Opinie o Butik Alexandria Monika Jurewicz w Kośmidry pgr

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Butik Alexandria Monika Jurewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Butik Alexandria Monika Jurewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butik Alexandria Monika Jurewicz w Kośmidry pgr

Ewcia Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie zwracają pieniędzy za zwrócony towar

Ula Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, od listopada 2022 nie mam kontaktu z Butik Alexandria. Nie odpowiadają na @, nie odbierają telefonu. Zamówione sukienki 15 listopada 2022 dotarły lecz nie spełniały moich oczekiwań. Zwrócone w terminie do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Nie polecam tego sklepu

Kasia Nowy wpis

Zamówiłam sukienkę 11 grudnia . Zapłaciłam. Nikt nie odbiera telefonu , na email nie odpowiada ! Do tej pory zamówienia były realizowane. Co się dzieje ?

Joanna Nowy wpis
@Kasia

U mnie to samo, zapłąciłam 17 grudnia, brak kontaktu i odpowiedzi na maila, telefon wyłączony.

Uwaga!

Uwaga!! Nie kupuj tutaj bo nie otrzymasz zwrotu należnosci za zwrócony towar. Ubrania nie trzymają podawanych przez producenta wymiarów, dodatkowo kolorysyka nie zgadza się z zamówioną.

Irena
@Uwaga!

Potwierdzam opinię, firma szyje niezgodnie z wzorami i rozmiarami. Materiał i fason niezgodny z zamówieniem, ja zgłaszam sprawę do UOKiK. Polecam innym, trzeba coś robić z działalnością takich firm. To nie jest tak, że są bezkarni.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Butik Alexandria Monika Jurewicz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Andzia

Towar odesłany 7/10/2022, brak możliwości kontaktu podany nr tel włącza się poczta głosowa, na maile nie odpowiadają, do dnia 8/11/2022 nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, zgłaszam sprawę do odpowiednich organów. Nie polecam zakupów w firmie butikaleksandria. Nieuczciwa firma.

Andzia
@Andzia

14/11/2022 otrzymałam zwrot po tym jak poinformowałam, że zgłaszam sprawę na policję i do urzędu ochrony konsumenta. I tak nie polecam tej firmy. Niepoważne traktowanie klientów.

Beata197501

Nie polecam. Od stycznia czekam na zwrot pieniędzy za towar. Totalna OLEWKA klienta. Na telefon nikt nie odpowiada. Piszę emailem z prośbą o zwrot i tyle. Złodzieje po prostu.

Weronika

ten wieczny brak kontaktu ze sklepem spowodowany jest złą wolą czy po prostu brak im pracowników i się nie wyrabiają ze wszystkim i to trwa i trwa, ktoś moze powiedziec coś o pracy w tym miejscu, jest nadmiar pracy i sami niezadowoleni klienci sądząc po opiniach, potwierdzi ktos jak jest naprawde?

Iwcia

Brak kontaktu ze sprzedawcą, Brak zwrotu za odesłane zamówienie. Pierwszy raz trafiłam na taki sklep. Nie polecam.

Maciej
@Iwcia

Odesłałeś zamówienie bo ci nie pasowało, czy chodziło o reklamacje? Powinieneś to gdzieś zgłosić, bo taki brak kontaktu nie wróży za dobrze, a inne opinie to potwierdzają.

Sonia
@Maciej

Ja tez próbowałam się skontaktować i nie można się dodzwonić.

Grażyna

Z czego te problemy z wypłacaniem zwrotów wynika, może oni mają za mało pracowników i nie radzą sobie z tym wszystkim? Czy może to jakieś celowe działania? Zastanawiam się nad wysłaniem im CV - jestem ambitna i mogłabym im tam to trochę poukładać, tylko czy warto? Dają się tam wykazać i doceniają finansowo?

Małgorzata

Zwrot towaru nastąpił 19 maja i do tej pory brak zwrotu pieniędzy. Brak kontaktu. Kupując często w intrenecie pierwszy raz tak zostałam potraktowana przez butik Alexandria . Nie polecam takiej firmy.

Agnieszka

Butik Alexandria to dawny butik Danvera , który miał te same problemy ze zwrotem pieniędzy jak również wysyłką prawidłowych rozmiarów . Na 4 sukienki 2 zawsze były małe lub za krótkie - niezgodne z zamówieniem . Pieniędzy za jeden zwrot nie otrzymałam do dziś - polityka firmy ta sama tylko nazwa się zmieniła . Poczytajcie opinie o Danverze. PRZESTRZEGAM !

Absolutny brak szacunku dla klientów.Brak kontaktu.Przeciąganie rozliczenia i zwrotu pieniędzy.Nie polecam!

halina k

Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed zakupami w tym butiku. Jeszcze do 9 grudnia byłam szczęśliwą klientka tej firmy. Od 2014 roku korzystałam z Ich usług, jednak ostatni zakup nie spełnił moich oczekiwań i odesłałam . Od tej pory cisza telefon milczy poczty nikt nie odbiera koszmar. , a odesłane sukienki znów są na stronie wyprzedaży i czekają na kolejną naiwną klientke.

halina k
@halina k

Dziś otrzymałam pieniążki za odesłane sukienki. Dziękuję

Helena
@halina k

To dobrze, że dostałaś zwrot pieniędzy i że dajesz tutaj o tym znać. Nie wszyscy to robią i w tym szeregu opinii klientów Butiku Alexandria być może było takich osób więcej, ale nie napisały one, że uregulowano z nimi sprawę zwrotu towaru. Przy okazji - nie wiesz, czy pani Monika sprzedaje w Butiku sama, a może zatrudnia sprzedawców do obsługi zamówień?

@Helena

Sprzedawca ma 14 dni na rozliczenie zwrotu. W przypadku Haliny jest to prawie miesiąc. Sprzedawca ma tutaj jeszcze duże pole do poprawy. Gdyby się wywiązywał z swoich obowiązków to nie byłoby takich opinii.

Ela

Wymiary dostarczonych ubrań nie pokrywają się z tabela rozmiarów. Telefonu nikt nie odbiera. Po mimo zwrotu sukienki nie odesłali pieniędzy. Sprawa będzie skierowana do sądu. Nie polecam zakupów w tym butiku.

klientka

Ciuchy maja niezłe. Dyskryminacja cenowo-rozmiarowa oburza. Zwrot towaru to tragedia. Zwrot pieniędzy trzeba od razu iść do sądu. czekam miesiąc. Zakładam sprawę.

Invicta

Nie polecam! Na realizację zamówienia można czekać i czekać... Telefonu nie odbierają, łaskawie odpisali na 1 maila (z jakiś 10) zapewniając, że mają bardzo dużo pracy i paczka zostanie wysłana "jutro". W ich słowniku "jutro" oznacza bliżej nieokreślony czas. Kontakt zerowy. Ich rozmiary to jakaś pomyłka. Rzeczywiste wymiary nie pokrywają się z ich tabelą zamieszczoną na stronie. Oczywiście produkty można odesłać - na własny koszt i o zwrocie pieniędzy można zapomnieć. Najgorszy sklep!

Viola

5 tygodni juz czekam na zwrot pienied?y za oddany towar.oczywiscie 2 meile wyslane i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.Wczesniej bardzo duzo kupowalam w tej firmie ale juz nigdy nie dokonam tutaj zakupu

Często kupowałam w tej firmie.Proszę o zwrot niemałych pieniędzy ,niestety od listopada nie ma kontaktu ani telefonicznego, ani mailowego. Naiwnie dałam się nabrać drugi raz. Bardzo żałuję i przestrzegam przed tą firmą.

Malutka

Nazwanie tej firmy porażką to stanowczo za mało! O własne zamówienie trzeba się upominać po kilkanaście razy. Początkowo w mailach obiecują, że towar zostanie wysłany jutro, a to "jutro" trwa 3 tygodnie. Po kilku mailach/telefonach kontakt się urywa. Rozmiarówka w żaden sposób nie pokrywa się z wymiarami podanymi na stronie. O zwrocie gotówki można pomarzyć...

Nigdy więcej.... Ciuchy może ok ja za taką cenę jednak rozmiar rozmiarowi nie równy. obsługa masakra. Miesiąc czekam na zwrot pieniędzy i raczej nie ma szans. Nie polecam.

@Karolina

Szkoda. że dopiero dzisiaj czytam opinie o sklepie. U mnie taka sama sytuacja. Towar odesłany 02.11.2020 r, a pieniędzy nie ma. Telefonu nikt nie odbiera.

@Karolina

Przepraszam, źle zaznaczyłam w poprzedniej opinii, Jestem klientem nie pracownikiem.

@Alicja

04.12.2020 r. godz. 17.30 sprawdzam na stronie banku.... widzę przelew za zwrot towaru. Dziękuję :)

Zostaw merytoryczną opinię o Butik Alexandria Monika Jurewicz - Kośmidry pgr

• Jak się pracuje w Butik Alexandria Monika Jurewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Butik Alexandria Monika Jurewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Butik Alexandria Monika Jurewicz?

Butik Alexandria Monika Jurewicz