BKM Consulting

Lublin

Opinie o BKM Consulting

lucky

Ja z okazji zbliżających się świąt chciałbym podziękować szefowi BKM Consulting bo to on mi pomógł znaleźć pracę w tym roku. Poświęcił mi czas, zmienił CV i pomógł znaleźć firmę do której sam aplikowałem i dostałem się :). Człowiek nie zarobił na tym ani grosza a pomógł. Dziękuję bardzo.

niziok

Zajrzałem tutaj z ciekawości i jestem zdziwiony że są tutaj opinie osób które w bkm nie pracują. Moim zdaniem powinny tutaj być opinie o pracodawcy opisane przez pracowników a nie o tym jak załatwiają pracę. Ja jestem zadowolony z pracodawcy do jakiego mnie wysłali. a kontakt z nimi był ok

Adam

Ja pracuję dzięki tej firmie od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Właściciel BKM jest w pełni profesjonalny. Tak jak on potrafi opowiedzieć o firmie to chyba nikt tego nie robi. Nie zachęca a opowiada o realnych i trudnych celach do zrealizowania zaś te pozytywne aspekty zostawia na koniec i mówi że po prostu są. Przynajmniej wiem gdzie idę i czego mam się spodziewać. 5 gwiazdek za profesjonalizm.

Magda

Już pisałam we wrześniu opinię. Przeczytałam opinię Gran Turismo i chyba ten Pan lekko przesadził. Rzeczywiście pracodawcy rekrutując na stanowiska podstawowe nie zawsze odpowiadają ale to nie oznacza żeby tak reagować. Inaczej jest przy stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Ja otrzymałam pracę a i tak dostałam podziękowanie za udział w procesie, którego się nawet nie spodziewałam.

poul

ja jestem zadowolony z pracy jaką mi znaleźli. jestem w pracy z 5 innymi osobami od nich jest OK.

Gran Turismo

Jak dla mnie to firma nie poważna -delikatnie mówiąc ! Po rozmowie u nich na ul.Wojciechowskiej ,powiedziano mi ze mam czekać na zaproszenie na rozmowę od firmy w której miałbym pracować ,niestety nikt się nie odezwał .No cóż, pomyslałem sobie , zdarza się ,przecież nie zawsze udaje się otrzymać prace o którą się staramy . Jakież było moje zdziwienie kiedy zadzwoniono do mnie od nich(bmk consulting) po około 3 tyg . pytajac czy nadal szukam pracy ? ,powiedziano mi ze maja teraz propozycje takze od innej firmy i lada dzień sie do mnie odezwą i zaproszą na rozmowę do jednej z dwu w której sa wakaty ,a zwłokę od ostatniej rozmowy człowiek który ze mna rozmawiał motywował klopotami ze zdrowiem i pobytem w szpitalu i zwolnienie lekarskim ,dlatego tez nie mógł sie wtedy ze mna skontaktowac itp itd... Ok powiedziałem dobrze dam wam jeszcze jedna szansę ,niestety dni mijały a znów nie było zadnego odzewu z ich strony .Zdążyłem sobie znaleźć nową prace ,upłyneło dwa miesiące ,i nagle telefon znów od "specjalistów HR" z BMK consulting z tym samym pytaniem czy szukam pracy itp , tym razem nie wytrzymałem i powiedziłem co o nich mysle i do czego nadaje sie ich firma ( do handlu jajkami na targu co najwyżej -a nie usługami HR ) polecilem usunac moje CV i dane z ich bazy i o nie kontaktowanie sie ze mna w przyszłosci .Szkoda czasu na nich -zachowuja sie wysoce nieprofesjonalnie i dziwie sie firmom że z nimi współpracują ,zlecajac im poszukiwanie pracowników !

BKM Consulting
@Gran Turismo 27.09.2017 18:11

Dziękujemy za informacje, jako firma pośrednicząca jesteśmy bardzo uzależnieni od informacji zwrotnych od pracodawcy. Tak jak z Panem rozmawiałem telefonicznie, miałem informacje z firmy o kontakcie z Panem, stąd my nie przesłaliśmy żadnych informacji. Rzeczywiście przy kilkudziesięciu a nawet kilkuset przedstawionych kandydatów do różnych firm na stanowiska produkcyjne i magazynowe nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy pracodawca odpowiedział wszystkim. Staramy się informować kandydatów że my przedstawiamy go a reszta zależy od pracodawcy. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kandydatom jak najbardziej profesjonalną „opiekę” podczas procesów rekrutacyjnych, w których uczestniczą. Funkcjonujemy już 18 lat i nie ukrywamy, że pomyłki się zdarzają, jednak dokładamy wszelkich starań i nieustannie pracujemy nad tym żeby minimalizować ich ilość. Dziękujemy za konstruktywną opinię i będziemy pilnowali, żeby wszyscy kandydaci byli rzetelnie informowani o procesach rekrutacyjnych.

Magda

Wróciłam z Anglii i byłam u nich na rozmowie. Przedstawili mnie do dużej firmy która to zaprosiła mnie na spotkanie i zatrudniła. Trochę czekałam na kontakt od pracodawcy ale jestem zadowolona z kontaktu z tą firmą. Magda

Darek

Firma Ok. bardzo szczerze przedstawili mi ofertę. opowiedzieli mi o plusach i minusach. nie zdecydowałem sie na stanowisko magazyniera. pracuje tam gościo, chyba właściciel, który ma dużą wiedzę o rynku pracy powiedział mi o dwóch innych firmach że poszukują pracowników - poszedłem do jednej z nich i dostałem pracę.

romek

potwierdzam wpis beaty, mialem u nich szybkie spotkanie przedstawili mnie do pracodawcy i juz pracuje 3 miesiac jest OK.

Beata

Byłam na rozmowie w firmie i dostałam naprawdę ciekawą pracę. Oczywiście nie u nich bo BKM jest pośrednikiem. Mam bardzo miłe wspomnienia ze spotkania i liczę że może znajdą mi pracę za 2 - 3 lata za większą kasę.

garry

mila, teraz tez poszukują np. specjalisty ds. kadr i płac. Oczekuja tu odpowiedniego wykształcenia kierunkowego, bogatego doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu kompleksowej dokumentacji kadrowo – płacowej, bardzo dobrej znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office i programu Płatnik.

anonimowy

potwierdzam nie warto

Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora] !!! Kolejna firma krzak

Zostaw opinię o BKM Consulting - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKM Consulting