Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Haste

Wiadomo,że w tej firmie pracuje dużo emerytek i są im obojętne składki.Ale to nie tylko o to chodzi.Majac ZUS od średniej jeśli np.zdarzy wam się choroba to firma za ten okres płaci wam 80procent .To są duże kwoty.Jesli nie płaci wam ZUSu i nie macie składek chorobowych to w przypadku choroby zostajecie z niczym.Tak samo za kwarantannę.Bylam pracownikiem tej firmy.Trafilam nagle do szpitala,zostałam bez niczego.Potem kwarantanna.Nic.W niektórych firmach inaczej to wygląda.Tkwilam w tej firmie i ją chwaliłam jak niektórzy tutaj.Potem zrozumiałam,że wiele tracę.Nigdy nie dostałam ani złotówki premii ani tak naprawdę dobrej Stelli.... czasem warto się zatrzymać i nad pewnymi rzeczami zastanowić.....co tracimy a co zyskujemy....stawki za 1500,1600 E i ZUS od 50 E to żadne dobra oferta.To oferują firmy z ZUsem od średniej

Opiekunka72
 Rekomendacja

Jeśli chodzi organizacje to najlepsza z wszystkich firm,z którymi współpracowałam.a było ich 3.Zgodność zlecenia z rzeczywistością na miejscu w większości przypadków zgadza się,zależy czy rodzina do koordynatora zgłosi zmiane.Premie rożna maja,na wakacje dostałam.teraz świąteczna mnie czeka a w styczniu lojalnościowa.Jezdze przez Świdnicę.Pani Karolina i Anetka są niezawodne.Jak ma się zmienniczkę stała to nic więcej nie potrzeba. Polecam i pozdrawiam moje dziewczyny!

Małgonia

Polecam firmę z całego serca. Wszystko dokładnie wyjaśnione przed wyjazdem, zorganizowany test i przejazd. Za nic nie musiałam płacić :) Wyjechałam z biurem z Lublina.

JolaM

Mam umowę już z nimi dłuższy czas.Wyjazdu mam zwykle 4-5 miesięczne.Do kraju zjeżdżam na 2 miesiace najczęściej.Za każdym razem mam to samo zlecenie u dziadka.Póki mogę to będę na to miejsce jeździła.Nie mam w planach zmiany firmy na inna.Dwa lata temu przeszłam wlasnie z innej do Centrum 24 Opieka.I dzięki Bogu...bo tam był totalny sajgon i brak szacunku do drugiego człowieka.Tutaj mam spokoj i dobre zarobki.A na tym mi zależy najbardziej.Jak potrzebuje to dzwonię do oddziały,nigdy nie odmówił mi nikt pomocy.Ale staram się nie zawracac niepotrzebnie głowy,bo już jako PK trochę jezdze...A człowiek przez tyle czasu to się trochę nauczy a no i nasłucha i naogląda.W szczegolnosci w busach.Jakie rzeczy i opowieści się tam dzieją to głowa mała...Ostatnio w drodze do Stuttgart jedna z kolezanek po fachu to do granicy tylko ujechala.Była w takim stanie upojenia,ze została wyproszona na zewnątrz No i jazdy już nie kontynuowała...Robie swoje.Ja jestem zadowolona i myśle,ze ze mnie tez są zadowoleni z mojej pracy.

Tomasz w Niemczech Nowy wpis
Kandydat

Dopóki firma nie zacznie płacić ZUSy to marnie widzę z opiekunkami w tej firmie

Ryszard El

Jedyne co bym zmienił to ten zus, ale firma podaje przy podpisywaniu umowy ze odprowadzany od 50euro. Ale 1950euro za wyjazd - jest dobrze.

Eko groszek
@Ryszard El

To zależy ile osób,czy chodząca osoba.Bo jeśli chodząca i jedna to stawka ok

Grzegorz Nowy wpis
@Ryszard El

Ciekawe,że tyle ...tylko kto ma taką stawkę

Urszula

POlecam firme osoba na emeryturze, które chcą dorobic sobie do emerytury. Jeżdże co pare miesiecy,zmieniam stelle bo lubie jezdzic w roznne miejsca. Nie miałam opóźnień w wynagrodzeniu oraz niespodzianek typu "senior rzuca we mnie przedmiotami" co zdarzylo mi sie w veritasie a nikt mnie nie uprzedzil.

@Urszula

Tez tak miałam z Veritas … dziadek z Parkinsonem nie lubił się kapać i był agresywny przy tej czynności . Nikt nie raczył mnie o tym powiadomić (rodzina tez wiedziała ) chyba tyko czekali za drzwiami aż dostanę po głowie ! Dramat tych wszystkich firm

Gruß
@Xxx

Też sobie pani firmę wybrała Proszę wybrać lepsza firmę i takie sytuacje się nie powtórzą

@Gruß

Co ? Co za (usunięte przez administratora) odpowiedz ! Jak te „wszystkie” firmy są takie zakłamane . Tylko wyjazd i zlecenie się liczy a reszta nie ważna! firma powie proszę z rodzina skontaktować a rodzina powie ze My opiekunki jesteśmy od tego … he i sytuacja bez wyjścia . A jak chce się zmnienic miejsce bo zlecenie ciężkie to zaczynaja się schody … i tak jest

Anna Wanda
@Xxx

Proszę mi uwierzyć,że są porządne firmy w branży opiekuńczej.Ja na swoją mogę liczyć 24 godziny na dobę, Jestem też pracownikiem tam od 2017 roku.Nie swiezakiem.Co do Veritasu,miałam kilka znajomych tam,mają dużo min.Dobrze pani ktoś radzi,trzeba znaleźć dobrą firmę,czytać fora

@Anna Wanda

Pani Niezrozumiała chyba formy przekazu tej strony … Jesteśmy tutaj o przekazanie opinii na temat firmy a nie udzielenie złotych rad po „fakcie „ I do tego nic nie wnoszących skoro ma pani namiar na super firmę to proszę mi ją podać.

Federal govern Nowy wpis
@Xxx

Proszę wchodzić na różne strony i czytać zawsze opinie. ze swojej strony polecam Aterima med,Care Work ale to firmy gdzie płacą ZUS więc automatycznie zarobi pani mniej nieco.Co jest zrozumiałe

Ewa ta ladna Nowy wpis
@Urszula

Veritas bazuje na tym co pisze w papierach,tak jak i Centrum.A jak ktoś rzuca w panią talerzami to się zawijam i mnie nie ma.Wtedy ma pani prawo zjazdu

Haste

Miki
Klient
@Haste

Tak płacą inne firmy jedynie raz na kwartał/ za 1-mc / ZUS

@Miki

To ciekawe,bo mi płacą,za każdy przepracowany pełny miesiąc płacą od średniej krajowej.Na rynku jest około 100 agencji,trzeba dobrze poszukać!Mało tego z potem 11 przesyłają mi RMUA, wszystkie składki za cały rok.

@Dear user

Z pitem 11, sorry ale szybko pisałam????

Genius scan
@Miki

Jak jeszcze tam pracowalam,bodajże w 2017 roku to mieli kontrolę z ZUSu ta wasza Cudna firma,która tak chwalicie.Ta firma inaczej się wtedy nazywała,bo jak ktoś słusznie zauważył non stop zmienia nazwę.Teraz pracuje w firmie która od 16 lat ma taką samą nazwę,można?mozna.... zjechałam że stelli,zmiana nazwy,wypowiedzenie ,dadzą umowę jak będę chciała wyjechać...mi brak ciągłości ubezpieczenia....dla mnie porażka.

Lucynka
@Genius scan

To swietnie,ze masz taka firme.16 lat temu to promedica jedynie funkcjonowała,a to jedna z obecnie najgorszych...:)

Garden
@Lucynka

Promedica to najgorsza firma na rynku w tej chwili. Jest masę firm innych które płacą ZUS od średniej.I te działają zgodnie z prawem.Sa też takie co płacą ZUS od najniższej.I te są też ok.A nie że od 50 Euro!

No właśnie nie
@Lucynka

Nie prawda,nie tylko promedica była 16 lat temu ....

genius scan
@Lucynka

Nie,nie była to promedica,zupełnie inna firma.....

Anerkannte
@Lucynka

Ja pracowałam w tej firmie,jeszcze niedawno miałam stawkę 1500 E,teraz pracuje w innej mam ZUS od średniej i minimum 1700 euro.Jestem w najwyższej grupie językowej.Mam Stellę z osobą chodząca,żeby nie było że ciężki przypadek.Malo tego przeszłam koronowirusa i byłam miesiąc na zwolnieniu,obecna firma wypłaciła mi chorobowe powyżej 1600 zl.Firma obecna płacila też za kwarantannę.Jak jestem w Polsce firma płaci mi więcej niż Centrum i nie wpisuje zadnych ludzi Mam ciągłość ubezpieczenia.Takiej Stelli jak teraz mam,pani Anetka to mi nigdy nie dala.Same takie byle jakie .Za święta to płacą 2 razy tyle co w tej waszej cudownej firmie i mam premie wakacyjna.Pora obudzić się ze snu zimowego....ja to zrobiłam i jestem szczęśliwa,żałuję że nie rozstałam się z firmą dużo wcześniej. A i pensje to ja mam w miesiącu w którym pracuje a nie czekam do następnego.Czyli jak pracuje do 15 kwietnia to pensję mam najpóźniej 30 kwietnia.

@Dear user

Bardzo ciekawe jak płacą Pani/Panu od średniej krajowej, jeżeli w umowie jest wyraźnie zaznaczone, że ZUS od 50 euro brutto.

@Dear user

Źle zrozumiałam Pani wypowiedź. Rozumiem, że pracuje Pani w firmie, w której co miesiąc odprowadzane są składki od średniej krajowej. Przepraszam za mój błędny wpis. Faktem jest, że są firmy, które płacą ZUS co miesiąc od średniej krajowej.

@Barbie

W innej firmie mi płacą od średniej,ta pożegnałam już dawno...na moje szczęście

@Anerkannte

Może jakieś namiary? Chętnie bym się tam zgłosiła :) Pozdrawiam.

Marlena
Klient
@Haste

W jakiej firmie pani znalazła składki od średniej, bo ja szukam i nie mogę znaleść

Agata M.
@Marlena

jest dużo firm że średnimi składkami,Aterima med, Care Work itp.

Kluski kladzone
@Lucynka

Tak,najgorsza,ale panie dalej tam pracuja.. Zawsze mnie dziwi dlaczego mimo złych opinii kobiety tam się zgłaszają....

Nick
@Anerkannte

Jaka to firma?

Opiekunka Osób Niepełnosprawnych
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pytania po niemiecku

Pytania

Jak się pani nazywa? Stan rodzinny,miejsce zamieszkania....standardowe,proste pytania

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

stenia witraż
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Wydaje mi się, ze w tej firmie powinny nastąpić radykalne zmiany jęśli firma nie chce tracić pracownic i nie mieć braków kadrowych. Branża opiekuńcza w Niemczech idzie w kierunku coraz wiekszego zapotrzebowania, w tej chwili na 1 opiekunkę przypade 10 minimum podopiecznych. Można wybierać, przebierać. Co rusz pojawiają się nowe firmy. Nie przewiduje się w tej branży braków pracy przez nastepne 20 lat. Jeśli ta firma istnieje od kilku lat (nie wazne ze pod róznymi nazwami )ale przecież tam jest pani Anetka od lat i od niedawna Pani Karolina. Dziwi mnie wrecz że nikt nic nie robi z pewnymi rzeczami i nie udoskonala pewnych rzeczy. Czy naprawdę tak trudno wprowadzić opcję (stosuje już to kilka firm) możliwość wyboru umowy, wieksze zarobki do ręki i zus od 50 E, 2 opcja umowy mniejsze zarobki i zus od minimalnej i 3 umowa zus od średniej i zarabia się np 150 E mniej. Wtedy widać , ze firmie zależy na opiekunce, kazdy wybrał by to co dla niego ważne. Jeśli koordynatorka jest słaba, ma niegrzeczne teksty, dlaczego nikt nie robi nic z tym, zeby to zmienić, ratunku!!! pani Anetka jest bardzo inteligentna, na poziomie, grzeczna to jeśli są skargi na koordynatorke to naprawdę nie można nic z tym zrobić? jest 21 wiek, masę madrych, wykształconych ludzi czy to komuna i trzeba trzymać kogoś kto nie ma do tego predyspozycji zawiodowych?

Ich

Dla mnie ta firma jest słaba. Pierwszy raz pojechałam i ostatni ! Opis zlecenia nim niż na miejscu. Koradynatorka zapomniała dopowiedzieć ze podopieczna jest nie miła , problematyczna itp . Dodatkowo demencja , depresja i częste skoki nastrojów + zaawansowany Parkinson . Bardzo ciężka osoba do opieki i praca po 10 godz . dziennie ! Często bez przerw. Oczywiście głupie teksty koordynatorki - proszę ustalić z rodzina Co kurde !? A od czego jest firma -? Chyba od tego żeby ustalić warunki. Zlewka totalna . Ach i na wypłatę dluuugo czekałam . Super firma polecam hqhahhaha

Hast du Recht
@Ich

Tak,potwierdzam,że firma nie wiele robi jak trafi się na minę....w sytuacjach krytycznych a było kilka,radziłam sobie sama,na szczęście znam jezyk...zmieniłam firmę...teraz piszę krótkiego smsa do koordynatorki a ta natychmiast oddzwania i od razu załatwiana jest sprawa...nie dosyć ,że nie płacą Zusu to jeszcze pomoc żadna.

michalina

Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam Michalina Bełkotowska

gehardu
@michalina

Tu się wystawia opinie firmie a nie nikomu dziękuje....prosze zadzwonić do firmy i im dziękowac

MICHTA TERESA

BARDZO PRZYJEMNY POBYT U PANI UTE. DZIEKUJE PANI KAROLINIE ZA POMOC I ROZMOWY! FAJNIE USLYSZEC SWOICH BEDAC ZA GRANICOM. DO ZOBACZENIA

Ssalenka
@MICHTA TERESA

Pani Karolina.....????????????????pomocną? Ale tylko rozmową czy działaniem? Ja i 3 moje znajome mają inne zdanie na temat pomocy pani Karoliny.Chyba w sensie takim,że parę odeszło????????????????to w tym jest pomocna.Pozdrawiam panią Anetke,bo chyba tylko dzięki niej ta firma jeszcze ma ręce i nogi

Renata
@Ssalenka

Oj chyba konkurencja o Panią Karolinę zazdrosna jest :).Jak dla mnie niezawodna babeczka.

General information
@Renata

Pani chyba zartuje,a kimze jest pani K,żeby znała ja konkurencja....buaha ha....pomprostu ludzie piszą swoje odczucia

CCTV
@Renata

Czy naprawdę wierzy pani,że konkurencja tu zagląda????????????? Wątpię. Tu zaglądają jedynie kandydatki do pracy i ci którzy pracowali .

Den Rest
@Renata

Rozbawiła mnie pani tym wpisem do lez

Miki
@General information

Ja mam bardzo pozytywne doswiadczenie i nigdy mnie Pani Karolina nie zawiodła.Takze pisze „swoje” odczucia

Februar
@Miki

A może pani jest panią Karoliną?

Weronika33

Polecam z całego serca,zlecenie lepsze trafić się nie mogło,a widoki przepiękne .To 3 moje zlecenie z Centrum 24 Opieka i mam nadzieje,ze już tylko to będzie zarezerwowane dla mnie.Zmienniczka mam nadzieje,ze będzie w porządku i dogadamy się w sprawie terminow.Pozdrawiam moje dziewczyny.

SEBI
@Weronika33

Znając życie,to ze zmienniczka się nie dogadasz,ja bardzo długo pracuje w branży,miałam przeszło 20 zmienniczek,tylko 2 normalne

Renia123
@SEBI

Zdarzają się fajne kobietki.Jestem chyba szczęściara,bo zwykle trafiam na super zmienniczki.Trzeba byc dobrej myśli :)

Mirosław
@Renia123

A jak długo pracujesz już w Centrum 24? Ile płacą początkującemu pracownikowi i jaka jest atmosfera w pracy? Możesz mi podać jakieś widełki wynagrodzenia jakich można tu oczekiwać jeśli nie ma się zbyt dużego doświadczenia?

Julka
@Renia123

Do rąk zmienniczka dziś to jak wygrana w totolotka... Ostatnio zmieniała mnie babka,po 60,zero pojęcia o gotowaniu,na rozgrzany tłuszcz wrzuciła zamrożone mięso..... Ruchy takie że babcia nie jedna miała by szybsze.....już nie wspomnę o nawiedzonych wegetariankach,,pijaczkachi zlodziejkach....szanująca się firma każe zawsze przyjechać pracownicy do biura przynajmniej raz,tu wszystko przez pocztę i telefon....a jedna mnie zmieniała chora psychiczną,drapała się z nerwów do krwi,musiałam na noc zamknąć drzwi na klucz,bo się jej bałam....

Julka
@Renia123

Wdarła się literówka....chciałam napisać dobra zmienniczka,słownik wstawił z automatu co chciał...sorki

Dęba
@Mirosław

Wszystko zależy jak znasz język,czy weźmiesz 2 osoby czy 1..... Czy masz doświadczenie Czy weźmiesz leżąca osobe Myślę że na początek to ok 1400 przy zusie od 50 euro

Magda
Kandydat

Czy płacą na czas? Nie ma opóźnień? Z góry dziękuję za odpowiedź.i pozdrawiam

Steve
@Magda

Ja, płacą,ale średnie stawki,składki dratyczne

Joanna

Hej . Jak z wynagrodzeniem w tej firmie ? Można ufać … dzięki za informacje.

Ulka
@Joanna

Płacą na czas ale ZUS to dramat

kama.l.

Gorąco polecam tę firmę. Dziewczyny są super komunikatywne, zawsze pomogą, wysluchają. Nie pierwszy i nie ostatni mój wyjazd z centrum. Jak ktos ma z nimi problemy z wspolpraca to naprawde musiała być osoba, ktora dla przyjemnosci kreci afery. NIGDY nie spotkałam się z nieuprzejomscia, klamstwem czy jakims oszustwem ze strony centrum. Jak komus stawki czy rekrutetki nie odopwiadaja przeciez zawsze moze isc do konkurencji.

Henrykaankowski
@kama.l.

Czy pani myśli,że ktoś lubi afery i dlatego jest niezadowolony a może po prostu woli mieć ZUS i dobra firmę,która dba o jego interesy

RyszardK

Super współpraca z z Panią Ewelina i Olą z Gdańska. Zawsze pomocne w rozwiązywaniu problemów.

kaMIla

Dziękuję Paniom za wyjazd i polecam serdecznie! Jechałam pastransem, mialam sztellę w okolicy lipska. Miałam wolny dzień w tygodniu więc mogłam zwiedzić to piekne miasto. Jakby ktoś miał okazję to naprawde polecam. Do firmy nie mam zastrzeżęń i wystawiam +

A. Szymkowska

Serdecznie polecam firmę Centrum 24 Opieka. Organizacja wyjazdu była sprawna, wynagrodzenie zadowalające a rekruter - zaangażowany - - chciał mi znaleźć zlecenie, które naprawdę sprosta moim oczekiwaniom (polecam stelle w Veitshochheim - bardzo gościnna pani).

Wiola22

Polecam!!!Wszystko zgodnie z oferta,wybor zleceń.Podopieczna równa babeczka.oby tak dalej !!!!

RYBNICKA GENOWEFA

POLECAM I POZDRAWIAM PANIA EWELINE!

Renka

Oddział w Gdańsku tam jest Pani Ewelina

krakowianka123

Minus, że się jedzie a nie leci samolotem na zlecenie ale ogólnie bardzo fajne doswiadczenie. Mój pierwszy ale mam nadzieje nie ostatni wyjazd! Troche podszlifuje niemiecki i znow wyjezdzam na pewno

Magdalena
@krakowianka123

Super, że jesteś zadowolona ze zlecenia od firmy Centrum 24. Tak się składa, że ja akurat potrzebuję sprawdzonych informacji o warunkach, jakie tam proponują. Słyszałam, iż oferują tam szereg udogodnień dla osób decydujących się na współpracę z nimi. A czy jednym z takich udogodnień jest może ubezpieczenie? Zapewniają je?

Julia

Swoją historię opieki zaczynam dawno temu.Wspolpracowalam z tą firmą i jeszcze inna, obecną.Żeby napisać,prawdziwa,subiektywna opinie,trzeba mieć bogate doświadczenie i przynajmniej 2 firmy na koncie celem porównania. Opinia tupu polecam,nic nie wnosi do sprawy,typu zmarła mi podopieczna,miałam 2 obłożnie chorych it'd,to dziwne opinie,nie wnoszące kompletnie niczego! Czemu ma to służyć,powstaje śmietnik i jeszcze raz śmietnik.Gdybym była nowicjuszem w tej kwestii ,80 procent pozytywnych tu opinie nic mi nie daje. Powiem tak,każdy ma inną sytuację życiową i inny poziom języka i inne doświadczenia.Jeden chce szybko zarobić,inny chce mieć ZUS,jeszcze inny chce mieć super koordynatorka albo odrzutowcem lecieć na zlecenie.Ja,chce mieć firmę,która będzie 1wypłacalna,czyli na moim koncie pojawia się pieniądze,tyle ile mam w umowie.Zawsze pieniądze się zgadzały w tej firmie. 2.Firma zapewni mi wszystkie składki i formalności związane ze zdrowiem za granicą,karta EKUZ.Tu nie ma Zusu,jest ale śmieszny i byłam kilka razy za granicą bez karty, parę razy!!! 3 kontakt koordynatorka ja, zawsze jest pod telefonem koordynatorka...tak była,ale nie wiele wnosiła .Pani Aneta jest najwspanialsza kobieta jaka mogłam spotkać w firmie,mogłam na nią liczyć w 200 procentach.Na Panią Karolinę niestety nie,była grubiańska,momentami bezczelna, oschła.Moze to uległo zmianie,nie pracuje już pewien czas tam.Jak koordynatorka może tak traktować opiekunki? gdzie tu empatia? Pani Anetko,jeśli pani tu zagląda,życzę pani wszystkiego dobrego,niech się pani nie zmienia ale współpracowników wybiera lepszych. Ogólnie nie jest to zła firma ,ale teraz mam dużą lepsza

anastazja

Poproszono mnie o dodanie opinii. Ze względu na dobre warunki i pomyślną współpracę bardzo polecam Centrum 24 Opieka. Dziękuję za udany wyjazd i żywię nadzieje, że kolejne będą jeszcze bardziej udane. Z Bogiem pani Aneto

Das ist aber nicht schön
@anastazja

Biuro prosi panią o dodanie opini? Okropne, przecież pani opinia musi być rzetelna,niczym nie podyktowana i nie wymuszona... Dobra firma nie musi nikogo o nic prosić,opiekunki piszą same wtedy,z własnej nie przymuszonej woli....

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 205 ocen.
Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.