Opinie o Butik Alexandria Monika Jurewicz w Kośmidry pgr

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Butik Alexandria Monika Jurewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Butik Alexandria Monika Jurewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butik Alexandria Monika Jurewicz w Kośmidry pgr

Piotrek

Witam, zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie-krzak, przyjęli zwrot i od 1, 5 miesiąca nie chcą oddać pieniędzy. Brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu.

Kto zajmuje się w firmie wysyłką towaru?

klient

Wystawiam bardzo negatywną opinię .Wysyłka zamówionego towaru bardzo długo po terminie który oferują na swej stronie. Koszmarnie nie profesjonalna obsługa zwrotu towaru a co za tym idzie oddania kasy.Nie możliwy kontakt telefoniczny .Ubrania coraz gorszej jakości nie trzymające podawanych rozmiarów . Odradzam każdemu zakupy w tej firmie chyba że ktoś ma stalowe nerwy i nadmiar kasy.

Paulina

Butik został zamknięty czy zaczął działać online ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Butik Alexandria Monika Jurewicz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
bk

Firma nieuczciwie traktuje swoich klientów. Brak kontaktu telefonicznego, kontakt e-mailowy urywa si po kolejnym upomnieniu. Nie odbierają przesłanego towaru.

Aneta

Butik nie odebrał przesłanego zwrotu towaru. Zero kontaktu. Ostrzegam przed nieuczciwym traktowaniem klientów!!!

Sukienki ładne, ale....... z przykrością stwierdzam, że butik zaczyna działać jak poprzednio Danvera :( . Długi okres oczekiwania na przesyłkę, trzeba przypominać o złożonym zamówieniu :( Nie można się doprosić o zwrot pieniędzy za odesłane rzeczy. Po kilku e mail dostałam zwrot za sukienkę, ale za drugą którą odesłałam niestety nie. Kontakt mailowy ustał po kolejnym upomnieniu a telefoniczny praktycznie niemożliwy. Nie polecam niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Butik Alexandria Monika Jurewicz - Kośmidry pgr

• Jak się pracuje w Butik Alexandria Monika Jurewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Butik Alexandria Monika Jurewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Butik Alexandria Monika Jurewicz?

Butik Alexandria Monika Jurewicz