Opinie o T-Win Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy T-Win Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w T-Win Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Win Sp. z o.o. w Warszawa

Widzieliście, że T-Win Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Sylwia
@Adrianna

Widziałam wzmiankę o pieniądzach. Co z tą kasą? Podasz szczegóły odnośnie tego? Jakie miałyby być przyczyny tych niezgodności i na jaką skalę by były?

Słabo Nowy wpis

Panowie prezesi bardzo antypatyczny i nieprzyjemni, rozmowa rekrutacyjna była męczarnią. Osobiście wolałbym tam nie pracować.

Ania Kraków

Niestety nie mam dobrych opinii o firmie. Przemiał ludzi przeraża. Obiecują na rozmowie złote góry jaka to fajna atmosfera ijak będzie pięknie i rodzinnie a późnij tylko zawyżone wymagania i płaca nieadekwatna do tego co oczekują. Nie ma żadnych szkoleń to co oferują to kpina.

A Nowy wpis
@Ania Kraków

Aniu- masz na myśli salon w Krakowie. Kto obiecuje te złote góry?pozdr

Alex Nowy wpis

Nic nie napisaliście na temat wymaganego doświadczenia w ofercie dla specjalisty ds. wsparcia IT. w pierwszym punkcie pojawiły się umiejętności interpersonalne. Ciekawi mnie jak są sprawdzane teraz na rozmowie. był ktoś i opowie o swojej?

Jeśli jest tak jak napisano, że w przeciągu dwóch miesięcy faktycznie 10 osób zdążyło przyjść i odejść to w zasadzie z których stanowisk? Nie wiem czy to nawiązanie do doradców czy do biura przy Kilińskiego a po prostu analityka finansowo-biznesowego poszukują, czy jest szansa na przybliżenie przedziałów placowych?

Conan Nowy wpis

Zmienili już managera który wdrażał ???????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie T-Win Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca klienta w sklepie wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Nie wiem jeszcze o jakie konkretnie złote góry mogło chodzić ale ciekawi mnie ich zakres wobec samego Analityka Biznesowego. Tak jak ktoś już zwrócił wcześniej uwagę nie ma wskazanych widełek. Mnie prócz zarobków interesuje wskazana szeroka możliwość rozwoju zawodowego. Jak należy ją rozumieć?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie wartości są cenione w T-Win Sp. z o.o.?

Nie zgadza się tu ani kasa ani umowa. Przemiał ludzi jest taki, że w ciągu dwóch miesięcy przewinęło się z 10 osób. Korpo (usunięte przez administratora) z minimalną krajową.

Praca polecana osobom o wysokich ambicjach? Tak przynajmniej jeszcze w marcu ktoś stwierdził. Czyli ile teraz taki doradca w sklepie w sumie zarobi? są powystawiane oferty na różne miasta ale nie piszą wprost o stawce, czy się różnią miedzy sobą?

Vegas

Oj, nie zgodzę się, że szukają osób o wysokich ambicjach...zdecydowanie nie! Raczej poszukują pracowników, którzy za niskie stawki będą pracować za kilka osób i tacy się znajdują XD Poziom zauważalnie słabiutki... O umowę trzeba się prosić, co jest skrajnie żałosne...Kompetencje osób wprowadzających do branży...szokujące... Nie polecam.

@Vegas

Te kompetencje czemu Cię tak szokują? Jeśli już czegoś według Ciebie brak to możesz to jakoś uzasadnić? I ta praca za kilka osób, co ma oznaczać? Jakiś przykładowy zakres zadań przy tym przytoczysz? Jakiś dzień z pracy opiszesz?

Adrianna

Nie polecam. Typowe korpo. Pracownika mają za nic. Masz wciskać produkty z poliestru i włazić kierownikowi w (usunięte przez administratora) żeby Cię nie wywalił! Umowy nie otrzymasz na czas i kwota też nie będzie się zgadzać. BHP to fikcja tak jak i socjal! NIE POLECAM!!!

Sylwia
@Adrianna

Hejka. Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać w sprawie możliwości współpracy z firmą. Czy w firmie narzucony jest ustalony ubiór? Szczerze dziękuje za odpowiedź.

Nie polecam chyba, że masz wysokie ambicje i zero empatii i lubisz wciskać na siłę towar. Korporacja jak większość.

Towar który otrzymałem to odrzut produkcyjny , kieszenie pozaszywane, otwory na sznurek od spodni co najmniej 15 cm od drugiego , wiedzą co sprzedają i nie jest to żadna niespodzianka , mam teraz składać reklamację. Nie polecam firmy Sklepu BORGIO

Potwierdzam. Nieproporcjonalnie wykonane ubrania

Zostaw merytoryczną opinię o T-Win Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w T-Win Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Win Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Win Sp. z o.o.?

T-Win Sp. z o.o.
  • Marszałkowska 111