Opinie o Hotel Park inn w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel Park inn. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Park inn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Park inn w Kraków

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hotel Park inn?

Bocho Nowy wpis

Masakra co innego mówią gdy są przy osobach trzecich a co innego gdy rozmawiają w cztery oczy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Park inn?

Coco Nowy wpis

Nic nie jest takie samo jak w rozmowie kwalifikacyjnej

Małgorzata Nowy wpis
@Coco

Co, czemu? To może konkretnie, jakie pytania są na stanowisku Executive Chef – Szef Kuchni? Wpadłam w necie na ich ogłoszenie. Jakie są pytania i ile czasu trwa rekrutacja?

Witam wszystkich, Czy w Hotel Park Inn można na początek dostać umowę zlecenie?

Czy Hotel Park inn praktykuje "luźne piątki"?

ala

Praca w tym jak i każdym innym hotelu wiąże się z pracą przez 7 dni w tygodniu 366 dni w roku również w każde święta. A na niektórych stanowiskach 24h na dobę. Luźny piątek masz jak jesteś na urlopie :-)

Jozef K
@ala

Serio? To ja zmień

Czy po rozmowie w Hotel Park inn rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ona

Pracuje w jednym z krakowskim hotelu i zastanawia mnie jedno, dlaczego ludzie nie pisza ile zarabiają' Podobnie jest w miejscu pracy jedni się wstydzą ile zarabiają np.(sprzątaczki,kelnerzy,belmeni 1700 netto) Dział sprzedaży zarabia nieproporcjonalnie dużo do ludzi którzy zapi...... w hotelu ( od 4000~ 5000 netto ) Recepcjoniści ledwo przekraczaj 2000 2220 jedynie kierownik recepcji zarabia wiecej ale to tajemnica jak zarobki menagerow . Socjal dobry ale taki ile sie należy według prawa, Premii brak od bardzo dawna Wyzysk na każdym kroku, zero płatnych godzin , praca w swieta i niedziele za które nie płaca ale tak jest wszędzie, najlepiej jak by człowiek zapierniczał 12h na dobę przy 8h dniu pracy za które i tak nikt nie zaplaci. Nie pracuje w tym hotelu , jak jest tutaj

Pracownik HK
@ona

Nie zgadzam sie! Premię dostałem, paczkę na święta ledwo zataszczyłam do domu, wczasy pod gruszą, bon świąteczny był niezły, luxmed, obiady .....Ludzie nie wiem na co narzekacie bo naprawdę nie ma na co!

beata
@Pracownik HK

Ile tej premii dostałaś? 100 zł brutto na kwartał lub okazjonalnie raz na rok ? Jeszcze z wielką łaską.( jeżeli premia była by duża na pewno chwaliłbyś się ) U prywaciarza premia 1000 zł do 1500 zł za miesiąc pracy, zależna od wyników finansowych firmy i nawet można dostać niejednokrotnie wielokrotność podstawy np. X 3 X 10. Czy wyobrażacie sobie premię w korporacji 3000 - 10000 zł ? U prywatnego pracodawcy ciężka praca wiąże się z wynikami finansowymi + nadgodziny płatne 50% - 100% godziny nocne według kodeksu pracy, Jeżeli nie wywalczysz sobie wysokiej podstawy bardzo ciężka praca w korporacji nie jest wynagradzana w ogóle lub śmiesznymi premiami lub bonusami nic nie wartymi. U prywaciarza premia imieninowa kilkaset złotych, hotel bilet do kina dla 2 osób wartości 20 zł U prywaciarza koperta weselna (gruba :-) U największego wyzyskiwacza prywaciarza :-) dostają 500 zł premii W prywatnej firmie liczącej kilku pracowników wczasy pod gruszą 1000-1500 zł w hotelu 500 zł lub mniej. Lux med nic nie warty - podstawowe usługi które mamy u normalnego lekarza rodzinnego, za pozostałe trzeba płacić! To nie lux-med z przed 10-15 lat gdzie za 200 zł skakali przy tobie. Bon świąteczny dostajesz z funduszu socjalnego i wszędzie go masz zwykle kilkaset złotych. Obiady ? których ludzie nie mają czasu zjeść w należącej się przerwie, a jak znajdzie się czas nie ma się go ochoty gdyż człowiek jest fizycznie lub psychicznie zmęczony lub przeważnie obiad jest kiepski.( głodny wszystko zje :-) Paczki również dostajesz z funduszu socjalnego które są duże i zwykle warte parę złotych. Napisz ile płacą za nadgodziny zwykle jest to 0 zł lub dają Ci wolne z wielką łaską w terminie kiedy im pasuje. Ale tak jest chyba we wszystkich hotelowych korporacjach, U prywaciarza czasami pensja z poślizgiem kilku dni gdy są opóźnione płatności finansowe przy dużych przetargach. Każdy decyduje gdzie pracuje gdyż można wpaść z deszczu pod rynnę :-)

Jozef S
@beata

Trzeba było pójść na studia (takie prawdziwe a nie a Tisznerze, uczyć się języków i zdawać certyfikaty, zrobić kursy (ale nie takie z neta tylko te które ciężko zdać) to praca będzie super łatwa i pieniądze super duże. Sama zobaczysz. A jeżeli już za późno to prywaciarze czekają z otwartymi ramionami - tam za darmo i te wszystkie benefit o których piszesz nauczysz się jak wygląda i funkcjonuje Janusz biznesu. Trzeba tez być inteligentnym bo do fizycznej pracy wystarczy byś silnym i wytrzymałym. A pracodawcę każdy wybiera sąm chyba że jest dzieckiem W drogę!!

Wiki

Dobry pracodawca ale chyba każdy zna specyfikę pracy w hotelu?

Kinga

Serdecznie odradzam prace w tym miejscu. Szefostwo sztucznie miłe, za plecami każdemu obrabia (usunięte przez administratora) Zaczynajac tam prace dwa lata temu było całkiem inaczej sami młodzi, pozytywnie nastawieni ludzie, ogólnie bardzo luźna atmosfera, z każdym można było się dogadać. Niestety szefowa działku HK niedocenia pracowników nowych jak i z długim stażem pracy. Nigdy nie narzekałam na prace w tym miejscu niestety ludzie odgórni zepsuli klimat tego miejsca. Ze starych pracowników zostały zaledwie dwie osoby, każdy nowy po krótkim czasie rezygnuje z pracy. Mam nadzieje ze niektóre osoby w końcu otworzą oczy i trochę się pohamują ze swoich zachowaniem wobec drugiego człowieka.

K.
@Kinga

Poprawka: Szefowa działu HK nie dość, że nie docenia pracowników, to jeszcze szantażuje i mobbinguje. Sama byłam w takiej sytuacji pracując tam. Pani "kierownik" mnie zaszantażowała że jeśli nie przyjdę do pracy , gdzie wiedziała że mam pewne plany mając dzień wolny, zwolni mnie w trybie natychmiastowym i schrzani świadectwo pracy (nie powiedziała tego dosłownie, ale dała do zrozumienia). Plus jej twierdzenia, że ona nie wie , co w pewnych sprawach zrobić (przecież to Pani Kierownik!) są bardzo nie na miejscu. Jednym słowem: olewa sytuacje na swoim dziale sikiem płaskim. Jeśli ktoś chce pracować w Park Inn - śmiało, można spróbować, lecz polecam omijać szerokim łukiem dział HK.

Emilia
@Kinga

Dobrze, że zamieszczacie info o takim "pracodawcy" przynajmniej nie stracę czasu na aplikowanie.

jolo
@Kinga

W pełni zgadzam się z tą opinią. Każdy kto tam pracował to zrozumie. Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym pracy w dziale HK. Mobbing, szantaż to normalka. Dodatkowo nieustanna zmiana grafika kilka razy już na początku miesiąca, i jeszcze kilka później. Nie można nic zaplanować, a jak podasz jakiś powód przez który nie możesz przyjść jesteś wyśmiewany i tak musisz się wstawić. Obgadywanie jest również na porządku dziennym. I nie wiadomo jakbyś się nie starał i tak najlepszą opinie mają osoby nie starające się za bardzo, ale będące z bliskiego kręgu kierownictwa. No i najlepiej byłoby widziane abyś przyszedł godzinę wcześniej do pracy, i również opuścił ją godzinę później. A jak zorientują się że jesteś dobry i się starasz to będą wymagać więcej i więcej, jakbyś był robotem. Polecam omijać szerokim łukiem. Lepiej uczyć się na błędach innych ;)

@jolo

Jolo, Kingo, bardzo mi przykro, że macie Panie niemiłe wspomnienia z pracy w Park Inn Kraków i jestem zaskoczona, bo ten sam zespół "kierowniczy" w HK pracuje w tym hotelu od kilku lat. Zarzuty są bardzo poważne! Jako duży hotel sieciowy z kodeksem etycznym nie mamy zgody na żaden mobbing i szantaże zwolnieniami w trybie natychmiastowym! W takich przypadkach (nikomu nie życzę i mam nadzieję, że nikogo to nie spotka) polecam kontakt z działem HR w hotelu lub nawet w głównej siedzibie firmy lub Dyrektorem hotelu. Wspólnie można rozwiązać najtrudniejsze sytuacje, warto rozmawiać! Życzę wszystkim spokojnego dnia:)

@jolo

Niestety w pełni zgadzam się z powyższą opinią. Analogiczna sytuacja ma teraz miejsce w Radisson Blu, prawdopodobnie dotyczy tej samej osoby. To są poważne oskarżenia, ale to jest słowo przeciwko słowu. Mimo licznych próśb o pomoc, nikt nie reaguje. Przecież jeśli komuś nie pasuje zawsze może się zwolnić.

obliczno

Zarobki kadry kierowniczej w hotelach w KRK to przedział od 4500-7000 brutto. Mówimy o klasie: 3-5 gwiazdek. Mam na myśli: kierownika recepcji, kuchni, restauracji, techniczny i HR. Nie dotyczy to dyrektorów lub osób pełniących funkcje w 2 lub 3 działach albo tez hotelach.

Renata
@obliczno

Rozumiem. Ciekawe, jak wyglądają pensje pracowników niższego szczebla, czy podobnie do tych, które prawie rok temu podawała tutaj @ona? Chętnie dowiem się, jaka jest sytuacja. Znalazłam ogłoszenie o pracę w Park Inn w Krakowie, co prawda z kwietnia, ale ciekawi mnie, czy pracownik techniczny otrzymuje te benefity i jak kształtują się zarobki: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-techniczny-krakow,oferta,6779136

Pracownik HK

Dobre miejsce pracy! Polecam! Dobry socjal. Przyjazna atmosfera. Zarobki ...no cóż to kwestia stanowiska ale nie jest źle w porównaniu z innymi hotelami tej klasy. Trochę nie rozumiem tych negatow ......i jadu jaki z nich płynie bo naprawdę nie ma na co narzekać.

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile zarabia magazynier-Receiving Clerk oraz jakie pełni obowiązki? Pozdrawiam,

Xxx

Praca, jak praca. Porównania z innymi hotalami nie mam w swoim dorobku. Śniadania i obiady w pracy są na plus. Poruszanie się po obiekcie jest dość dziwne ale można się przyzwyczaić. Pokojówek brakuje, ale ja się nie dziwię. Atmosfera w pracy pomiędzy "przełożonymi" a "pokojówkami" jest okropna. Brak szacunku i profesjonalizmu dla pokojówek, oczywiście są wyjątki w kadrach. Zamiast tworzyć zgrany zespół tworzy się sztuczna hierarchia. Mam za sobą już kilka przeróżnych firm w dorobku, ale tutaj stosunki między ludzkie leżą... Może przydało by się parę mężczyzn do biura żeby rozluźnić atmosferę?

Xxx
@Xxx

Eh, że zdenerwowania muszę przeprosić bo nie o ten hotel mi chodziło. Wpis można usunąć.

Tetek:)

Atmosfera w pracy jest dokładnie taka jaką się stworzy! Ja jestem wesoły to i w pracy wesoło. Śmiech jest zaraźliwy. A jeśli zrobisz jeszcze coś ekstra od siebie to ludzie to zobaczą i zaczną cię cenić. Kasa - da się przeżyć, ja pazerny nie jestem. Socjal lepszy niż w innych hotelach i wszystko na legalu. Sumując: Jest nie źle, a może będzie lepiej. Puki co polecam.

@Tetek:)

Dzięki za miłe słowa! Faktycznie śmiech jest zaraźliwy :) z wesołymi ludźmi, weselej w życiu! P.S. u nas wszystko na legalu, a wypłata zawsze na czas :) pozdrawiamy! Ekipa Park Inn

sprawdzone źródło

Hotel jak każdy inny, nic rewelacyjnego, wyzysk za marną kasę. Umowa zlecenie w standardzie. Jak już normalna umowa, to za psie pieniądze. Standardy czterogwiazdkowego hotelu ledwo utrzymane. Mało ludzi do obsługi, atmosfera od 2 lat sztuczna, "managierowie" zaczynają dzień od przeglądnięcia strony z ogłoszeniami o pracę... Ludzie którzy coś jeszcze robili się zwolnili, bądź zostali zwolnieni. Czas na zmiany, dyrektor nie ogarnia wogóle tematu, kadrowa też. A może ta dwójka ma, bądź miała coś ze sobą wspólnego? :-)

@sprawdzone źródło

Dzięki za opinię. Zapraszam do ponownego sprawdzenia Park Inna jako pracodawcy. Od kilku lat jest już nowa dyrektor i nowa kadrowa :)

NICCKE

Polecam! Bardzo fajne miejsce pracy. Świetna atmosfera i ludzie, chociaż ostatnio trochę ich brak....ale to chyba standard wszędzie że ludzie przychodzą i odchodzą... Przychodzę do pracy na luzie. Wiadomo pracy dużo ale zawsze na wesoło. Jeśli chodzi o rynek hotelarski w Krakowie to ten hotel zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pod względem warunków pracy - pracowałem już w kilku.

@NICCKE

Dzięki za miłe słowa! Staramy się :D a dzięki naszemu wspólnemu nastawieniu faktycznie jest wesoło :D

aga

Pracuję w Park Inn ponad rok. Pracy sporo i ciągle coś się dzieje coś zmienia ale ja odbieram to na plus bo nie wieje nudą i dzięki temu można się uczyć czegoś nowego. Atmosfera i ludzie super. Zarobki przeciętne no ale to hotelarstwo a nie branża IT. Z benefitów jest Luxmed, obiady, świadczenia z funduszu socjalnego czyli bony na święta, dopłaty do wypoczynku itd. Przynajmniej raz w roku jakaś impreza integracyjna. Ogólnie fajnie i na pewno na start polecam.

lo
@aga

mydlenie ludziom oczu...

@aga

Dzięki za miłą opinię i merytoryczne podsumowanie naszych benefitów: Luxmed, obiady, świadczenia z funduszu socjalnego czyli bony na święta, dopłaty do wypoczynku, imprezy. Dodałabym jeszcze: pralnię, ubrania do pracy, nagrody dla tzw. Gwiazd Miesiąca wybieranych przez Pracowników, konkurs za przejechane km na rowerach (Park Inn bardzo stawia na Eko) :)) do zobaczenia na naszym wrześniowym pikniku, będzie super! Ekipa Park Inn

Lula

Piszę z punktu widzenia byłego pracownika HouseKeepingu. Wszyscy byli mili, uśmiechali się, a po miesiącu wyszło szydło z worka...Ze strony kierownictwa niekiedy dochodziło do takich absurdów, że głowa mała. Na przykład nie dawali nam środka do czyszczenia toalety argumentując to tym, że za dużo zużywamy, a sporo kosztuje!! Mleczka do czyszczenia też nie dawali. Nawet zrobiono nam test ze środków czystości! Absurd, zwłaszcza że wtedy już od kilku dni musieliśmy brakujące środki chemiczne zastępować innymi, aby nie dostać po głowie za śmierdzącą toaletę. Wyśmiałam kierowniczkę, bo robię z siebie debila za marne grosze (od 8 zł brutto za pokój, który, jeśli źle trafiłam, mogłam robić 40-50 min). Oszczędzanie na czym się da, ja bym im tych 4 gwiazdek nie dała. Oczywiście nikt nic niemiłego nie mówił mi w twarz, ja też starałam się być serdeczna, ale każdy miał w głowie swoje. Praca zaczynała się od 8:00, ale bywało, że nie było nic do roboty i trzeba było czekać godzinę, a o tym dowiadywałeś się na miejscu. Do tego nie licz, że się gdziekolwiek wybijesz, nie ma najmniejszej szansy awansu. Plusem było to, że dawali obiad, chociaż nie zawsze był wybór, czasem napiłam się tylko herbaty, bo przyszłam za późno, ale bywało, że objadłam się ja bąk. Post może trochę chaotyczny, ale spróbuję go skrócić do kilku punktów. Kasa marna, praca dość ciężka - można się nieźle spocić. Oszczędzanie na wszystkim. Głupie pomysły kierowniczki. Na plus to nikt nie będzie się na Ciebie darł, chyba że p. Iwona, ale to nikt ważny. :P Jedzenie. Można zdobyć doświadczenie i kolejny punkt do CV, wszystkiego nauczą, ale nie radziłabym tam siedzieć zbyt długo, już lepiej iść na ogórki.

Pracownik hotelu
@Lula

Jestem pracownikiem hotelu już ponad 2 lata i czytając te wpisy zastanawiam się skąd biorą się ludzie którzy je piszą? Ludzie (praktycznie same panie sprzątające)wy sami wystawiacie sobie opinię takimi wpisami i jadem jaki z nich płynie. Naprawdę opinia kogoś kto przyszedł do pracy na chwilę po to, żeby posiedzieć i dostać jeszcze za to pieniądze albo został zwolniony za to że nie była to praca dla niego naprawdę niczego nie wnosi a już na pewno nie pokazuje realiów. Pracowałam już w 3 hotelach przed Park Inn i z czystym sumieniem powiem, że jeśli chodzi o branżę hotelarską to lepszego nie ma. Niestety wszędzie znajdą się ludzie, którzy robią zamęt i jedyną ich rozrywka jest uprzykrzanie życia innym – całe szczęście ja przez te ponad 2 lata na nich nie trafiłam. W hotelu owszem praca lekka nie jest ale nikt mi nigdy nie mówił, że będę tu leżeć i pachnieć. Sama się na tą pracę dobrowolnie decydowałam i nikt mnie do niczego nie zmuszał. W hotelu jest restauracja dla pracowników gdzie przez całą dobę można się napić kawy, zjeść coś ciepłego albo po prostu posiedzieć i odpocząć. Pracownicy w większości bardzo fajni i przyjaźnie nastawieni do pracy i ludzi. Wypłata na czas, bony na święta i luxmed, imprezy pracownicze …… Wydaje mi się, że to tylko od ludzi zależy jaką atmosferę budują. Poza tym do pracy potrzebne są nie tylko kwalifikacje ale też chęci i zaangażowanie. Była tu niedawno taka jedna J. która chodziła i wszędzie rozpowiadała jaka to ona nie jest dobra i gdyby chciała to mogła by pracować wszędzie i co ? Poszła i w efekcie jest teraz na bezrobociu bo jak się okazało nigdzie nie mogła zagrzać miejsca ….. czyżby wszędzie było tak źle…?

@Lula

Dziękujemy za zamieszczenie opinii! Zachęcam osoby zainteresowane pracą u nas do kontaktu, chętnie porozmawiam, udzielę konkretnych informacji odnośnie stawek/wynagrodzenia i godzin pracy na konkretnych stanowiskach. Jeśli chodzi o pracę w dziale HK, to rzeczywiście jest to dość ciężka praca i faktycznie można się spocić, kto pracował w HK, ten wie, że nie jest to jedynie zamiatanie kurzu kolorową miotełką :) W hotelu musimy dbać zarówno o czystość w tzw. częściach wspólnych, jak i przygotować na błysk pokoje dla Gości. Goście cały czas nas oceniają (np w kategorii „czystość” na booking.com jesteśmy ocenieni bardzo wysoko - 9.2 na 10 punktów!). Rzeczywiście, nie krzyczymy na siebie :), naprawdę lepiej się pracuje w miłej atmosferze i bardzo nam na takiej zależy. Chętnie uczymy nowe osoby oraz dbamy o zadowolone brzuchy Pracowników; nasza kantyna otwarta jest w trzech turach, tak aby Pracownicy z każdej zmiany mogli zjeść ciepły, darmowy posiłek: 11.30 – 13.30, 18.00 – 19.30, 23.00 – 0.00, a poza tymi godzinami można napić się kawy, herbaty, a ostatnio nawet czekolady. Jeszcze raz zachęcam do kontaktu w sprawie pracy: rekrutacja.krakow@parkinn.com

@Pracownik hotelu

Cześć, Pracowniku Hotelu! Super czytać opinie zadowolonych Pracowników. Zgadzam się w 100%- to my tworzymy atmosferę w pracy i w dużej mierze to od nas ona zależy Park Inn jako pracodawca dba o nas dając nam benefity takie jak np. Dofinansowanie do wakacji, wspominane już ciepłe obiady, pranie uniformów, a także imprezki działowe czy ogólnofirmowe – piknik pracowniczy połączony z kibicowaniem zawodnikom Business Run już wkrótce :D

warto przeczytać

Jakie to typowe. Polskie. Przykre. Dlaczego najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zostały zwolnione? Który pracodawca zwalnia dobrych pracowników?! Popatrzcie najpierw na siebie krytycznie, a potem na pracodawców. Weźcie się do pracy i wykonujcie ją rzetelnie, a wtedy awansujecie i będziecie dobrze zarabiać. Nie ma nic za darmo. Łatwo się krytykuje. Radzę założyć własny biznes. Wtedy dacie wszystkim zarobić min. 2000 zł na rękę (koszty pracodawcy to ponad 3 000 zł w tym chorym kraju) i zobaczymy jak długo pociągniecie. Co to za ptak który robi do własnego gniazda? Co to za pies który gryzie rękę, która go karmi? TROCHĘ REFLEKSJI DRODZY PRACOWNICY.

Wpieniona
@warto przeczytać

jak was nie stać na pracowników szanowni pracodawcy, to zapierniczajcie sami. Zawracacie tylko ludziom głowę. Jak was nie stać, żeby pracownikowi zapłacić, to nie zakładajcie firm!!!

anonimowax

Jednym słowem. Bardzo odradzam pracę w tym miejscu.

hej ja wlasnie dostalam tam prace jutro ide tam na dzien prubny mozesz mi cos powiedziec o tej pracy

blondynka

próbny przez "ó" piszemy

piotr

Po ponad roku pracy w tym miejscu mogę powiedzieć, że ekipa w hotelu jest super, ale Pani Dyrektor to niestety jest osoba którą powinno się pozwać o mobbing, szantaż i chorobę dwubiegunowa. Poza tym - kasa marna, wymagania ogromne, stres na porzadku dziennym. Hotel w srednim stanie - podobno ma byc niebawem odnowiony. ogolem to duzo mu jeszcze brakuje, by dorownac innym parkinnom na świecie

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Park inn - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Park inn?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Park inn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Park inn