Opinie o Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek w Kopana

Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek
counter
3 2 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

E. J. Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie życzę nikomu pracy tutaj! Zero poszanowania pracownika. W tej firmie szefostwo nie rozumie złotej zasady, że pracownik winien jest mu jedynie pracę, która ma wykonać w konkretnych godzinach, a nie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Za cos takiego pracodawca powinien nosić na rękach, a nie być ciągle obrażonym. Odradzam!

Anonim Nowy wpis
Pracownik

Kierowcy wykorzystywani do granic możliwości, praca mocno wykraczająca poza ramy czasowe pracy kierowcy, dodatkowo niepłatne wyjazdy w niedziele i zjazdy w sobotę. Oszukiwanie na urlopach, jeżeli święto wypada w sobotę, to brak możliwości odbioru, ponieważ twierdzą, że i tak mieliśmy wolne w sobotę. Pracodawca nie szanuje swoich pracowników, wieczne oburzenie na jego twarzy, obraźliwe komentarze w stosunku do nich, praca w nie płatnych nadgodzinach, później siedzenie na telefonie do późnych godzin wieczornych, również niepłatne, a rano w biurze i tak pretensje, bo do niego również ktoś dzwonił, a to wszystko za najniższa krajowa na konto, która jest wypłacana z opóźnieniem i często na konto przychodzi jedenastego lub dwunastego, bądź później. Wszyscy pracownicy poza pupilami, zatrudnieni są na najniższa krajowa, a reszta wiadomo jak rozliczana. Szef uważa, że jego sprawy są najważniejsze i nie zezwala na urlop pracownika, ponieważ on musi tego dnia jechać na budowę. Brak urlopów dwutygodniowych, maksymalnie jeden tydzień raz w roku, w okresie który jemu pasuje.

5
Zdzisław Nowy wpis
Pracownik
@Anonim

Nadal jest tak samo a wręcz gorzej, pracodawca myśli tylko o sobie, pracowników ma głęboko w (usunięte przez administratora)

1
Administrator

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma nowe info o firmie Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek w miejscowości Kopana?

Zostaw merytoryczną opinię o Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek - Kopana

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ogrodowa 59
    05-555 Kopana
  • NIP: 7972036236 REGON: 145239711
Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek