Opinie o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana w Osielsko

Aldona Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę dla mechanika samochodowego. Była już jednak wygasła i nie podano w niej nawet widełek placowych. Czy jest tu może ktoś kto je zna? partner ma prawie 4 lata za sobą w branży. Od jakiej podstawy by ruszył?

Obsługa w serwisie Yama to delikatnie pisząc - żenada. Obsługa klienta, kontakt, wiedza - na skandalicznie niskim poziomie. Szczerze nie polecam.

Ooo a może ktoś wie z czego wynika ta wiedza na niskim poziomie? Pracownicy nie mają tutaj żadnych szkoleń? Wcześniej były negatywne opinie odnośnie atmosfery - wiecie czy teraz coś się poprawiło?

klient- Nowy wpis

Zgadzam się z tą opinią ponieważ serwisowałem tam samochód marki Suzuki. Wchodząc do pomieszczenia salonu można poczuć się jak intruz widząc niezbyt zadowolone miny tych młodych pracowników. Po zweryfikowaniu cennika w serwisie w Bydgoszczy okazuje się że niektóre czynności są o 100 % droższe, co zaskoczeniem było również dla pracownika serwisu w Bydgoszczy.Również w czasie gwarancji nie wykonywano prawidłowo wpisów do książki gwarancyjnej. Potwierdzili to pracownicy podczas rozmowy telefonicznej w Bydgoszczy.

Cześć. ;) za dużo opinii od samych pracowników tu nie widzę a dosłownie wczoraj została dodana oferta dla specjalisty ds. marketingu. Mam już doświadczenie w tym zakresie więc zastanawiam się nad kandydowaniem. Czy możecie polecić? Ze względu na zarobki? nie zostały wskazane

@klient Nowy wpis

Dziękuję Panu Jankowi z salonu Yama Toruń za profesjonalną, fachową ,miłą obsługę i doradztwo przy zakupie Nissana.Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i zaangazowany swoją pracą.Dziekuje i polecam Pana Janka z Yama Toruń.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zadowolony klient

A ja na serwis Nisana nie mogę narzekać. Kupiłem Nisana w Niemczech i nie miałem pewności że był wymieniony rozrząd gdyż nie wynikało to z dokumentów. Byłem przygotowany finansowo na jego wywiane. A tu niespodzianka bo po rozkręceniu samochodu i po oględzinach między innymi stanu zużycia napinacza okazało się że rozrząd był wymieniany. Zaoszczędziłem trochę !!! A sam pobyt w serwisie oceniam na b.dobry !!! Kawka ,ciasteczka ,TV , propozycja pojazdu zastępczego na wstępie no i samochód po przeglądzie umyty, Ja nie narzekam i w Osielsku będę dalej go serwisował.

Abc
@zadowolony klient

Tak było 4 lata temu. Teraz w Nissan Yama nie ma nawet kawy. Ciasteczek nigdy mi nie zaproponowano.

Halina
@Abc

To chyba nawet zdrowo? Owoców tez nie podają? :( To jak tu obsługa sama w sobie teraz wygląda?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana? Chętnie zatrudniają?

Klient który nie wróci

Nie wygląda. Nie ma współpracy z firmą.

były P

Praca za najniższe stawki brak możliwości jakiegokolwiek awansu. Chyba, że za awans uważane jest ciągłe dokładanie nowych obowiązków nie związane z sensownym wzrostem wynagrodzenia. Dyrektor salonu i szefowa ma ludzi za nic, w ogóle ich nie szanując często pokazując to na forum przy innych pracownikach. Bardzo duża rotacja chyba mówi już wystarczająco o sytuacji w firmie.

Omijać szerokim łukiem Zero podwyżek,stawka minimalna atmosfera fatalna. Szefowa pracowników wyzywa od (usunięte przez administratora) Pracownik jest pod presją,dużo osób ucieka gdzie indziej

Olga

Mogę dopytać jakie zajmowałeś stanowisko że taką mocną presję odczuwałeś? Czego dokładnie ta presja dotyczyła?

Renata N.

Pan Maciej G.: jako szczęśliwa posiadaczka nowego Suzuki Swift dziękuję za profesjonalne i cierpliwe podejście do klienta. Bardzo miły, sympatyczny i rzeczowy kontakt ze sprzedającym. Polecam, polecam, polecam !!!

X
@Renata N.

Kolejna odpowiedź nieadekwatna to przeznaczenia tego portalu... To jest portal o PRACODAWCY!!! A nie o obsłudze klienta...

Dariusz Błoński

Nie polecam serwisu Nissan. Obiecują dostawę towaru po czy nawet nie informują iż towar nie doszedł. nie chcą sprawdzać czy w danym dniu wogóle towar wyjechał. Do kierownika serwisy nie podają nr telefonu, a jak poprosisz żeby oddzwonił to nie oddzwania. Żenada. Nie polecam

Witold
@Dariusz Błoński

Widzę że nie masz najlepszego zdania na temat YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana. Jak długo współpracujesz już z firmą i czy wcześniej dochodziło już do takich sytuacji? Liczę na Twoją odpowiedź.

Aga77

W dniu wczorajszym stałam się szczęśliwą posiadaczką Clio. Dziękuje z całego serca Panu Jakubowi M. , który wykazał się niesamowitą cierpliwością, fachowością oraz przesympatyczną obsługą. Wszystkie formalności załatwił w expresowym tempie a odbiór auta przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuje również Pani Agnieszce i pozostałej obsłudze????. Kupowanie auta w Waszym salonie to sama przyjemność.Bardzo polecam !

Iop
@Aga77

To raczej portal do wyrażania opinii pracowników o pracodawcy a nie o kupnie samochodu.

Czy pracownicy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

jak sobie ją sami zorganizują......

Klient Dacii

Dziękuję Panu Maciejowi za pomoc w podjęciu dezycji o zakupie Dacii. . Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie trafiłem na tak profesjonalnego handlowca. Sympatyczny i uśmiechnięty, wysłuchał i pomógł . Dzięki Panu Maciejowi od niedawna jestem zadowolonym włascicielem Dacii.

Zosia

Słyszałam , że firma oferuje najniższą krajową, a czy są jakieś premie po czasie ?

Jurek z Warszawy

Pan Adam Gawrych sprzedawca z salonu Renault YAMA Bydgoszcz był bardzo pomocny i kompetentny. Wykazał się profesjonalizmem w podejściu do klienta. Zakup u tego sprzedawcy uważam za bardzo udany, gdyż udało się cenowo negocjować parametry pojazdu. Mam poczucie, iż otrzymałem wiele bonusów. Polecam ten salon i tego sprzedawcę.

Cezary

Może słyszeliście o jakichś rekrutacjach w firmie?

tom
@Cezary

Za najniższa krajową

Czy jest tak dobrze, że przestaliście pisać? Szkoda, liczyłem na informacje bezpośrednio od pracowników.

Ezo
@Marek

Wie Pan jak kształtują się zarobki mechaników elektromechaników ?

tom
@Ezo

zarobki to najniższa krajowa..

Err

jak wyglądają zarobki mechaników i elektromechaników w tym salonie ?

Ezo
@Err

Nikt nic nie wie ?

Zenek

Niektórzy to tylko narzekać potrafią? Może docenić trzeba pracę w tej firmie?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może jeszcze dowiem się coś jeszcze?

Klient - Obserwator.
@Adam

Z tego co zauważyłem będąc w serwisie w Yama Osielsko to wśród osób, które mają kontakt z klientem jest spora rotacja. Nie wiem czym jest spowodowana ale z pewnością może warto byłoby się po prostu spytać tam na miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana - Osielsko

• Jak się pracuje w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana?

Zobacz opinie na temat firmy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana?

Kandydaci do pracy w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana
  • Szosa Gdańska 28