Opinie o Dominik Fiuk DF Future w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dominik Fiuk DF Future. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dominik Fiuk DF Future o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Fiuk DF Future w Kielce

Czym w Dominik Fiuk DF Future zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Sławomir Nowy wpis

Same wpisy od niezadowolonych klientów. Towar który sprzedają jest uszkodzony? Bo tak zrozumiałem po komentarzach. Nadal są takie problemy czy to się poprawiło i bez obawy mógłbym coś tam zamówić?

iwan Nowy wpis
@Sławomir

Lepiej nie zamawiaj.

wiking Nowy wpis

no fakt ta firma wysla samo badziewie moj blad ze nie przeczytalem poprzednich opinio tej firmie ,tez otrzymalem uszkodzony towar tak ze nie warto robic zakupow w tej firmie .ODRADZAM

IreBey

Zakupiłem stolik turystyczny który po rozpakowani okazał się uszkodzony. Sprzedawca pisze, że to nie jego wina, że to ja uszkodziłem w samochodzie przewożąc go lub firma kurierska. Żenada..... Stałe teksty nieuczciwych sprzedawców. Z tego co widzę po opiniach, to nie tylko ja jestem robiony w bambuko.... Ostrzegałam ich,że zgłoszę problem do rzecznika praw obywatelskich, to napisali, że mogą naprawić. Ja im że, tego stolika nie da się naprawić to od tej pory cisza. Więc idę z tym problemem gdzie tylko się da. Nie chodzi o te parę złotych. Chodzi o zasady. Moim zdaniem sprzedają towar klasy B lub C.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dominik Fiuk DF Future.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dzień dobry! Zakupiłam od Pana uszkodzona toaletkę. Złożyłam reklamację ponad miesiąc temu i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi. Poza tym jest totalny brak kontaktu. Jak długo jeszcze mam czekać !!!! Jest to nieuczciwe podejście do klienta oraz totalny brak odpowiedzialności. Przestrzegam przed zakupami u tego Pana oraz jego pośredników!!!!

@Ewa

Rozwiązaliśmy sprawę polubownie.

Joanna Ż
@Ewa

Witam! Proszę o kontakt do tego Pana, mam podobny problem z toaletką i zero możliwości kontaktu oprócz adresu. Mój adres e-mail asiulek70@gmail.com. Pozdrawiam

Joanna Ż

Witam! Dotarła do mnie toaletka z uszkodzonym blatem. Po rozpakowaniu okazało się, że dokładnie róg jest uszkodzony. Proszę mi odpowiedzieć co z tym problemem zrobić?

Bozenachwastyk1955@interia.pl

Choinka która dostałam jest malutka .gdzie są diamenciki ?????..Moja wycena to góra 20 zł i więcej nie jest warta ..Chce ją zwrócić bez kosztów wysyłki ?

MR

Sprzedawca skontaktowal sie ze mna odnosnie toaletki zawarlismy porozumienie sprawa zamknieta

MR

Zamowilem w firmie tego Pana toaletke .przyszla po dwoch dniach.po otwarciu okazalo sie ze jest uszkodzona porysowana polamana pochlapana farba.niezwlocznie zglosilem wyslalem zdjecia.stwierdzil ze to wina kuriera nic z tych rzeczy opakowanie bylo w bardzo dobrym stanie.prosilem zeby wymienil na inna ale juz bez odzewu kontakt bardzo utrudniony brak numeru tylko przez meila ale przestal juz odpisywac.odradzam tego sprzedawce jak widac nie jestem jedyny tutaj .a i najwazniejsze wysyla bez paragonu rachunku czegokolwiek.oczywiscie nie pozostawie tej sprawy tak

@MR

Dzień dobry! Też jestem poszkodowana. Proszę o kontakt na priv 607745230.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Fiuk DF Future - Kielce

• Jak się pracuje w Dominik Fiuk DF Future?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Fiuk DF Future tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Fiuk DF Future?

Dominik Fiuk DF Future
  • Florentyny Malskiej 4 lok. 7