Opinie o Hand Park Paulina Błażejczyk w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hand Park Paulina Błażejczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hand Park Paulina Błażejczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand Park Paulina Błażejczyk w Bielsko-Biała

Angelka

Też się zastanawiam nad tym co piszecie, jakie wyrobienie targetu, żeby dostać podstawę. W sumie nikt nie napisał otwarcie ile wynoszą zarobki, przedstawi ktoś przynajmniej widełki? Benefity jakieś wpadają? Multisport np?

@X

A jakie zabiegi tu się robi, dużo jest tego? I te szkolenia to bardziej praktyka czy głównie teoria i praktyki trzeba się uczyć na klientach? Te szkolenia, które prowadzi Pani Paulina są bardziej z relacji międzyludzkich czy jak to wygląda?

Lidia

Pisaliście, że pracownicy się zmieniają, czyli można starać się o pracę i podrzucić swoje CV mimo, że nie widzę w internecie aktualnych ogłoszeń? Czy ktoś jeszcze z pracowników spotkał się ze wspomniana wcześniej wypłata wypłacana na raty? Jeżeli występują nadgodziny to czy są one lepiej płatne? Czy można liczyć na wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji?

@aplikuj

A na jakiej podstawie wynagrodzenie płacone jest na raty. Jest to gdzieś zapisane w umowie o pracę, że płaci się tu w ten sposób? I jaką firma oferuje pensję zasadniczą, skoro, jak piszesz, premia to nie dla każdego?

Cześć. Słowa o kreatywnym zespole dziewczyn, dla których praca = pasja, co w sumie oznaczają? Można tu teraz połączyć pasję z satysfakcją finansową? To część samoopisu firmy z jej strony internetowej.A w pytam raczej na przyszłość, bo i tak nie widać teraz żadnych ogłoszeń.

CIEKAWA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Słyszałam, że jest nowa menago, warto aplikować? zauważyłam nowe ogłoszenia z ofertą pracy

Angelka

@Angelka

Najniższa krajowa to podstawa plus marna premia jeśli wyrobisz coś więcej niż zaplanowany próg.

Eosksn
@Angelka

Multisport? Nie, żadnych takich benefitow. Benefitem według zarządu jest możliwość spędzania czasu z głową firmy;)

Aldona
@Eosksn

Tylko teraz za bardzo nie wiem w jakiej formie? Ktoś pytał kiedyś o integracje jakieś ale odpowiedź jasna nie padła… masz tutaj jakąś konkretną na myśli? Dla przykładu jak tu się święta spędza?

Dghdd
@Aldona

Jest organizowana wigilijka w pięknych restauracjach żeby było co pokazać na Instagramie :) Pracownice obchodzą swoje urodziny, przeważnie wygląda to tak że spotkania urodzinowe odbywają się rano przed pracą, kawa, ciasto -to akurat jest szczere i bardzo miłe między pracownicami. Cała reszta "imprez" jest organizowana typowo pod publikę social media głowy salonu.

Oluś

Na każdym stanowisku zarabia się najniższą krajową? To w jakiej wysokości jest ta premia, że nazywasz ją marną? I czy ciężko jest wyrobić ten zaplanowany próg? Szukam pracy, odpowiedzcie na moje wątpliwości. :)

W
@Oluś

Jak szukasz pracy to wysylaj CV juz albo poczekaj miesiac. Tam co miesiac sa inne twarze. A wigilijka pracownicza co roku odbywa sie w kompletnie nowym skladzie ;P takze szanse ma kazdy

@W

Dlaczego co miesiąc pojawiają się nowe twarze? :o Zarobki są głównym powodem rezygnacji, czy coś innego? Może nie przedłużają umowy? Wytłumacz, bo szukam stabilnego zatrudnienia.

H

Zle zarobki i średnia atmosfera w pracy. (usunięte przez administratora) umowy, nie płacone nadgodziny, wymogi jak z kosmosu a wynagrodzenie słabe. Ciągla rotacja pracowników, brak stabilności. Przy podwyżkach najniższej krajowej równo zwiększane są progi obrotowe. Plusem są fajne klientki.

Q
@H

Widziałam, że nawet na stanowisko menagera propozycja wypłaty to najniższa plus prowizja od obrotôw XD

XYZ
@Q

Było takie ogłoszenie? Swoją drogą dobrze, że podali ile się będzie zarabiać. Ciekawe, czy pieniądze z obrotów wpadają regularnie, co miesiąc i jakie to mogą być kwoty? Czy to bardziej parę stówek, czy raczej druga pensja?

Tadek

Sugerujesz, że władzą firmy nie przeszkadza odchodzenie pracowników? Nie wnikają w powody decyzji o odejściu, czy je znają ale nie chcę niczego zmieniać? No i czy regularnie przychodzi ktoś nowy, czy ludzie znając warunki zatrudnienia nie są do tego tak skorzy?

X Nowy wpis
@Tadek

Rynek pracy kosmetologow jest taki, ze sa zdesperowane i biora jakakolwiek prace. Szczegolnie jesli sa obiecywane dobre zarobki i szkolenia (ktore sa, ale tylko z zabiegow ktore sie wykonuje. Dodatkowe szkolenia sa poza zasiegiem). Potem sie okazuje, ze nie jest kolorowo a atmosfera taka sobie. Ludzie uciekaja, jak tylko znajda nowa prace. Na ich miejsce znowu wchodzi ktos nowy. Potem Pani Paulina szkoli jak tworzyc staly zespol i byc super pracodawca XD

@X

Lidia

Ona
@Lidia

Wypłaty na raty wielokrotnie. Lepiej płatne nadgodziny? Nigdy w życiu. Musisz wyrobić target żeby dostać podstawę. Target jest zrobiony tak, żebyś nie zarobiła 5 zl więcej za godziny odpowiadające pełnemu etatowi. Jeśli chcesz dostać o 100-200zł więcej do wypłaty musisz zostać co najmniej 20 godzin ponad etat w pracy. Jeśli wypadnie klientka w ciągu dnia, nikt Ci nie zapłaci za godzinę, w której byłaś w pracy.

Edward
@Ona

Co to jest za target i jak go wyrobić? I czy macie tu umowy o pracę? Bo coś mi się nie zgadza z tym targetem, żeby minimalna była. I jak pracownicy reagują na płacenie w ratach, skoro wg. Ciebie, tak to tu wygląda?

w
@Ona

Zgadzam się ze wszystkim, co tutaj jest napisane. Mam wrażenie, że zatrudnionych jest za dużo dziewczyn w porównaniu z klientami, którzy faktycznie są w stanie zapełnić grafiki. Menadżerka najchętniej wystawiłaby pracowników na ulicę, żeby zbierali klientów na siłę. Wiele jest niedociągnięć, jak na salon, który kreowany jest na najlepszy w Bielsku, szczególnie pod względem marketingowym. Pani Paulina szkoli, w jaki sposób zbudować stały zespół, ale ile dziewczyn zostało ze stałej ekipy? Wszystkie uciekają, a jak nie uciekają to podśmiewają się z panującej sytuacji. Wszystko na wyrost, na pokaz, naginanie rzeczywistości, żeby na IG wyglądało WOW. Ogólny rozgardiasz. Najniższa krajowa to jedyne na co można liczyć, chyba że pracuje się tam X lat, wtedy dostaje się marne 4 tysiące. Więcej znam dziewczyn, które odeszły po kilku miesiącach, niż tych które zostały. Dziewczyny wyspecjalizowane w zabiegach - nie bójcie się szukać lepiej. Serio nie musicie stać na recepcji i naganiać klientów. Da się zarobić godnie, bez wiecznych wyrzutów, że nie jesteście wystarczająco dobre. To pracodawca ma zapewnić wam klienta, a nie zatrudniać ponad stan, licząc na magię. Plus widać, że komentarze broniące HP są pisane przez jedną i tą samą osobę. Może więcej profesjonalizmu, bo śmiesznie to wygląda…

Pracownik2
@Ona

Ona miałabyś odwagę napisać, jak się nazywasz bo to co tutaj wypisujesz to są jakieś totalne pierdoły wyssane z palca, też jestem pracownicą i aktualnie nadal pracuje w HP, pierwsze słyszę, żeby takie historie jak te, które przedstawiłaś tutaj miały miejsce Wyrobić target, żeby dostać podstawę? Chyba salony Ci się pomyliły

aplikuj
@Lidia

możesz jak najbardziej przynieść cv, tam wiecznie ktoś przychodzi i odchodzi, więc śmiało. nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny. możesz sobie pracować ponad normę tylko po to żeby wyrobić budżet i mieć od tego premię - pod warunkiem, że masz ją ustaloną, bo nie każdy ma taką możliwość. wypłata jest faktycznie wypłacana w ratach 10. trochę na konto, trochę w gotowce a resztę to 20 dnia miesiąca

@aplikuj

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hand Park Paulina Błażejczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pracownica

Jestem kilkuletnią pracownicą hand park. Czytając te opinie jestem w szoku :o Przyszłam tu do pracy dlatego że żaden salon nie zrobił na mnie tak pozytywnego pierwszego wrażenia jak ten. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, relacje z załogą wręcz przyjacielskie. Pensja wypłacana na czas, premie, szkolenia wedle zapotrzebowania. Czego chcieć więcej? Hand Park to miejsce w którym trzeba pracować, nie udawać, że się pracuje, może stąd te negatywne opinie ???? Manager jak sama nazwa wskazuje jest od zarządzania zespołem, nie mam nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie :) Mój wniosek? Jestem bardzo zadowolonym pracownikiem i dopóki HP będzie istniał -będę jego częścią.

@Pracownica

Opowiesz coś więcej o szkoleniach? Macie jakiś budżet szkoleniowy do dyspozycji czy jakoś inaczej to wygląda? Czy gdy podnosicie swoje kompetencje jest jakaś szansa na podwyżki?

Ula
@Ewa

Szkolenia jak najbardziej, jeśli tylko chcesz się rozwijać zawsze znajda się na to fundusze. Jest system premiowania.

Edyta
@Pracownica

Czy do tych dobrych relacji przykłada się jakoś firma? Mam na myśli spotkania i imprezki firmowe, aby integrować załogę? Chodzi mi o konkretne spotkania, a nie o relacje czy charaktery prywatne pracowników. Jak to wygląda?

Fiona

Co myśleć o właścicielce która szkoli innych jak prowadzić salony beauty a sama zwalnia ludzi przez managera za pomoca smsa w środku nocy... Ceny mocno wygórowane. W innych salonach jest o wiele taniej a jakość lepsza...

@Fiona

Ktoś na poważnie tak miał? Zastanawiam się czy w ogóle mogłaby o tym wiedzieć, bo raczej o tej porze mu nie kazała? Tu nie powinno się mieć pretensji jak już do wykonawcy?

Jadzia
@Fiona

Ale chyba forma pisemna zwolnienia jest jak najbadziej wskazana !

Mis

Czemu ta dxiewczyna uczy jak powinna wygladac obsluga klienta w salonie beauty skoro sama tego nie potrafi? Jakosc uslug jest po prostu napompowana jakas smieszna spiewka STANOWCZO ODRADZAM TE kursy to pieniadze w bloto!

@Mis

Opinie klientów na moment.pl pokazują coś innego :) pozdrawiam

@Mis

Była Pani na kursie ??

Paulina
@Magda

A co konkretnie pokazują Twoim zdaniem? Opinii jest wiele.

Ana
@Magda

Opinie na moment.pl piszą w przewadze te same osoby rejestrujące się na wizyty przez moment. Ogólnie jakość jest średnia za tą cenę. Rotujący pracownicy i ciągłe wizyty u osób uczących się w cenie normalnego manicure. Kiedyś Hand Park był o wiele lepszym salonem, jakość usług była na pierwszym miejscu, dziś liczy się pokazanie w mediach sztucznego tworu na pokaz.

Fiona

Żałosne ze właścicielka która uczy innych jak prowadzić salon zwalnia pracownika przez managera smsem... Ceny mocno wygórowane. Mozna zapłacić mniej za znacznie lepszą jakość.

Paul

Pani Paulina nie jest żadną biznesewoman nie skończyła nawet studiów, więc ciężko mówić tu o jakiś kompetencjach do tego, aby uczyć innych jak prowadzić biznes, a salon zafundował jeden z byłych bogatych partnerów, bo tylko w takich gustuje, ale swoją drogą salon musi zarabiać na prawdę nieźle skoro stać ją na te wszystkie ciuchy, samochody, weekendy, wakacje i operacje plastyczne i inne zabiegi, które sobie funduje i pokazuje z taką namiętnością na instagramie

@Paul

Tak się tylko zastanawiam czy by móc mówić o sobie biznesman / bizneswoman to trzeba koniecznie mieć skończone studia?

Odradzam, omijać szerokim łukiem, wypłata wypłacana w ratach, nadgodziny, brak urlopu, duza rotacja pracowników, w pierwszej kolejności właścicielka zaspokaja swoje potrzeby a ma ich naprawdę dużo: opracje plastyczne, pdróże, samochody, lans w internecie, kreuje sie na odnoszącą sukcesy businesswoman tymczasem ledwo wiąże koniec z końcem.

Pracowniczka
@Kasia

Niestety wszystkie te słowa to prawda. Do tego dochodzi managerka, która jest złośliwa, niegrzeczna dla ludzi z którymi pracuje i kolokwialnie kopie pod nimi dołki poniżając przed klientami. Właścicielka niestety udaje, ze nie widzi co się dzieje i nie interweniuje w obronie pracowników, którzy zmieniają się co kilka miesięcy. W ciągu 1 roku odeszło conajmniej 10 pracowników. Klienci to również widzą, co sprawia ze przestają ufać temu miejscu.

@Kasia

Nie zgodzę się z Pani opinia, urlop zawsze był - należało tylko ustalić wcześniej w grafiku, nadgodziny - dodatkowo płatne, raczej papierów księgowych nikt nikomu nie udostępnia - wiec trudno powiedzieć jakie są fakty, pracownicy - normalne ze rotują - zwłaszcza w branży gdzie pracują kobiety. Firma w której się pracuje a nie ściemnia. Ktoś tego po prostu pilnuje. A sukces ?? Każdy mierzy swoją miarą!

@Magda

A to jak kobiety gdzieś pracują to są większe rotacje z tego powodu? Nie miałam pojęcia. Chodzi o ciążę czy coś jeszcze?

iwonka

Niemiła menadżerka , opryskliwa , wyniosła , po jednej wizycie koniec korzystania z usług , dramat.

Pracownica

Byłam pracownikiem tej firmy. (usunięte przez administratora), chamska recepcja i nic poza tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Hand Park Paulina Błażejczyk - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Hand Park Paulina Błażejczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Hand Park Paulina Błażejczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hand Park Paulina Błażejczyk?

Hand Park Paulina Błażejczyk
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Gen. Władysława Andersa 6 lok. 1
    43-300 Bielsko-Biała