Opinie o Dam Auto Michalski Damian w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dam Auto Michalski Damian. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dam Auto Michalski Damian o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dam Auto Michalski Damian w Leszno

Z całego serca NIE POLECAM !!! NIE POLECAM!!! NIE POLECAM !!!

Darek

Szkoda, że tylko klienci piszą na forum pracowniczym. Liczyłem na informacje o pracy.

Ntx

Nie polecam z całego serca. Kupiłam samochód w styczniu, od tego czasu jeździłam nim kilka razy, bo co chwilę coś się psuje. Twierdzili, że jest nowa turbina, co jest nie prawdą. Elektryka w stanie tragicznym a silnik ledwo działa. Okazało się, że z samochodu została wyjęta cała osłona filtra powietrza razem z rurami i w takim stanie sprzedali mi samochód. Potrafią tylko kłamać i na końcu nie odbierać telefonu. Pracownik zablokował mój numer i nie miałam nawet jak się skontaktować. Naprawdę odradzam kupna tam samochodu

Bubu

Tragedia to mało powiedziane omijajcie ten komis szerokim lukiem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dam Auto Michalski Damian? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Tobiasz

Dwa miesiące temu zakupiłem u nich Seata Leona, który do dziś sprawuję się bez żadnego zarzutu. Nie rozumiem negatywnych opinii wystawionych po dłuższym czasie od zakupu, ponieważ jadąc do komisu, wiadome jest to, że kupujemy używane auto w które trzeba zajrzeć i wymienić części eksploatacyjne , które niestety zużywają się najczęściej .

Nasta
@Tobiasz

Gratuluję szczęścia w zakupie :) Ja już po dwunastu dniach wydałam ok. 200 zł na naprawę auta (a to nie koniec), które pan Damian bardzo polecał, bo niby było jego koleżanki, która pracowała w salonie VW i było na bieżąco serwisowane, bardzo dbane itp Dzięki Bogu, że ta wada wyszła dopiero po dwóch dniach, a nie podczas powrotu do domu (a wracałam na Wrocław), bo nie wiem jakby to się skończyło, gdyby na autostradzie nagle auto po prostu samo z siebie zgasło i nie mogło już odpalić :))) I nie, to nie jest negatywna opinia wystawiona po dłuższym czasie, auto zostało zakupione dokładnie 22 marca tego roku i juz po dwóch dnia były problemy :)

Nasta

Jechałam po auto z okolic Wrocławia, nie byłam z okolic. Po kupnie auto zaczęło szarpać podczas jazdy, aż w końcu stało się nie sprawne i gasło podczas jazdy. Auto z tragiczną historią i nie sprawne. P. Damian bardzo polecał, auto było jego koleżanki, niby serwisowane w salonie vw????, (usunięte przez administratora)

Rafal

Zdecydowałem sie tam na zakup reno espace. Auto nie posiadało gaśnicy i trójkąta, po za tym sprawuje sie super. Na przegladzie wszystko okej. Zostałem bardzo miło obsłużony, Polecam

Bolo

Zwykli oszusci kupilem auto i do pierwszych swiatel dojechalem a auto na gwarancje wzieli i po miesiacu mieli oddac i nie zrobili .

Darek

Kupiłem auto po mimo zapewnień nawet nie przeszedł przeglądu, wymiana lamp (z anglika jedną była założona) i problemy z elektroniką dodatkowy koszt 4 tyś. Bardzo nie polecam byle za bramę

Gotam

Klient wymaga auta zgodnego z opisem na stronie,ogłoszeniu. Rażące odstępstwa to oszustwo i celowe wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd. Auto kupione z usterkami można zwrócić i tego należy prawnie wymagać.

Klient

Kupiłem meganka rok temu jeżdżę do dzisiaj polecam ;) za rok przyjade po kolejny samochód pozdrawiam

Witek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą głównie klienci. Miałem nadzieję na jakieś informacje o pracy.

karol
@Witek

Witek. Przestańcie tam w "dam auto" płakać pod fałszywymi nickami

Niska blądi

Auta stoją tam po 2 lata w jednym miejscu bo ceny to ja nie wiem skąd biarą z czystym sumieniem odradzam lepiej zrobic 5 km wiecej i kupic od władciciela .pozdro

Leszek
@Niska blądi

Opinie klientów są cenne, ale najważniejsze wpisy i informacje pochodzą od obecnych lub byłych pracowników na temat pracodawców i warunków zatrudnienia. Chciałbym przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów lub aktualnych pracowników. Może istnieje możliwość negocjacji proponowanych cen?

Nieznajomy

Lepiej sprawdzić przebieg...

ZOSIAA

Ogromny wybór i przemiła obsługa ! Zakupiliśmy u nich auto, jak na razie nie ma żadnych problemów. Polecam

Tom

Duży plus dla tego komisu. Jednak zdarzają się handlarze z którymi można się normalnie porozumieć.

Rysiek_R

W ostatnim czasie kupiłem od nich dwa samochody dla żony i córki. Zapytałem, czy w najbliższym czasie mam zaplanować jakieś wymiany w którymś z aut, po czym pan z komisu odpowiedział, żebym zrobił naprawy bieżące i autka bardzo dobrze się sprawują. POLECAM !

Krzysiek

Zamieniłem swój samochód na inne auto już jakiś czas temu i na razie bez żadnych problemów. Chłopaki normalnie się ze mną dogadali. Na pewno nie jeden interes jeszcze z nimi zrobię. POLECAM

Maja

Polecam ten komis chlopaki znaja sie na rzeczy :) kupilam od nich auto 3 miesiace temu jak na razie wszystko sprawne :)

Super podejście do klienta, że wszystkim można się dogadać auto sprawdzić na stacji diagnostyczne, to mój drugi zakup w tym komisie i żadnych problemów.... Jestem w szoku skąd tyle komentarzy negatywnych.... Moi znajomi też korzystali z ich oferty i nikt nie narzeka na auto, wszystko zgodne z opisem, miła obsluga

Zostaw merytoryczną opinię o Dam Auto Michalski Damian - Leszno

• Jak się pracuje w Dam Auto Michalski Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Dam Auto Michalski Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dam Auto Michalski Damian?

Dam Auto Michalski Damian
3.7/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Poznańska 45
    64-100 Leszno