się dowiesz jeśli będziesz dociekał ale dopiero po zakupie

Zostaw merytoryczną opinię o Plichta Auto Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Plichta Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plichta Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plichta Auto Sp. z o.o.?

Plichta Auto Sp. z o.o.
  • Nowotoruńska 8