Hotel Park inn

Kraków

Opinie o Hotel Park inn

hej ja wlasnie dostalam tam prace jutro ide tam na dzien prubny mozesz mi cos powiedziec o tej pracy

blondynka
@anonim 29.08.2011 04:43

próbny przez "ó" piszemy

piotr

Po ponad roku pracy w tym miejscu mogę powiedzieć, że ekipa w hotelu jest super, ale Pani Dyrektor to niestety jest osoba którą powinno się pozwać o mobbing, szantaż i chorobę dwubiegunowa. Poza tym - kasa marna, wymagania ogromne, stres na porzadku dziennym. Hotel w srednim stanie - podobno ma byc niebawem odnowiony. ogolem to duzo mu jeszcze brakuje, by dorownac innym parkinnom na świecie

Tetek:)

Atmosfera w pracy jest dokładnie taka jaką się stworzy! Ja jestem wesoły to i w pracy wesoło. Śmiech jest zaraźliwy. A jeśli zrobisz jeszcze coś ekstra od siebie to ludzie to zobaczą i zaczną cię cenić. Kasa - da się przeżyć, ja pazerny nie jestem. Socjal lepszy niż w innych hotelach i wszystko na legalu. Sumując: Jest nie źle, a może będzie lepiej. Puki co polecam.

Tetek:)

polik

obecnie to widziałem w hotelu park inn jedynie oferty dla specjalistów do spraw sprzedaży w krakowie .

warto przeczytać

Jakie to typowe. Polskie. Przykre. Dlaczego najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zostały zwolnione? Który pracodawca zwalnia dobrych pracowników?! Popatrzcie najpierw na siebie krytycznie, a potem na pracodawców. Weźcie się do pracy i wykonujcie ją rzetelnie, a wtedy awansujecie i będziecie dobrze zarabiać. Nie ma nic za darmo. Łatwo się krytykuje. Radzę założyć własny biznes. Wtedy dacie wszystkim zarobić min. 2000 zł na rękę (koszty pracodawcy to ponad 3 000 zł w tym chorym kraju) i zobaczymy jak długo pociągniecie. Co to za ptak który robi do własnego gniazda? Co to za pies który gryzie rękę, która go karmi? TROCHĘ REFLEKSJI DRODZY PRACOWNICY.

sprawdzone źródło

Hotel jak każdy inny, nic rewelacyjnego, wyzysk za marną kasę. Umowa zlecenie w standardzie. Jak już normalna umowa, to za psie pieniądze. Standardy czterogwiazdkowego hotelu ledwo utrzymane. Mało ludzi do obsługi, atmosfera od 2 lat sztuczna, "managierowie" zaczynają dzień od przeglądnięcia strony z ogłoszeniami o pracę... Ludzie którzy coś jeszcze robili się zwolnili, bądź zostali zwolnieni. Czas na zmiany, dyrektor nie ogarnia wogóle tematu, kadrowa też. A może ta dwójka ma, bądź miała coś ze sobą wspólnego? :-)

nie jest to miejsce, ktore mozna polecic ze wzgledu na skandalicznie niskie place (choc w hotelarstwie to chyba akutat nie nowosc) i bardzo malo profesjonalne kierownictwo niektorych dzialow (pracownicy szybko cie uswiadomia, o kim mowa..)

Zostaw opinię o Hotel Park inn - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Park inn