Opinie o Marek Szymon Autohaus w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marek Szymon Autohaus. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marek Szymon Autohaus o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Szymon Autohaus w Bieruń

Jadźka Nowy wpis

Pracowałam w UK w takim komisie i przygotowywałam auta do sprzedaży, między innymi sprzątając je. Czy tutaj jest szansa na takie zatrudnienie, dodam, że bardzo mi zależy? Proszę o informację tutaj czy byłaby to praca na pełen etat i od kiedy ewentualnie mogę zacząć. Szukam pracy na pilnie.

Krzysztof i Grażyna Nowy wpis

Kupiliśmy w tym komisie astrę w marcu 2024. Na razie jesteśmy zadowoleni, auto super się prowadzi, komisant bardzo miły. Wymieniliśmy olej w automatycznej skrzyni biegów i czujnik ciśnienia powietrza w jednym kole. Poza tym auto, mamy nadzieję, trafione. Komis polecamy.

Luka Nowy wpis

Czemu taki spokój zapanował na forum, macie tak dobrze czy z innego powodu milczycie?

Klientka Nowy wpis

Dzwoniłam do komisu w sobotę po godzinach pracy w celu zarezerowania samochodu, w 9 min. Cena uległa zmnianie o 1000 zł serio?! Jestem zażenowana nie polecam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marek Szymon Autohaus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bronisław

Od pewnego czasu nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Marek Szymon Autohaus. Czy Waszym zdaniem warto wysłać tu swoje CV? Co sądzicie na temat firmy, można się tu rozwijać? Liczę na Wasze opinie!

majster

Dobra firma dla pracowników ,a to forum nie jest dla klientów. Swoje opinie klienci powinni kierować do firmy.

tragedii aa

Nie polecam po sprawdzeniu w serwisie auta sami serwisanci odradzają poza tym nie jestem goło słowny mam papiery z serwisu co oni napisali a co Pan w telefonie mówił 2 różne auta strata czasu i pieniędzy

Klient Opel astra H kombi

Opel astra h kombi 1.6 kupiłem w 201 .... niedawno a już , musiałem sprzęgło zrobić po kupnie w sumie + tarcze klocki oleje teraz okazuje się jeszcze że pół silnika do remontu naprawdę od radzam ten komis + nie popatrzałem na koła zimowe były w gratisie przeszło 10letnie chodź twierdzono że praktycznie nowe nie polecam naprawdę ..

Zibi
@Klient Opel astra H kombi

Trzeba było kupić nowego w salonie, a nie starego grata to bys nie miał problemu

Teresa
@Zibi

@Zibi Większość komentarzy na forum jest na temat korzystania z usług w Marek Szymon Autohaus. Natomiast forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie . Czy jest ktoś w stanie mi napisać jaką umowę proponuje ten pracodawca? Jest to umowa o pracę czy zlecenie?

Paweł Gdańsk

Witam, nie jestem pracownikiem a zadowolonym klientem. 25.02.2019 kupiłem Hyundai I20 od Pana Marka i potwierdzam 100% wiarygodność. Samochód został zweryfikowany w salonie Hyundaia i potwierdzona została cała historia samochodu oraz informacje zawarte w ogłoszeniu. Oby takich sprzedawców było jak najwięcej. Ps. teraz trochę głupio się czuję że nie dowierzał w przekazane informację o samochodzie, jednak można trafić na uczciwe osoby w tej branży i nabyć bezwypadkowy sam. z orginalnym przebiegiem.polecam Pawel z Gdańsk. Lubię atmosferę w Marek Szymon Autohaus za: Miłe podejście do innych osób

Czarek

Niestety nie jestem pracownikiem tego autokomisu ale zgadzam się z Tomaszem z Gdańska.Rzeczowy, solidny i godny polecenia komis. Wiem, co piszę bo kupiłem auto z tego komisu (Nissan). Właściciel miły i prawdomówny. Nie kombinuje i nie ma zamiaru oszukiwać potencjalnych kupujących. To co powiedział mi w trakcie zakupu auta jest prawdziwe. Po kupnie samochodu nawet przywiózł dokumenty do domu - 30 km.Polecam wszystkim zakup auta z tego komisu.

Jojo

Fachowa obsługa polecam!!

Roman

Dotychczas wszystkie opinie w wątku zostały napisane przez klientów Autohaus. Każda z nich jest ważna, ale forum służy dyskutowaniu o firmach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami. W związku z tym mam prośbę, aby pracownicy tego przedsiębiorstwa napisali jakie są warunki zatrudniania, atmosfera i czy warto podjąć tam pracę. Wasza opinia będzie nieoceniona dla osób poszukujących pracy.

Salon godny uwagi zawsze jakaś (usunięte przez administratora) będzie nizadowolana pozdrawiam

Wiktoria

Komis godny polecenia !! Kupiłam już dwa samochody i jestem bardzo zadowolona!!Właściciel uczciwy i prawdomowny!!

aaa

Witam, Niestety nie udało mi się kupić samochodu. Miał być ideał a okazało się coś innego. Szkoda że przed wspomnieniem że auto sprawdzę w ASO sprzedawca od razu nie przyznał się że coś jest nie tak bo niepotrzebnie straciłem pieniądze a jak wiadomo w aso wszystko wyjdzie. Trudno uwierzyć że nie wiedział o tak poważnych usterkach

Tomasz z Gdańska

Rzeczowy, solidny i godny polecenia komis. Wiem, co piszę bo kupiłem auto z tego komisu (Opel Insignia). Właściciel miły i prawdomówny. Nie kombinuje i nie ma zamiaru oszukiwać potencjalnych kupujących. To co powiedział mi w trakcie zakupu auta jest prawdziwe. Wszystko zgadzało się z historią pojazdu sprawdzoną przeze mnie w ASO. W innych komisach można spotkać się z wymienionymi częściami i wyposażeniem pojazdów (zabierają przedmioty stanowiące jeszcze jakąś wartość w zamian wstawiając stare i zużyte). W tym komisie właściciel nie stosuje takiej praktyki. Zależy mu na dobrym imieniu firmy i zadowoleniu klientów. I takim klientem jestem ja. Dziękuję panie Szymonie. Polecam wszystkim zakup auta z tego komisu!!!

ostrzegam
@Tomasz z Gdańska

Co Ty mowisz? oszust i tyle, auto z Niemiec silnik robiony w Polsce.Wlasciciel nic o tym nie mowil dopiero mechanik na kanale to zobaczyl.Jak chcecie cos kupic z tego salonu to odrazu do znajomwgo mechanika jechac

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Szymon Autohaus - Bieruń

Marek Szymon Autohaus