Opinie o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana w Osielsko

Doświadczona osoba

Praca w Yama Osielsko oceniam słabo..jeśli chodzi o stanowisko ogólno administracyjne to nie ma szans na jakąkolwiek premie (uznaniową, okolicznosciową) NIC!!! Oszczędzają na każdym kroku, na wszystkim co się da..jedynym atutem są ludzie (oprocz szefostwa oczywiście) jeśli ktoś chce zacząć w branży i się wyrobić to polecam, ale po nabraniu doświadczenia radzę uciekać stąd jak najdalej!!!

niezadowolony klient
@Doświadczona osoba

jak moge skontaktowac sie z autorem postu? mam kilka pytan..

Klient - Obserwator.
@niezadowolony klient

Pełen profesjonalizm, skoro administracja firmy odzywa się 3 miesiące od wpisu. Tylko pogratulować! Taktyki również, skoro administracja firmy Yama podszywa się pod "niezadowolonego klienta"! Sam jestem wieloletnim klientem salonu Yama Osielsko i z przykrością muszę podzielić się swoimi obserwacjami. Pracownicy tej firmie pracują jakby mieli pod sobą bat. W sporym stresie. Pod jakąś obserwacją. Ja rozumiem, że pewnie dla niektórych jest to "praca marzeń", ale jakim kosztem? Jest to pierwsza międzynarodowa korporacja, u której zauważyłem taki stres u pracowników. Chyba, że jest to po prostu kwestia zarządzania, kwestia lokalna?

GG

Polecam salon sprzedaży tylko i wyłącznie w Osielsku!! W szczególności Pana Michała i Karola! ! Profesjonaliści :) czego nie mogę powiedzieć o teamie toruńskim...

Klient

Nowa Pani w Toruniu która sprzedaje samochody przesympatyczna miałem okazje porozmawiać z nią. Widać pełen profesjonalizm, uśmiech i zrozumienie potrzeb klienta. Wcześniej miałem nieprzyjemny incydent z inna pania G...która nie do końca chyba odnajduję się w tym fachu...

Słowa kojarzące się z YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana (np:. rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: Najbardziej nie podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana:

były prracownik

Słowa kojarzące się z YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana i Suzuki: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak takiej możliwości, przez pierwsze 6 miesięcy żadnego szkolenia oprócz instruktażu jak obsługuje się program dealerski. Atmosfera i ludzie tam pracujący są - i tu jest różnie, z jednej strony atmosfera przyjazna i sympatyczna a współpracownicy chętni do pomocy, z drugiej strony zdarzają się dziwne oczekiwania, czepianie się bo akurat na ciebie wypadło i przez dwa tygodnie obrywasz za błędy całego zespołu , choć czasami i za swoje, to prawda. Od jakiej stawki można negocjować pensję - nie ma możliwości negocjacji, ciesz się z 1800 na zleceniu, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jest prawie niemożliwe - są osoby pozatrudniane na dziwne umowy np. pół etatu, umowa zlecenie przez kilka, kilkanaście miesięcy. Najbardziej podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: atmosfera wśród współpracowników. Najbardziej nie podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: brak możliwości rozwoju, brak szkoleń, niechęć do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, nie ma możliwości normalnej rozmowy na temat podwyżki pensji

niezadowolony klient
@były prracownik

witam, obsluga klienta i serwis Nissana w Toruniu to kompletna porazka. gdzie mozna kierowac skargi, reklamacje do kogo?

niezadowlony klient
@były prracownik

mam pytanie to bylych pracownikow w Nissan w Toruniu, do kogo mozna zlozyc zazalenie, reklamacje? obsluga klienta w tym salonie to istna porazka, serwis tylko psuje i uszkadza auto , ktor jest kierownikiem , dyrektorem? nawet takiej informacji nie chca udzielic..

Piernik
@niezadowlony klient

Dyrektor serwisu jest w głównej siedzibie w osielsku, też miałem problemy z serwisem w Toruniu!!!

niedoszły klient

Yama sp. z o.o. w Toruniu: - dział sprzedaży to jakieś nieporozumienie. Nie wiesz czy rozmawiasz, ze sprzedawcą, czy z klientem, który właśnie się "napatoczył". Zero wiedzy merytorycznej, wszystko muszą najpierw sprawdzić w cennikach, strój jakby właśnie wyszli z zakupów z osiedlowego sklepiku. Odbycie jazdy testowej o godz. 9:00 nie ma szans, bo pani, która jest tam sprzedawcą, spóźnia się i bez zażenowania mówi , że "za późno wstała". A to, że samemu ma się napięty grafik ją w ogóle nie interesuje. Jeżeli chcesz kupić świadomie auto takie jakie ty chcesz, a nie takie które chcą ci wcisnąć, to omijaj ten salon z daleka. Traktowanie klienta w salonie jak petenta na poczcie jest na porządku dziennym.

Zostaw merytoryczną opinię o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana - Osielsko

• Jak się pracuje w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana?

Zobacz opinie na temat firmy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana?

Kandydaci do pracy w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana
  • Szosa Gdańska 28