Opinie o Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk w Zakopane

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk w Zakopane

Izka Nowy wpis

Miałam wraz z mężem uczestniczyć w warsztatach jak powstają oscypki. Pani prowadząca to bardzo przemiła osoba pięknie opowiada o całym procesie powstawania Serów. Dodatkowo mozna nakarmić owieczki. W 100 % mogę polecić to miejsce każdemu !!

Barbara Nowy wpis

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pokażcie jak powstaje "oscypek " Tylko ze oni robią z domieszką Mleka krowiego nie mają dużych ilości mleka owczego. za to polecę bacówkę Zakopiańczyk- Wiesz co kupujesz .

Ryszard Cichosz

Oscypki z bacówka zakopiańczyk Były najlepsze jakie jadłem do tej pory. Polecam można karmić owieczki

Bożena
@Ryszard Cichosz

A czy te wyroby miały znak europejski Gwarantowana Tradycyjna Specjalność? Czy to były certyfikowane wyroby?

Ryszard cichosz
@Bożena

Był to oscyoek z certyfikatem na scianie widziałem certyfikat i kilka dyplomów

Agata
@Ryszard cichosz

Ale tak szczerze, skoro były takie smaczne to nawet gdybyś wiedział, że nie mają certyfikatu to i tak byś polecał? Bo czasami taki "dowód" można gdzieś na lewo sobie trzasnąć, a chyba liczy się jakość, której może doświadczyć sam klient? ;)

Krystian Nowy wpis
@Agata

Kupiliśmy sery w tej Bacówce. Pani powiedziała ze nie maja oscypkow. Tylko serki z mleka krowiego. Będą mieć z mleka owczego latem ale i tak będą mieszać z mlekiem krowim bo nie maja na takie zapotrzebowanie owiec. Sery sa wyśmienite i przynajmniej mówią prawdę a nie kłamią. Ser nigdy nie może mieć 100%owczego mleka

Agata Nowy wpis
@Krystian

No i szczerość to podstawa, ważne żeby smakowało tak naprawdę. Ciekawa jednak jestem czy gdyby podano komuś obydwa "oszukane" i powiedziano by, że jeden to 100% oscypek to czy by twierdził, że faktycznie tak jest czy w ogóle by nie rozróżnił. A dlaczego nie może mieć 100% owczego mleka? Coś wtedy źle z nim wychodzi?

Marzena

Bardzo dużo tu opinii zachwyconych wręcz klientów, czuję że to może być dobre miejsce pracy. Czy ktoś tu zagląda z załogi i może się wypowiedzieć jak u was z atmosferą w pracy? Chętnie witacie nowe twarze w waszym zespole?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Małgorzata Orawiec

Wyśmienite sery. Zyntyca obłędna :)

KadłubekM

Przemiła pani ekspedientka w Bacówce doradziła przy wyborze oscypków. Duży wybór artykułów, można zjeść oscypka z żurawiną

Alices

Bardzo polecam Bacówkę pana Michała, przepyszne oscypki jak i regionalne alkohole z możliwą degustacją

RenataArchon

Chętnie powrócę zjeść tak smaczne serki góralskie. Razem z mężem jesteśmy zadowoleni z okazałych zakupów.

AnnaR

Po opiniach znajomych postanowiłam odwiedzić Bacówkę pana Michała. Oscypki pyszne, świeże. Możliwość degustacji. Polecam!

Orange5

Bardzo dobrze oscypki. Najlepsze jakie jadłem w górach. Noclegi w Willi też niczego sobie. Chętnie powrócę

Fuel5

Bardzo przyjemne miejsce. Nocleg niczego sobie. W bacówce pyszne sery góralskie. Wrócę chętnie

Barbara Wojcik

Dziękuję za pobyt. Miejsce atrakcyjne dla oka. Pokój w pełni wyposażony. Śniadania bardzo dobre. Centrum znajduje się blisko.

Joanna Gudz

Bardzo miły pobyt. Pokoje przestronne z widokiem na góry. Śniadania dobre, dojazd bardzo przyjemny. Blisko centrum i dworca PKP.

Andrzej99

Udany pobyt. Jedzenie serwowane na śniadanie bardzo dobre. Pokoje zadbane z dobrym widokiem. Do centrum chwila spacerem.

Stopka

Super hotel, miła obsługa, przepyszne śniadania w formie bufetu. Byłam tydzień i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wrócimy!

Wincek Magdalena

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Ogólnie 5/5 Obsługa bardzo miła, pokoje przepiękne w pełni wyposażone. Wrócimy

Lasecka95

Pan Michał wraz z obsługą bardzo profesjonalni, na przywitanie poczęstunek i ciągle miła atmosfera. Pokoje czyste i zadbane. Rano duży bufet z góralskim jedzeniem.

Monika900

Pobyt uznaje za udany. Dogodna lokalizacja, śniadanie w cenie i bardzo ładne pokoje. Obsługa bardzo miła z pewnością jeszcze tu wrócę.

PachMilena

Bardzo spokojnie i ładne miejsce. Ugoszczono nas oscypkiem i regionalnym alkoholem. Pokoje spełniły nasze oczekiwania. Widok z okna na Tatry zrekompensował daleką podróż. Co do cen to bardzo atrakcyjne.

DagaLis

Razem ze znajomymi jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu w góry i pokojów w Willi Zakopiańczyk. Całokształt tego miejsca spełnił nasze oczekiwania. Śniadania bardzo dobre a obsługa na wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk - Zakopane

• Jak się pracuje w Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk?

Michał Karabuła Willa Zakopiańczyk
  • Jana Kasprowicza 1