Opinie o Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert w Zielona Góra

kris Nowy wpis

Naciągacze pracujesz najnizszą krajowa reszta pod stołem , nadgodziny ciągle . płacone widzi misie

kris Nowy wpis

Wyzyskiwacze , trzeba pracować nadgodziny , płacą pod stołem ponad najniższą krajową .Sami budują domy i kupuja drogie motory a na pracowników nie ma kasy. O fiszkach z wypłaty zapomnijcie nigdy ich nie widziałem .

Agata Nowy wpis
@kris

A nadgodziny płatne czy do odbioru jako wolne?

Ewelina

Czy to prawda, że firma szuka tylko pracowników, którzy sami mają się zarejestrować w urzędzie pracy i jedynie na co można liczyć to umowa zlecenie? Miał ktoś jeszcze taką sytuację? Coś się zmieniło?

filler
@Ewelina

Ja tam u nich miałem być fillerem ,ale mnie zdissowali .Na podstawie ich pbserwacji nie nadawałem sie jak mniemam,a miałem prace samodzielne wielokrotnie.Jak dla mnie właściciele poniżej krytyki

Izabela Nowy wpis
@filler

Ale to nie dali Ci konkretów dlaczego taka decyzja, skoro tylko domniemasz? Może jakoś słabo pokazałeś niestety na co Cię stać i stąd ten efekt? :/

Łukasz

Witam. Wszystkiego dobrego w nowym roku. Czy mógłby ktoś napisać mi jak wygląda możliwość zatrudnienia w firmie Advanced Vending Technologies? Przede wszystkim interesuje mnie to jakie warunki należy spełnić, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu w tym miejscu? Ktoś zechce może się wypowiedzieć?

Omen
@Łukasz

Trzeba wykazywać kreatywność, posiadać podstawowe doświadczenie z obsługi narzędzi elektrycznych. Chęci pracowania i uczenia się. Fajni ludzie nauczą co i jak.

Hgggg
@Omen

Trezba dawać sie robić w jajo czyli jeździć w delegacje za zwykłe stawki,po godzinach pracować za normalne stawki..Jako bonus jest pizza za nadgodziny....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

@omen a da się w ogóle czegoś nowego w firmie nauczyć ? Pozdrawiam

Czyli jest dużo delegacji w firmie tak?

Jeffrey

Ściągają szrot z Niemiec, odnawiają je i wstawiają do klientów. Najgorsze że trzeba jeździć w delegacje

zenon

Obiecują ci złote góry ,a jedyne co chcą to żebyś odrestaurował im automat vendingowy po kosztach na umowę zlecenie.Ewentualnie później może dostaniesz umowę o pracę przez urząd pracy haha.Jeszcze maja czelność narzekać ,że nikt nie chce pracować przez świadczenia 500+.A jeden z właścicieli dom sobie buduje na literkę B.Szczerze nie polecam!

Łukasz
@zenon

Nie ma szans na to, aby otrzymać pełne zatrudnienie za pośrednictwem firmy Advanced Vending Technologies? Trudno mi uwierzyć w to, że pracodawca zatrudnia tylko na podstawie umowy zlecenie. Mógłbyś wyjaśnić, jak to jest?

Czemu ciągle ogłoszenie wisi na OLX ? Nikt nie chce u nich pracować ? Czy nikt sie nie nadaje ?

serwisant

Ogólnie praca nie jest zła.Uczysz się montażu i serwisowania maszyn do kawy i przekąsek. Przygotowujesz towar do uzupełniania maszyn ,pakujesz na auto i jedziesz. Maja ciśnienie na to czy pracujesz ,czy stoisz.Taka zabawa w kotka i myszkę. Jeśli lubisz i umiesz majsterkować to Ci się spodoba. Niestety szukają pracowników ,którzy sami zarejestrują się w urzędzie pracy i oznajmia, że prace sami znaleźli .Aby było dofinansowanie do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert?

Zobacz opinie na temat firmy Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert?

Advanced Vending Technologies s.c. Wojciech Maziak Błażej Eckert
  • Jaskółcza 19 lok. 8