Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz w Ustronie Morskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz w Ustronie Morskie

(usunięte przez administratora) pracowników

Czy można w Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz liczyć na jakieś dodatki?

max Nowy wpis

Oczywiście. Pracodawca szczodrze wynagradza pracowników. Pracownicy mogą liczyć na premie i dodatkowe świadczenia

Iwona Nowy wpis
@max

Super, że w firmie można na to liczyć! :) Wspomniałeś, że pracodawca szczodrze wynagradza pracowników. Jak więc wyglądają dokładnie te premie oraz dodatkowe świadczenia? Za co można dostać premie i ile ona wynosi oraz co jaki czas przyznawane są dodatki? :)

Izabela

Drogi Anonimowy Użytkowniku... zupełnie nie zgadzam się z tą opinią. Pracuję w Ośrodku Max niecały rok (może niedługo), jest wprost przeciwnie. Wszelkie nadgodziny zawsze są wypłacane na czas, co więcej pensje i premie, również wypłacane są w ustalonym terminie. Wiele osób z Ukrainy pracuje tutaj i wraca - co świadczy o bardzo dobrych warunkach zatrudnienia Pracowników. Właściciele są ludźmi, którzy doceniają swoją załogę, mogę liczyć na ich wszelką pomoc. Ponadto pracują tutaj osoby, które osiągnęły bardzo długi staż pracy, właśnie dzięki takim Właścicielom! Jesteśmy z nich dumni, a oni z nas. Prosimy więc w sobie znaleźć przyczynę niepowodzeń i swój żal skierować we właściwym kierunku.

Agnieszka Nowy wpis

Absolutnie się nie zgadzam. Pracownicy z Ukrainy, którzy pracują w Maxie, są tam od kilku lat i za każdym razem z chęcią wracają na kolejne kontrakty. Terror ? Nic z tych rzeczy ! Bardzo proszę nie mylić bycia wymagającym z terrorem. Jeśli ktoś zatrudnia się na stanowisko "Specjalisty" tudzież "Menadżera" musi liczyć się z tym, że Pracodawca będzie wymagał merytorycznego podejścia do pracy, samodzielności oraz wywiązywania się z powierzonych mu zadań zgodnie z zakresem obowiązków. I nie jest to terror... Nigdy nie spotkało mnie złe traktowanie czy mobbing ze strony tego Pracodawcy, wręcz przeciwnie- zdrowe relacje oraz zdrowy dystans, poparty dużą dozą cierpliwości i zrozumienia. Odprawy oraz zebrania zawsze rzeczowe i poukładane przez Właścicieli, prowadzone w partnerskiej atmosferze. Gdy odchodziłam z tego miejsca, spotkałam się z dużym wsparciem oraz zrozumieniem. Zostałam rozliczona bardzo skrupulatnie, mimo że kwota ekwiwalentów była bardzo wysoka.

Agnieszka

Byłam wieloletnim pracownikiem Ośrodka i miałam możliwość pracy na wielu szczeblach organizacji. Właściciele dali mi możliwość rozwoju, nauki i zdobycia doświadczenia. Zawsze miałam dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy, Właściciele nigdy nie szczędzili funduszy na rozwój pracowników oraz wyposażenie ich w odpowiednie zaplecze do pracy: od samodzielnego biura począwszy, poprzez tablet, telefon komórkowy, na służbowym aucie skończywszy. Najważniejsze i najcenniejsze było dla mnie wsparcie merytoryczne ze strony Właścicieli, zapewnienie dostępu do specjalistów z branży oraz możliwość przedyskutowania każdego problemu i wyzwania. Poziom pensji oraz wynagradzania za dodatkowe godziny jest na bardzo przyzwoitym poziomie i pozostawia w tyle innych pracodawców z regionu. Szczerze polecam tego Pracodawcę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz - Ustronie Morskie

• Jak się pracuje w Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Max Beata Gronkiewicz
  • Tadeusza Kościuszki 18