Opinie o Butik Alexandria Monika Jurewicz w Kośmidry pgr

Butik Alexandria Monika Jurewicz
counter
Karolina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Klient
 Problem

Nigdy więcej.... Ciuchy może ok ja za taką cenę jednak rozmiar rozmiarowi nie równy. obsługa masakra. Miesiąc czekam na zwrot pieniędzy i raczej nie ma szans. Nie polecam.

Piotrek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Klient
 Problem

Witam, zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie-krzak, przyjęli zwrot i od 1, 5 miesiąca nie chcą oddać pieniędzy. Brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu.

Tak1Nie1
Michał Nowy wpis

Kto zajmuje się w firmie wysyłką towaru?

klient Nowy wpis

Wystawiam bardzo negatywną opinię .Wysyłka zamówionego towaru bardzo długo po terminie który oferują na swej stronie. Koszmarnie nie profesjonalna obsługa zwrotu towaru a co za tym idzie oddania kasy.Nie możliwy kontakt telefoniczny .Ubrania coraz gorszej jakości nie trzymające podawanych rozmiarów . Odradzam każdemu zakupy w tej firmie chyba że ktoś ma stalowe nerwy i nadmiar kasy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paulina

Butik został zamknięty czy zaczął działać online ?

bk

Firma nieuczciwie traktuje swoich klientów. Brak kontaktu telefonicznego, kontakt e-mailowy urywa si po kolejnym upomnieniu. Nie odbierają przesłanego towaru.

Aneta

Butik nie odebrał przesłanego zwrotu towaru. Zero kontaktu. Ostrzegam przed nieuczciwym traktowaniem klientów!!!

Tak1Nie
Anna

Sukienki ładne, ale....... z przykrością stwierdzam, że butik zaczyna działać jak poprzednio Danvera :( . Długi okres oczekiwania na przesyłkę, trzeba przypominać o złożonym zamówieniu :( Nie można się doprosić o zwrot pieniędzy za odesłane rzeczy. Po kilku e mail dostałam zwrot za sukienkę, ale za drugą którą odesłałam niestety nie. Kontakt mailowy ustał po kolejnym upomnieniu a telefoniczny praktycznie niemożliwy. Nie polecam niestety.

Tak1Nie

No i jak ma się firma Butik Alexandria Monika Jurewicz w miejscowości Kośmidry pgr? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Oczekujemy na nowe info.

Zostaw merytoryczną opinię o Butik Alexandria Monika Jurewicz - Kośmidry pgr

Butik Alexandria Monika Jurewicz