Opinie o KOKO moda w Mykanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KOKO moda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KOKO moda o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOKO moda w Mykanów

Maja

Kurczę, widzę że jakoś coś tutaj przycichła rozmowa....czy jest ktoś a tym forum, kto pracuje lub pracował w Koko Moda w Galerii Jurajskiej, akurat wrzucili ofertę dzisiaj, że poszukują doradcę klienta, czy ktoś wie w jakich godzinach pracują pracownicy w tym sklepie, bo napisane w ogłoszeniu, że praca zmianowa. Napisali, że umowa o pracę po okresie próbnym, czyli na okresie próbnym dostanę umowę zlecenie?

@Ayo

Nie byłam na rozmowie tylko szukałam pracy na szybko, i weszłam do sklepu to powiedzieli mi ze mam przyjść kolejnego dnia na dni próbne, tyle

Róża Nowy wpis

Cześć dziewczyny, zaglądam tu mniej więcej regularnie, żeby podpatrzeć czy coś się zmieniło w warunkach, podejściu kierownictwa do pracownika i stawce. Mieszkam bardzo blisko sklepu, wiec nie byłam całkowicie na nie jeśli chodzi o zatrudnienie, chociaż czytam ze odradzacie mocno. Nadszedł moment, gdzie szukają doradcy. Widełki to 3490 - 5 000 zł / mies. brutto. Nie wiem o co chodzi, ta pierwsza kwota to nie jest nawet minimalna. Wyjaśni ktoś z was?

Maja

@Maja

Nie polecam tej firmy, szkoda czasu. Po 3 dniach próbnych bez żadnej umowy zostały mi wypłacone pieniądze ponieważ od jutra przychodzi nowa osoba po czym po kilku dniach odnowili ogłoszenie.

Bianka

Hej! To nie podali powodu dlaczego nie przyjmą Cię do pracy?? I jaką umowę proponowali o pracę czy zlecenie?

@Bianka

Pracowania powiedziała tylko ze jutro przychodzi nowa osoba i ze ewentualnie kierowniczka będzie się ze mną kontaktować telefonicznie. Oczywiście zlecenie a po 3 msc umowa o prace (ale w sumie kierowniczka powiedziała o tej umowie o prace bardziej że zobaczymy)

Tymek

No dobra ale czułaś, że te 3 dni próbne poszły Ci słabo, dlatego szukają innej osoby? Ciekawi mnie jaki jest konkretny w sumie powód tego, że nie udało Ci tua zostać. Czy mówili Ci jaka stawka obowiązuje na umowie o pracę i najważniejsze, czy wzrasta względem zlecenia? Jak dasz znać, to będzie super, bo moja żona właśnie szuka pracy.

@Tymek

Przed 3 dni tak naprawdę uczyłam się zapamiętywać gdzie wisi dana sukienka, obsługiwać inne osoby tak naprawdę nie miałam jak

…… Nowy wpis
@Tymek

A o stawkach nie miałam nic mówione tylko tyle ze dni próbne są płatne. Nie wiem co miałam w ciągu tych 3 dni się nauczyć jak w sumie nic mi nie tłumaczono tylko żeby szybko chodzić jak kierowniczka będzie na sklepie i żebym czasami nie dotykała sukienek tylko za wieszaki bo jak to zobaczy kierowniczka to będzie wścieka.

Ayo Nowy wpis
@……

Na rozmowie kwalifikacyjnej nie powiedzieli ci za jakie pieniądze będziesz pracować? To wzięłaś te dni próbne w ciemno nie wiedząc nawet jak ci będą płacić? Dość odważnie. A inni pracownicy nic ci nie podpowiedzieli co do stawki jaką dają na sklepie?

Nowy wpis
@Ayo

Małgorzata

Numery NIP i regon należą do firmy o nieco innej nazwie, która jest zawieszona w rejestrze spółek. Czyli ani nie powinna nić szyć, ani sprzedawać. Zastanawiam się o jakiej to firmie piszecie swoje opinie? Skąd taka pomyłka się wzięła?

Ala
@Małgorzata

Jakiej nazwie? Czy chodzi o firmę Kokoworld? Jest zawieszona?

Ola

(usunięte przez administratora) Ceny niedekwantne do jakości..marża 1000%..bluzki warte 5 zł..a kosztują 250 zł.

Brałeś udział w rekrutacji do KOKO moda. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lena

Praca w tym sklepie to jakaś kpina uciekać jak najdalej się da. Szefowa miss Polonia 60+ o lichych blond włosach terroryzuje nowych pracowników. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym za najniższa krajową i jeszcze bezczelnie ci powie, że jak trzeba to masz pracować poza godzinami pracy za darmo. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak wrednym człowiekiem jakim jest ta stara blondyna która każe zwać się szefową.

Adrian
@Lena

Wow, to współczuję jeśli tak to tu wyglądało. Ile wytrzymałaś w takiej bajecznej atmosferze?

Lena
@Adrian

Chwile , bo to jest niemożliwe co ta szefowa odpierdziela . Pip powinien się zainteresować tym bałaganem ! Trafi kosa na kamień

Okropne miejsce. Jeśli komuś przyszło do głowy żeby tam iść do pracy to niech lepiej puknie się w głowę. Szefowa cały dzień by patrzyła w kamerach czy nie rozmawiasz z innymi pracownikami, a jeśli ułożysz jeden wieszak krzywo lub za wolno to jest telefon "niech ta gruba rusza się szybciej". Jej mąż, będąc na zapleczu z jedną pracownicą, która układała towar, proponował jej siadanie na jego kolanach z obrzydliwym uśmieszkiem. Pensja zależy od humoru, godziny pracy również. Miały być zniżki dla pracowników, ale gdy już chcesz z nich skorzystać, to nagle ich nie ma, nie bo nie.

Zuzanna

Ty z tymi kolanami to na poważnie tak? Przecież gdyby coś takiego się stało to byście mieli pewnie wielką sensację u siebie i raczej do szefowej wszystko by doszło? :/ I serio aż tak was podgląda? To tym bardziej chyba by tego męża na czymś przyłapała? ;p

Zgodzę się w pełni, negatywne komentarze szefowej były na porządku dziennym, kobiecie nigdy nic nie pasowało. Ogromny problem z komunikacją i brak logicznego systemu działania. Szef do pogadania, ale seksistowskie żarciki również się zdarzały. Wynagrodzenie identyczne- jak jej się podobało to tak było, ale zdecydowanie niezgodne z obowiązującym prawem.

Zuzanna

No dobrze, ale skoro nie były zgodne z prawem to czemu nikt z pracowników na to właściwie nie zareagował?

Wanda

Hej. Myśle o złożeniu tam cv ale ciekawi mnie jedna rzecz. Ten butik robi te modne teraz live na Facebooku? Bo teraz większość butików to robi a mi to niezbyt odpowiada, zależy mi na samej sprzedaży

Ulaf

Witajcie, W grudniu 2021 r. zakupiłam w sklepie internetowym turban. Ponieważ źle wyglądałam na drugi dzień wysłałam. Piszą w swoim regulaminie ze zwrot pieniędzy po 14 dniach Cierpliwie czekałam. Napisałam 24 stycznia ze do tej pory nie dostałam zwrotu pieniędzy. Pani sprawdziła i powiedziała ze w tym momencie wysyła zgłoszenie zwrotu pieniędzy. Dostałam emaila od Pani Anny Kwaśniewskiej że potwierdza dokonanie zwrotu. Do tej pory nie ma pieniędzy na koncie a moja cierpliwość do pisania emaila została wyczerpana. Gorąco nie polecam tego sklepu. NIE NIE i jeszcze raz NIE. Nienawidzę (usunięte przez administratora) Jeszcze żeby to była duża kwota . (100zł)

@Ulaf

A czy oprócz tego potwierdzenia dorzuciła jakiś dowód np., zlecenia bankowego? Dość nietypowo skoro faktycznie twierdzi, że zwrot został dokonany. Może jednak to grubsze nieporozumienie? aj znać za dwa tygodnie jak się ma sytuacja

Alicja
@Ulaf

Proszę o usunięcie z postu danych osobowych (Rodo)

Kubaszka
@Ulaf

Dobry wieczór W naszym sklepie internetowym www.kubaszka.pl jak i w sklepach stacjonarnych nie prowadzimy sprzedaży turbanów. Musiała Nas Pani pomylić z innym sklepem. Również w naszej firmie nie pracuje Pani Anna Kwaśniewska.

Karo
@Ulaf

Chodziło Pani o sklep KOKO world. Miałam z nimi podobny problem i tam pracuje wspomniana pani Anna.

eos1234

Koko butik w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Byłam na dniu próbnym na kilka h(usunięte przez administratora)i zostałam poproszona o przyjście w następnym tygodniu do pracy. Po 2h podeszła do mnie pracownica i oznajmiła, że przyszła inna osoba do pracy wczoraj i już została zatrudniona. Kazano mi iść do domu. Dziś patrzę a na OLX znów jest ogłoszenie, że poszukują pracownika. Ogólnie nie polecam, zwodzą pracowników i słyszałam, że nie dają umowy o pracę tak jak jest w ogłoszeniu.

Helena
@eos1234

To o czym piszesz jest co najmniej dziwne i bezcelowe ze strony pracodawcy. Jak myślisz wynika to z bałaganu czy o co może chodzić? A jakie warunki Ci zaproponowali - umowa i wynagrodzenie? Jakie zmiany?

Zuzanna

Z tego co tutaj widać głównie klienci wypowiadają się na temat samej firmy. Ciekawa jestem jak reagują na to pracownicy czytając je? Czy gdy pojawia się jakaś krytyka to bierzecie to do siebie? I czy ewentualnie planujecie coś poprawiać w swojej postawie?

JoasiaCygan

Witam Ja byłam w tym butiku kilka razy ale ostatnio byłam miło zaskoczona bo jest nowa pracownica w tym butiku. Bardzo ładna i przede wszystkim dobrze ubrana jak na pracę w takim miejscu jakim jest butik w galerii. Dziewczyna bardzo miła i zna się na modzie. (usunięte przez administratora) Ha ha bardzo na plus oby została na stałe.

Janusz

Przykro, że doświadczyłaś niemiłej obsługi w jednym ze sklepów firmy Koko moda. Zastanawia mnie, czy próbowałaś może rozmawiać z kierownikiem sklepu o jakości obsługi klienta? Taka uwaga mogłaby być pomocna w podnoszeniu jakości pracy osób, które obsługują klientów.

Pracownica

Pracodawcy dobrze płacą i są bardzo mili dają również premię za dobrą sprzedaż i w każde święta, a dla dzieci pracownic zawsze kupują duze paczki prezentów na Mikołaja. Nie mogę złego słowa powiedzieć a jeżeli któraś potrzebuje pomocy to zawsze pomogą. Polecam.

Bardzo miła obsługa i bardzo duży wybór ???? Panie są bardzo pomocne znalazły mi i mojej córce piękne sukienki ???? na pewno tam jesz że wrócimy!! Polecam

Szanowni klienci nie na tym forum powinni pisać swoje uwagi gdyż to forum dla pracowników!

klientka

Sukienki mają ładne to fakt ale ceny jakby z KOSMOSU. Co ciekawe przechodząc obok witryn innych sklepów można zobaczyć te same sukienki za ceny nawet o ok. 100zł mniej. Ale to jeszcze nic. Ostatnio natknęłam się na chińską stronę gdzie UWAGA były te same sukienki, pokusiłam się i kupiłam, zapłaciłem niecałe 30zł . To teraz moje pytanie czy sukienki są kupowane w chinach a dla sklepu pracuje krawiec na etacie który doszywa metki i wprowadza drobne poprawki. ŻYŁA ZOTA!!!!

@klientka

Sukienki z tego sklepu są szyte w Polsce, nie w Chinach, wiem bo między innymi moja znajoma szyje dla nich sukienki. A rynek odzieżowy jest taki,że w sezonie wszędzie jest pełno podobnego asortymentu, nie znaczy, że to dokładnie ten sam produkt i tej samej jakości

Iga

Był to sklep w Opolu. CH Karolinka :)

Gabi

Super właściciele i bardzo dobre zarobki.

Łukasz
@Gabi

Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy może być równie istotnym czynnikiem, co wynagrodzenie lub dodatki socjalne. Wspomniałaś, że jesteś zadowolona z zarobków. Ile w tym momencie wynosi Twoje podstawowe wynagrodzenie? Zachęcam do rozwinięcia wpisu o dodatkowe informacje.

Dominik
@Łukasz

Atmosfera też jest ok.

Waldi

Przypuszczam, że zarobki są uzależnione od sprzedaży. Za obijanie się nikt nie będzie płacił.

Meg

Cieszę się, że znalazły się opinie potwierdzające moją. Dobrze, że forum się rozwija i prawda wychodzi na jaw. Tak dziwnego sklepu (chodzi o to co opisałam wcześniej) nigdzie nie spotkałam, dlatego tak prosto z mostu napisałam o co tam chodzi. Choć sukienki mają piękne, to nie zaglądałam do tego sklepu 2 lata, bo tak mnie ta sytuacja zraziła. Pozdrawiam wszystkie byłe pracownice.

Zostaw merytoryczną opinię o KOKO moda - Mykanów

• Jak się pracuje w KOKO moda?

Zobacz opinie na temat firmy KOKO moda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOKO moda?

KOKO moda