Opinie o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ibis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ibis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

W sieci znalazłem ogłoszenie że szukają kogoś do sprzątania pokoi na zleceniu. Ktoś wie jaką stawkę proponują bo nie było na ten temat żadnych informacji. Można dostać więcej niż minimalną jak praca wypada w weekendy?

@Piotr

Przykro mi, ale warunki są koszmarne, jeśli chodzi o Ibis CITY na Grzybowskiej w przeszłości dochodzilo do (usunięte przez administratora) kradzieży premii jak również zwolnień pracowników w czasie pandemii, prób obchodzenia przepisów prawa pracy. Truto pracowników. Jeśli chodzi o konkretnie dział służby pięter to dochodziło tam do (usunięte przez administratora) w związku z czym pod koniec 2018 zwolniono zastępcę kierownika. (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam!!!

...
@Piotr

Wiem że pokojowych mają z różnych firm, a firmy płacą od 10-11 zł/pokój.

@...

Za godzinę pracy czy za sprzątniecie pokoju? Zresztą w obu przypadkach to bardzo niska stawka. A umowy jakie? Napisałeś że różne firmy sprzątają. To zatrudniają podwykonawców a nie prywatne osoby?

...
@Piotr

10-11 zł za pokój. Dziennie dziewczyny mają 14-16 pokoi. Nie wied dokładnie jeżeli chdzi o zatrudnienie. Ale wiem że dziewczyny pracują z różnych firm.

Gal Anonim
@Piotr

Umowa zlecenie. Za weekendy i święta płatne tyle samo. Za taką zapłatę za pokój hotel nie jest wart nerw który będziesz musiał tam stracić. Potrafię odliczyć zapłatę za pokój z byle powodu, nawet kiedy poprawisz swój "błąd.

Łucja
@Gal Anonim

Mówimy tu cały czas o stawkach na rękę rozumiem? To faktycznie dość mało, a byłam zainteresowana :/ A powiedz co to za potrącenia, za jakie np. błędy odliczają z wynagrodzenia? I czy to jakieś znaczące kwoty są?

Były pracownik Nowy wpis

Sonia Nowy wpis

Gdzie usłyszałeś tę rozmowę? Między kelnerkami na kuchni? I kto to w ogóle im każe wydawać zepsute jedzenie? Ktoś z pracowników, szefostwa? Jak tak w ogóle można...

Basia Nowy wpis
@Sonia

Tam zawsze takie jedzenie dawano, poczytaj sobie wczesniejsze opinie - tak samo pracowników karmiono szkodliwym syfem,

@Basia

Czy te problemy, o których piszecie były powodem zawieszenia firmy? Karmienie takim jedzeniem było celowe? Kto ogólnie ponosił odpowiedzialność jak ktoś się zatruł?

Ktoś

Pracuję jako inspektor od niedawna. Ale jeszcze żadnego razu nid słyszałam żeby ktoś miał jakąśkolwiek karę, ale jednak praca jest dość ciężka jak i w innych miejscach pracy na sprzątaniu. Niektóre dziewczyny pracują kilka lat.

Hania
@Ktoś

Ale jakim inspektorem dokładnie jesteś? Zajmujesz się koordynacją pracy sprzątaczek, jeżeli tak to mam pytanko czy sporo pokoi dziennie jest do ogarnięcia przez sprzątaczki i czy jest szansa u nich zatrudnić się na pół etatu?

Czy ktoś mógłby się konkretnie wypowiedzieć o hotelu ibis Warszawa reduta? Chciałabym poznac opinie innych na temat tego dokładnie hotelu.

Firma Ibis Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xd

Pracowałam rok i to ledwo, (usunięte przez administratora)na pierwszym miejscu. Sprawy są zglaszane ir nic się z tym nie robi. Kierowniczka ustawia grafik pod siebie, trzeba być na każde jej zawołanie a gdy tobie coś potrzeba jest to olewane. Szef kuchni odnosi się do wszystkich z wyzwiskami, atmosfera jest tragiczna a hr to jakiś żart. Cokolwiek załatwić ''nie wiem''. Najgorsza firm w jakiej pracowałam

@xd

To żadne sugestie pracowników jeśli chodzi o grafik nie były brane pod uwagę? W jakich godzinach pracowałeś? Było kilka zmian? Nawet jak miałeś wolne to cię wołali czy aż tak źle nie było?

Jak długo trwa proces awansu w Ibis Sp. z o.o.?

Może ktoś teraz pracuje w Ibis Styles Warszawa Centrum? Co możecie powiedzieć o zespole i ogólnie o atmosferze w pracy?

Rok 2023 w Pigułce

w tym Hotelu dzieje się coś nie dobrego , ponieważ zmierzyłem się bardzo z nieprzyjemną sytuacją gdyż chciałem skorzystać z Toalety z Hotelu Ibis w Warszawie , najpierw było tak że poprosiłem Panią w Recepcji o Kartę do Toalety męskiej pani z recepcji mi dała bardzo przyjemna była , bo jak pisałem źle się czuje i chciałem wymiotować , pan ochroniarz mi otworzył drzwi owszem ale później poszedł do mnie do łazienki i kazał mi się pospieszyć szybciej , powiedziałem że zaraz wyjdę z łazienki i pytał mnie się co ja tu robię a ja odpowiedziałem że wymiotuje a on do mnie takimi słowami , mogłeś się wyrzygać pod drzewem a nie tutaj smrodzić w łazience , i powiedziałem że nie mogę się wymiotować pod drzewem bo mnie policja złapie i zapłacę mandat za to , a on odpowiedział mi takimi słowami zaraz kopa w (usunięte przez administratora) ci dam i się pośpieszysz , i pytał mi się kto mi dał kartę ja powiedziałem że pani z Recepcji i dalej mówił do mnie wiesz że taki hotel wynajęcie kosztuje 500 zł . czułem od tego pana ochroniarza alkohol który miał dyżur to było w dniu: 29 stycznia 2023r, w wieczorem , proszę załatwić tą sprawę jak najszybciej(usunięte przez administratora)

Zaciekawiona
@Rok 2023 w Pigułce

Proszę sprecyzować o który hotel Ibis Warszawa chodzi. W Warszawie jest parę hoteli pod nazwą Ibis

Zbych
@Rok 2023 w Pigułce

Jakieś kroki zostały podjęte w związku z sytuacją?

Aż tak źle? Płacą minimalną że aż tak cię to przeraziło? Przy rekrutacji chyba ustalałeś jaka będzie pensja. Nie można negocjować jakiejś podwyżki przy dłuższym stażu?

Czy ktoś wie jak wyglada sytuacja w ibis & ibis budget reduta?? Mają otwartą rekrutację na stanowisko recepcjonisty i się zastanawiam!

HOTEL IBIS STARE Miasto-nie polecam tej pracy nikomu. Współpracownicy są niemili, kadra zarządzająca stosuje mobbing. Atmosfera w całym hotelu bardzo napięta i nieprzyjemna. Szanujcie się i nie dajcie sobą pomiatać!

szok

Powiesz coś więcej? Mam znajomych tam pracujących i głównie wszyscy sobie chwalą.

@szok

Chwalą sobie? Skoro sobie chwalą a nie krytykują to nie będzie dla ciebie problemem powiedzieć o kim mówisz? Dopóki będzie tam rządzić pani Z. zawsze będzie stosowany tam (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) brak szacunku dla szeregowego pracownika , chęć oszukania pracownika za wszelką cenę aby tylko zaoszczędzić parę złotych i podlizać się zarządowi, niekompetencja i brak wiedzy na temat kodeksu pracy. Ludzie się nie zmieniają, no chyba że stał się cud i pani Z. Stała się prawdziwym człowiekiem z sercem a nie tylko karierowiczem.

Muszę przeprosić mnie nie chodziło o hotel Ibis na starym mieście tylko o hotel Ibis styles Grzybowska

☹️

Tak się zastanawiam, biorąc pod uwagę sytuację jaka ma miejsce na Ukrainie. Właścicielem hotelu jest O.V obywatel Ukrainy. Wiele hoteli w całej Polsce otwiera się na pomoc uciekającym przed wojna Ukraińcom oferując miejsca do przetrwania,. Czy ten hotel postąpi podobnie i pomoże Swoim rodakom? Czy zachowa się NIEGODNIE tak jak zachował się wobec Polaków , mimo otrzymania ogromnego wsparcia przez Polskie państwo w trakcie Covit zwalniając ich ? KASA JEST NAJWAŻNIEJSZA prawda P. Dyrektor?

Zofia
@☹️

Czytałam że w Ibisie w Krakowie mieszkały matki z dziećmi z Ukrainy. A wracając do tematu PRACY w hotelach, to jak po pandemii to wygląda, potem już nie było zwolnień?

Stary przyjaciel
@Zofia

Kraków to inny właściciel O.V to Warszawa, Wrocław ,

@Stary przyjaciel

Aha, a w Warszawie przyjmowali uchodźców za darmo? Bo jeśli tak to fajna sprawa. Wiesz jak się teraz tu pracuje? Bo rozglądam się za robotą na kuchni. Można się wkręcić?

Sumienie
@Piotr

Bez żartów. Zostali pozwalania pracownicy mimo, że właściciel wziął dopłaty na na utrzymanie miejsc pracy. Zbliża się podobno następna fala covid ,więc jeśli chcesz mieć pracę w której nie jesteś pewien następnego dnia to polecam . Dyrekcja jest ta sama więc nie spodziewaj się że ktoś Cię pożałuje , żeby ratować swój stołek. Trzeba zaznaczyć że część pracowników przyjęto jak skończył się kryzys , ale ciekawa jestem jak pani K. spojrzała im w oczy po tym jak zostawiła lodzi bez środków do zycia. Przyjęła bo sama by musiała zawinąć rękawy i pracować , lepiej przyjąć pracownika którego się zna i wie że będzie potulny, zamiast kogoś nowego który może mieć inne zdanie niż pani K. Jeśli jesteś Osobą która potrafi milczeć jak plują Ci w twarz to to miejsce jest w sam raz do pracy ,jeśli jednak masz Swoje zdanie to szybko zrozumiesz komentarze na jego temat na tym forum.

eko
@Piotr

Nie sądzę żeby przyjmowali.

Whatthefuck??

Czytam tak sobie te wypowiedzi i nie zbyt ogarniam . Osoby zwolnione obwiniają Dyrekcje i pracowników tego hotelu za to że zostali zwolnieni bo przecież jakim prawem książę albo księżniczka dostali wypowiedzenie nie wspominając a czasach pandemii . Przecież to tylko pracownik mógł rzucić wypowiedzenie na biurko i z wielką łaską odejść . Rodzi się pytanie skoro tacy wszyscy zajebiści to czemu już tam nie pracują ? Bawi mnie poziom tych osób. Z żalu rozpamiętują i wypisują na różnych forach jak to nie zostali skrzywdzeni bo dostali wypowiedzenie . Czy ktoś może napisać czemu sam dużo wcześniej nie odszedł skoro teraz takie tragedie wychodzą na jaw i takie (usunięte przez administratora) to miejsce ? Mnie po prostu was żal , najwyższa pora pogodzić się z porażka ????

@Whatthefuck??

Ja tam pracowalem tylko dlatego, bo nie moglem znalezc innej pracy, a mialem rodzine na utrzymaniu. A mi ciebie zal ze musisz tam pracowac, chociaz podswiadomie wiesz, ze siedzisz w tym (usunięte przez administratora) Piszesz te posty, aby zaimponowac gorze a oni za twoimi plecami smieja sie z ciebie. TAK JEST!!! Bylem kilkukrotnie tego swiadkiem. Szkoda, ze jestes tego nieswiadomy. Zgadzam sie z komentarzami ze tym miejscem powinna zajac sie panstwowa inspekcja pracy i media.

???
@Whatthefuck??

Nikt nie obwinia pracowników o zwolnienia i nie ma pretensji że tam pracuje. Widać nie rozumiesz o czym ludzie tu piszą, bo to nie jest tak że tylko jedna czy dwie osoby siedzą i "oczerniają" królowa matke. Nikt nie ma pretensji tez do niej o zwolnienia , dostała przykaz cięcia kosztow i zrobiła to po najmniejszej linii oporu zwalniając pracownikow. Problemem tylko jest to w jaki sposób to zostało zrobione. O to jaka "klasę" pokazała ta pani. Odkąd zaczęła istnieć taka "instytucja" jak pracownik i pracodawca to zawsze były, są i będą zwolnienia. Pani dyrektor od początku zwolnień brnęła w kłamstwo albo jest aż tak mało wyedukowana co do prawa pracy. Może Ty umiesz powiedzieć skoro jej bronisz, skoro miała tak złych pracowników nie zwolniła ich wcześniej? Dlaczego zrobiła.przedstawienie przy zwolnieniach pierwszych pracowników?. No i na koniec dlaczego jej byli pracownicy poszli do sądu? Każdy dorosły człowiek musi ponosić konsekwencje swoich decyzji, zwłaszcza kiedy od tych decyzji zależy los innych. Twoim wyborem jest praca tam masz prawo i obyś się nie zawiodl. Ale nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia. Każdy nowy kandydat na pracownika powinien mieć wiedzę jak wygląda tam sytuacja. Nikt ci nie broni napisać tu hymnu pochwalnego na jej cześć. Mnie jest jednak trochę Ciebie żal po co psujesz sobie nerwy i czytasz te opinie. Samo lizanie tyłka dyrekcji nie zajmuje Ci całego wolnego czasu?

Jasnowidz
@Whatthefuck??

Pociesz się tym , że nie dostałeś wymówienia tylko i wyłącznie dlatego że nie chcieli przekroczyć 10 osób żeby nie było grupowego zwolnienia. Żeby nie zapłacić odpraw, ale się przeliczyli pod naciskiem niektórych ze zwolnionych, biedna niedoinformowana dyrekcja jednak musiała je wypłacić. Zapowiadają powrót pandemi więc gości będzie ubywać, zaraz świąteczny martwy sezon, jak co roku zresztą. Znów będą cięcia kosztów. Masz się czego obawiać bo teraz to Ty możesz zostać wystawiony za drzwi. Oby tym razem jednak poprzedni czas coś nauczył dyrekcję i tym razem zrobi to z klasą. Chociaż wątpię czy ja wogole ma.

Hmm
@Whatthefuck??

A jesli zmienilem prace i napisalem negatywną opinie to tez jestem zaliczony do grona zwolnionych i nie mam prawa nic tu napisac?

@Hmm

Każdy ma prawo do wypowiedzi , również do pozytywnej tylko że jakoś ich brak , a jeśli się pojawiają to na tle tych negatywnych niestety wyglądają mało wiarygodnie.

Whatthefuck

Skąd pewność kto to pisał ? Skąd wiesz czy tam pracuje i jaki jest cel tego posta ?

ZL

Skoro byłeś świadkiem to wiesz z czego się śmiali i potwierdzisz swoje słowa

roman
@Whatthefuck??

wystarczy sprawdzić jaką pomoc firma dostała z PFR na SUDOP całe 3,5 mln zł i nie zapominajmy, że to były pieniądze przeznaczone na zachowanie miejsc pracy. Żenada !!!!

@roman

Czy jesteś tego pewien, bo zarządzająca hotelem wciąż się upiera że firma nie korzystała z żadnego wsparcia. Nie ukrywam że takie dane mnie bardzo interesują.

roman
@Ewa

w 100 % wejdź sobię na www.sudop.uokik.gov.pl wpisz nip firmy wisher ktora jest właścicielem hotelu 5272639859 i zobaczysz kwotę dotacji 3,5mln z pierwszej tarczy PFR To są dane publiczne do wglądu. Najwyraźniej zarządzająca nie mówi prawdy bo się boi, te pieniądze były na utrzymanie miejsc pracy.

Aldona
@Whatthefuck??

Czy hotel faktycznie zwolnil pracownikow majac tarcze antykryzysowa?

@Aldona

Tak. W poprzednich wypowiedziach jest podana strona gdzie można to sprawdzic

@Whatthefuck??

Zostali zwolnieni ale w jakim stylu? (usunięte przez administratora) totalne. To tylko świadczy o Pani Dyrektor. Sprawa aż trafiła do Sądu Pracy, oczywiście wygrali pracownicy. Zwolnieni ludzie chcieli tylko pieniądze, które im się słusznie należały. A ta kobieta chciała swoich pracowników zostawić z niczym. Czy ma sumienie, to każdy powinien sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

☹️

Styl był na najwyższym poziomie gry aktorskiej i obłudy Pani dyrektor. Wielkie słowa jaki to jej się udało stworzyć świetny zespół i łzy miały zakryc to co naprawdę chce zrobić. Zostawić ludzi bez grosza mimo że im się należy ,ale życie jest przewrotne i ludzie dostali co ich. Pokazała że stanowisko jednak ma mało wspólnego z kompetencjami i świat się nie kończy na jej czubku nosa.

Była pracownica
@Whatthefuck??

Tu nie chodzi o wymówienia ,tylko o formę ich wręczania i okłamywania ludzi, ze nic im się nie należy w związku ze zwolnieniem, a większość powinna otrzymać odprawy . Dyrekcja , wraz z większością kadry kierowniczej kłamała , albo nie znają się na kodeksie pracy.

????

Mam pytanie, jakiś czas temu w jednej z wypowiedzi był link do strony na której jest informacja ile hotel wziął pieniędzy z tarczy antykryzysowej. Czy mogę prosić o podrzucenie go ponownie? ????

Na jakie wsparcie w Ibis Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Może osoby zarządzające już douczyły się z zakresu Kodeksu Pracy, po ostatnich przejściach z byłymi pracownikami. Kiedy niestety pracownicy musieli korzystać z adwokata i iść do Sądu Pracy.

Tomasz

Witam i o zdrowie pytam ;-) Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Ibis? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Tomasz

Małgorzata
@Tomasz

Nie polecam pracy nie tyle firmie IBIS jak w hotelu IBIS STYLES WARSZAWA CITY ul. Grzybowska 43 Warszawa.

Malwina
@Tomasz

Dzień dobry Tomaszu. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to polecam firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Powodzenia! Malwina.

Robert
@Malwina

Szanowna Pani Malwino. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Geberit, którą Pani przytacza używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Filip
@Robert

W hotelu Ibis jedzenie to (usunięte przez administratora) Na normalne posiłki może liczyć tylko Kaśka. Jak jesteś wege to dostaniesz same stare, zimne ziemniaki... SAD END

Zawiedziony
@Filip

To niestety prawda. Juz tam nie "jadam" ale Często kurczak którego podają był zatęchły, Nie raz to co zostało z poprzedniego dnia było przerabiane na następny dzień. Jedyne co zawsze było smaczne i świeże to naleśniki i pierogi. Broń Boże nie można głośno powiedzieć że coś jest nie tak bo zostaniesz "zlinczowany" przez Panią gotującą i kierownika . A i pamiętaj o podpisie że zjadłeś bo będziesz posadzony o (usunięte przez administratora) Jeśli kantyna ma być wyznacznikiem czy tam pracować to zdecydowanie NIE ,NIE,NIE I JESZCZE RAZ NIE

karo.24

Pracowałem w jednym z hoteli Ibis i to była masakra. Najgorzej wspominana praca jaką miałem, mobbing to codzienność, ludzie pracują tam za kare, 4 msc wytrzymałem i uważam że to i tak dużo.

????
@karo.24

Nie przesadzajmy, to bardzo poważne oskarżenia, a nie można wszystkich IBIS wsadzać do jednego wora. Napisz o który Co chodzi , bo tak to trochę nie w porządku. Jestem ostatnia osobą ,która by broniła hotel na Grzybowskiej, ale to trochę nie w porządku do setek ludzi pracujących w innych hotelach IBIS

Szczery
@????

Ja się wstydzę, że pracowałem w tym hotelu IBIS STYLES WARSZAWA CITY. To moja czarna karta w CV.

Ostrzegam
@karo.24

Ludzie serio stać was na więcej. Zmarnowany czas i plama na cv...

Duży miś

Jedno jest pewne, że jest to hotel z najgorszą opinią w całej Warszawie, a może nawet i w Polsce!

@Duży miś

Na pewno wśród pracowników którzy tam pracowali nie cieszy się dobrą opinią, Nawet personel który nadal tam pracuje wypowiada się o dyrekcji w mało pochlebnych słowach, wręcz nie szczędzą Pani Z. Szkoda bo Hotel ma potencjał .

Pan X

Jako mąż byłej pracownicy stwierdzam, że to skupisko osób, które wykorzystują pracowników, stosują (usunięte przez administratora) i wiecznie szukają powodu do gardzenia pracownikami. Widząc co się tam dzieje wolę, żeby żona zajęła się dziećmi w domu, niż pracowała jak wół, a zwracając uwagę przełożonym jako osoba postronna słyszę, że przecież lepszego pracodawcy nie ma... Śmiech na sali. (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Czy ktos wie jak wyglada obecnie sytuacja w hotelu? Czy poprzednia p. Dyrektor nadal pracuje? Chcialem zlozyc aplikacje ale z ponizszych komentarzy wynika ze praca tam to koszmar, pamietajcie ze (usunięte przez administratora) i takie zachowania mozna zglosic.

@Krzysztof

Niestety nadal pracuje

Sissi
@Krzysztof

Pani Dyrektor Karolina Zarzycka bardzo sprawnie utrzymuje się na powierzchni, bo jest gotowa w tym celu poświęcić każdego, nawet naruszając niejednokrotnie normy prawa pracy. Może za kilka lat ta firma będzie warta Twojej uwagi ;)

@Sissi

Pomyliłeś/łaś imię tak zwanej "pani dyrektor".

Zostaw merytoryczną opinię o Ibis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ibis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ibis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ibis Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bema 60A
    01-225 Warszawa