Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek

Opinie o Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek

Justyna Nowy wpis

Dzień dobry, jak oceniacie tegoroczne warunki pracy kierowców C+E na kraj? Chłopak jest początkujący i zastanawiam się czy nie mógłby się przyjąć. na stronie jest tylko formularz zgłoszeniowy. Powiecie najpierw czy jako świeżak ma szanse na prace i jak w tym roku płacą?

Pracownik Nowy wpis

Brak pakietu medycznego

aaa Nowy wpis

Hej, ktoś pytał o przebieg rozmowy ale bez odzewu, a kiedy ostatnio były jakieś przyjęcia? wiem, że na stronie widnieje oferta dla kierowcy ale co z biurem? Ciekawi mnie bieżący standard pracy. niby zarobki na spedycji były określane jako dobre ale czy może je ktoś określić sumarycznie? I jaka występuje atmosfera na samym dziale?

Czy w firmie Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek nadal pracownicy narzekają na brak szacunku i płacę? Czy od jakiegoś czasu warunki zatrudnienia się poprawiły? Czy długo należy oczekiwać na rozmowę kwalifikacyjną?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Potwierdzam. W firmie nie ma takich sytuacji. Wynagrodzenia, ekwiwalenty itp są wypłacane prawidłowo. P. Monika może nie wie jakie wynagrodzenie wypłacane jest za czas choroby, że nie wynosi ono 100% ..

Czy firma Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Beata

Dziewczyny w biurze mniej zarabiają

Zofia
@Beata

To co one takiego robią lub właśnie nie, że mniej płacą? :(

@Zofia

Zofia proszę czytać ze zrozumieniem. W firmie nie ma selekcji płciowej jeśli chodzi o zarobki. Liczą się umiejętności, chęci do pracy i przede wszystkim doświadczenie.

DL
@Beata

Najlepiej zarabiający spedytor to kobieta.

Zofia

No a jaki jest problem z moim czytaniem ze zrozumieniem skoro napisała jasno, że dziewczyny w biurze mniej zarabiają? Wcale nie podkreśliłam żadnej selekcji tylko spytałam dlaczego. ;) A tak na marginesie to wśród spedytorów jest więcej kobiet tutaj czy mężczyzn?

pp
@DL

a jak ze znajomością jezyków na tym stanowisku ? są jakieś wymagania czy wszystko odbywa się w jezyku ojczystym

kiero ERo

fajne przejrzyste warunki pracy, firma przede wszystkim rodzinna i taka atmosfera była mi potrzebna,. jak to w transporcie jest niekiedy nerwowo ale zawsze na koniec jest zrozumienie. dziękuje za szanse.

Natalia
@kiero ERo

Firma rodzinna to czy inni pracownicy mają szanse na awans na wyższe stanowisko?

Iza

Trochę kiepskie te rymy, bo nie wiadomo, o co chodzi. Może rozwiniesz myśl i wytłumaczysz, co się dzieje? O co szefostwo się obraża, o co chodzi z tą opieszałością? I proszę tym razem bez przekleństw.

Jakość Twojego słownictwa i brak stylu świadczy tylko o tym jakim jesteś pracownikiem.

Polecam firmę Kris Trans

Beata
@Ania

A co Ci się w niej tak podoba, że polecasz?

Janek b
@Beata

Robota źle dograna na kraju

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Abdul

Zgadzam się

Super spedytorki,zawsze pomogą i załatwią transport. Kierowcy bardzo odpowiedzialni za załadunek. Współpracujemy od ponad 5 lat. Polecam firmę Kris Trans .

Employee

Chyba konkurencja to napisała albo jakiś nieuczciwy kierowca. Pracuję tu kilka lat i nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) na złotówkę. Nie stosuje się tu jak w niektórych firmach obciążeń kierowców za wyższe spalanie czy spóźnienie na załadunek. A może szkoda, bo jak widać nie warto być za dobrym.

Kierowcy wykorzystywani do granic możliwości, praca mocno wykraczająca poza ramy czasowe pracy kierowcy, dodatkowo niepłatne wyjazdy w niedziele i zjazdy w sobotę. (usunięte przez administratora) Pracodawca nie szanuje swoich pracowników, wieczne oburzenie na jego twarzy, (usunięte przez administratora) praca w nie płatnych nadgodzinach, później siedzenie na telefonie do późnych godzin wieczornych,(usunięte przez administratora), a rano w biurze i tak pretensje, bo do niego również ktoś dzwonił, (usunięte przez administratora) Brak urlopów dwutygodniowych, maksymalnie jeden tydzień raz w roku, w okresie który jemu pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek - Tarczyn

• Jak się pracuje w Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek?

Zobacz opinie na temat firmy Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek?

Kris-Trans Transport-Spedycja Krystian Książek