Opinie o Dam Auto Michalski Damian w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dam Auto Michalski Damian. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dam Auto Michalski Damian o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dam Auto Michalski Damian w Leszno

Antoni

Polecam, wszystko przebiegło super

Konrad

Polecam, cały zakup przebiegł bez żadnych problemów. Auto sprawne

Polecam serdecznie, kupiłem tutaj bardzo fajny samochód, jeżdżę nim już jakiś czas i jest super. Naprawdę nie rozumiem osób które tak narzekają na ten komis, wiadomo przecież ze za 4 tysiące nie kupi się auta sprawnego w 100%, w tego typu samochodach już wiele części jest wyeksploatowanych i to logiczne ze za chwilkę coś zapewne się zepsuje

Polecam komis, kupiłem samochód sprawny w dość fajnej cenie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dam Auto Michalski Damian? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Gabriel

Dokonałem zakupu samochodu marki BMW. Wszystko ok Polecam

Ela

Zakupiłam auto tutaj jakiś tydzień temu i wszystko jest super, auto śmiga a kupiłam je za naprawdę fajna cene

Sara

Jestem bardzo zadowolona, auto jeździ i się nie psuje Polecam

Iwona

Sprzedałam Panu auto w cenie która zadowoliła mnie i ich. Pieniądze dostała od razu, nie było żadnych problemów

Polecam, bezproblemowa transakcja. Samochód sprawny, w przeciągu dwóch miesięcy od zakupu nic mu nie jest także kupiłem sprawne auto

Filip

Naprawdę nie rozumiem dlaczego jest tak wiele negatywnych komentarzy, kupiłem u chłopaków samochód jakieś pół roku temu - dałem 20 tys złotych. Nic w międzyczasie się nie zepsuło. Z mojej strony mogę tylko polecić. Mój znajomy który również zakupił tutaj samochód jest zadowolony.

Jaki jest wkład kierownictwa Dam Auto Michalski Damian w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jeśli nie chcesz się naraża oszukanym klientom to omijaj niby komis szerokim łukiem

Irek

Na oto Moto chyba już ich mają dość teraz nadciągaja klientów na olx ale i tam ich poznają bo kij ma dwa końce długo tam nie zabawia

Iza

Ta firma to w ogóle jeszcze funkcjonuje? Z ciekawości sprawdziłam właśnie ich oferty na otomoto i nie mają żadnego auta wystawionego. Czyżby zamknęli działalność?

Jack

Chciałbym ostrzec wszystkich przed tą bandą gówniarzy którzy co innego wystawiają w necie a co innego sprzedają .Zaniżają roczni,przebieg ,auta oraz wyposażenie .Wiem to bo padłem ofiarą tych gnoi i tyle w temacie .Omijać z daleka

Adam zadowolony klient

Cieszę się ze istnieją te komisy auta w środku normalnie igła wrócę do was jeszcze napewno pozdrawiam chłopaki

Od "nr1"
@Adam zadowolony klient

Ile ci zapłacili za wychwalanie tego szrotu, bo inaczej tego nazwać nie można a może ty i ten tyty to ta sama osoba czyli jeden z tych frajerów pracujących tam

Od"nr1"
@Adam zadowolony klient

Kolejny pajac Adam opłacony przez tych frajerów z dam auto

Irek

Jestem zainteresowany tym zbiorowym bo ja mam ten sam problem auto kupione w tym komisie nie przeszło przeglądu i stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego a właściciel komisu straszy mnie tylko prawnikiem

Patrak

Ja osobiscie Polecam ten komis kupilem 3 auto u chlopakow i bomba !

Od"nr1"
@Patrak

No masz rację"Bomba" te szroty wybuchają usterkami zaraz po wyjeździe z tego niby komisu .

Wkurzona
@Patrak

Patrak a może PATERAK jak ta cała psedo firma bomba się im należy ale pod samochodem za te wszystkie oszustwa

Piotrek

Nie wiem dlaczego ludzie piszą o Dam-Auto takie rzeczy . Przecież ja kupiłem u chłopaków już 3 samochód i naprawdę jestem mega zadowolony. Pewnie piszą ci co kupili samochód za 3 tys i wymagają cudów . No nic chłopaki życzę wam szczęścia i realizacji bo naprawdę się należą !

gość
@Piotrek

kupiłem za prawie 12 - w cenie rynkowej. okazał się poupychany pod osłonami szmatami, tamującymi wyciek oleju z popękanych obudów skrzyni. musiałem dołożyć więc 3, żeby był mniej więcej w takim stanie o jakim zostałem poinformowany. "chłopaku"

Wkurzona
@Piotrek

Nie gościu kupiłam auto za kilkadziesiąt tysięcy złotych i problem z dokumentami i ukryte wady tech pisząc o nich dobrze widoczne dobrze ci zrobili albo ty im więcej może jesteś jednym z nich pieprzone oszusty ktoś kiedyś im mordy obije

Tylko i wyłącznie pozew zbiorowy coś z nimi zrobi

Grat

Jednym słowem- halo! Policja, popatrzcie ile nieprawidłowości!

irek
@Grat

Ja mam to samo a Policja by się przydała bo trzeba z tym gościem zrobić porządek

Zostaw merytoryczną opinię o Dam Auto Michalski Damian - Leszno

• Jak się pracuje w Dam Auto Michalski Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Dam Auto Michalski Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dam Auto Michalski Damian?

Dam Auto Michalski Damian
3.7/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Poznańska 45
    64-100 Leszno