Opinie o Resibo Ewelina Kwit-Betlej w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Resibo Ewelina Kwit-Betlej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Resibo Ewelina Kwit-Betlej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Resibo Ewelina Kwit-Betlej w Świdnica

Witam serdecznie. Wiem, że oferta jest już od prawie miesiąca wygasła, ale szukano Dyrektora Sprzedaży. Spełniam wskazane warunki, jak na przykład 5 lat doświadczenia. Zastanawiam się czy możliwe, że jeszcze oferta zostanie wznowiona? Był może ktoś na rozmowie i mógłby się podzielić opinią z jej przebiegu?

Pracowałam w Resibo niespełna 3 miesiące. Zostałam zatrudniona na stanowisku Specjalistki ds. Sprzedaży eksportowej. Niewielka firma o aspiracjach korpo. Właściciele mili, lecz w dziale eksportu atmosfera była toksyczna. Przeszłam dwie rozmowy kwalifikacyjne, po czym nadeszła fala telefonów od przyszłej przełożonej - "jak się czujesz z myślą, że już niedługo zaczynamy? Czy jesteś podekscytowana??? etc." Po czwartej takiej konwersacji miałam ochotę powiedzieć, że czułabym się znacznie lepiej gdyby już do mnie nie wydzwaniała. Tuż przed rozpoczęciem zaproponowała mi stanowisko młodszego specjalisty z mniejszym wynagrodzeniem niż to, które ustaliłyśmy (sic!) Byłam zażenowana jej postawą. Potem było już tylko gorzej. Byłam upominana na każdym kroku i na dodatek "bezczelnie" poszłam na opiekę w momencie, gdy pozamykali przedszkola. Myślę, że jest to przypadłość stricte działu eksportu. Pozostałe osoby wydawały się przyjemniejsze w kontakcie. Ponadto firma nie oferuje swoim pracownikom żadnych benefitów - brak nawet ubezpieczenia grupowego. Księgowa na pytanie czy jest możliwość uzyskania dofinansowania do okularów - powiedziała "nie!" ( A jest to obowiązek pracodawcy wg prawa pracy). Całe doświadczenie oceniam bardzo słabo. Jedyny plus to od czasu do czasu darmowe kosmetyki. Na okresie próbnym nie miałam możliwości zabrania komputera do domu, ponadto nie były mi udostępniane żadne ze stworzonych dotychczas "narzędzi" pracy (mam tu na myśli prezentacje handlowe, polityka firmy dotycząca kontaktu z klientem zagranicznym etc.).

Wojciech
@Anna

Jak myślisz to po prostu kwestia tego działu i tego stanowiska? Masz jakąś opinie czy warto byłoby aplikować na inne stanowisko w tej firmie?

Nanana
@Wojciech

Kwestia firmy, brak benefitów, brak podwyżek, brak szacunku do pracownika i docenienia jego pracy, nie ma żadnej ścieżki kariery w tej firmie, a premie - większość firmy ma kwartalną, jak juz są, to wystarcza jedynie na waciki, dosłownie.

@Nanana

Sama prawda, nie polecam pracy w tym miejscu

Maja Nowy wpis

Nie no serio dosłownie z tymi wacikami czy to trochę przesada? Sięgają chociaż marnej stówki te premie?

Julia Nowy wpis
@Nanana

To lipa... A były te wszystkie problemy zgłaszane? Jak szefostwo reagowało na takie tematy?

Śmiechu warte Nowy wpis
@Wojciech

Firma z bardzo dużymi aspiracjami jednak już na wstępie widać, ze nie ma żadnego pomysłu na rozwiniecie sprzedaży. Po rektutacji mino obietnic ze zadzwonią nie raczyli się odezwać i poinformować o podjętej decyzji co stanowi istotny czynnik dyskwalifikujacy jako obiecującego pracodawcę i firme w której chciałoby się pracować. Ponadto są jeszcze w tym wszystkim klienci, którzy nie chcą już współpracować z Resibo a także marne zarobki powinny dać potencjalnym przyszłym ph do myślenia

Helena

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą kosmetyków naturalnych. Właścicielka od początku do końca stawia na ekologiczne rozwiązania. Obecnie nie ma prowadzonych rekrutacji. Dajcie znać, co jaki czas pojawiają się oferty pracy, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Eliza

@ADA też bym potrzebowała jakiegoś info, bo myślę nad składaniem cv

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Resibo Ewelina Kwit-Betlej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
ADA

Czy wiadomo coś na temat firmy? Bo tu jakaś niepokojąca cisza :)

Damian

Dlaczego przestaliście korzystać z forum? Jakieś podpowiedzi o pracy?

Anka

Czy ktoś pracował jako przedstawiciel handlowy w firmie?

Olga

Jak się pracuje w firmie? Szkoda, że nikt nie korzysta z forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Resibo Ewelina Kwit-Betlej - Świdnica

• Jak się pracuje w Resibo Ewelina Kwit-Betlej?

Zobacz opinie na temat firmy Resibo Ewelina Kwit-Betlej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Resibo Ewelina Kwit-Betlej
  • Jaskółcza 2