Opinie o Auto-Moto A&R Adam Kokoszka w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Moto A&R Adam Kokoszka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto-Moto A&R Adam Kokoszka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Moto A&R Adam Kokoszka w Chorzów

Czy istnieje możliwość rozwoju w Auto-Moto A&R Adam Kokoszka?

Jan Kowalski

Zalecam szczególną ostrożność przed zakupem złomu z Niemiec. Większość tych aut to auta powypadkowe, lub po poważnych remontach silnika. Niektóre z tych aut były w Niemczech przeznaczone do kasacji. Jednak dobrze odpicowane często wyglądają jak nowe i w Polsce znajdują naiwnych klientów. Bez dobrego zaufanego mechanika do komisu nie wchodzić. Czytać dokładnie umowę, czy będziecie mieli prawo do rękojmi. Takie i podobne artykuły powinny trochę pomóc.(usunięte przez administratora) A koment od szcziga która to klienta nazywa polaczkiem też wiele mówi. Każdy pewnie domyśla się o jaką szczigę chodzi.

Adam Nowy wpis
@Jan Kowalski

Chyba nie mówisz o moim komisie bo na umowę nie sprzedaje tylko na fakturke ( pod która się podpisuje) Kolejny Jan Kowalski który lubi zrobić zamieszanie - kto nas zna to wie jakie auta sprowadzam ale mimo wszystko pozdrawiamy takie życzliwe osoby jak Ty.

mario Nowy wpis

polecam wpaść pogadać. każdy sam oceni. powiem tylko że na przestrzeni 10 lat zajeżdżam trzeci samochód od Adama i po kolejny wiem gdzie się udam :) pzdr.

Jan Kowalski Nowy wpis

Nigdy nie byłem pracownikiem tej firmy. to moje niedopatrzenie podczas pisania komentarza. (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Moto A&R Adam Kokoszka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
hans

Komis daremny stare graty sciągane z Berlina z Teile str. nie polecam

@hans

Nie polecasz bo?? Kupiłeś jakieś auto ode mnie? Z Teile str nie kupuję, jak coś to zapraszam do siebie na wyjasnienie,bo oczernianie musi mieć uzasadnienie!!!

Szcziga
@hans

do "klient" : 100% Polaczek! Nic nie kupi ale drugiemu za(x)upi! Dla ciebie starocie, dla innego nie... I po co wylewać swoje nie(?)uzasadnione frustracje na szerszym polu? Sam otwórz biznes i zobaczymy jak ci pójdzie. A chorobliwą zazdrość należy leczyć póki nie za późno! Jestem klientką tego komisu już ładnych parę lat dziś kupiłam tu kolejny (4) samochód. Z każdego z samochodów byłam zadowolona a i z pracującymi tam ludźmi , za każdym razem miałam satysfakcjonujący kontakt. Pozdrawiam właścicieli komisu i trzymam za Was kciuki! Oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Moto A&R Adam Kokoszka - Chorzów

• Jak się pracuje w Auto-Moto A&R Adam Kokoszka?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Moto A&R Adam Kokoszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Moto A&R Adam Kokoszka?

Auto-Moto A&R Adam Kokoszka
  • Wolności 73