counter
4 50 138 5 1
Jakub Nowy wpis
Klient

Wszystko z autem jest ok, cena bardzo fajna. Dobry deal

Michał Nowy wpis
Klient

Polecam, super podejście do klienta oraz świetne auta

Jan Nowy wpis
Klient

Komis wart polecenia. Auto spoko, podejście do klienta fajne

Michał Nowy wpis
Klient

Polecam serdecznie Sprzedałem tej firmie mój samochód, bezproblemowa transakcja oraz fajna kwota

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paweł
Klient

Kupuilem tutaj już 3 auto i wszystko jest świetnie. Nie wiem skad się bierze tyle negatywów. Polecam

Tak1Nie
Natalia
Klient

Wszystko było w porządku podczas zakupu jak i po zakupie. Polecam gorąco, następne auto tez kupię raczej u was

Tymon

Komis naprawdę godny polecenia. Auto - super, cena - super

TakNie2
Nickowa
@Tymon

Widzę, że jeszcze nie wykryłeś wad ukrytych w swoim aucie. Przykro mi.

Od "nr1"
@Nickowa

Bo to podstawiony przez nich by dał im pozytywa

Wojciech

Polecam - wszystko ok

Od "nr1"
@Wojciech

Ile ci zapłacili za te pozytywną opinie

Maciej
Klient

Nie mam na co narzekać. Sprzedałem im auto za fajna kase

Marta
Klient

Kupiliśmy tutaj z mężem samochód i wszystko jak na razie śmiga. Bardzo mili panowie

Marcin
Klient

Samochód sprzedany wam za myśle fajna cenę - polecam

Daniel
Klient

Podstawieni ludzie wypisują pozytywne komentarze a tak naprawdę same wraki wciskają ludzia dziwne że jeszcze funkcjonują

Tak4Nie1
Nickowa
@Daniel

Całkowita racja, komis wart no właśnie czego? Niczego. Zdecydujesz się na autko od Damiana= bądź pewien, że poczujesz się wyrolowany na kupę kasy

Tak4Nie1
@Daniel

Masz rację z tymi podstawionymi opiniami sprzedają auta z wadami i niema możliwość zwrotu takiego wraku serdecznie odradzam odwiedzin w tym niby komosie

Bartek
Klient

Jestem bardzo zadowolony zakupem auta, wszystkie przebiegło okej a samo auto jest świetne. Polecam bo naprawdę warto Pozdrawiam

Grat
Klient

Oceniam najniżej jak się da, stanowczo odradzam jakichkolwiek interesów z tymi osobami

Beza
Klient

(usunięte przez administratora) tychże chłopców doprowadzi ich do kary. Wady ukryte!!!!!!! Ewidentnie wady ukryte, nie mogli nie wiedzieć sprzedając komuś to auto

Unikacz wyjeb
Klient

Jakieś 3 lata temu próbowali mi wcisnąć Zafirę B na Gostyńskich blachach bez książki pojazdu i bladego pojęcia o jej historii, ale po VIN-ie doszedłem że była po poważnym wypadku i z cofniętym o jakieś 100,000 km licznikiem. Trochę żałuję że nie zgłosiłem tego gdzie trzeba. Gówniarze chyba coś tam piorą bo nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują. Chyba że tylko głąby z zapłocia tam kupują. Bardzo NIE POLECAM!!!!.

Tak2Nie
Krystian
Klient

Gorąco polecam zakup samochodu od tej firmy, wszystko jest w porządku

TakNie2
Karol
Klient

Polecam serdecznie, auto sprzedane Panom za satysfakcjonują mnie cenę. Wiadomo jak bywa to w takiej sprzedaży, nikt ode mnie auta nie kupi żeby później sprzedać je taniej

Janusz
Klient

Sprzedałem tym Panom moje auto i myśle ze dostałem za nie fajne pieniądze, obie strony skorzystały. Podejście do klienta - super

Karol
Klient

Polecam. Nie mam do czego się przyczepić

Zostaw merytoryczną opinię o Dam Auto Michalski Damian - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dam Auto Michalski Damian
4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznańska 45