Opinie o BKM Consulting w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKM Consulting. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BKM Consulting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKM Consulting w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak długo trwa proces awansu w BKM Consulting?

Agnieszka

Byłam u nich na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Księgowej. Muszę przyznać że jeszcze nikt nie przedstawił tak dokładnie firmy do której aplikowałam. BKM jest pośrednikiem ale opowiedzieli o pracodawcy tak jakby to oni byli. Przedstawili historię firmy, zadania na stanowisku, atmosferę pracy i opowiedzieli o właścicielce, poprostu kawa na ławę. Zgodziłam się na spotkanie u pracodawcy i zostałam zatrudniona. Sam pracodawca powiedział o sobie mniej niż pośrednik. Napisałam o tym bo uważam że tak powinno być. Jeśli pośrednik rekrutuje dla jekiejś firmy to powinien znać pracodawcę na tyle żeby rzetelnie przedstawić wszystkie informacje. Żeby nie okazało się później że poszłam do firmy w której nie chcę pracować.

aaa Nowy wpis
@Agnieszka

Możesz coś więcej powiedzieć o pracy? zastanawiam się czy wysłać CV na to samo stanowisko co TY :)

Agnieszka Nowy wpis
@aaa

Biuro rachunkowe obsługujące duże podmioty gospodarcze. Zatrudnili ze mną 3 księgowe i już dalej nie szukają. Jak pojawi się wakat dam znać tutaj na forum. Ale polecam wysłać CV do biura BKM, Z tego co widziałam rekrutują Księgową do innej firmy.

Agnieszka Nowy wpis
@aaa

Właśnie pojawiły się nowe wakaty u nas. Można zajrzeć na pracuj.pl i aplikować - firma Everte.

Mateusz

@lukasz a pod jaki numer dzwonisz?

Lukasz

dlaczego wasze telefony sa wylaczone?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BKM Consulting? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BKM Consulting? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

BKM Consulting

Zazwyczaj rekrutacja przebiega dwuetapowo. Pierwszy etap to rozmowa u nas w biurze BKM Consulting, drugi etap to zaś już spotkanie z pracodawcą, a następnie decyzja odnośnie zatrudnienia.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

BKM Consulting

Staramy się realizować procesy rekrutacyjne gdzie pracodawca gwarantuje umowę o pracę od pierwszych dni. Sprawdzamy to także u kandydatów po zatrudnieniu. Jednakże zdarzają się procesy gdzie firma proponuje nawiązanie współpracy na działalności gospodarczej lub na zleceniu, ale wtedy z góry informujemy o takim fakcie. Podsumowując to umowy o pracę są proponowana w ok 95 % wszystkich procesów jakie realizujemy.

Milla

Firma prowadzi rekrutacje I dobiera personel. Jestem zadowolona z przebiegu procesu. Po wysłaniu cv telefon z zaproszeniem na rozmowę był już kolejnego dnia. Duży plus za pytanie kiedy mi pasuje I możliwość rozmowy wybranego dnia I godziny.

AGA

Właściciel firmy skontaktował się ze mną przez Linked spotkałam się z nim i w miesiąc przeniósł mnie do innej firmy. Polecam go. Wiem że z mojej starej firmy wybrał następne 2 osoby i wiem że są zadowoleni.

Weronika
@AGA

@AGA Rozumiem, że piszesz na temat usług świadczących przez firmę BKM Consulting. Wspomnę tylko, że na forum Gowork.pl wypowiadamy się na temat aktualnych warunków zatrudnienia w tej firmie. Na ich stronie znalazłam kilka ciekawych ofert pracy http://www.bkmc.com.pl/. Czy jest ktoś w stanie mi napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna u tego pracodawcy?

EWA

Byłam u nich na spotkaniu i rozmawiałam chyba z właścicielem. Nie spodziewałam się że oddzwonią a tu masz zadzwonił podziękował za rozmowę, dał feedback. Na spotkaniu naprawdę dobrze przedstawił firmę do której aplikowałam. Plus dla nich.

Lecho

dzięki nim otrzymałem ofertę pracy od skandynawskiej firmy. Mam nadzieję ze wszystko się ułoży. trochę rekrutacja się przeciągała ale z tego co wiem to firma dopiero kupiła ziemię i halę i od listopada zaczynamy.

Aroo
@Lecho

@Lecho w jakim charakterze będziesz pracował? I w jakiej lokalizacji? Czy chodzi może o okolice Mełgiewskiej?

Lacho
@Aroo

@Aroo na ul Metalurgicznej 13 juz rozpoczelismy i jestesmy po szkoleniu w Zduńskiej Woli. Chyba będzie dobrze. Będą zatrudniali od nowego roku także zachęcam - firma BORG.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Weronika

@Tadzio, powiesz, w jakim charakterze pracujesz? Piszesz, że jest dobrze, to oznacza, że jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Czy masz dostęp do pakietu socjalnego? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Tadzio
@Weronika

jestem w firmie na tokarskiej jako pracownik magazynowo produkcyjny. Pracy jest dużo i wyjazdy tez są. dali mi karte multisport i do luxmedu. finanse w miare ok. szef jest troche surowy ale sprawiedliwy. Atmosfera jest dobra - zobaczymy jak to dalej będzie

Tadzio

polecili mnie mam robote i jest dobrze

Podpowiedzcie jak firma prowadzi pracownika? Czy można czuć się zaopiekowanym?

@Zainteresowany

Jako BKM Consulting stosujemy indywidualne podejście do każdego z naszych kandydatów oraz dokładamy wszelkich starań, aby procesy rekrutacyjne w których uczestniczą przebiegały przejrzyście i terminowo. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

lucky

Ja z okazji zbliżających się świąt chciałbym podziękować szefowi BKM Consulting bo to on mi pomógł znaleźć pracę w tym roku. Poświęcił mi czas, zmienił CV i pomógł znaleźć firmę do której sam aplikowałem i dostałem się :). Człowiek nie zarobił na tym ani grosza a pomógł. Dziękuję bardzo.

niziok

Zajrzałem tutaj z ciekawości i jestem zdziwiony że są tutaj opinie osób które w bkm nie pracują. Moim zdaniem powinny tutaj być opinie o pracodawcy opisane przez pracowników a nie o tym jak załatwiają pracę. Ja jestem zadowolony z pracodawcy do jakiego mnie wysłali. a kontakt z nimi był ok

Ja pracuję dzięki tej firmie od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Właściciel BKM jest w pełni profesjonalny. Tak jak on potrafi opowiedzieć o firmie to chyba nikt tego nie robi. Nie zachęca a opowiada o realnych i trudnych celach do zrealizowania zaś te pozytywne aspekty zostawia na koniec i mówi że po prostu są. Przynajmniej wiem gdzie idę i czego mam się spodziewać. 5 gwiazdek za profesjonalizm.

Magda

Już pisałam we wrześniu opinię. Przeczytałam opinię Gran Turismo i chyba ten Pan lekko przesadził. Rzeczywiście pracodawcy rekrutując na stanowiska podstawowe nie zawsze odpowiadają ale to nie oznacza żeby tak reagować. Inaczej jest przy stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Ja otrzymałam pracę a i tak dostałam podziękowanie za udział w procesie, którego się nawet nie spodziewałam.

poul

ja jestem zadowolony z pracy jaką mi znaleźli. jestem w pracy z 5 innymi osobami od nich jest OK.

Gran Turismo

Jak dla mnie to firma nie poważna -delikatnie mówiąc ! Po rozmowie u nich na ul.Wojciechowskiej ,powiedziano mi ze mam czekać na zaproszenie na rozmowę od firmy w której miałbym pracować ,niestety nikt się nie odezwał .No cóż, pomyslałem sobie , zdarza się ,przecież nie zawsze udaje się otrzymać prace o którą się staramy . Jakież było moje zdziwienie kiedy zadzwoniono do mnie od nich(bmk consulting) po około 3 tyg . pytajac czy nadal szukam pracy ? ,powiedziano mi ze maja teraz propozycje takze od innej firmy i lada dzień sie do mnie odezwą i zaproszą na rozmowę do jednej z dwu w której sa wakaty ,a zwłokę od ostatniej rozmowy człowiek który ze mna rozmawiał motywował klopotami ze zdrowiem i pobytem w szpitalu i zwolnienie lekarskim ,dlatego tez nie mógł sie wtedy ze mna skontaktowac itp itd... Ok powiedziałem dobrze dam wam jeszcze jedna szansę ,niestety dni mijały a znów nie było zadnego odzewu z ich strony .Zdążyłem sobie znaleźć nową prace ,upłyneło dwa miesiące ,i nagle telefon znów od "specjalistów HR" z BMK consulting z tym samym pytaniem czy szukam pracy itp , tym razem nie wytrzymałem i powiedziłem co o nich mysle i do czego nadaje sie ich firma ( do handlu jajkami na targu co najwyżej -a nie usługami HR ) polecilem usunac moje CV i dane z ich bazy i o nie kontaktowanie sie ze mna w przyszłosci .Szkoda czasu na nich -zachowuja sie wysoce nieprofesjonalnie i dziwie sie firmom że z nimi współpracują ,zlecajac im poszukiwanie pracowników !

@Gran Turismo

Dziękujemy za informacje, jako firma pośrednicząca jesteśmy bardzo uzależnieni od informacji zwrotnych od pracodawcy. Tak jak z Panem rozmawiałem telefonicznie, miałem informacje z firmy o kontakcie z Panem, stąd my nie przesłaliśmy żadnych informacji. Rzeczywiście przy kilkudziesięciu a nawet kilkuset przedstawionych kandydatów do różnych firm na stanowiska produkcyjne i magazynowe nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy pracodawca odpowiedział wszystkim. Staramy się informować kandydatów że my przedstawiamy go a reszta zależy od pracodawcy. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kandydatom jak najbardziej profesjonalną „opiekę” podczas procesów rekrutacyjnych, w których uczestniczą. Funkcjonujemy już 18 lat i nie ukrywamy, że pomyłki się zdarzają, jednak dokładamy wszelkich starań i nieustannie pracujemy nad tym żeby minimalizować ich ilość. Dziękujemy za konstruktywną opinię i będziemy pilnowali, żeby wszyscy kandydaci byli rzetelnie informowani o procesach rekrutacyjnych.

Zostaw merytoryczną opinię o BKM Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w BKM Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy BKM Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKM Consulting?