Opinie o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. w Świdnica

Eleonora

Jestem na TAK!Wspolpraca nr 1.

Grażyna0000

A mi się super pracuje w tej firmie wbrew wszystkim negatywnym opiniom. Pozdrawiam Panią Kasię

Katrinka

Polecam.Najlepsi.Super kontakt,zawsze pomocni i w rekrutacji,jak i w kadrach.To moj kolejny wyjazd z Centrum.Kolejny również tylko z nimi.

BasiaZ

Jesli chodzi o pracowników Centrum ja sobie bardzo chwalę zarówno p. koordynatorke jak i panie od dokumentacji, jesli czegos nie rozumiem zawsze mogę zadzwonic i dopytać, panie zawsze służą pomocą i radą. Jeśli chodzi o ZUS to ja zostałam poinformowana o tym na samym początku, więc nikt niczego nie ukrywał. Koszt biletow zawsze jest pokryty przez firme, przewoźnik z którym ja jeżdzę zabiera mnie spod domu. Jeżdżę już jakiś czas do jednej Seniorki, mam swoja zmienniczke i jestem bardzo zadowolona. Nawet nie myślę o zmianie firmy.

aldert

Nigdy poza standardowymi 2 godzinami nie miałam w tej firmie nic więcej czasu wolnego W innej firmie mam 22 godzin tygodniowo wolnego, czasem więcej

A.S
@aldert

Ja tam mam cały weekend wolne, zależy na jakie zlecenie się jedzie i tak jest w każdej firmie - wszystko zależy od zlecenia :)

Derzeit
@A.S

To ciekawe,bo ja miałam kilka rodzin i nigdy poza 2 ja nic nie miałam

Genome
@A.S

Co to za bzdety pani pisze.Moja firma daje umowę w której pisze że codziennie 2 godziny i dodatkowo 8 godzin w tygodniu 2*4 albo cały dzień.Nie zależy to absolutnie od zlecenia tylko od umowy firmy z rodziną i egzekwowania tego.

Co się z wami dzieje?
@Genome

Ja też byłam w takiej firmie i jakoś nikt tego nie egzekwował i co mi z umowy jak przecież nie zostawię dziadka samego!!! Nie jestem robotem, który robi tylko tyle co w umowie ma tylko człowiekiem, który jedzie zarobić i POMÓC - a ostatnio opiekunki to nieempatyczne cyborgi co chcą tylko wielce zarabiać a później płaczą ze mina. A propo Centrum 24 też miałam ciężki przypadek raz, dostałam do niego dodatek + szybszy wyjazd mi załatwiły Panie i nowe lżejsze zlecenie, ale koordynatorki też mają ileś tych zleceń i niestety W KAŻDEJ FIRMIE nie da się każdemu dogodzić.. WIĘCCEJ EMPATI LUDZIE Jak jest dobra empatyczna Opiekunka to to dobro do niej wraca mówię wam Ja pracowałam już w 5/6 firmach i czy one wszystkie się tak bardzo różnią? nie wiem.. Ja tam jestem zadowolona z centrum i szczerze polecam ale jak ktoś nie jest to ok niech napisze dobry komentarz na gowork tej firmie z której jest zadowolony. A nie tej która mu nie odpowiada. Mniej jadu w tym zawodzie kobiety! mniej jadu!

Anka Kowalewski
@Co się z wami dzieje?

Tak się składa,że moja firma ma średnia na GoWork dobrze powyżej 4.Zal mi pani,mało wie pani o branży opiekunczej

witam
@aldert

to prosze tutaj podac wszystkim zainteresowanym co to za firma daje w opiece tyle wolnego w domu podopiecznego?

Ewelina Serafinska
@witam

Ja też mam firmę,w której mam minimum 22 godziny wolne tygodniowo,każda dobra firma daje więcej niż 2 godziny wolnego dziennie, zgodnie z prawem niemieckim.Jestem zaskoczona że macie inaczej

Ewelina weź się doinformuj
@Ewelina Serafinska

"zgodnie z prawem niemieckim." A wiesz że zgodnie z prawem niemieckim powinnaś mieć certyfikat Opiekunki medycznej? To prawo nawiązuje do OPIEKUNEK MEDYCZNYCH Z ICH NIEMIECKIM CERTYFIKATEM. wszystkie chcecie dostawać jak w prawie niemieckim a żadna z was nic nie daje w zamian co to prawo wymaga :D Cyrk. Przez każdą Polską firmę my jeździmy jako pomoc domowa a nie opiekunki medyczne :) Polecam pierw się doinformować, pozdawać mega trudne testy niemieckie, zdobyć certyfikaty - a później wymagać od firm tych wszystkich niemieckich praw .

Ewelina Serafinska
@Ewelina weź się doinformuj

Droga pani,skąd pani wie jakie certyfikaty mam?Moja firma daje mi możliwość odpoczynku w wymiarze zgodnym z przepisami.Skoro moja firma daje mi taka możliwość to dlaczego ta nie może?Ale inne też płacą ZUS od średniej,a ta szkoda mówić.Dzieki Bogu pracuje w szanującej się firmie.Tak jak pisze u góry( mądrze i rzeczowo) zacznijcie same siebie szanować bo sami psujecie rynek pracy.Poza tym po ataku z pani strony wnioskuje,że nie może być pani opiekunka,bo która opiekunka nie chciałaby mieć więcej niż 2 godziny dziennie wolnego? kochana pani,ja nie atakuje pani firmy,bo wnioskuje,że piszę to ktoś z biura....ja po prostu zastanawiam się dlaczego Polki same nie walczą o więcej czasu wolnego?Jeśli są opiekunki bardzo zadowolone z tej firmie to bardzo dobrze, przecież tego nie neguje.Slyszalam że firma jest wypłacalna ma dużo ofert więc to na pewno są plusy.Pozdrawiam wszystkie panie opiekunki i panie koordynatorki,które tu zaglądają i walczą jak lwice o dobre imię....to się bardzo chwali.co złego to nie ja.Wszystkiego dobrego, wesołych świąt,bo pewnie tu już nie zajrzę.Mam firmę z której jestem bardzo zadowolona,już od lat

Gtyer
@Co się z wami dzieje?

Ja pracowałam już w 5/6 firmach i czy one wszystkie się tak bardzo różnią? --->Proszę uwierzyć, ze firmy potrafią się znacząco różnić! Porównam pani moją obecną firmę w której już trochę pracuję z centrum24 opieką z którą współpracowałam i się rozstałam 1. w obecnej mam ZUS od średniej krajowej(5929,05 zł) i chorobowe, w centrum miałam od 50 E i zero chorobowego 2.Pieniądze na koncie mam zaraz po ukończeniu zlecenia, w Centrum czekałam do następnego miesiąca 3.Mam 22 godziny czasu wolnego (minimum tygodniowo) w centrum miałam 14 maksymalnie 4.Mam telefon alarmowy 24 godziny na dobę, sprawdzałam o 3 w nocy też działa.....w centrum telefon funkcjonał w czasie pracy biura....niby był numer alarmowy, dzwoniłam parę razy, nikt się nie zameldował/ 5. mam stałego przewoźnika tam miałam ciągle innego...kierowca ma numer telefonu i w razie potrzeby dzwoni do firmy....bo np. nie ma nikogo w domu, wtedy załatwia wszystko kierowca :) 6. Poznałam osobiście samą szefową mojej obecnej firmy w Centrum po dziś dzień nie wiem kto jest szefem 7.W obecnej mam premie wakacyjną tam nie miałam nic 8.W obecnej mam program lojalnościowy i nagrody w tej nic nie miałam Ofert mam tak samo dużo jak i w Centrum, stawki mam podobne(proszę wziąć pod uwagę, ze mam ZUS od średniej) Jeszcze jedną zauważam różnice (pisze na czas na który pracowałam ) miałam wyjątkowo beznadziejną koordynatorkę panią (usunięte przez administratora), która była bezczelna i nie miała pojęcia o branży opiekuńczej. Wcześniej pracowała pani (usunięte przez administratora), ta była bardzo ok. Nie wiem czy ta Pani jeszcze tam pracuje, bo się tym nie interesuje. W obecnej firmie mam super koordynatorkę, jak byłam na zleceniu w Niemczech, zadzwoniła z życzeniami urodzinowymi do mnie.Mogę na nią zawsze liczyć. Uważam, ze każda negatywna jak i pozytywna opinia powinna zawierać konkretne argumenty.... A premia świąteczna moi drodzy to standard firmy, to mają wszystkie, wiec podawanie tego jako zaletę jest po prostu śmieszne... KOMENTARZE TYPU FIRMA JEST SUPER, SUPER ZAPEWNIA WSZYSTKO.TAK TO HASŁA REKLAMOWE BIURA NIE OPIEKUNEK.... Z ZALET NA DZIEŃ DZISIEJSZY PO LATACH MOGĘ POWIEDZIEĆ WIEDZĘ JEDNĄ JEDYNĄ, PANI ANETA, KOBIETA Z POWOŁANIA, DYPLOMATKA, KULTURALNA.

Ola
@Ewelina weź się doinformuj

Ok, skoro opiekunki nie są zatrudniane jako opiekunki , to jako co?... Bo z racji przepracowanych lat właśnie w charakterze opiekunki na mojej umowie zawsze widniał napis " świadczenie usług opiekuńczych " Co do kursów w niemczech , to trochę pani przesadziła może z wyjątkiem tych trzy letnich . A wiec, jeśli panie jeżdżą do opieki a nie są opiekunkami , to czym? Albo opiekuje się seniorem albo prowadzę gospodarstwo domowe ,to firmy powinny się określić nie panie które nieraz padają na " pysk" ze zmęczenia są obciążane fizycznie i co najgorsze psychiczne za I tak marne pieniądze. Ach... Jak czytam takie wpisy to śmiać mi się chce .

Średniozadowolona
@Ewelina weź się doinformuj

Tak czy siak powinien obowiązywać jakiś czas pracy. Wszystkie firmy polskie kombinują, jedne mniej inne więcej. Najbardziej wiarygodne dla mnie są te , które płaca ZUS od średniej krajowej. Z tymi najczęściej wyjeżdżam. W tej firmie niestety tego nie ma. Nie bardzo wiem też co z kartą EKUZ? Na razie nie miałam potrzeby pójścia do lekarza. Czy korzystałyście może panie ?

kaja
@Średniozadowolona

W tj firmie jest możliwość pracy z ZUS od średniejkrajowej kochana :) Ja tak pracuje

aga a.
@Gtyer

mogę wiedzieć w której firmie Pani pracuje i jest tak bardzo dobrze ? chciałabym też tak dobrze trafić

Aga47373

Polecam! Od roku jeżdżę do Koln, stałe zlecenie, na zmianę z inną Panią. W każdym tygodniu 2 popoludnia wolne, seniorką w tym czasie zajmuje się rodzina. Poznałam już kilka świetnych osób z którymi utrzymuje stały kontakt. Jak mam jakiś problem zawsze mogę liczyć na pomoc telefoniczną z firmy . Pozdrawiam Panią Ewelinę.

Krystyna

Regularnie jeżdżę z tą firmą na zlecenia. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby któraś z rekruterek była niemiła! Oferują naprawdę wysokie wynagrodzenia w porównaniu do konkurencji i podają stawki netto czyli wiesz od razu ile zarobisz. Mają sprawną organizację, uważam że zasługują na dobrą opinie.

Superliga
@Krystyna

Wszystkie firmy podają stawki netto.Rekrutatki są zawsze mile jak chcesz wyjechać, jak zaczną się problemy już miło nie będzie..... Pani im jest potrzebna do nabijania kasy....

Doswiadczona
@Superliga

Tak tak, jak są problemy to jest Armagedon.....nie bądźcie naiwne.....bo wtedy maski spadają....

Jolanta
@Doswiadczona

Mozna jasniej

stefa
@Superliga

Ja jeździłam z tą firmą na zlecenia regularnie i nawet jak miałam chwilowe problemy zdrowotne i potrzebowałam pomocy to służyli pomocą. WIEC nie tylko przed wyjazdem są mili i pomocni Moze zalezy na jakiego koordynatora sie trafi, nie wiem. Teraz już zdrowie mi nie pozwala na dalsza prace, wiek zrobił swoje.

Zofia71

Ja byłam już dwa razy na, dwóch zleceniach po 7 tygodni i sobie chwale. Przynajmniej wiem do kogo jadę. W poprzedniej firmie miałam wyjazd do sprawnej seniorki, a wylądowałam u seniorki która potrzebowała pomocy przy wszystkim i transferu.

Patrycja K.

Bardzo dobra firma kontakt z koordynatorem zawsze gdy tego potrzebuje... W szczególności pozdrawiam Pana Adraiana ze Świdnicy ????????????

Monika O.

Właśnie w drodze na kolejne zleconko.Sympatyczna obsługa,świetna opieka koordynatora.Wszystko sprawnie,test zrobiony,transport zorganizowany pod sam dom.Wiem,ze mogę liczyć na nich.

Gocha44

Super opieka,świetny kontakt z Panem Adrianem z Bytomia.Bardzo dobre relacje z działem kadr.Wszystko na plus.

Renata M

Na temat Centrum 24 Opieka mogę wypowiedzieć się tylko pozytywnie.Z oddziałem w Gdańsku wyjezdzam 2 lata.Jestem bardzo zadowolona z opieki w tym oddziale.Wszystko mam przedstawione tak jak należy,nigdy nie mam przykrych niespodzianek na zleceniu,wypłata zgodnie z terminem.Polecam!!!!

KaśkaG

Najlepsza na rynku,zawsze kontakt jak jest potrzebny.Zorganizowany świetnie test,dojazd.Opieka podczas zlecenia.Dobra sztella.Jestem na TAK!

Lidia112

Polecam za super opiekę.Zawsze mogę liczyć na Panią Ewelinę z Gdańska.Super zespół.Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Aurelia P.

Polecam firmę z całego serca. Najlepsza na rynku ???? Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie tam pracujące ????

Mirosław
@Aurelia P.

Na jakiej umowie pracujesz i ile da się tu zarobić w miesiąc na czysto?

Serce
@Aurelia P.

Niech Pani nie pisze bzdur....dobra firma ale nie płaci zusu od średniej....masakra

Izabela
@Serce

Faktycznie nie płaci? Można coś wobec tego zrobić, żeby zostało to uregulowane?

Serce
@Izabela

Od średniej krajowej nie płaci o to chodziło,nie że w ogóle nie płaci

Maria54

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Oddział w Gdańsku opiekuje się najlepiej jak potrafi.Zawsze mam wsparcie w dziewczynach.Mogę tez liczyć na dobre zlecenie dostosowane do moich oczekiwań.Pozdrawiam Pomorze !

Scorpi

firma leci w huja jak zorro, na 1 sztele wysyła ludzi ze się wszystko zgadza lecz potem jest coraz gorzej , nic się nie zgadza z tym co mówi firma o osobie która trzeba się opiekować np mówią ze babcia sama chodzi wszystko robi a jedyne co robi to sra na podłogę w kiblu i maze tym po ścianach a to jeszcze nic co spotkało osobę pracująca w tej firmie

Kasia T

Polecam z czystym sumieniem.Taka opieka to marzenie.W Bytomiu super się opiekują.Maja tez inne lokalizacje w kraju w Swidnicy,napewno w Gdańsku,chyba Olsztyn.to już na stronie internetowej trzeba sprawdzić.polecam

Gerda
@Kasia T

A to panią się opiekują czy pani się opiekuje kims?cytuje" w Bytomiu super się opiekują"...Jak się tak super opiekują to co takiego robią? Jeśli chodzi o to że firma jest super bo zapewnia wszystko pracownikom,to proszę napisać czy płacą pani ZUS od średniej krajowej?Czy ma pani program lojalnościowy i nagrody za wieloletnią pracę itd... Niektóre wpisy są śmieszne,bez konkretnych argumentów.Ja rozumiem że rzesza opiekunek jest bez wykształcenia ale nie wszystkie są tak tempe że uwierzy w takiego typu komentarze.

@Gerda

Jest Pani nie miła, piszę swoje prywatne wrażenia. A co do Pani pytań.. - premię lojalnościowe są od wielu lat za każdy rok pracy opiekunki premia na koniec lub na początek nowego roku, - teraz dostanę premie 500 Euro za święta więc gdzieś mam te "nagrody". - Ciągle są jakieś konkursy jak ktoś ma Parcie na nagrodę to z łatwością ją zdobędzie. - Są 2 możliwości składek ZUS, jak ktoś chce to może mieć od średniej krajowej :) Ale składki nie spadają z nieba więc wiadomo że masz wtedy mniejsze wynagrodzenia. Jak kto woli ja wolę większą wypłatę i sama sobie odkładać oszczędności. Inne firmy które mają od średniej też mają te same zlecenia za mniejsze stawki a tu są dużo większe stawki, coś za coś takie jest życie. Starczy konkretów czy o coś jeszcze chce Pani "tępej Opiekunki" zapytać? Mniej zawiści życzę na przyszłość i pozdrawiam.

@Gerda

Zapomniałam dodać że są też dodatkowe uubezpieczenia a w innych firmach nikt o tym nie myśli :) Pewnie nie we wszystkich ale tych z którymi miałam styczność, ja jestem bardzo zadowolona z mojej firmy a jak ktoś nie jest to nie rozumiem po co traci czas na takie komentarze :)))

Anka
@Kasia T

Pracowałam kilka lat w tej firmie i nigdy nie miałam żadnej premii lojalnościowej,nic kompletnie nic! Nic mi niewiadome o możliwości wyboru ZUSu,ZUS miałam od 50 euro płacony,około 300 zł w skali roku Zarabiałam w granicach 1600,17OO euro,teraz mam inną firmę ZUS od średniej i zarabiam też 1700 e.W innej firmie też mam dodatkowe ubezpieczenie,a to ubezpieczenie co daje pani firma nie obejmuje np koronowirusa.Kto pisze te komentarze,pani koordynatorka?

Anett
@Kasia T

Jeśli ktoś pisze swoje odczucia to nie znaczy,że nie jest miły.Jesli widzi minusy firmy też nie oznacza że jest nie miły.Kazdy ma prawo wyrażać swoją opinię . co do ZUSu to jest niski,pani ma od średniej krajowej,to znaczy że pani nie jest opiekunka.. Ja widzę jeszcze jeden minus firmy,parę razy byłam bez karty EKUZ na zleceniach.Moja znajoma poszła ( była pracownikiem tej firmy) na ta wasza kartę EKUZ i musiała zapłacić za usługę medyczną.Na zwrot pieniędzy od tego waszego ubezpieczyciela czekała kilka dobrych miesięcy .Dodam że ja raz trafiłam do szpitala w Niemczech i miałam swoje prywatne ubezpieczenie za mnie załatwił wszystko ubezpieczyciel .Nic nie płaciłam A gdyby opiekunka,nie miała ze sobą żadnych pieniędzy? A ja mam pytanie do pani w takim razie,a co z chorobowym w waszej firmie,panuje koronowirus,trafiam na kwarantannę?Proszę napisać, wszystkie panie pracownice jak i kandydatki są ciekawe na jakie pieniądze mogą liczyć?Pracuje dużo emerytek,choroba może się zdarzyć w każdej chwili,co gwarantuje firma? i proszę mnie nie pisać,że i ja jestem nie miła,tylko ciekawa..Ja odpowiedź znam w prawdzie ale może niektóre panie nie znają odpowiedzi na to pytanie.

dokladnie tak
@Gerda

jak Pani pisze: firmy sie chwala, ze "opiekuja sie rodzina niemiecka" a to robimy MY OPIEKUNKI, albo ze "sa dla nas 24 na dobe bo te cyfry maja w nazwie". niech sie nie kompromituja juz tak:)

Średniozadowolona
@Anka

Prawda

a
@dokladnie tak

Ale jak coś trzeba to koordynator tez jest 24 na dobe :) Więc już się tak nie pultajcie bo to działa w 2 strony

@a

A powiem byc! I

Opiekunka72

Jeśli chodzi organizacje to najlepsza z wszystkich firm,z którymi współpracowałam.a było ich 3.Zgodność zlecenia z rzeczywistością na miejscu w większości przypadków zgadza się,zależy czy rodzina do koordynatora zgłosi zmiane.Premie rożna maja,na wakacje dostałam.teraz świąteczna mnie czeka a w styczniu lojalnościowa.Jezdze przez Świdnicę.Pani Karolina i Anetka są niezawodne.Jak ma się zmienniczkę stała to nic więcej nie potrzeba. Polecam i pozdrawiam moje dziewczyny!

Aneta
@Opiekunka72

Co za brednie pani wypisuje,pracowałam wiele lat i żadnej premii w tej firmie nie widziałam.To chyba ktoś sam z biura pisze.Znam kilka osób które tam pracują i one też nie widziały żadnej premii No chyba że pracowników nie traktuje się jednakowo i są równi i równiejsi.Na święta to w każdej firmie płacą i to akurat jest normalne.

@Aneta

Gdzie Pani pracowała to ja nie wiem...Premie nie są tajemnica jest nawet z tego co mi w kadrach powiedziały regulamin na ich stronie.Może Pani przegapiła...bo ja akurat skorzystałam....a premie rozczna dostaje już drugi rok.warto najpierw się dowiedziec a nie pisac coś co nie jest zgodne.

Gosieso
@Opiekunka72

Może podesłać pani stronę z tym regulaminem,bo chyba wszystkie panie są zainteresowane....nie będzie pani gołosłowna.....bo pewnie kilkadziesiąt pan dowie się że coś im się nalezalo a nic nie dostały.....

@Gosieso

centrum24opieka.pl w aktualnosciach - najlepiej dzwonic do swojego opiekuna,wszystko pewnie przedstawi.regulamin maja zamieszczony to dziala.ja otrzymalam.nawet sie nie upomnialam.same z gory naliczyly tam gdzie komus przyslugiwala.

Wersja mobilna
@Opiekunka72

Z tego co mi wiadomo,jak tam pracowałam nie było żadnych premii.Mialam 5 koleżanek, które też tam pracują,nikt premii nie dostał

Kleineneschinger
@Opiekunka72

Ta firma w ciągu 5 lat zmieniała nazwę kilka razy....

Fresh
@Opiekunka72

Pani Aneta jest faktycznie nie tyle niezawodna co dobra dyplomatka ...ale Pani Karolina? Hm....mam inne doświadczenia.

Gundi
@Opiekunka72

Jak pani dostała premie wakacyjna w tej firmie to ja jestem księżna Walii.To chyba sama koordynatorka pisze o sobie...Bo nikt poza panią nie potwierdza żadnej premii. Bo jak znam kilka osób co tam jeszcze pracują to nikt nie chwali pani Karoliny.

Jola44
@Gundi

Ja z Panią Karolina mam bardzo dobre relacje i to od ponad roku jest moim opiekunem.Zawsze poradzi i wyjaśni moje wątpliwości.Oprocz tego z koordynatorem w Niemczech tez mam super kontakt.Najważniejsze,żeby 2 strony chciały się dogadać.Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.

Stefan
@Jola44

Może pani Karolina nabrała pokory,bo wcześniej zero empatii,kiedyś tam pracowała pani Katarzyna,ta była wyjątkowa ....Pani Karolinie to przydało by się raz wyjechać do Niemiec do pracy jako opiekunka,bo nie bardzo miała wyobrażenie o tej pracy

Opis uploadu
@Jola44

Jak pani źle trafi i będzie pani potrzebowała zjazdu to wątpię by pani Karolina była super....

Regards
@Opiekunka72

Moja znajoma dostała Stellę,pani chodząca,przyjeżdża,pani wcale nie chodzi.Opiekunki były po kilka dni, tygodni i zjazd.przeviez one to widzą w systemie i wysyłają tam pracownice,która pracuje z nimi kilka lat.Gdzie tu szacunek do stałego pracownika?

Rr
@Opiekunka72

Ja mam pytanie czy ktoś wie czy pani Karolina tam jeszcze pracuje i druga pyskata taka w kadrach?

Barbie
@Rr

Pani K. pracuje nadal. :)

Adesso
@Opiekunka72

Może najlepsza z jaką pani współpracowała,ale na tle wszystkich firm znajdujących się w Polsce wychodzi słabiutko, bardzo słabiutko

Olka
@Stefan

Pani (usunięte przez administratora)dalej tam pracuje, jest Pan niedoinformowany a wypisuje Pan uwagi...

Renia

Najlepsza firma!!!!

Zofia L

Polecam solidna firma...dobre sztele i wspolpraca.I pieniadze tez. Jezdze przez ta firme...wlasnie jestem na jednym ze zlecen.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 263.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 248, z czego 187 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum 24 Opieka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 366 ocen.

Centrum 24 Opieka Sp. z o.o.