YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana

Osielsko

Opinie o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana

Doświadczona osoba

Praca w Yama Osielsko oceniam słabo..jeśli chodzi o stanowisko ogólno administracyjne to nie ma szans na jakąkolwiek premie (uznaniową, okolicznosciową) NIC!!! Oszczędzają na każdym kroku, na wszystkim co się da..jedynym atutem są ludzie (oprocz szefostwa oczywiście) jeśli ktoś chce zacząć w branży i się wyrobić to polecam, ale po nabraniu doświadczenia radzę uciekać stąd jak najdalej!!!

niedoszły klient

Yama sp. z o.o. w Toruniu: - dział sprzedaży to jakieś nieporozumienie. Nie wiesz czy rozmawiasz, ze sprzedawcą, czy z klientem, który właśnie się "napatoczył". Zero wiedzy merytorycznej, wszystko muszą najpierw sprawdzić w cennikach, strój jakby właśnie wyszli z zakupów z osiedlowego sklepiku. Odbycie jazdy testowej o godz. 9:00 nie ma szans, bo pani, która jest tam sprzedawcą, spóźnia się i bez zażenowania mówi , że "za późno wstała". A to, że samemu ma się napięty grafik ją w ogóle nie interesuje. Jeżeli chcesz kupić świadomie auto takie jakie ty chcesz, a nie takie które chcą ci wcisnąć, to omijaj ten salon z daleka. Traktowanie klienta w salonie jak petenta na poczcie jest na porządku dziennym.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana (np:. rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: Najbardziej nie podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana:

były prracownik
@anonim 17.05.2009, 22:21

Słowa kojarzące się z YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana i Suzuki: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak takiej możliwości, przez pierwsze 6 miesięcy żadnego szkolenia oprócz instruktażu jak obsługuje się program dealerski. Atmosfera i ludzie tam pracujący są - i tu jest różnie, z jednej strony atmosfera przyjazna i sympatyczna a współpracownicy chętni do pomocy, z drugiej strony zdarzają się dziwne oczekiwania, czepianie się bo akurat na ciebie wypadło i przez dwa tygodnie obrywasz za błędy całego zespołu , choć czasami i za swoje, to prawda. Od jakiej stawki można negocjować pensję - nie ma możliwości negocjacji, ciesz się z 1800 na zleceniu, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jest prawie niemożliwe - są osoby pozatrudniane na dziwne umowy np. pół etatu, umowa zlecenie przez kilka, kilkanaście miesięcy. Najbardziej podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: atmosfera wśród współpracowników. Najbardziej nie podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: brak możliwości rozwoju, brak szkoleń, niechęć do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, nie ma możliwości normalnej rozmowy na temat podwyżki pensji

Zostaw opinię o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana