Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Elkaaa

centrum nie płaci zusu i to ją dyskwalifikuje w moich oczach . NP Firma Medira z Katowic płaci ZUS, proSanitas, Care Work i jeszcze kilka innych. Opowiadanie ludziom że nikt nie podaje nazwy takich firm,Ludzie bo te opinie dotyczą tej firmy,. Trzeba poszukać na necie, ta firma płaci śmieszny zus i tyle w temacie a są takie które płacą. Trzeba po prostu poszukać. Ja mam co najmniej 15 na liscie co płacą. To odpowiedz na te tam wpisy co to twierdzą że nikt nazwy nie podaje.

Lidka
@madraopiekunka

To od jakiej kwoty płacą zus o ile w ogóle go płacą? Od początku jest mówione od tych składkach czy dopiero ludzie potem to weryfikują i okazują się takie rzeczy?

KasiaKk

Polecam z całego serca.Niesamowite dziewczyny w Swidnicy.Miałam przyjemność pracować tez z Gdanskiem.Super obsługa klienta,ogromna cierpliwość i niesamowite poczucie humoru.Tylko z nimi współpraca to będzie udany wyjazd.

Madlen

Bo miałam z nimi styczność i jest odwrotnie

Najgorsza Firma amatorska za ucieczkę całkiem wstrzymują wynagrodzenie oraz dowalają w liście aż 1.000 tysiąc Euro Kary umownej Którą należy samemu spłacać Bo oni twoje wynagrodzenie ukradną dla siedzie dziadostwo nie jest dokładnie napisane gdzie umowę można odesłać trzeba kupować na wysyłkę umowy dodatkową Kopertę jest zament w dostarczaniu umowy z Niemiec do Polski wysyłką

@Michał

Nie polecam. Ogólny chaos, brak zainteresowania że strony koordynatorki. Dużo by pisać ale pewnie to nic nie zmieni. Pierwszy i ostatni raz !

BeataS

Jeżdżę z Centrum 4 lata.Nigdy mnie nie zawiedli.Dziewczyny z rekrutacji to mają anielską cierpliwość do nas opiekunek:).Za to im serdecznie dziękuję i pozdrawiam moje kochane Panie ze Świdnicy-Pani Kasia i Anitka to złoto.

@BeataS

No ja właśnie zastanawiam się nad wyjazdem i zgłoszeniem się, bo widziałam ofertę dla opiekunki osoby starszej. A co do rekrutacji, to widziałam, że dają widełki 6000 - 12400 zł brutto. I czy na rekrutacji jest podana jasna informacja, ile zarobi się miesięcznie, czy o tym pracownik dowiaduje się już po wyjeździe?

RazDwa

Polecam współpracę z teamem szczególnie w Świdnicy.Niesamowite,pomocne i profesjonalne dziewczyny.Jestem zaopiekowana w 100 procentach.

IZA Nowy wpis

AGNIESZKA WIDZE WSZEDZIE TWOJE POSTY NA FB I TUTAJ CO CI ZROBILI, JA UCIEKLAM Z VERITASU TERAZ JESTEM W C24 I JEST OK. NIE PISZ TAK TO NAWOLYWANIE DO NIENAWISCI I MOZE CI SIE TO ODBIC DUZA CZKAWKA. CZYTALAM NAWET WCZORAJ TWJ POST NA FEJSBOK I WIDAC ZE WYMYSLASZ ALBO JESTES BARDZO SMUTNA OSOBOM ZE TYLKO SIEDZISZ W INTERNECIE I KLEPIESZ JEZOREM

Agnieszka Matuszewska Nowy wpis
@RazDwa

Jesteś rekruterem tej agencji, a nie żadną opiekunką. Opiekunka ma imię i nazwisko.

IZA Nowy wpis
@Agnieszka Matuszewska

Jestem opiekunkom i pracuje juz kilka lat. Moze mam ci głupia babo podac jeszcze pesel i numer dowodu? Nie bez powodu jest okienko NICK a nie IMIE I NAZIWSKO. Jestes cholerą jakich mało na tym swiecie i są o tobie posty na grupach czarnych listach. tepa jak but, nie dziwic sie ze wyrzucili cie ze szteli tak jak opisalas to na grupie na facebook ze to ty odeszlas a sama pewnie sralas pod siebie, podaj numer telefonu to ci chetnie powiem cos wieiej jeszcze

Adriana Nowy wpis

Ja również nie polecam tej firmy . Wysłali mnie na "minę " gdzie było bardzo cieżko ,nie było jedzenia ,podopieczni nadużywali alkoholu. Przy dźwiganiu podopiecznej uszkodziłam sobie kręgosłup. Uprzedziłam firmę ,że zjeżdżam bo nie dałam rady. Zostałam obarczona kara w wysokości tysiąca euro...

Agnieszka Matuszewska

❗Nie polecam. Już dwa razy usunięto mój komentarz od wczoraj na fb. Agencja nie wypłaciła mi zarobionych pieniędzy za marzec, brakuje ponad 250 euro. Zero wyjaśnienia, pomimo wysyłanych emaili i wiadomości przez (usunięte przez administratora) Byłam na szteli całkowicie niezgodnej z podanym mi opisem, agresywny Alzheimer plus córka, która mnie nękała i stosowała (usunięte przez administratora) Złożyłam wypowiedzenie.

@Agnieszka Matuszewska

Pani Agnieszko, prosimy zaprzestać szerzenia mowy nienawiści i narażać Naszą firmę na hejt. Wszędzie przestawia Pani historię, ze swojego punktu widzenia a warto pamiętać, że MEDAL MA ZAWSZE DWIE STRONY. My nie opisujemy Pani czynów i zachowania, które budziły ogromne kontrowersje, na Internecie. Na tym kończymy dyskusję. Nie pozwolimy na niszczenie reputacji naszej firmy przez mało profesjonalne zachowanie zleceniobiorców.

@Centrum 24 Opieka

@Pracodawca To WASZE zachowanie jest nieprofesjonalne. Ostrzegłam, że jeśli nie otrzymam zarobionych pieniędzy, to opiszę prawdę w internecie. Nikt z agencji nigdy nie zarzucił mi, że moje "czyny" i "zachowania" były kontrowersyjne. To JA byłam na zleceniu pokrzywdzona i koordynatorka sama przyznała, że jestem tam nękana. Więc zamiast mnie tu zastraszać i wypisywać kłamstwa- oddajcie mi moje pieniądze. Okradacie ludzi z wynagrodzeń i nie przesyłacie żadnych wyjaśnień; zebrałam po sieci więcej takich negatywnych opinii i wykorzystam je w Sądzie. Tak samo wykorzystam tę wiadomość.

KasiaKk

Zofia
@KasiaKk

Mogłabyś dać znać czy na miejscu wszystko się zgadzalo z ofertą? Wynagrodzenie też było tak jak ustalone? Za coś potrącali? Umowa to jest z agencją czy bezpośrednio zagraniczna? Będę wdzięczna za odpowiedź

Zośka
@KasiaKk

Ja z kolei polecam Bytom i Pana Adriana oraz Panią Agatę. Super kontakt z człowiekiem, pełna opieka i wsparcie.

Krzych
@Zośka

To marketing, czy autentyczna wypowiedź opiekunki? Bardzo podobne wpisy i ignorowanie pytań, budzą moje wątpliwości. A pytania były w sumie proste pozwolę więc sobie je powtórzyć: - zuerst: czy stawka 1800 E / m-c netto, podana w ofercie opieki nad seniorem w Heidelbergu, jest tą samą kwotą, która po miesiącu wpłynie na konto, czy może się różnić, gdyż istnieją w umowie bądź regulaminie zapisy, dotyczące potrąceń? I jakie to sytuacje uprawniałyby firmę do takich działań? - zweitens: umowa ma być zawarta w sierpniu na okres co najmniej 6 tygodni, ale czy jest to UoP zawierana na niemieckich warunkach, czy też polska UoP, lub inny jeszcze rodzaj umowy? Na zakończenie zaś liczę na podanie, ile może wynosić kwota bonusu (letniej premii)? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Krzych

Szanowny Panie Krzysztofie, odpowiadamy na wszelkie zapytania, kiedy tylko je widzimy. Jest to miejsce dla Opiekunek i Opiekunów i służy wymianie opinii oraz doświadczeń, a nie działaniom marketingowym. Ponadto wszelkie wątpliwości kandydatek i kandydatów rozwiewamy przed zawarciem współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego w jednym z wybranych oddziałów. Nasze rekruterki służą pomocą i wiedzą. Pozdrawiamy życząc miłego dnia, Centrum 24 Opieka

Estera
@Centrum 24 Opieka

A czy warunki płacowe można negocjować? I czy odbywa się to podczas rekrutacji? Jak często pracownicy tu dostają podwyżki? I nie pytam tu o sytuację gdy rośnie najniższa krajowa.

Dora
@KasiaKk

Dobry wieczór a ja mam pytanie czy to jest ok jak się pisze do pani redaktorki i dzwoni a ona nic wysłała mnie do pani niby mobilnej i nie wstawajacej w nocy a jest inaczej co zrobić z tym i czy zadzwonić pod ten numer alarmowy co mam podany.troche mnie to nurtuje bo mam mieć zmieniczke w czwartek a nic nie wiem. Proszę o odpowiedź

IZA
@Dora

Jak ma Pani wątpliwości czy pytania, najlepiej od razu to wyjaśnić, zadzwonić, dopytać, żeby nie było nieporozumień. Po to jest numer alarmowy, a może Pani równie dobrze skontaktować się z rekruterem. Ja nigdy nie miałam problemu.

Mariaa
@Zofia

U mnie wszystko na zleceniu się zgadzało. Wynagrodzenie również. Tak jak w umowie.

Madlen

Bo miałam z nimi styczność i jest odwrotnie

Agnieszka Matuszewska

Po zjeździe ze szteli kontakt z agencją urywa się, nikt już się nie interesuje wyjaśnianiem ewentualnych problemów, typu brak wynagrodzenia. Wiadomości oraz emaile pozostają bez odzewu, pozostaje tylko Sąd.

Andżela

Ja osobiście chciałabym wysłać dokumenty w odpowiedzi na to ogłoszenie w Celle, wyjazd jest 25 kwietnia. Podany kontrakt wynosi minimum 5 tygodni, a czy jest jakiś maksymalny okres jego trwania? Piszą jeszcze, że przerwy są zapewnione, ale chciałabym wiedzieć dokładnie jak to czasowo wychodzi. Bo nikt nie jest w stanie przecież pracować całą dobę.

@Andżela

Witamy, w sprawie zlecenie w Celle prosimy o kontakt z numerem kontaktowym, bądź poprzez aplikację na naszej stronie internetowej. Rekruter udzieli więcej informacji w rozmowie.

BlackWhite

Najlepsi!Kompetentni,terminowi i bardzo zaangazowani w swoja prace.Polecam z czystym sumieniem.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

BeataS

@BeataS

Krysia62

Najlepsza firma na rynku.Zawsze zaopiekowana jestem,rekruterki fantastyczne.Zlecenia sprawdzone.Choc musze zmienić teraz miejsce,nie senior mi zmarł…:(.A tyle czasu się nim opiekowałam.Z czystym sumieniem polecam i życzę innym również powodzenia!

Centrum 24 Opieka to (usunięte przez administratora) nie chcą wypłacić mi pieniędzy za okres którym byłam od 16 grudnia do 28 grudnia tłumaczą się tym że trudno dogadać się z rodziną a to nie z rodziną podpisywałam umowę tylko z firmą koordynatorka nie odbiera ode mnie telefonów pieniędzy nie wypłacili nie polecam

@Anonim

Prosimy o kontakt rekrutacja@centum24opieka.pl w celi wyjaśnienia sytuacji. Anonimowym wpisem tutaj nic nie zdziałamy.

Małgośka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak to jest, że w innych firmach, nawet w tym podobno najlepszym veritasie, agencja odrzuca profil? Zgłosiłam się do Centrum, Koordynatorka rozmawiała ze mną prawie 40 minut, wypytując o wszystkie szczegóły i moje zdanie na temat pracy, po czym słysze "dziękuje wysyłam profil do agencji niemieckiej" i nagle po chwili mam akceptacje. Czemu w innych firmach sie nie udaje? wyjezdam po weekendzie do pracy ale jeszcze nikt nie zrobil na mnie takiego wrazenia jak ta firma, pełna profeska. pozdrawiam serdecznie

Inga
@Michał

Ale za jaką ucieczkę? Jak pracownik znika bez słowa, to wtedy to się dzieje i to uznają za ucieczkę, tak? I co do kary umownej finansowej, to podczas podpisywania umowy pracownik wie, że taka kara jest wpisana, czy potem dowiaduje się o tym, jak musi to z jakiegoś powodu zapłacić?

Maja
@Michał

Każde niedogodności trzeba zgłaszać, a nie uciekać samemu. Wiele razy uciekałam ze szteli, ale zawsze za zgodą firmy. Nigdy nie było problemow. Ale to było w innej firmie. Wiele firm ma kary...widząc jacy są ludzie może i lepiej że są....ogarnijcie się ludzie...

@Michał

No właśnie ja widziałam ofertę (usunięte przez administratora) dla opiekunki i tam dawali umowę zlecenie. To, jak rozumiem, w tej umowie jest ten zapis o karze umownej? Wgl jest tak, że jak pracownik podpisuje umowę, to wie, że taka kara istnieje i za co grozi, dajcie znać.

@Michał

Zgadza się. Absolutnie nie polecam tej firmy. Pracowałam w kilku ale takiego chaosu i braku kompetencji jeszcze nie spotkałam. Pani koordynatorka robi wrażenie jakby ją drażniło i nudziło to co robi. Żadnej kostruktywnej rozmowy. Nigdy więcej. Raz wystarczy !

Centrum 24 Opieka

Dziękujemy za opinie, jednak nie jesteśmy pewni, czy dotyczy ona zatrudnienia w naszej firmie. Następnym razem prosimy o przesłanie nam takiej wiadomości w e-mailu, nie koniecznie trzeba takie opinie wypisywać na ogólnym forum.

Aleksandra
@Centrum 24 Opieka

A jest jakiś dział hr we firmie, gdzie właśnie można kierować skargi i problemy? Anonimowo też można zgłaszać takie rzeczy? No i w ogóle jakby to zostało zgłoszone wewnątrz, to jakie wtedy kroki podejmujecie? Wychodzicie z założenia, że z każdym warto najpierw porozmawiać?

@Aleksandra

Posiadamy rozbudowany dział HR w naszej firmie, dodatkowo każdy Opiekun, może liczyć na wsparcie koordynatora i zgłaszać mu problemy oraz ewentualne skargi.

@Centrum 24 Opieka

Koordynator ma tez obowiązkach pomoc w na miejscu opiekunce? Mam na myśli jak są problemy z komunikacją z rodziną albo jak obowiązków jest więcej niż to ustalono w kontrakcie. Jest wtedy możliwość przeniesienia do innego podopiecznego?

Maja

Jak nie umiesz sobie sam/sama ustalić warunków na szteli, to koordynator pomoże. Ale do tego trzeba znać język,żeby sobie radzić. Co wiele osób niestety nie potrafi. A potem klocki takie wychodzą.

Kasix22

Pracowałam u konkurencji z tego miasta i powiem wam, ze centrum jest o wiele lepsza agencja.......kordynatorki opiekują się nami, dzwonia spytac jak sie pracuje czy wszystko ok. wyplaty tez na czas i wgl jest fajna atmosfra

Wycyckana

Podpisałam z nimi umowę a tu dzień przed wyjazdem Niemcy zrezygnowali z ich usług???!!! I zostałam na lodzie.Na przestrzeni miesięcy widać,że płacą coraz mniej a stawki wszędzie idą w górę???!!!

Zuzanna
@Wycyckana

A to akurat często się zdarza, ze niemiecka rodzina rezygnuje w ostatnim momencie, albo okazuje się, że podopieczna trafia do domu starości.. niestety tak jest w branży, a stawki no też rożnie bywa zalezy od agencji niemieckiej

Młoda z osiedla

Wyczytałam,że nawet 2600 euro za miesiąc płacą,no i okazało się ,że chodziło o zdobycie moich danych osobowych niestety.To jest POLSKA

Nnnnn

To jest nieprawda że pieniądze wypłacają do 15 każdego miesiąca ja do tej pory nie dostałam rodzina do której trafiłam złożyła na mnie reklamacje skargę i podobno jakieś dowody w postaci zdjęć źle to wspominam

@Nnnnn

Warunki otrzymania wynagrodzenia regulowane są w umowie, widocznie zostały one złamane. Pozdrawiamy, Centrum 24 Opieka

@Centrum 24 Opieka

To umowa o pracę, zlecenie, i czy stroną umowy jest firma, czy rodzina, która potrzebuje pomocy w opiece? Jak takie sprawy, jak skargi i reklamacje rodziny wpływają na wypłacanie pensji?

Mira

Świetna firma,wszystko super zorganizowane.Pani Kasia najlepsza z możliwych rekruterow jakich w swojej 15 letniej karierze spotkałam.polecam!!!

Isia
@Mira

Milo, ze tyle pozytywnych opinii Kochani, yrafiliscie na dobre sztele, wiec wyrazacie tym samym pozytywne opinie, ale bywaja tez sztele bardzo ciezkie, gdzie podopiecza/y, sa bardzo agresywni i traktuja opiekunke bardzo zle Czasami prym wiedzie w tym rodzina. Agencja zamiata problem pod dywan i przestaje odbierac wolanie opiekunki, o pomoc.

@Isia

Z jakich przyczyn tak się dzieje? Czy agencja później prowadzi dalsza współpracę z takim klientem, wiedząc jakie wcześniej sytuacje następowały? Było tak? ciekawa jestem odniesienia samego pracodawcy do tej sprawy. To pisząc wprost które polecacie (są sprawdzone) a które nie?

nnnnnnnnnnn
@Isia

To prawda ja trafiłam na taki problem rodzina do tej pory nie wypłaciła mi pieniędzy i nie chcą zapłacić

Radek

Czy firma płaci 15 każdego miesiąca czyli 15 są pieniądze na koncie czy zdarzyło się że trochę wcześniej przelewy są robione? Pozdrawiam

Ignaś
@Radek

Tu tu okres rozliczeniowy przypada na 15 -ego, następnego miesiąca? A wiesz może, czy pensja zasadnicza i premia wypłacane są w tym samym czasie?

Radek
@Ignaś

Tylko wiem że za święta Bożego Narodzenia do 15 stycznia dostanę a za nowy rok w lutym A Pan też pracuje już długo?

Izka
@Radek

Wypłata zawsze jest na czas, dnia 15. Jak zdarza się weekend to przed, nigdy po.

nnnnnnnn
@Izka

Ja pracowałam jako opiekunka osoby starszej do tej pory pieniędzy nie otrzymałam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 186 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 366 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.