Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ania

Były pracownik - Opiekunka

19.05.2023 09:05

Aniaikona wywiad

Chciałabym opowiedzieć o moich doświadczeniach związanych ze współpracą z firmą Centrum Opieka 24. Zrealizowałam trzy zlecenia od tej firmy, na przestrzeni kilku lat. Pracowałam jako opiekunka osób starszych.

Co należało do Twoich obowiązków?

Aniaikona wywiad

Do moich obowiązków należało: utrzymanie domu w czystości, opieka nad zwierzętami domowymi, przygotowywanie posiłków oraz codzienna opieka nad osobą starszą. Moim zadaniem było zaprezentowanie odpowiedniego podejścia do osoby starszej z uwzględnieniem jej wieku, kondycji fizycznej i psychicznej oraz podstawowa znajomość problemów wieku starczego na poziomie, który był potrzebny w tej pracy. Częścią pracy były podstawowe zajęcia aktywizacyjne typu: codzienne długodystansowe spacery, rozmowy z podopiecznym, zapewnienie wsparcia psychicznego, rozpoznawanie potrzeb klienta, dotrzymywanie towarzystwa, aktywne uczestniczenie w ulubionym hobby osoby starszej (gry planszowe, śpiewanie pieśni tematycznych, przeprowadzanie zajęć rekreacyjnych z podstawowej gimnastyki, rozmowy na interesujące tematy, przeglądanie albumów ze zdjęciami, aktywne obserwowanie przyrody, dzielenie pasji do kolekcjonerstwa pamiątek o charakterze religijnym, słuchanie muzyki, dyskusje na temat programów telewizyjnych).

Jak oceniasz warunki pracy, które oferowała firma?

Aniaikona wywiad

Pierwsze miejsce pracy utrzymywało bardzo wysokie standardy – czysty dom, brak problemów z jedzeniem oraz ze środkami higieny osobistej dla seniora. Drugie miejsce pracy prezentowało przeciętne standardy – bardzo brudny dom, który musiałam sprzątać przez pierwsze trzy dni. Jedzenie kupowała opieka środowiskowa. W ostatnich dniach mojej pracy jedzenie w ogóle nie zostało dostarczone. Rodzina za bardzo oszczędzała na środkach higieny osobistej - pampersach i rękawiczkach. Podopieczna miała duże problemy ze zdrowiem psychicznym i w dłuższej perspektywie nie dałam rady z nią pracować. Dwoje moich zmienników również zrezygnowało ze współpracy z tą podopieczną i finalnie zakończono to zlecenie . Mam wrażenie, że ta agencja nie zawsze dostaje szczegółowe informacje od partnera niemieckiego w zakresie tego, jak wygląda dom i jaka jest kondycja zdrowotna podopiecznego. Trzecie miejsce pracy miało bardzo dobre standardy – brak problemu z jedzeniem, czysty dom, przyjazna i wspierająca rodzina. Środki higieny osobistej były zapewnione, co zdecydowanie ułatwia pracę.

Jak oceniasz warunki współpracy z firmą?

Aniaikona wywiad

Firma zawiera zrozumiałą umowę, która wysyłana jest na adres domowy lub na adres miejsca pracy w Niemczech. Z pewnością trzeba uważać na kwestie związane z ubezpieczeniem. Firmę trzeba prosić za każdym razem, aby zapewnili oni ubezpieczenie w Niemczech. Nie ubezpieczają pracownika automatycznie. Jest to uczciwie ujęte w umowie, jednak wiele osób może nie zwrócić na to uwagi. Firma opłaca ubezpieczenie zdrowotne przez miesiąc po powrocie do Polski i nawet przedłuża je, jeżeli opiekun chce nadal z nimi współpracować, a agencja w tym czasie szuka dla niego pracy.

Eva

Nie ubezpieczają pracownika automatycznie i trzeba zwrócić uwagę na to, że trzeba zawsze poprosić o ubezpieczenie!

Asia B.
@Eva

Jeżdżę już kilka lat z tą firmą i zawsze jestem ubezpieczona w ZUS.

Jak wygląda kwestia opłacania składek emerytalnych?

Aniaikona wywiad

Składki są opłacane, jednak dopiero od 50 euro na miesiąc. Uważam, że firma mogłaby wprowadzić możliwość płacenia składek od kwoty minimalnej na dany rok lub od średniej krajowej dla zainteresowanych.

Jak oceniasz warunki finansowe, które zapewnia firma?

Aniaikona wywiad

Wynagrodzenia są dobre albo nawet bardzo wysokie. Widełki płacowe obejmują przedział od 1650 euro lub często 1800-1900 euro na rękę za miesiąc pracy.

Jak oceniasz kontakt z firmą oraz organizację pracy?

Aniaikona wywiad

Agencja ma dużo zleceniobiorców i nie ma czasu na długie rozmowy, ale kontakt z koordynatorem przeważnie jest bardzo dobry. Firma stara się rozwiązać wszystkie problemy. Wszystkie Panie są bardzo grzeczne i przesympatyczne. Odniosłam wrażenie, że, nie każdy rekruter, który szuka polskich opiekunek do pracy na terenie Niemiec, mówi po niemiecku, niektórzy mówią głównie po polsku. Agencja ma profesjonalny informator opiekunki oraz profesjonalny formularz do referencji. Zaświadczenie o zatrudnieniu jest wydawane szybko. Organizacja pracy jest na bardzo wysokim poziomie. Firma organizuje bus powrotny z miesięcznym wyprzedzeniem. Kiedy agencja organizuje przejazd na terenie Niemiec między domami, również organizuje bus z wyprzedzeniem i szuka już nowego zlecenia dla zleceniobiorcy już z 2-tygodniowym lub miesięcznym wyprzedzeniem.

Jakie oczekiwania firma ma wobec pracowników?

Aniaikona wywiad

Firma ma realne oczekiwania wobec swoich pracowników. W trakcie realizacji pierwszego zlecenia od tej firmy nie umiałam odczytać potrzeb klienta i zaprezentować się. Bardzo pozytywnie oceniła mnie niemiecka opieka środowiskowa, ale nie klient. W efekcie klient wystawił mi złe referencje, które wysłał za moimi plecami do firmy. Firma wiedziała, że rodzina niemiecka od początku twierdziła, że młody opiekun, czyli osoba w moim wieku, nie jest odpowiednio dobranym opiekunem. W związku z tym, pomimo negatywnej opinii klienta, firma była bardzo wyrozumiała, nie zostało mi potrącone wynagrodzenie.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu pracodawcy istotnych zmian. Co byś mu powiedziała o organizacji i doradziła co poprawić w firmie?

Aniaikona wywiad

Firma mogłaby zaoferować płacenie składek emerytalnych od kwoty minimalnej lub od średniej krajowej, automatycznie opłacać ubezpieczenie w Niemczech oraz zaproponować umowę o pracę. Dobrze byłoby zaproponować również szkolenie wdrażające na temat prowadzenia pracy z klientem: odczytywanie potrzeb klienta, przeprowadzanie rozmowy ewaluacyjnej. W pracy jako opiekun rozumiałam, że ta praca to praca z osobą niepełnosprawną, ale nie zrozumiałam koncepcji pracy z klientem.

Benia

Najlepsza z możliwych firm na rynku.Zawsze sluza pomocą.Maja super pracowników.Nie liczy się u nich tylko wysłanie człowieka na zlecenie i pozostawienie bez słowa.wręcz przeciwnie zawsze są dostępni dla mnie.Zawsze pamiętają o moich urodzinach,to bardzo mile…Polecam

Centrum 24 Opieka

Dzień dobry Pani Doro, Prosimy o kontakt - +48 535 444 839, razem rozwiążemy problem, jeśli takowy istnieje.

KasiaKk

Polecam z całego serca.Niesamowite dziewczyny w Swidnicy.Miałam przyjemność pracować tez z Gdanskiem.Super obsługa klienta,ogromna cierpliwość i niesamowite poczucie humoru.Tylko z nimi współpraca to będzie udany wyjazd.

@KasiaKk

Mogłabyś dać znać czy na miejscu wszystko się zgadzalo z ofertą? Wynagrodzenie też było tak jak ustalone? Za coś potrącali? Umowa to jest z agencją czy bezpośrednio zagraniczna? Będę wdzięczna za odpowiedź

Zośka
@KasiaKk

Ja z kolei polecam Bytom i Pana Adriana oraz Panią Agatę. Super kontakt z człowiekiem, pełna opieka i wsparcie.

Krzych
@Zośka

To marketing, czy autentyczna wypowiedź opiekunki? Bardzo podobne wpisy i ignorowanie pytań, budzą moje wątpliwości. A pytania były w sumie proste pozwolę więc sobie je powtórzyć: - zuerst: czy stawka 1800 E / m-c netto, podana w ofercie opieki nad seniorem w Heidelbergu, jest tą samą kwotą, która po miesiącu wpłynie na konto, czy może się różnić, gdyż istnieją w umowie bądź regulaminie zapisy, dotyczące potrąceń? I jakie to sytuacje uprawniałyby firmę do takich działań? - zweitens: umowa ma być zawarta w sierpniu na okres co najmniej 6 tygodni, ale czy jest to UoP zawierana na niemieckich warunkach, czy też polska UoP, lub inny jeszcze rodzaj umowy? Na zakończenie zaś liczę na podanie, ile może wynosić kwota bonusu (letniej premii)? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Krzych

Szanowny Panie Krzysztofie, odpowiadamy na wszelkie zapytania, kiedy tylko je widzimy. Jest to miejsce dla Opiekunek i Opiekunów i służy wymianie opinii oraz doświadczeń, a nie działaniom marketingowym. Ponadto wszelkie wątpliwości kandydatek i kandydatów rozwiewamy przed zawarciem współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego w jednym z wybranych oddziałów. Nasze rekruterki służą pomocą i wiedzą. Pozdrawiamy życząc miłego dnia, Centrum 24 Opieka

Estera
@Centrum 24 Opieka

A czy warunki płacowe można negocjować? I czy odbywa się to podczas rekrutacji? Jak często pracownicy tu dostają podwyżki? I nie pytam tu o sytuację gdy rośnie najniższa krajowa.

Dora
@KasiaKk

Dobry wieczór a ja mam pytanie czy to jest ok jak się pisze do pani redaktorki i dzwoni a ona nic wysłała mnie do pani niby mobilnej i nie wstawajacej w nocy a jest inaczej co zrobić z tym i czy zadzwonić pod ten numer alarmowy co mam podany.troche mnie to nurtuje bo mam mieć zmieniczke w czwartek a nic nie wiem. Proszę o odpowiedź

IZA
@Dora

Jak ma Pani wątpliwości czy pytania, najlepiej od razu to wyjaśnić, zadzwonić, dopytać, żeby nie było nieporozumień. Po to jest numer alarmowy, a może Pani równie dobrze skontaktować się z rekruterem. Ja nigdy nie miałam problemu.

Mariaa
@Zofia

U mnie wszystko na zleceniu się zgadzało. Wynagrodzenie również. Tak jak w umowie.

Elkaaa

centrum nie płaci zusu i to ją dyskwalifikuje w moich oczach . NP Firma Medira z Katowic płaci ZUS, proSanitas, Care Work i jeszcze kilka innych. Opowiadanie ludziom że nikt nie podaje nazwy takich firm,Ludzie bo te opinie dotyczą tej firmy,. Trzeba poszukać na necie, ta firma płaci śmieszny zus i tyle w temacie a są takie które płacą. Trzeba po prostu poszukać. Ja mam co najmniej 15 na liscie co płacą. To odpowiedz na te tam wpisy co to twierdzą że nikt nazwy nie podaje.

Domi
@Elkaaa

Wytłumaczysz o co z tym zusem chodzi? Skąd wiesz że nie płacą tego? Umowy są tu chyba normalnie podpisywane, czy nie?

madraopiekunka
@Domi

chodzi o to że firma nie płaci zusu od średniej krajowej jak szanujące się agencje pracy i przez to dużo traci

Lidka
@madraopiekunka

To od jakiej kwoty płacą zus o ile w ogóle go płacą? Od początku jest mówione od tych składkach czy dopiero ludzie potem to weryfikują i okazują się takie rzeczy?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
eve

Co prawda wyjeżdżam bardzo rzadko, bo raz w roku i tylko na miesiąc (tak mi zostało od czasów studenckich), ale mogę stwierdzić, że firma porządna i mam świetnego koordynatora. W te wakacje miałam wyjechać, ale rozchorowałam się. Pozdrawiam serdecznie panią Sandrę :-)

Paulina
@eve

Oooo super. A no właśnie, jak kto tak regularnie współpracują z firmą to można dostać lepszą kasę? Czy wszyscy taką sama obojętnie czy jest jakaś historia współpracy? Tacy lojalni ludzi mają lepszą kasę?

Gocha

W Centrum pracuje już 4 lata,mam swoją koordynatorke-Panią Ewelinę,zawsze mi pomoże jak potrzebuje coś załatwić.znajdzie fajna i dobrze płatna Stellę.Wynagrodzenie na czas,komunikacja sprawna.Polecam.

@Gocha

Zgadzam się. Warto z nimi współpracować. Przejrzyste warunki i zawsze pieniądze na czas.

@Monika

Umowa jest polska czy zagraniczna? Zastanawiam się nad wyjazdem ale kompletnie nie ogarniam zagranicznych systemów. Jak z zakwaterowaniem? Firma pomaga znaleźć coś? Jakie są warunki?

Jola
@Zofia

Umowa jest polska, także nie ma potrzeby znajomości niemieckich systemów. W razie pytań, ze wszystkim pomogą Pani rekruterki. Zakwaterowanie też jest zapewnione u podopiecznej/ego, więc jeżeli się Pani zastanawia nad wyjazdem, to nie ma obaw.

Leo55

Bardzo pomocny team pracowników.Zawsze mogę na nich liczyć.Współpracujemy razem 3 lata i mam super z nimi.Stellę dobierają pode mnie a nie pod swoją korzyść.W razie potrzeby pomogą i pokierują,żeby usprawnić życie poza PL.Polecam!!!Oddzialow maja kilka,także można śmiało wybrać się do nich osobiście.

@Leo55

Mógłbyś napisać coś o zakwaterowaniu? Jakie są warunki? Dużo osób jest na jednej kwaterze? Dużo to kosztuje? Chciałabym poznać opinie pracownika bo nigdy jeszcze tak nie wyjeżdżałam.

Teresa

Najlepsze rekruterki z jakimi miałam styczność w mojej 12 letniej karierze w tej branzy.Zawsze doradza,pomogą,wspierają i są niesamowicie uprzejme.Świetna firma.

Izabela
@Teresa

A oprócz miłych rekruterek są jeszcze jakieś plusy? Jak z wynagrodzeniem? Jest konkurencyjne w porównaniu do innych podobnych firm?

M......

Fantastyczne zmiany zaszły w tej firmie. Od ostatnich kilku miesięcy atmosfera, kontakt jest super, dziewczyny bardzo miłe. Polecam!

@M......

To świetnie! A jak z warunkami pracy? Dobrze się pracuje? Jak zarobki? Czy stawki oferowane przez firmę są wysokie?

M...
@Zofia

Hej, ja nie narzekam, dla każdego dobre warunki pracy to coś innego. Ale mam sztele na którą jade już 5 raz, zmieniam się z inną dziewczyną też z tej samej firmy. Zawsze jest kontakt ze strony firmy czy dojechałam jak jest i tak dalej. Mam fajne zlecenie u dziadka samotnego. Jeśli chodzi o ubezpieczenie wszystko na plus, nigdy nie miałam z tym problemów. A jeśli chodzi o zarobki to ja jestem zadowolona, ale to też kwestia indywidualna dla jednego 1800€ to będzie dużo a dla innego 2200€ to będzie mało. Stawki można zaobserwować na stronie przy ogłoszeniach. Ja swoje zlecneie znalazłam przez (usunięte przez administratora) i tak juz na nim zostałam. Na pewno wypłata jest zawsze na czas i z tym w mojej 8 letniej karierze pierwszy raz się spotykam, bo zawsze z tym były jakieś problemy.

@M...

A czy u nich wypłata to sama podstawa czy jeszcze dodatkowo coś dostajesz? Dopiero myślę o tej pracy i jestem zielona po prostu. Czy w kontakcie z firmą się jest cały czas czy tylko w określonych godzinach? Jestem panikarą, muszę powiedzieć, takie rzeczy są dla mnie mega ważne.

Joanna

Co prawda w opiece zakończyłam już swoją karierę z uwagi na wiek i zdrowie, ale bardzo dobrze wspominam czas współpracy z Centrum. Polecam serdecznie wszystkim, którzy się jeszcze nad tym zastanawiają. Dziewczyny są naprawdę pomocne, służą radą, wspierają, zawsze dzwoniły czy dojechałam na zlecenie, są troskliwe i cierpliwe - pomagają wypełniać umowę. A pieniądze zawsze na czas. Firmy w tej branży nie są idealne (każdy to wie, z wiadomych względów), ale ja polecam nie ma się do czego przyczepić. Lubie ich odwiedzać!

Haste

Wiadomo,że w tej firmie pracuje dużo emerytek i są im obojętne składki.Ale to nie tylko o to chodzi.Majac ZUS od średniej jeśli np.zdarzy wam się choroba to firma za ten okres płaci wam 80procent .To są duże kwoty.Jesli nie płaci wam ZUSu i nie macie składek chorobowych to w przypadku choroby zostajecie z niczym.Tak samo za kwarantannę.Bylam pracownikiem tej firmy.Trafilam nagle do szpitala,zostałam bez niczego.Potem kwarantanna.Nic.W niektórych firmach inaczej to wygląda.Tkwilam w tej firmie i ją chwaliłam jak niektórzy tutaj.Potem zrozumiałam,że wiele tracę.Nigdy nie dostałam ani złotówki premii ani tak naprawdę dobrej Stelli.... czasem warto się zatrzymać i nad pewnymi rzeczami zastanowić.....co tracimy a co zyskujemy....stawki za 1500,1600 E i ZUS od 50 E to żadne dobra oferta.To oferują firmy z ZUsem od średniej

Miki

Tak płacą inne firmy jedynie raz na kwartał/ za 1-mc / ZUS

@Miki

To ciekawe,bo mi płacą,za każdy przepracowany pełny miesiąc płacą od średniej krajowej.Na rynku jest około 100 agencji,trzeba dobrze poszukać!Mało tego z potem 11 przesyłają mi RMUA, wszystkie składki za cały rok.

@Dear user

Z pitem 11, sorry ale szybko pisałam????

Genius scan
@Miki

Jak jeszcze tam pracowalam,bodajże w 2017 roku to mieli kontrolę z ZUSu ta wasza Cudna firma,która tak chwalicie.Ta firma inaczej się wtedy nazywała,bo jak ktoś słusznie zauważył non stop zmienia nazwę.Teraz pracuje w firmie która od 16 lat ma taką samą nazwę,można?mozna.... zjechałam że stelli,zmiana nazwy,wypowiedzenie ,dadzą umowę jak będę chciała wyjechać...mi brak ciągłości ubezpieczenia....dla mnie porażka.

Lucynka
@Genius scan

To swietnie,ze masz taka firme.16 lat temu to promedica jedynie funkcjonowała,a to jedna z obecnie najgorszych...:)

Garden
@Lucynka

Promedica to najgorsza firma na rynku w tej chwili. Jest masę firm innych które płacą ZUS od średniej.I te działają zgodnie z prawem.Sa też takie co płacą ZUS od najniższej.I te są też ok.A nie że od 50 Euro!

No właśnie nie
@Lucynka

Nie prawda,nie tylko promedica była 16 lat temu ....

genius scan
@Lucynka

Nie,nie była to promedica,zupełnie inna firma.....

Anerkannte
@Lucynka

Ja pracowałam w tej firmie,jeszcze niedawno miałam stawkę 1500 E,teraz pracuje w innej mam ZUS od średniej i minimum 1700 euro.Jestem w najwyższej grupie językowej.Mam Stellę z osobą chodząca,żeby nie było że ciężki przypadek.Malo tego przeszłam koronowirusa i byłam miesiąc na zwolnieniu,obecna firma wypłaciła mi chorobowe powyżej 1600 zl.Firma obecna płacila też za kwarantannę.Jak jestem w Polsce firma płaci mi więcej niż Centrum i nie wpisuje zadnych ludzi Mam ciągłość ubezpieczenia.Takiej Stelli jak teraz mam,pani Anetka to mi nigdy nie dala.Same takie byle jakie .Za święta to płacą 2 razy tyle co w tej waszej cudownej firmie i mam premie wakacyjna.Pora obudzić się ze snu zimowego....ja to zrobiłam i jestem szczęśliwa,żałuję że nie rozstałam się z firmą dużo wcześniej. A i pensje to ja mam w miesiącu w którym pracuje a nie czekam do następnego.Czyli jak pracuje do 15 kwietnia to pensję mam najpóźniej 30 kwietnia.

@Dear user

Bardzo ciekawe jak płacą Pani/Panu od średniej krajowej, jeżeli w umowie jest wyraźnie zaznaczone, że ZUS od 50 euro brutto.

@Dear user

Źle zrozumiałam Pani wypowiedź. Rozumiem, że pracuje Pani w firmie, w której co miesiąc odprowadzane są składki od średniej krajowej. Przepraszam za mój błędny wpis. Faktem jest, że są firmy, które płacą ZUS co miesiąc od średniej krajowej.

@Barbie

W innej firmie mi płacą od średniej,ta pożegnałam już dawno...na moje szczęście

@Anerkannte

Może jakieś namiary? Chętnie bym się tam zgłosiła :) Pozdrawiam.

Marlena
@Haste

W jakiej firmie pani znalazła składki od średniej, bo ja szukam i nie mogę znaleść

Agata M.
@Marlena

jest dużo firm że średnimi składkami,Aterima med, Care Work itp.

Kluski kladzone
@Lucynka

Tak,najgorsza,ale panie dalej tam pracuja.. Zawsze mnie dziwi dlaczego mimo złych opinii kobiety tam się zgłaszają....

Jaka to firma?

Ktoś
@Haste

Tylko płacą nawet inne agencje, jeżeli są odprowadzane składki na ubezpieczenie chorobowe a te składki opiekunka może sama odprowadzać jak chce , agencje nie odprowadzają tych składek, a jeżeli opiekunka takiej składki nie odprowadza to jak trafi się choroba, ma nie placone za ten okres, to nic nowego, trzeba to wiedzieć

Co za bzdety,ratunku
@Ktoś

Tak tylko że składki chorobowe są uzależnione od tego od jakiej kwoty odprowadzany jest ZUS....jakie chce mieć pani chorobowe jak ZUS pani ma od kwoty 50 w...na miły Bóg,podstawy się kłaniają ... potem liczy się średnia z 3 miesięcy....i wyliczają chorobowe...jak mam ZUS od średniej to i chorobowe mam na poziomie 1600 zł.... uśmiałam się z pani komentarza

aga a.
@Anerkannte

to znaczy w jakiej firmie obecnie Pani tak dobrze zarabia i tak dobrze Pani składki odprowadza?

Agia
@Garden

Każdy pisze, że są firmy, które płacą zus od średniej krajowej, a nikt nie chce podać nazw takiej firmy. Jeśli takie są to czemu ich nie chwalić i nie rozpowszechniać? Ja słyszałam fakt, ale raz na kwartał, ale na pewno nie raz w miesiącu. Sama bym chciała pracować w firmie na takich warunkach, ale jeszcze nikt nigdy mi tego nie zaproponował.

Co to za firma?

P.D
@Haste

To ja poproszę o namiar na taką firmę, bo szukałam dłuugi czas i jak się okazało to guzik prawda! większość firm miga się od płacenia wysokiego zusu, to jest norma w tej branży. Nawet jak mówią, że płacą od najniższej albo od średniej to się okazuje, że raz na kilka miesięcy. Bujda i nic więcej.

a....w
@Agata M.

nie prawda co do aterimy;długo z nimi pracowałam i przez ten czas najwyżej od najniższej krajowej składki opłacali,ale w zeszłym roku od ok 1 tys zł.

Alaat

Polecam serdecznie! Fajna firma, super ludzie. Pracuje od lat i nigdy nie spotkala mnie żadna negatywna sytuacja. :)

Olafema

Witam, polecam Centrum 24 Opieka całym sercem. Pracuje już 4 lata. Wypłata zawsze na czas. Stawki jak dla mnie ok, jeśli ktoś szuka wyższych to po prostu idzie do pracy gdzieś indziej, dla mnie to proste. Mi odpowiada czuje się zaopiekowana. Telefon alarmowy nie tylko z nazwy, zawsze można liczyć na pomoc. Na czas wyrobienia ekuza jest polisa zdrowotna - korzystałam, wszystko było jasne nieskomplikowane. Super, tak trzymać!

Addaaaaa

Od 5 lat pracuje w tej firmie, ale to jaką zmianę przeszła w ciągu ostatniego roku to po prostu coś niesamowitego, w końcu dzwoniąc do firmy człowiek nie stresuje się, że ktoś zamiast rozmawiać będzie warczał! Panie są niesamowicie miłe i pomocne, czy to na rekrutacji czy w dziale kadr i dokumentacji. Serdecznie pozdrawiam, moja wypłata zawsze na czas. NIESAMOWITE!

Stefan

Masakra masakra masakra Nie wiem co to firma krzak Wypłaty powinny być z końcem miesiąca Wysyłają na nie sprawdzone zlecenie Pani Monika unika kontaktu z opiekunami firma z. Składem UFO , nie polecam masakra Wsadza was na minę i będziecie bez niczego

A.
@Stefan

Przykro mi bardzo z powodu Pana doświadczenia, ale muszę przyznać, że jestem zaskoczona ponieważ wypłaty u nas wypłacane są do 15ego, a żadna Monika w firmie nie pracuje. Chyba pomylił Pan firmy :) Pozdrawiam.

@Stefan

Dzień dobry, nie jesteśmy firmą krzak, działamy na rynku wiele lat. :) Wypłaty w naszej firmie ZAWSZE przelewane są na konto do 15 dnia miesiąca i nigdy nie było inaczej. A żadna Pani Monika u nas nie pracuje, ani nie pracowała - domyślam się, że pomylił Pan firmę. Pozdrawiam

@Centrum 24 Opieka

To skoro już został poruszony temat terminu wypłat, to miałabym pytanie. Czy mogą zostać wypłacone częściej, np. co tydzień? Jest to do dogadania czy niezbyt?

C.
@Maria

Jest opcja jednorazowej zaliczki, ale opcji wypłat w systemie tygodniowym niestety nie ma.

tak jak ja

Firma jest ok ale dla emerytek,odeszła też najfajniejsza pani,pani Anetka. Ogólnie firma dla których ZUS jest egal

Jadwi

Pierwsza firma, która przez cały okres współpracy jest wypłacalna miesiąc w miesiąc do 15. ZAWSZE kasa jest na koncie, dla mnie to ważne bo wszystkie opłaty wiem ze sobie dam rade oplacic w terminach bez zadnego zwlekania. MOoze i sa skomplikowane dokumenty, ale mnie Panie we wszystkim pomogły dziewczyny kochane pozdrawaim was najmocniej. Telefon alarmowy tez na plu.s

@Jadwi

Długo już pracujesz z tą firmą? Jak jest z wolnym? Dużo wcześniej trzeba planować? Są jakieś problemy jeśli coś niespodziewanie wypadnie i trzeba zjechać?

Wiesia03

Polecam.super kontakt,bardzo przyjemne rozmowy rekrutacyjne..pomoc w razie kłopotów.świetne dziewczyny. Stawki dla mnie dobre.

ciekawa
@Wiesia03

prosze napisac cos wiecej :) np. czy firma posiada ubezpieczenie OC i czy otacza tym ubezpieczeniem kazda opiekunke, ktora wyjezdza z nimi do pracy?

Dorrrro.
@ciekawa

Jestem wieloletnią opiekunką w tej firmie, każda z nas ma ubezpieczenie OC na czas wyjazdu oraz kartę EKUZ / polisę zdrowotną w zależności od sytuacji w której się znajduje. Z polisy zdrowotnej raz korzystałam przy pierwszych wyjazdach jak jeszcze na A1 czekalam. I wszystko poszło bez problemu. Zadzwoniłam, że miałam wypadek w pracy i boli mnie ręka, Pani koordynator przekazała nr do dokumentacji, tam dziewczyny podały mi nr polisy i numer telefonu do kontaktu z ubezpieczycielem. Zadzwoniłam przekazałam dokumentacje z przychodni, załączyłam rachunki za leki i wszystko opłacili a za rachunki (leki) zwrócili pieniądze. Polecam i pozdrawiam cieplutko! Dobrej porannej kawki kto jeszcze nie pił.

Zuzanna

Jestem zadowolona. Na firmę trafiłam przypadkiem w internecie. Od początku: panie bardzo miłe. Pani Marzena przeprowadziła ze mną rozmowe w j.niemieckim, żeby sprawdzić moje umiejętności. Pani rekruterka zaproponowała mi kilka zleceń, nie wszystkie mi odpowiadały, ale udało nam się wybrać takie na które się zdecydowałam. Umowa jest bardzo obszerna, ale kobietki z dokumentacji pomogły mi ją wypełnić od początku do końca. Transport mi załatwiono. Wyjechałam na sztele bylo ok. Wrociłam po 7 tygodniach i niedługo ponownie jadę do tej samej rodziny - dostałam wypłate na czas. Nie mam się do czego przyczepić - naprawdę. Ja polecam Pozdrawiam serdecznie miłe panie, Z.

Mariusz
@Zuzanna

Czyli wszystko sprawnie załatwione. Niemiecki musiałaś znać bardzo dobrze czy wystarczy że się możesz dogadać? Pytam bo moja zona szuka podobnej pracy wyjazdowej ale niemiecki trochę u niej kuleje.

Zuzanna
@Mariusz

Zlecenie bylo dobrane pod moj poziom jezyka ja mowie bardzo dobrze po niemiecku- dzieki temu mialam wyzsza stawke troszke Wiec moze maja tez zlecenia z nizszym poziomem ale!!! komunikatywny musi byc to wiem na pewnooo Pozdrawiam cieplutko, Z.

Mariusz
@Zuzanna

Dziękuję za informacje. Napisałaś że po 7 tygodniach wróciłaś do domu. Zlecenia są tak krótkie czy dostałaś urlop i po odpoczynku wracasz w to samo miejsce? Jak to wygląda jeśli chodzi o powroty do domu? Są płatne?

@Mariusz

Tylko nie oni!!! Pracowałam z Veritas,MyCare ,Veritas i NIGDY więcej.Nieuczciwi,mają gdzieś opiekunów.Moja zmienniczka jak im zagroziła sadem,dopiero zapłacili jej za pracę

Centrum 24 Opieka

Witam serdecznie, nie do końca rozumiemy udostępnioną przez Panią/Pana opinię, być może źle ją interpretujemy. Wspomina Pan/Pani o Veritasie, MyCare - my z tymi firmami nie mamy nic wspólnego. U nas wypłaty są zawsze na czas. :)

S.

Pozdrawiam Panią Marzenkę :) i życzę wszystkim miłego dnia! Super zleconka.

@S.

Na ilu już byłaś? Powiedz coś więcej, do kogo jeździłaś dokładnie, jakie przypadki. Ciężko chore osoby? Plus ciekawa jestem, czy dla osób niedoświadczonych w opiece są w stanie zorganizować szkolenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 186 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 366 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.